Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość gość
My mamy już zaklepaną w Sosnowcu - Atena. Super wygląda, byliśmy też tam na imprezie więc mamy sprawdzone jedzonko które jest pyszne. No i byliśmy na spotkaniu z właścicielami, tez bardzo w porzadku sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowalismy wesele w Czerwionce-Leszczyny, ceny są ok a hotel który wybraliśmy (restauracja Biały Dom) miał na prawdę śliczną salę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cdzie się podzialy te dwa pedaly jeden z sierot a drugi domokrazca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sierotach rucu brak ale w leśnej perle wesela sa tylko personel na kase czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Biały Dom w Czerwionce. Ładna okolica, można pozwiedzać familoki no i co najważniejsze - jedzenie jest boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tam w tawernie w kleszczowie i elefancie w plawniowicach jak zjedzeniem podpowie ktoś bo mysle oimprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dąbrowa Górnicza? Mi się podoba bardzo Zajazd Kwadrat który jest w Dąbrowie Górniczej właśnie. Piękny wystrój wnętrza, bardo dobre jedzenie, profesjonalna obsługa, mili właściciele i fajna okolica w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Hotelu Biały Dom w Czerwionce i po prostu jestem zakochana w tamtym miejscu. Jest bardzo ładna sala, pyszne jedzenie i dzieci mają się gdzie bawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat byłam na weselu w Hotelu Biały Dom w Paniówkach ale to chyba tama sama sieć (jak w Czerwionkach). Bardzo ładny obiekt i okolica. Bardzo smakowało mi jedzenie a obsługa była bardzo miła, więc ogólnie Hotel na plus. Państwo Młodzi też byli zadowoleni, a to przecież ich opinia jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaoszczędzić na ślubie i zapisać się do rocznej DARMOWEJ szkoły na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2, 790-400-178. Zapraszamy także na naszego facebook.pl/novacebydgoszcz ! Pozdrawiamy NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaZak
Ja akurat byłam ostatnio na weselu w hotelu Iskra. Bardzo przyjemne i fajne miejsce. Zdecydowanie mogę polecić, ponieważ zarówno wystrój, jak i jedzenie zrobiły na mnie duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Wilga przy lotnisku bardzo spoko miejsce. Byłam na weselu koleżanki ze studiów i bawiłam się świetnie. Jedzonko pyszne, fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa pedaly się zesr--ly z sierot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hotelu Verde Montana jest śliczna i duża sala weselna, osobiście nie byłam, ale wiele dobrego słyszałam o tej lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest Edziu i darus mistrzowie patelni i sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popiera, Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej jest wyjątkowy :) super podejście ze strony właścicieli, bo niesamowicie pomagają, mnóstwo cennych rad. Polecam, a tutaj macie zdjęcia - http://www.kwadratdg.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie mogę polecić http://www.gostyniec.pl. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Serwują przepyszne dania. Sala jest ładna i przestronna/Obsługa tez bardzo sprawna. Także generalnie miejsce warto wziąć pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina234

Niedaleko Gliwic w Paniówkach jest przepiekny obiekt Hotel Biały Dom z jeszcze ładniejszą okolicą. Byłam tam dwukrotnie na weselu, każdej na innej sali. Jedzenie tak samo pyszne na każdym weselu, sala pięknie udekorowana - obsługa spisała się na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

A na Śląsku to warto sobie podjechać i w Bohuminie zobaczyć Hotel Pod zielonym Dębem który jest ulokowany w zabytkowej kamienicy 🙂 pięknie wygląda z zewnątrz, ale ma też cudowne, stylowe wnętrza. No i ja jak zobaczyłam menu to okazało sie super - różnorodne, bardzo ciekawe dania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Tutaj bardzo fajne wesele zorganizowali mojej koleżance - http://www.modrzewiowy-dwor.pl/. Zabawa była do białego rana. Sama impreza pierwszorzędnie przygotowana i dopracowana w każdy szczególe. Jedzonko pyszne, ładnie serwowane. Obsługa bardzo sprawna, miła i elegancka. Bardzo podobało mi się to wesele. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja totalnie polecam Restauracja Hotel Bialy Dom w Czerwionce! Byłam bardzo sceptyczne do organizowania wesela na Śląsku, bo nie mogłam znaleźć żadnej sali, ale w końcu się udało i było bajecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×