Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Witaj Toss_and_Turn! To zazdroszczę silnej woli. Ja jestem przed okresem więc moja waga stoi w miejscu mimo moich osilnych wysiłków :( Muszę sobie chyba ziólka zaparzyć. Pozdrzwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wczoraj pojadłam i popiłam.Masakra. Dzisiaj muszę się pilnować.Mój największy problem to bezwarunkowa miłość do węglowodanów:P Ale obiecuję poprawę. Dzisiaj angielski - skupię się na nauce, może nie będzie mnie ciągnęło do żarcia :P Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefi nie martw się. Najważniejsze to się ie poddawać. Dziś będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie masakra, zamiast chudnąć to ja tyje, zamiast nie jeść to się opycham :( ale od dziś walcze dalej nie mogę się poddać i się nie poddam :) widze że troszkę nas przybyło od mojej ostatniej wizyty tu :) dziewczyny z Krakowa wiecie może gdzie najlepiej zapisać się na aerobik czy jakąś siłownie?? gdzie wy chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruś.
hey :)) też się przyłączę, bo już mam dość tycia.. przy wzroście 166cm ważyłam cały czas 47kg i było dobrze, ale ostatnio jak się zaczęła praca w biurze i podjadanie to mi się przybrało.. chyba z 56kg waże i mnie to dobija.. planu narazie nie mam, zrobi się ;)) jakby co to lat 20, okolice Katowic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem przed okresem i mam taką chcicę na słodycze że zaraz skonam. Rany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabatka ja nigdzie nie chodze.Właściwie, to w zime się \"zastałam\" dlatego troche przytyłam.Na wiosnę zaczynam zwnowu jeździc na rolkach, poza tym mam też treningi dwa razy w tygodniu, to troche sie poruszam. Dziewczyny , jesli lubicie soki pomidorowe, to polecam.Maja bardzo mało węglowodanów ( najlepiej te firmy Dawtona lub Hortex ).Ja przy mojej cukrzycy w ogole nie moge pic sokow(chyba,ze na niski cukier) , wiec na pomidorowy moge sobie pozowlic.Tak do obiadku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj daruś! no to jesteśmy krajanki :D Damy radę ale te prince polo za mną tak chodzi... brr... damy radę w końcu założyłyśmy że osiągniemy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja kg mniej 73,7kg i tak sie cziesze jeszcze bardziej sie zmotywowalam do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam gdzie sie zważyc:P mam nadzieje,ze do końca marca znowu wejde w moje spodnie 36 :) nie poddam sie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja000 dzięki!!!! z nieba mi spadłaś idę kupić sok pomidorowy. Ostatecznie może być zamiast batonika i muszę uzupełnić magnez bo coś czuję że się to może skończyć rozpustą w barku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nestee gratuluję!!! Teraz to ja mam zastój wagi i czuję że puchnę. Czy to te głodówki coś ruszyły w twojej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2 dni glodowki pewnie a teraz jem max 500kcal lub mniej...jesli na diecie 1000kcal chudnie sie kg tygod to ja powinnam 1,5-2kg na tydzien zobaczymy jak bedzie.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się zapisałam na tą salsę:) Niestety zajęcia zaczynają się dopiero 10 marca, no ale zapisałam się więc już nie ma odwrotu. Do tego czasu muszę skompletować strój:P na razie mam tylko legginsy:P No ale żeby się pokazać w tych legginsach to przydałoby się zrzucić ze 2 albo 3 kg, więc jest motywacja :P Głęboko wierzę w to co napisałyście - talia osy i nowy facet :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wam idzie ? :P:P ja dzis rano wypilam kefir o 16 zjadlam śledzia w smietanie no i niestety o 19 1 krokieta :( mialam nie jesc ale tak mi sie chcialo ze no cuz zjadlem tego krokieta :) niemoge sie doczekac ważenia. a co do jedzenia to ja bardzo lubie wazywa mrozone z patelni mogła bym tylko je jeść ciemny chleb też bardzo lubie a jogurty i kefiry kocham. oczywiscie pizze kababy smazone ziemniaki itd też kocham :P:P no cuż staram sie to jakos pogodzić i sama sobie robie w domu kababa jak mam wilka ochote :) jak ktos chce hmmm przepis :P to piszcie :P trzymam za Was kciuki dziewczyny damy rade nie ma innej opcji a wiecie że Polki sa najładniejsze na swiecie ? jak rozmawialam z portugalczykami i hiszpanami to mowili ze kochaja polskie kobiety bo sa śliczne (blondynki szczególnie tak mowili) opiekuńcze dobrze gotują itp :P:P czyli jednym słowem Polki są najlepsze !! :P:P ale sie rozpisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach to ja chyba nie jestem Polką :D u mnie nie najgorzej mało dziś zjadłam ale zjadłam dwie landrynki :( ale tak poza tym to udało mi się omijać słodycze :) Ja poproszę ten przepis na kebab. Jutro pewnie też waga nie drgnie, ale do 20 marca jeszcze trochę czasu, zamierzam dużo ćwiczyć. Powiem wam dziewczyny że bieganie dużo bardziej redukuje wagę niż rower. Gdy biegałam po 20 25 min to waga mi fajnie leciała a