Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość gość
potrzebuje opinii o hotelu Żagiel w Niewieszu jako miejsce na wesele, interesuje mnie jedzenie, jak zachowywała się obsługa? czy czesto zmieniali talerze? czy właścicielka dotrzymała każdej obietnicy? jak wygladały pokoje hotelowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o restauracji "Niezłe źiółko"? w Zabrzu albo o zajeździe Mag w Gliwicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gorąco polecam Salę Bankietową Różana Dolina w Będzinie. Naprawdę, lokal jest piękny z zewnątrz jak i wewnątrz, obsługa miła i spełnia każdą prośbę, a jedzenie, bardzo smaczne. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal każdemu. Macie ich ofertę jeśli chcecie skorzystać w przyszłości :) http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Sala-Bankietowa-Rozana-Dolina.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararara252
Alustriel dawno temu byłam jako gość, znam osobę , która tam robiła i wszystko było ok. Ja zdecydowałam się na Energetyk nad Dzierżnem. Bardzo miła obsługa, menu bardzo fajnie skomponowane, cena nie jest wygórowana. Otoczenie piękne,co ma znaczenie,bo chcę robić również poprawiny w tym samym miejscu. Pokoje super, zdecydowanie ładniejsze niż w Tawernie w Kleszczowie.Moja mama kilka lat temu była tam na weselu i była super zadowolona. Teraz czeka mnie Kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze to forum to zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tak myślisz że to żart? A może ty tu jesteś dla żartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHYBA masz racje,zaskoczyly mnie po prostu pewne reklamy restauracji i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak , ludzie tu wchodzą żeby powiedzieć swoją opinie o danym lokalu. Nie zawsze ta opinia podoba się właścicielom danej restauracji. Wtedy ci obrażeni szukają zesty na innym lokalu, przeważnie na tym który świadczy dobre usługi. Wystarczy to zaopserwować czytając wcześniejsze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu sie zaczyna.Powodzenia w dalszej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria11
Mam pytanie czy w tych restauracjach co ostatnio wymienialyscie placi sie korkowe i za kazde krzeslo ubrane w pokrowiec? Diekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o Viktorię W Cielmicach.Byłam tam w czerwcu na weselu. Wiem teraz dlaczego zlikwidowali swoją stronę z opiniami. Ta restauracja to wielka porażka.lepiej wynająć remizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria11
Ja pytalam o te ostatnio wymieniane,bo chociaz mam jeszcze duzo czasu to wole juz niektore wyeliminowac ze swoich poszukiwan, co nie znaczy ze krytykuje te co kasuja za te rzeczy,moze ja bym tez tak robila ,mowiac lagodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy weselnicy jak byscie mieli zaplacic za korkowe klime ubranie krzeseł wodke ciasto i napoje to byscie woleli dac wyruchac panne mloda niż zaplacic taka prawda i takie forum awy tylko piszecie aby się napinac i mieszac lijem wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria11
Wspomnialam tylko o korkowym i pokrowcach i prosze sie tak bardzo nie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skoro jak piszesz nie jestes weselnikiem tylko organizatorem, jak wynika z tego wpisu, po co sie naginasz, zajmnij sie swoimi sprawami a nie tu mącisz wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie monce tylko stwierdzam fakt a to was boli ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mące wody tylko mnie już szlak jasny trafia.Wielcy weselnicy Wszystko chcą za darmo.Niedługo może zaczniemy My pracownicy się szanować.Na całym świecie z gastronomii da się żyć.A u nas klient nie chce nic zapłacić tylko naubliżać,nawyzywać a jak się bawi -to nie zabawa to jedno wielkie k....A jak zostawjają po sobie lokal.Do dezynfekcji,malowania,do remontu.I tylko wymagania i jeszcze raz wymagania.I my tych weselników mamy szanować. Obsługujemy was ale co o was myślimy i czego wam życzymy to nasza jedyna za wasze zachowanie rekompensata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cie bardzo dobrze rozumiem masz duzo racji tylko zrozum tych co nie stac ich na placenie tych dodatkow a te pieniadze chca przeznaczyc na cos innego i szukaja lokali bez dodatkowych oplat.I nie denerwuj sie bo i tak to zalezy od kazdego indywidualnie a znajac siebie i tak bede szukac drozszych zeby pokazac ze mnie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biezcie kredyty i bawcie się weselni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres w pełni a info brak czyszby wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko OK u tych co mają co robić, wesela co dzień i dużo pracy żeby sprostać zamówieniom. Nikt się nie skarży i nie pisze tu bzdór bo mają co robić. Tam gdzie brak imprez przesiadują tu i piszą głupoty z zazdrści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja czasu ,a jednak nic sie nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum te same osoby pisza o sobie aby się dowartosciowac bo w zyciu codziennym sa nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradz ten lokal w którym jest codziennie wesele bo chciałabym namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty wiesz że ci co to piszą są w życiu codziennym nikim? Masz kogoś konkretnego na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domysl się geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co szukają sal weselnych wiedza gdzie tródno o wolny termin a ty geniuszu możesz się tylko tego domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ty tez chyba jesteś nikim skoro tu przesiadujesz i piszesz takie głupoty. Nie oczerniaj tu nikogo! Jak ci się tu nie podoba nie wchodz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×