Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Koszmar się ziścił, jest pierścionek i trzeba zorganizowac wesele :D w związku z tym, ze skoro juz musi być wesele to niech przynajmniej będzie w uroczym miejscu. Czasu mam sporo - 2 lata i kilka miesiecy. Zależy mi na przytulnym, ładnym wnętrzu na ok. 60-70 osób, dobrej kuchni i dużych porcjach :) było by miło gdyby miejsce nie znajdowało się w centrum miasta i miało ładny ogródek. Miejsca noclegowe nie są konieczne. Bardzo was proszę o rady, za najdrobniejszą wskazówkę będę bardzo wdzięczna, to moje pierwsze wesele w życiu :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0711
Jak szukałam sali na moje wesele byłam w takiej knajpce "DRACH" w Rybniku. Mają swoją stronę. Niestety moje wesele jest wieksze i sie tam nie zmiescimy. Wejdzie tam max 80 osób. Jedzenie sprawdzone - pycha (byłam tam na 50-tce). Wiem też, ze jest klimatyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
1/ KIM - K-ce Kostuchna 2/ Niken - Mikołów 3/ ELITA - Tychy 4/ Dworek We Wyrach Pozdro.... Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam hotel "Biały Dom" ,mają swoją stronę- Czerwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, będę sprawdzać każde info :D Jeżeli chodzi o podane propozycje to wyczytyałam już na formu, że w Nikenie i w Kim podobno kiepsko z właścicielką - ze nie mila, ze bez podejscia, ze zamiast zachecac to zniechecaja... no i takie mam w zwiazku z tym mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się sala w Białym Domu, właśnie o taki styl mi chodzi :) jest też hotel laguna za gliwicami, który ma również bardzo przyjemne wnętrze. jeżeli ktoś ma jakies doświadczenia związane z tymi miejscami, ewentualnie może polecić w podobnym stylu bardzo proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLECZKA KAT
A ja polecam Dom Przyjec ELIZA,mielismy tam wesel i bylismy bardzo zadowoleni .Potrzebujesz sali na 60-70 to wlasnie taka mala maja.Lokal nie znajduje sie w centrum Katowic(Stare Panewniki) i maja duuuzyy ogrodek a w nim miejsca parkingowe,park i miejsce dla dzieci (hustawki zjezdzalnie i takie tam),jedzenia jest full i to dobrego jedzenia .Wlasciwie spelnia wszystkie Twoje kryteria:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta eliza wyglada ok, z tym, że ślub bedzie prawdopodbnie w okolicy orzesza wiec raczej katowice to troche za daleko ;)musze to sprawdzic, bo nie chce, zeby goscie jechali godzine na sale ;D a tak w ogole to mozecie mi podpowiedziec jaka jest najlepsza godzina na wesele? lubie sobie pospac, wiec nie chciala bym musiec wstac o 6-tej rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivaree
a może restauracja "Wenecja" w Żorach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shivaree, na zdjęciach bosko. zakochałam się. o takim właśnie uroczym zkątku myslałam, w środku też ślicznie i do tego cena ok. Czy ty może byłaś tam na jakims przyjeciu? interesuje mnie jak to wygląda w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivaree
jakies 2 lata temu bylam tam na weselu, po prostu super, naprawde polecam, i jedzonko i atmosfera i wnętrze... wiem ze rozszeżono od tej pory ofertę chyba o cukiernię.. wiec z ciastami tez chyba nie powinno byc problemu... wiem też jedno ze terminy maja zarezerwowane na b. dlugo przed weselami, ale i tak trzeba dzwonic osobiscie i rezerwowac. Sama chętnie bym tam zorganizowala swoje wesele ale niestety musze miec jednoczesnie hotel na kikladziesiat osób... pozdrawiam i życze powodzenia, daj znać czy udało Ci się zarezerwować termin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia za darmo
Foto do PORTFOLIO mam wolny terminy na 2009r. 25 ujęć najważniejszych momentó ślubu, wykonam za darmo w zamian za zamieszczenie najlepszych na przyszlej stronie firmowej w galerii, pokrywacie tylko koszt dojazdu KONTAKT gg:12459613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się szukaniem miejsca zajmowac niedlugo. wesele planuje na 2011 wiec chyba mam wystarczajaco duzo czasu, zeby znalez cos fajnego ;) dzieki za informacje, dam znac po obejrzeniu jakie wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pojechaliśmy sobie zobaczyć te miejsca, które sa w czołówce listy sal na wesele i sie załamałam :(( sala, która miała numer 1 i zostawiała konkurencję w tyle - biały dom w czerwionce, budynek śliczny z zewnątrz, ale przy głównej drodze z mikroskopijnykm ogródkiem wywalonym zaraz przy chodniku, , na osiedlu i po prawej biedronka :((( a numer dwa na naszej liście czyli wenecja w żorach, piekne romantyczne urocze miejsce, ale niestety nie to gdzie jest sala weselna :( tam gdzie sala wąskie wejście, zwykły budynek, a od strony drogi jakiś serwis opon ( w tym samym budynku) a nie restauracja :(((( ja już sama nie wiem czy mam za duże wymagania czy jak? pomóżcie. może zancie jakieś miejsce w okolicy, które jest położone w bardziej romantycznej sceneri? nie chce, żeby moi gości wychodząc na zewnątrz podziwiali biedronkę albo wulkanizatora :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivaree
