Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

68kg wagi przy 176cm wzrostu? uczeszczam na silownie i nie tylko bo wiem ze sport to zdrowie. A co do Q10 to akurat to nie jest witamina ;) myślę, że na tym forum jak i na wielu innych przydałoby się więcej wykwalifikowanych ludzi, którzy pomogli by innym. Żeby coś robic należy miec przygotowanie merytoryczne z wiarygodnego źródła, a następnie to robic ;) więc jeśli ktoś pisze mi, że koenzym Q10 jest z grupy witamin to naprawdę brakuje tu ludzi z takim przygotowaniem. Pozdrawiam i życzę sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Oj frydrych! od razu widać że jesteś facetem! Prosty jak budowa cepa! czy nie zauważyłeś cudzysłowiu przy słowie witamina ? A język polski miałeś? Pewnie pała z interpunkcji co? :D Jeśli chodzi o kwalifikacje to jestem pielęgniarką więc nie mów mi co to są witaminy. No ale szkoda czasu na ciebie .Szczerze wątpię w twój tyluł technika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Cześć dziewczyny! Mam dobrą wiadomość wraz z tłustym czwartkiem skończył się czas kulinarnej rozpusty !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daczia kolora
hej jeszcze nie kupiłam tego syropu klonowego wienc dzisiaj po tłustym czwartku robie detox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak sobie czytam Wasze zmagania. teze sie musiala dolaczzyc... kiedyś byłam a diecie 1000 kcal i uwazam ze jest to najlepsza z mozliwych diet do tej zakaz jedzenia po 18 i efekt gwarantowany-tylko trzeba sie stosowac. Kiedys sie trzymalam tej diety i cwiczylam, w 4 miechy schudlam ponad 20 km i trzymalam sie tej wagi dopoki ćwiczylam, tylko moje cwiczenia byly juz obsesja, chora nieprzytomna ale ćwiczyc muasial,m pozniej dostalam zakaz od lekarzy i aczelo sie tycie, niestety przybralam duzo wiecej niz schudlam, pozniej na rok sobie dalam spoko i efekt jest masakryczny:(( teraz chce zacza deite ale nie wiem co z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj asiulek! Miło że dołanczasz do nas! Mamy tutaj cel noew ciało w 30 dni :) i na pewno nam się uda! 20 kilo w 4 miesiące to ogromny sukces!!! Tym razem też dasz radę a jak wpadniesz znów w pułapkę ćwiczeń to my będziemy cię stopować :D czy miałaś na tej diecie jakiś konkretny jadłospis czy też liczyłaś kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczylam kalorie, ogolnie wszystkie jadlam po troszku, ale wykluczylam slodycze, biale pieczywo, mniej ziemniakow, mieso tylko gotowane lub z piekarnika, nic smazonego. Cwiczycsie boje zaczac, ja robilam dziennie ok 500 brzuszkow, to bylo wciagajace. Cosmopola z skad dokladnie jestes? Ja tez z okolic Katowic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Ja jestem z Tychów. 500 brzuszków to nie tak dużo. Chodzę na fitnes do Gymnasion i tam robimy spokojnie 500 brzuchów, no ale codziennie to przesada :) Między ćwiczeniami siłowymi powinno się robić jeden dzień przerwy, a w tygodniu w ogóle jeden dzień luzu od ćwiczeń. Nie bój się ćwiczeń to co było nie musi się owtórzyć teraz już jesteś mądrzejsza, masz pewne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko jak ja bylam chora goraczxka zapalenie ledwo zywa zbieralam sie na podloge i cwiczylam i to juz nie bylo normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że jeszcze jedna tłuściutka pielęgniara w waszym gronie nie zaszkodzi :) Mam sporo do zrzucenia, więc od dziś się przyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witam! Piguły mile widziane! :) a tłuszczyk szybko zniknie w naszym towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam duży problem, staram się ograniczyć jedzenie w ciągu dnia i kiedy jestem wieczorem już z siebie dumna, przychodzi głód i nagle po prostu rzucam się na jedzenie i pochłaniam wszystko co mi podejdzie, jak bulimiczka. kiedyś tego nie miałam mogłam nie jeść tygodniami i dawałam sobie radę :( wczoraj miałam takie załamanie a dziś czuję się jak słoń, nie poddaję się chcę walczyć, tylko co zrobić żeby to się już nie powtórzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jezeli mozna to chcialabym sie do was przylaczyc ;) Kiedys stosowalam diete 1000 kalori byla skuteczna bo schudzlam 10 kilo w 3 miesiace wiem ze mona wiecej ale mi to straczylo niesttey potem zamieszkalam z chlopakiem i on sie wkurzal ze sie odchudzam mimo iz nie jestem szczupla ..... wiec zaczelam normalnie jesc pozatym mam prace ze siedze w