Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Witam Panie!!! U mnie też zima ( to znaczy w lubelskim)Ja w parcy już od 7.30 . Własnie zjadłam drugie śniadanie dwie kromki ciemnego chlebka z szyneczka sałata i paryka konserwową a do tego czerwona herbata. na śniadnie o 6.30 zjadłam otęby pszenne z mlekiem i wypiłam filiżankę herbaty z cytryną ( nie wychodzę rano bez herbaty) a w pracy tradycyjnie kawa z mleczkiem i dzisaiaj niestety z cukrem ale brązowym. Miłego dnia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana na wysokich obrotach,,, cala kuchnie sobie wymylam, lacznie z wszytskimi garnkami szklankami itp ktore i tak byly czyste :P Rano wypilam kawusie z mlekiem i cukrem :P, zjadlam mala pomaranczke i 1 wafla ryzowego. I uciekam do pracy...a w pracy ugotuje sobie kasze gryczana z warzywami, tylko to mam bo nie zdazylam do sklpeu isc :D NIE DAMY SIE!!!!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
hej chudzinki;D ale sie dzis nie wyspalam!i znow ten snieg!;/ teraz mam chwile przerwy ale za chwile lece na zajecia, mam dzis do 17;/ narazie zjadlam dzis owsianke i pije wlasnie kawusie:) nie mam jeszcze wagi ale zmierzylam sie dzis cm i troche polecialo!!!;D juhuuuuu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kasza nawet dobra:) zjadlam jeden woreczek i mnie zapchalo strasznie... i ma malo kalorii. W sobote rano lub w niedziele sie waze... az sie boje ze jak nic nie schudłam to mi sie odechce dietkowania :(:( Nie wazne co waga pokaze... po 2 tygodniach robie sobie prezent-jakies pyszne ciachoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
kasza ma mało kalorii, ale sporo węgli :) jabłuszko - gratulację zgubionych centymetrów! U mnie właśnie się ostro śnieg rozpadał, a muszę z domu wyjść heh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola Cześć :) A jak sie można wpisać do tej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xaxta tu masz tabelke dopisz sie do niej :) Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71kg............70kg............68kg.......... ......2kg Cosmopola 160cm.........59kg...............56,1kg .......54kg.. ...2,1kg cucarach...175...........63....................61....... ......61.........2kg mimi1981....169..........59..............58..........55. ...........3 kg Tequilka_84..172.........65..............??...........63 .............2kg ja dzis zjadłam kanapke serniczek i 2 male kotleciki :) do dziewczyn z poznania orientujecie sie może gdzie jest w poznaniu jakiś fajny aquapary, centrum handlowe, i jakas restauracja gdzie mozna typowo polskie jedzenie dostac np pierogi ? :P z góry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Tequilka - kasza zawiera węglowodany, a te z kolei nie są sprzymierzeńcami metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobra przemiane...:P Nawet jak malo jem to minimum raz dziennie kibelek :P a im mniej jem to tym czesciej chodze.... jak sie zapcham to wtedy mam problemy,,,, Ja dzisiaj niecale 600 kcal a juz nic w siebie nie zmieszcze... Ale kawusie to wypije jeszcze. Zaopatrzylam sobie lodowke w soki pomidorowe z Tymbarka w malych buteleczkach,,, pyszne sa :) Jak bede bardzo glodna wieczorami to bede pic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Wszystkim gratuluję bo widzę same sukcesy w walce z apetytem :D xaxta witaj dopisz się do tabelki to super sprawa ta tabelka, jest bardzo motywująca.dziewczyny 20marca za 8 dni :D Ja właśnie wróciłam z pracy dziś na śniadanie standardowo musli na obiad surówka z kiszonej kapusty i teraz jem żurek. Odezwę się poźniej bo mój bąk mi tu brzęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