moniczko... nie zrażaj się tak na początku poszukiwań, jeszcze sporo masz czasu do ślubu... i polecam oglądać miejsca na ew. wesele w miesiacach letnich (bo chyba wtedy tez planujesz ślub), zupelnie inaczej wyglada otoczenie, co do Wenecji, to powiem ci jedno, jako gość zupełnie nie odczułam tam obecności zaklądu opon czy czegoś podobnego w pobliżu, wszystko jest tak zorganizowane w wewnątrz ze jedyny widok to widok z tarasu lub okna na jeziorko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shivaree ja sie nie zrażą,m, tylko tyle sie nasłuchałam o tych terminach, że poprostu boje się czekać z tą salom do wakacji... ta wenecja jest naprawdę urocza i wiem, żę od tyłu czyli tam gdzie jest restauracja jest ok, tylko ten wjazd... na razie wenecja i tak jest moim numerem jeden. Tak szczerze mówiąc najbardziej by mi pasowało, jakby wesele mogło sie odbyć w tym okrągłym pomieszczeniu :))) będę jeszcze szukać napewno, znalazłam fajne miejsce: \"baron\" w woszczycach, musze pojechać zobaczyć i \" nad jeziorem\" w tychach przy paprocanach też wygląda ok. bo wenecja mnie urzekła, jakbym była właścicielem to bym ten serwis opon wykupiła i zrobiła sobie piękną fasadę restauracji od strony ulicy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam dodać
że właścicielka Nikenu to bardzo sympatyczna osoba w przeciewieństwie do właścicielki Kimu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shivaree tam to slicznie jest, już tez o tym myślałam, tylko z bujakowa na świerklany będziemy jechać godzine jak nie dłużej, nie chciała bym tak gości przeciągać... marudze co? wiem, ale to moje pierwsze wesele w życiu, prawdopodobnie ostatnie i chce by było wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLECZKA KAT
Moniczka 84 napisalas: "zostawiała konkurencję w tyle - biały dom w czerwionce, budynek śliczny z zewnątrz, ale przy głównej drodze z mikroskopijnykm ogródkiem wywalonym zaraz przy chodniku, , na osiedlu i po prawej biedronka a numer dwa na naszej liście czyli wenecja w żorach, piekne romantyczne urocze miejsce, ale niestety nie to gdzie jest sala weselna tam gdzie sala wąskie wejście, zwykły budynek, a od strony drogi jakiś serwis opon" Na to co napisalas nie zostaje mi nic innego jak skierowac Cie jeszcze raz do http://eliza.katowice.pl/ tam serwisu z oponami nie znajdziesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstapie wolny termin slubu i
Czesc!! Mam zarezerwowany termin slubu i wesela na 05.07.09 w Palacu Kawalera w Swierklancu. Zarezerwowana jest tez msza w Kosciele w parku, zaraz obok palacu. Niedrogie ceny za menu, przemila obsluga, smaczne jedzenie, piekne otoczenie i najlepsze opinie osob, ktore juz tam organizowaly wesele. www.palackawalera.pl Jesli ktos z Was jest zainteresowany, prosze o kontakt na wesele050709@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLECZKA KAT napewno pojadę zobaczyć. boje się tylko, że to daleko od Bujakowa i długo się będzie jechało... ale sprawdzę napewno. Zawsze byłam przeciwniczką wesel, więc skoro jednak ma byc to niech będzie idealne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, jeżeli macie więcej informacji o: 1. wenecja w żorach 2. \" nad jeziorem\" tychy parocany jezeli ktos był na weselu w tych restauracjach bardzo proszę o szczere opinie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halin_ka
Czy ktoś był może na weselu lub imprezie w hotelu Żagiel na Pławniowicach niedaleko Gliwic? Chcemy tam zorganizować wesele i szukamy opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze elita w tychach
szczerze polecam. wlasciciel super, tylko drogo od osoby 185 zl, ale wiem, ze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawiłam sobie granice na 200 zł od osoby, więc sie z elitą zmieszczę :) dzięki za info, napeno pojadę zobaczyć :) a kojarzysz może nad jeziorem? jakos tak mnie kusi, bo zdjecia maja ładne nie wiem jak w realu to wszystki funkcjonuje bo nie ma tutaj opini na temat tego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooOLAooooooooooo
Ja mam do odstapienia za darmo termin slubu i wesela na 05.07.09 w Swierklancu. www.palackawalera.pl 30km od Katowic pycha jedzonko niskie ceny ja niestety nie moge w tym terminie, a zabukowalam juz rok temu :( takze jakby ktos chcial... zapraszam na maila wesele0507@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już o tym pisałaś także nie musisz sie co post pojawiać. ja dziękuje bardzo jakbyś czytała to planuje wesele dopiero na 2011 a świerklaniec jest za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam "nad jeziorem" w Tychach.... :( Zdecydowanie bardziej 1/. ELITA Tychy (wesele do 70 osób) 2/. DWOREK we Wyrach (Wesele do 100 osób) Byłam już chyba we wszystkich salach w Tychach na weselu i mogę szczerze polecić te dwie :) jedna w Tychach druga 15 min za Tychami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój to nad jeziorem to jakas kompletna porażka. ja myslałam, że to na serio na djeziorem, a to jakiś zapyziały domek. a co myslisz o czerwionce i białym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×