domu i funkcjonuje od 10 rano do 3 nad ranem wiec czesto jemy w nocy nieraz McDonal o 1 w nocy ;/ Co dziwne po zrzuceniu tych 10 kilo myslalam ze tak jedzac przytyje 2 razy wiecej'' naszczescie'' przybylo tylko 4 kilogramy ....teraz mam ciezki okres w zyciu najprawdopodobniej rozstane sie ze swoim wiec mysle ze czas na diete wiosna sie zbliza a po niej lato chcialabym wrescie bez wstydu zalozyc sukienke ;P Pomozecie ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Sabatka ja mam to samo. Więc dużo piję wtedy i klikam z wami ale zauważyłam że jeśli nie głodzę się za mocno w ciągu dnia to wieczorem nie mam takiego problemu, a z dwojga złego lepiej zażyć więcej kalori do południa niż po południu lub wieczorem. Zobacz też jaki jest IG tego co zjadasz może za bardzo pobudzasz wydzielanie insuliny. Dobrze też chamuje apetyt pożądny wysiłek fizyczny więc może jak jesteś głodna to wsiądź na rower? Zyczę powodzenia i trzymam kciuki. Ja dziś robię sobie oczyszczanie po wczorajszym święcie grubasów więc też wieczorem będę cierpiała katusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj sylwia! no to razem na diecie z nami co? Jeżeli zamierzasz się rozstać z chłopakiem to znaczy że trzeba się podtuningować i wrócić w obieg :D Też czekam kiedy z dumą założę krótką sukienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak zaczynam !! Nawet jezeli zostane z chlopakiem to nie zmienia faktu ze niedlugo cieplo bedzie i zrobie to dla siebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jadę na weekend do rodzinki, ale wracam już w poniedziałek :) na te dwa dni planuję żywić się głównie kefirkiem, trzymajcie za mnie kciuki żebym nie dała się skusić słodkościam mojej mamy :) wierzę że wytrwam i w Was też wierzę :D razem damy rade :) powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
U mnie ok jakoś się trzymam, ale wieczór przede mną a wtedy mam największą ochotę na jedzenie :( Sabatka to miłego weekendu! Trzymam kciuki! Tylko wróć do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja waga stoi:(nie wiem czy to przez okres??stoi juz 3 dni jem naprawde malo jakies 300-500kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
A gdzie reszta dziewczyn? Opowiadajcie nawet jeśli coś nie wychodzi warto się podzielić i wyrzucić to z siebie. Ja naprzykład nie poszłam dziś biegać ten śnieg kompletnie mnie odstraszył, ale jutro sobota i na pewno id ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
nestee to na 100% przez okres, spróbuj tych ziół o których wcześniej pisałam. mi podczas okresu waga nie drgnie ani o gram a pierwszy dzień po okresie od razu jest co najmniej kilo w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki musz sprobowac. dziewyzny chyba zapomnialy o nas cosmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
No tak piątek wieczór... ale może jeszcze przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Czesc Dziewczyny ! Ja sie nadal 3mam z dieta. Nie waze sie , bo nie chce sie zalamywac, ze nic nie spada, bo po 2 dniach to nierealne :) Startuje z 54.6. pozdrawaiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie do Was dołączę - chciałabym 6 kg mniej tylko samej brak motywacji. Sabatka ja też jestem z Krakowa - może na siłownię albo fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Diet coke 54,6 chciałabym mieć byłoby cudownie :D Jak tam pogoda za atlantykiem? A gdzie dokładniej mieszkasz? Mnishka witaj! Za miesiąc 6 kilo będzie wspomnieniem. Masz jakiś plan? Trening, dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cosmopola, muszę ograniczyć wieczorne podjadanie (wieczorem jakby się odkurzacz włączał we mnie - wszystko i każdą ilość) dużo więcej pić - woda, woda, woda i 5 posiłków dziennie - to plan ogólny. Masz pomysł na jakieś "wspomagacze"? Co do ruchu - nabyty karnet na fitness i siłownię i co drugi dzień - 2 godzinki ruchu. Mam nadzieję że masz rację co do wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Brałam kiedyś Term Line efekt niezauważalny i do tego dużo szkodliwych składników. Teraz biorę Bio C.L.A. działa powoli (trzeba brać min. 3 miesiące) ale efekt utrzymuje się na długo a poza tym C.L.A. jest kwasem działającym przeciwnowotworowo. Wit B6 wspomaga odchudzanie i kwasy omega 3 (ale uwaga! omega 3 nie 6) omega 3 ułatwiają redukcję tkanki tłuszczowej natomiast omega 6 stymulują rozwój otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×