ja wlasnie jestem po obiado-kolacji:) dzis zjadlam na sniadanie owsianke, pozniej dwa jabluszka i teraz salatke, razem jakies 550 kcal, niedlugo pocwicze:) tak sie ciesze ze sa efekty mojego odchudzania!!!;D bylam niedawno kilka dni w Poznaniu ze znajomymi, odwiedzilismy kilka klubow, bylismy na cytadeli, a Stary Browar... to jest raj dla kobiet;D Poznan ogolnie bardzo mi sie spodobal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola ma rację, normalnie wszystkim nam się żołądki pokurczyły, ja nawet sałatkę ledwo zmieściłam i część zostawilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki;] oh, ja do was dołączam od tej chwili;] Moja historia jest taka, że 1,5roku temu ważyłam 68,5, wzięłam się za siebie, dokładnie rok temu ważyłam 62kg, chodziłam na siłownię, byłam lekka, pełna energii, dosłownie uwielbiałąm siebie;D a teraz co... masakra!!! \\ W 2miesiące +5kg, rozrastam się na wszystkie strony, jem co mam pod ręką (do tej pory liczyłam każdą kcal, liczyłam sie z każdym gramem tłuszczu), nie cwiczę w ogóle, a najgorsze jest to, że czuję się jakbym miała klapki na oczach;/ w ogóle jakoś mnie to nie obchodzi;/ Dośc z tym!!! Zrobiłam dziś powazny rachunek sumienia i wiem, że jak natychmiast za siebie się nie wezmę, to wakacje przewitam z masakrycznym ciałem;/ Jeżeli można, to ja chcę tu dietowac z wami;] i już dopisuję się do tabelki:) Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71kg............70kg............68kg.......... ......2kg Cosmopola 160cm.........59kg...............56,1kg .......54kg.. ...2,1kg cucarach...175...........63....................61....... ......61.........2kg mimi1981....169..........59..............58..........55. ...........3 kg Tequilka_84..172.........65..............??...........63 .............2kg Groteska07....163..........69..............69................1kg;] oh, nie miałam prawie cellulitu, a teraz 5kg już zrobiło swoje;/ eh, w tamtym roku potrafiłam sie zmotywowac do walki o piękne ciałko, 2razy dziennie się kremowałam antycellulitami, piłam dużo wody, cwiczyłam, nie jadłam po 18... a teraz co?:( Zła jestem na siebie, że zniszczyłam to na co tak długo pracowałam:O no ale dośc użalania się nad sobą;] do dzieła!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groteska07 Witaj... Ja koncze prace i uciekam do domu... Aaaa...znowu cholerny weekend... Jutro facet przyjezdza i znowu zarcie i zarcie... Jak ja to wytrzymam, i na bank jakies ciacha przywiezie od mamuski Beczec mi sie chce :D Mialam od dzisiaj zaczac inne cwiczenia ale zaczne jak juz pojedzie do domu hehe moglby w ogole nie przyjezdzac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witaj Groteska! Fajnie, że pojawila się kolejna osóbka!!! Topic rośnie w siłę :) Tequilka masz rację, że przy facecie trudno się odchudzać, wiem coś o tym ;/ No, ale wiesz... w nocy możesz z jego pomocą trochę zrzucić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny tylko ze ja chce chudnąc do września i to 20 kg;))) dziś mało zjadłam . nadal nie jem chleba i itp. Czuje sie coraz lepiej . a ważenie mam w niedziele rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki was oczywiscie do listy sie dopisuje Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71kg............70kg............68kg.......... ......2kg Cosmopola 160cm.........59kg...............56,1kg .......54kg.. ...2,1kg cucarach...175...........63....................61....... ......61.........2kg mimi1981....169..........59..............58..........55. ...........3 kg Tequilka_84..172.........65..............??...........63 .............2kg Ladonna 1.68............68..............63...........2kg ógolnie moj cel to 52 kiedys tak wazyłam i było zajebiscie