Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość gość
Miesiąc temu byłem na weselu w Kubanie.Dla mnie kicha. Sztywno,nieswojo.Jedzenie zimne i takie nie wiadomo co.Mnie się tam absolutnie nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dettaaa1
Witam czy posiada ktoś sprawdzone opinie na temat rezydencji: http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel ? niestety ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie na temat ww. Piękniejszej sali w życiu nigdzie na śląsku nie widziałam, ceny z kosmosu i ciekawe czy adekwatne do podanych posiłków. A to przecież liczy się najbardziej, jak wyglądają posiłki, czy restauracyjne w ilościach mikroskopowych czy jednak można się najeść. super jakby ktoś napisał co nieco jeżeli wie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjuliciak
Osobiście polecam Katarzynkę przy ulicy Rybnej. Bardzo sympatyczna właścicielka, lokal pierwsza klasa - elegancko, nowocześnie, obsługa wszystkim się zajmuje. Ciepło podchodzą do gości i zachowują estetykę zarówno w obsłudze, jak i w jedzeniu czy dekoracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co uczą tam kulturalnego jedzenia ? Katarzynka to ogródki działkowe a nie żaden tam lokal. co też za bzdury wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Strabecka
Nie wiem czy wiele osób zainteresowanych organizacją wesela tutaj zagląda, mimo to postanowiłam podzielić się moją przygodą w Kompleksie Hotel Laguna nad jeziorem pławniowice w Niewieszy koło Gliwic. Wesele mieliśmy 18.10.2014 zaplanowane w lutym 2014 i to był jedyny wolny termin w 2014 nie chcieliśmy czekać w nieskończoność i planować w najcieplejszym okresie roku. Do Laguny trafiłam z polecenia koleżanki z pracy, która miała wesele 2 lata temu. Wszytko co powiedziała ja również przekazuję dalej . Jedzenie, Obsługa, wystrój sali i piękny jesienny ogród. Wszystko czego można oczekiwać spełnia pani Justyna . Myślę, że to miejsce warte dobrej opinii i polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylić z hotelem żagiel w tej samej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście hotel Laguna to dobrze wybrane miejsce na wesele i inne imprezy w regionie. Mają fajną opcję pod namiotem, elegancko a mimo wszystko inaczej. Szkoda że wcześniej tego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erniestyna
Ciekawą ofertę mają w Piramidzie http://www.hotelpiramida.pl/przyjecia_weselne i wcale nie taką drogą, w dodatku powyżej 80 osób dodają dodatkowe opcje. Sala i cały budynek robi wrażenie, choć ja akurat znam ten hotel z balów sylwestrowych bardziej. Zawsze można liczyć na profesjonalizm obsługi i z gustem przyrządzone jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ode mnie ta sala ma pozytywną opinię, na którą zresztą sobie zapracowała. Wesele było znakomite. Bawiliśmy się do rana i nie musieliśmy martwić się o napoje. Były one donoszone praktycznie bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pola721
Istotnie Hotel Laguna w Niewieszy godny polecenia, dobra kuchnia, obsługa, wszytko zorganizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o lokalu w Brzezince u Celiny bo chce zrobić wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bylam slyszalam widziałam skonczyl się wam temat wy chieny cmentarne zlamasy Swieta bez oszczerstw chory czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty jesteś popaprana to aż mi cię szkoda, lecz sie hieno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela66
Hej! Szukam aktualnych informacjach o salach: Pod Kogutem w Tychach Dworek w Wyrach Dworek w Jaroszowicach Może też możecie coś polecić w tej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2015
Witam, Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat *sali bankietowej "POD ORZECHEM" w Zabrzu * Restauracji "LEŚNA PERŁA" w Gliwicach * Karczma "RAJCULA" Paniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo proszę o szczerą opinię , planujemy zorganizować wesele w restauracji Laguna w Niewieszy w 2016r w czerwcu, wszystko jak na razie mi się podoba tylko pytanie czy sala przeznaczona na tańce (parkiet) nie będzie za mała dla takiej liczby osób, na zdjęciach nie wygląda ona na zbyt wielką.Czy ktoś miał okazję organizować tam wesele bądź uczestniczyć jako gość ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jakiej ilości gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Gość - dziękuję za reakcje :) Wesele planujemy na 100 osób, zaznaczam że goście lubią się bawić. Na zdjęciach widać że jest dużo miejsca do siedzenia, ale to też nie o to chodzi. Zależy mi żeby nikt się nie obijał o siebie tańcząc itp. Chciałabym okrągłe stoliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kataris ja te z jestem zainteresowana ta sala na czerwiec 2016.tylko jeszcze jej nie ogladalam i nie znam szczegółow bo mieszkam za granica. moglabys mi napisac wiecej szczegolow odnosnie ceny,menu,itp?planujemy wesele z poprawinami. mam zapisane jeszcze sale Elefant(bylam 2 razy na weselu i super),i Leśna Perła. Wesele na ok 80 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselniczka11
Ja osobiście polecam salę balową w Hotelu Piramida Tychy. Niesamowity klimat, w sezonie letnim do dyspozycji gości także ogród. Dekoracje w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaslask
też szukam sali, w Tychach, własnie kusi mnie Piramida, chciałabym, żeby moje wesele było na 5 gwiazdek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zapłacić chcesz za 5 gwiazdek czy tyle co na działkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Lagunie dwa tygodnie temu super. Liczba gości ponad 100. Dobrze skomponowane menu, obsługa, okrągłe stoły i dużo miejsca na parkiecie. Dobry wybór. Tu trochę prywaty- Anka dzięki za super zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila9090
Hotel Sułkowski ma świetna sale weselą i znakomity pakiet, z którego warto skorzystać. Tutaj http://www.hotelsulkowski.pl/wesela można dowiedzieć się więcej. Fajną opcją jest pozostawienie odcisków dłoni Pary Młodej w betonowej płycie tarasu Blue Cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×