Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość gość
hotel Sulkowski jest super,noclegi darmowe to duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salę Katarzynkę w Tychach. Wg mnie najlepsza ze wszystkich. I nie ma tak wygórowanych stawek jak widziałam u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Katarzynka to najlepszy lokal w Polsce i w Europie.Elegancko,smacznie i jeszcze bardzo tanio.ja miałam tam wesele na 150 osób,a jeszcze w domu jedliśmy wszystko pół roku.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialas napisac ze w Katarzynce darmowe noclegi dla 60 gosci na jedna noc ,a na dwie to sie doplaca 10zl od osoby,a jak robisz poprawiny to 2 noclegi gratis a za trzeci 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cz ktoś z was możne mi powiedzieć kto płaci Zaiks,restauracja czy orkiestra?bo są zdania podzielone. Przepraszam ze przerwałam watek polecania sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladne wnętrze maja w www.hotelsilvia.pl/ . byłam tam kiedyś w restauracji i przepyszne mają jedznie. Na Twoim miejscu bym się zorientowała co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zorganizowała swoją osiemnastkę w restauracji Impresja. Było super zaprosiła bardzo dużo gości, a impreza odbyła się w sali bankietowej, która ma klimatyzację. Była miła obsługa i smaczne jedzenie. Ja polecam a ofertę restauracji znalazłam tutaj http://impresja.slask.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina123__
Niestety impreza zorganizowana w lokalu w wielu aspektach odbiegała od moich oczekiwań oraz od ustaleń z Panią Manager. Pół roku temu organizowałam w lokalu imprezę urodzinową dla mamy (na 50 osób) i niestety się zawiodłam. Po obejrzeniu lokalu Corona ustawiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę - sala zachwycająca, przepiękna, byłam pewna, że takie miejsce równa się pyszne jedzenie, dobra organizacja. Niestety tak nie było - po pierwsze - pytałam na wstępnej rozmowie o sprzęt nagłaśniający (ponieważ muzykę chcieliśmy włączać z laptopa) i zostałam zapewniona, że jest taki na sali dostępny bez problemu. W dniu imprezy o godzinie 12 okazało się, że sprzętu nie ma i Pani Manager nic takiego nie mówiła. Rozpoczęła się walka o sprzęt, bo bez muzyki impreza to totalna klapa (na szczęście pomogli znajomi). Po drugie - jedzenie bez rewelacji, ani nie było bardzo wykwintne, ani domowe. Po prostu bardzo przeciętne. Po trzecie Panie z obsługi (kelnerki) mają czas na wszystko tylko nie na obsługę gości - do tego stopnia, że sama ustawiałam dzbanki z napojami... A moje ciągłe prośby o włączenie ogrzewania skończyły się tym, że pilot od klimatyzacji dostałam do ręki i miałam sobie sama sterować (bez wytłumaczenia obsługi urządzenia). Efekt był taki, że po imprezie pół rodziny było chore. Ogólnie mówiąc nie jestem zadowolona. Właśnie z takich szczegółów składa się opinia na to czy lokal jest godny polecenia czy nie - niestety Corona na dobrą opinię z mojej strony nie zasłużyła. Podsumowując, gdyby to było moje wesele byłabym załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety są lokale które oprócz pięknej sali niczym innym nie zaskakują a wala do nich tłumy i nie wiem czym to jest spowodowane ,na pewno nie troska o swoich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zorganizowaliśmy wesele w Bełku w Zajeździe Mat i nam sie podobało. Blisko Orzesza. Ale pamiętam , że strasznie dlugo szukaliśmy czegoś sensownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadlen
