Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość gość
Może wesela to nie wszystko ale to forum jest właśnie o tym żeby tu dyskutować. A ty nieuku jak nie wiesz o czym to forum to się rozglądnij tu co nie co a jak nie to won stąd. Może nie jestem tu najmądrzejsza ale nie obrażam nikogo a jak ci tu nie pasuje to zadawaj się z takimi jaki sam jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, bardzo dobrze powiedziane. Ma ktos sprawe osobistą i załatwia ją tutaj. Brak szacunku dla tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest dla mało inteligentnych przykro mi ze tu zajrzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu bywa takim sam sie staje hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłam przypadkowo na sale weselną, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Wystarczyło spotkanie z przemiłą właścicielką, widok z okna na panoramę Katowic, oraz przepiękny ogródek :) Knajpka nazywa się "Madlen", aktualnie cały dół jest zrobiony, a góra w trakcie remontu.. Jednak do grudnia tego roku będzie to ukończone, gdyż odbędzie się tam pierwszy sylwester. Właścicielka restauracji rewelacyjnie dobrała Menu, podeszła do nas z sercem, a nie z nastawieniem aby "wydębić" od nas jak najwięcej pieniędzy.. :) Gdyby ktoś poszukiwał fotografa, to zapraszam serdecznie :) http://www.whitedressphoto.pl/ Ślub powinien być naszym najpiękniejszym dniem w życiu, więc pomóżmy sobie w tym wzajemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich wpisów jak ten tu brakuje, mam nadzieje że nikt nie znajdzie się taki co zaraz to skrytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz pluć mu w twarz? Lepiej robić dobrze zorganizowane wesele niż mieć beznadziejną restauracje. Weselnicy to też klienci i zamawiają nie jedno danie tylko nie kiedy więcej niż 50, więc trzeba im służyć tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies ty widział 50 dan na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tam gdzie nikt nie robi wesel to napewno nie dają tyle dań. Dla mnie ro proste ile gości tyle dań a nie jest to tylko jeden posiłek serwowany na weselu. Wiec taki klient powinien być też dobrze traktowany. Tam gdzie dają mało jedzenia nikt nie robi wesel a do tego kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak dobrze ze rozmawiamy tu o jedzeniu bo czytalam gdzies ze 70% ludzi zwraca uwage na wyglad sali a tylko30% na jedzenie i to by sie zgadzalo bo bardzo maja wziecie nowe sale,a najlepsza jest moja ciocia ktora twierdzi ze najwazniejszy na weselu jest TORT w co nie watpie ale nie najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj TORT to sie pamieta dość długo jego wygląd i smak jest ważny bo w końcu to jakaś atrakcja. Na niektórych salach weselnych atrakcją są też serwowane dania, goście długo pamiętają takie coś a do tego jeśli są smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam lokale w których podaje się kilka dań na jeden posiłek dla jednego gościa weselnego ale tam to termin na trzy lata do przodu trzeba rezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
Gość pyta o hotel Żagiel. Byłam rok temu i sama poszukując lokalu na przyszły rok nie brałam po uwagę. Sama sala nie bardzo spełnia oczekiwania, natomiast jedzenie, jakoś, obsługa oraz zachowanie Pani właściciel po weselu kiedy goście którzy nocowali, było wręcz nie do przyjęcia. Rozmawiam z Parą Młodą byli zniesmaczeni. Nie będę reklamowała sali, na którą się zdecydowaliśmy, bo mogloby to byc źle odczytane. Proponuję bez zapowiedzi jechać i zamówić obiad, wtedy można ocenić czy Żagiel spełnia oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Znam lokal gdzie na weselu podają 100 dań.Alkohole z najwyższej półki.Kucharze z gwiazdkami.Kelnerzy we frakach.Wesele trwa 2 dni.Goście s.....i ży... do woli i gdzie się da.Potem weselnicy wyzywają właścicieli od złodziei i bandytów.Właściciel przeprasza i mówi-Nie gniewajcie się przemili goście macie to wszystko gratis. Jednak Państwo młodzi są nie do przeproszenia i mówią zniszczymy was.Opiszemy w internecie.i piszą i piszą a ludziska mają frajdę i tematy do dyskusji. jeśli ktoś nagra prawdziwy film z polskiego wesela to będzie H I T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie coś musiało być nie tak skoro postanowili ich zniszczyć, nikt nie robi nic bez potrzeby. Każdy ma to na co sobie zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak próbowałam jeść w żaglu pizze , ale to nie to o co mi chodziło z nazwy tego dania. Nie polecam i boje się co mogą podawać na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagiel jest wam sola w oku a wlasciciel w was lache wbija gamonie pocicie te swoje bylam widziałam slyszalam jest tyle innych sal a na tym forum jedno i to samo i co wam to da swiat się zawali ale wam z zawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z takim nastawieniem podchodzicie państwo do gości weselnych jak tu to nie daj Boże nikomu tam być i robić co kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakim przystajesz takim się stajesz ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZesc anonimowe debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak nie ma co się dziwić że nic tam się nie dzieje. Takie zachowanie jak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za inteligentne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale twoje wpisy mówią same za siebie. Lepiej może już nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilem z pracy i dalej to samo brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pracuj i tu nie zaglądaj. Dobrze tu bez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze będziemy robic wesele w Szczyrku ale dopiero zima bo sa noclegi w cenie menu po tym co tu czytamy parking za darmo można korzystać z basenu a przy dwudniowym menu limuzyna gratis i wczasy w chorwacji no i można pojezdzic wspólnie z rodzina na nartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super wam się trafiło. Fajna sala jest. W perle leśnej w Rudzińcu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie sale że dają wszystkie noclegi gratis,dla wszystkich gości a potem gratis wczasy na karaibach.Trzeba tylko długo poszukać. My za100 od osoby zł zrobiliśmy dwudniowe wesele a potem 130 osób poleciało na wczasy na Wyspy Owcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i otym wlasnie pisza na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×