teraz jeżdżę 45 min na rowerze i nie ma takich efektów, no ale to może przez ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola co??? Jestem pewna że jestes śliczna kobietą. ja kebaba robie tak :pierś z kurczaka smarze na patelni z przypraą kebeb/gyros do tego robie sałatke z kapusty pekińskiej z pomidorem ogórkiem kukurydzom fasola czerwoną i sos czosnkowy 0,5l jogurtu 2-3 zabki czosnku 2 luzki majonezy (ja majonezu nie daje) pakuje to w bułke i mam kebeba :P macie jakieś sposoby na cellulit i rozstepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cucarach dzięki za przepis na pewno taki kebeb jest zddrowszy i mniej kacoryczny niuż z budki. Jeśli chodzi o sposób na celulit to dobry jest podobno peeling mieloną kawą, potem tą papkę się zostawia na skórze owija folią o do wyrka na pół godziny. Oczywiście trzeba to robić systematycznie. Jeśli chodzi o droższy sposób to rewelacyjne jest błoto borowinowe z firmy Tołpa (raczej w aptekach i to nie wszystkich) ja to stosowałam a potem nakładałam serum wyczczuplające czy antycelulitowe (nie pamiętam ale z tej samej firmy) Efekt super! Szybko widoczne rezultaty mimo że niezbyt systematycznie to stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast z rozstępami będzie gorzej. Co do celulitu to ma wyjść na rynek (ale jeszcze go nie maa) taki preparat z vichy silnie wyszczuplający i antycelulitowy do wcierania podzielony na saszetki na dzień i na noc, ale cena... no nazwijmy to niekomfortowa :D 220,00 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga stoi :( więc muszę dziś jakieś modyfikacje w diecie zastosować. Pozdrawiam dziewczyny! Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Jak tam? Ja dziś jadę na soku pomidorowo warzywnym i jogurtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zjadłam muesli ok 200kcal na sniadaanie na obiad zamierzam kasze 50g plus warzywka ok 300 i jablko and that's it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nestee a jak Twoja waga pomogło coś? Ja uwielbiam kaszę ale będę w domu dopiero przed 18 więc już mi zostanie zjeść tylko serek wiejski 3% i koktail z jagód bez cukru. Potem rower!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hehe a ja wczoraj poszalam przy tej środzie popielcowej :) melanżowałam przy sziszy, piwkach a w nocy meeeeega pizza ;// ale miejmy nadzieję, że nie przytyję od tego... dziś już normalnie dietka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pojechałaś!!!! :D Ach pizza!!! też bym zjadła, ale w niedzielę kolejne ważenie :) Ja byłam wczoraj u fryzjera szczeliłam sobie blond pasemka. Super! Czasem trzeba coś dla siebie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA laski!!!!!!!!ja mam coraz wieksza motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadłam rano ciemna bułke z serem i szynka a teraz jem kilka paluszków rybnych i to wszystko na dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Czesc Dziewczyny ! Nie pisalam troche, ale jestem caly czas myslami z Wami. Czekam na wazenie 1 marca, nie licze wielce kcal, ale sie pilnuje i cwicze, zaraz ide na silownie. Jedna kolezanka pisala o podjadaniu w pracy. Podziele sie moim sposobem - ja kiedys w wakacje pracowalam w restauracji - pyszne jedzenie, przez 4 mies przytylam 6 kg. Po tym epizodzie przysiegam sobie, ze praca to praca i nigdy nie tykam jedzenia z pracy. Potem jak bylam w swojej normalnej pracy, to mielismy codziennie slodkie - pacjenci codziennie przynosili ciasta, bombonierki, a ja slodkie uwielbialam. Od pierwszego dnia w pracy mowilam wszystkim, ze nie lubie slodkiego. Oczywiscie co chwile mnie ktos zachecal, ja jednak nie robilam z tego wielkiego halo, tylko mowilam : dziekuje, nie przepadam za slodki. Bylo ciezko na poczatku, jednak pozniej uwierzylam w to ze nie lubie slodkiego i wogole nie zwracalama uwagi na te smakolyki. Dodam, ze nie zrobilam zadnego odstepstwa. Zawsze bralam swoje jedzenie do pracy, robilam nawet diete kopenhaska i nikt o tym nie wiedzial. Pozniej w wakacje znow pracowalam w restauracji i mialam to samo nastawienie - jedzenie z pracy dla mni nie istnieje. Jadlam tylko swoje porcje, ktore z domu zabralam. Najwazniejsze to pozytywne nastawienie i wiara, ze samemu mozna dokonac, czego sie chce! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki diet coke! To ważne co napisałaś, spróbuję też siebie przekonać że nie lubię słodkiego :D ale będę musiała użyć dużej perswazji :) a gdzie pracowałaś? (mówiłaś o pacjentach) Ja w przeciwieństwie do ciebie nie cieszę się na to ważenie wręcz się boję bo u mnie na wadze nic się nie zmienia :( Zaraz wsiadam na rower. nestee podziel się tą motywacją! skąd ją bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloo laski mam troche starych fajnych ciuchow w rozm 34-36wiec MUSZE SIE W NIE ZMIESCIC poza tym ogladam zdj modelek Adriana Lima moja najwieksza motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×