Szanowni Państwo, odradzam organizowanie przyjęć w Madlen w Mikołowie. Miejsce biorąc pod uwagę lokalizację, wystrój sali, ogród- bez zarzutów. Patrząc na organizację przyjęć- porażka. Obsługa kompletnie nie radzi sobie z obowiązkami, posiłki wychodziły zimne i z opóźnieniami, obiecywano nam pełno jedzenia, wszystko od serca, było wręcz odwrotnie. Zachowanie właścicielki domu przyjęć woła o pomstę do nieba, osoba ta uważa, że zawsze ma rację, na słowa krytyki odpowiada agresją , jest to osoba fałszywa, która w ogóle nie dba o swojego klienta, a to przecież powinno być jej pierwszorzędnym celem. Za podobną cenę w Mikołowie i okolicach można zorganizować przyjęcia, które będą cechowały się również dobrą lokalizację, piękną salą, ale w przeciwieństwie do Madlen- doskonałą obsługą, pysznym jedzeniem oraz kompromisowością właściciela. Na koniec pragnę dodać, iż spotkałam się z wieloma podobnymi opiniami na temat domu przyjęć. Szkoda tylko, że przed moją uroczystością nie udało mi się otrzymać negatywnych informacji, bo właścicielka potrafi doskonale manipulować i "mydlić oczy". Nie życzę nikomu takiego rozczarowania, więc polecam trzykrotnie zastanowić się nad współpracą w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadlen
Oczywiście informacje powyżej to nie wszystkie negatywne cechy mojego przyjęcia, które mogę tutaj wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja 155
Cześć. A czy ktoś z Was był na weselu, lub organizował wesele w Szyb Bończyk w Mysłowicach? Czy sala jest warta swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka ze slaska biorac slub stwierdzila ze chce przezyc ten dzien w miescie jej marzen tj. Kraków. Slub był naprawde magiczny,sesja zdjeciowa na rynku itp wszystko jak z jej snow z tego co opowiadala. Jezeli chodzi o sale weselna to swój slub zorganizowali w Best Western Premier przy Opolskiej w Krakowie. Sala bardzo duza, kameralny wystrój, moim zdaniem lepiej byc nie moglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala w Lagunie w Niewieszy byłam na weselu pod namiotem - rewelacja. Pięknie udekorowany, jedzenie bardzo smaczne, obsługa bardzo życzliwa i zawsze uśmiechnięta, nawet o 4 rano jak świtało, dodatkowo bardzo ładnie zagaspodarowany ogród ze strefą do odpoczynku, dla nas pomysł trafiony w 10. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam restauracje AB Tychy. Jestem tam po weselu i jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Piramida w Tychach - cudo :) To jest koło jeziora koło Paprocanów. Piękne miejsce moim zdaniem , ma w sobie jakiś urok. Na stronie maja zdjęcia http://www.hotelpiramida.pl/ i pakiety. Ja bylam bardzo zadowolona w sumie nie mam się do czego przyczepić, cenowo w porzadku, jedzenie pyszne z zapasem spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_anna000
Patrzyłaś na Hotel Malinowski Business? Jest w centrum Gliwic, klimatyczne miejsce, moim zdaniem super na wymarzone wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka sali weselne na terenie Rudy śląskie to polecam dom przyjęć Omega. Świetna obsługa, dobre jedzenie ładnie podane. Jest również gustownie urządzony ogródek. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w restauracji www.patio-kuchniachlebwino.pl w Pszczynie. Wesele było świetne, goście się dobrze bawili. Najważniejsze jest to, że jedzenie było wyborne. Bywałam w tej restauracji jeszcze przed ślubem i jedzenie zawsze było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tam w tawernie w kleszczowie slychac bo co czsami jade to tam się nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
Jest to prawda ze zmienil się wlasciciel w Labedziu w Dzierznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co pedaly rece polamaly ze nic nie pisza ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór sal mas www.gdziewesele.pl/Gliwice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbyło się w świetnym domu weselnym www.rafael.com.pl w Dąbrowie Górniczej i polecam wam to miejsce. Mają świetne jedzenie a sam dom weselny wygląda wspaniale. Warto przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sarnowie jest bardzo fajna sala weselna - chata z zalipia. Oni mają restaurację, ale dysponują też dużą salą bankietową właśnie na takie duże przyjęcia. Maja super catering, serwują smaczne obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×