Dzisiaj zjadłam na sniadanko jogurt z rodzynkami i platkami i 2 grzanki z marmelada cienka posmarowana z gorzkich pomarańczy obiadek troszke warzyw i miesko(gotowane na parze) potem płatki z mlekiem i po 16 30 nic... wypiłam 2 litry wody i 4 szklanki herbaty zielonej.... dzisiejszy dzień zaliczam do udanych jest kolejny plus pozdrawiam wszytskie kobietki i zmykam poćwiczyc na dupcie cos bo jest troszke za duza i obowiazkowo brzuszki i potem prysznic i balasam loreal na nogi i biodra....polecam Jestem zmeczona po całym dniu pracy ale DAMY RADE I bedziemy LASECZKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno w końcu zawitała wiosna i juz kurtkę zimowa do szafy włozyłam i wyciagnełam lzejsze rzeczy ale jedyna wada w tym wszystkim jest taka ze jak popatrze na swoj tyłek to mam dościi chce sie zakryc i nie wychodzić z domu.... Jak schudniemy i osiągniemy wsystko co zamierzyłysmy sobie to robimy imprezkę ale taka light :-))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałyście giedyś garnier rollon na cellulit ???? Zapisuj sie na lekcje hiszpanskiego, jak sie go naucze to wyjade do hiszpanii lub portugalii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uzywalam tego.,... ale musze cos kupic... Dzisiaj wchlonelam: -2 kawy -pomarancza -jednego wafla ryzowego -kasze gryczana z warzywami -fante 0.2 l -3 lyczki soku pomidorowego :P Brzuszki zrobilam, peeling kawowy tez ,,,moge isc spokojnie spac.. Kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn no nie wiem czy spomocą faceta można schudnąć ja raczej z pomocą mojego faceta przytyłam na najbliższe 9 m-cy :D i do teraz zrzucam te kilogramy. Witam wszystkie nowe laseczki :) Grotesko miło że dołączyłaś :D jabłuszko pod jakim względem Stary Browar to raj dla kobiet? I gdzie się mieści? Cucarach ja miałam rolon z garnier jest beznadziejny! Kompletnie nic nie daje, brzydko pachnie i się lepi ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola mnie chodziło o takie 'nocne wspólne starania', które nie są zwieńczone efektem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też idę zrobić brzuchy i potem peeling kawowy :D Aaaa! zapomniałam się wam pochwalić dziś na wadze 55,2 kg juchuuuuu!!!!!! To głównie dlatego że nie chce mi się jeść. Mam nadzieję że nie będzie jutro padało to pójdę pobiegać :D dziewczyny jak dam radę przebiec ten maraton to pokażę wam zdięcie z lini mety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak jestem głodna
to zaczyna mnie boleć żołądek i w te pędy lecę do kuchni i coś zjadam.Na tym nie koniec bo to cos znika szybko a ja nadal czuję głód czy może chęć na coś jeszcze. Tracę nadzieję,że do lata coś może się zmienić w mojej wadze . Zazdroszczę tym co maja silną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
Cosmopola gratuluje!!!:) a Stary Browar to zakupowy raj dla kobiet;D ja sie dzis dietki trzymalam, teraz ide 6weidera robic;D Cosmopola co do sportu to mialas racje!mnie same cwiczenia w domu niezle wciagnely i to hula hop!no i czekam na cieplo bo chce biegac a tu ciagle ten snieg!!!!!!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko dzięki za info będę w Poznaniu za tydzień więc zajrzę a Ty jesteś z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
nie nie, ja w Poznaniu tylko raz bylam:) ale pokochalam to miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
pora spać, a jutro już piątek :)) powodzonka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszcie mnie bo zwariuje... Boje sie na wadze stanac :( ale to nie o to chodzi,,,, po 2 tygodniach diety moj brzuch powinien byc raczej mniejszy. Zawsze rano byl plaski, a teraz zaraz ood pepkiem jest jakby wiekszy :(:( Pocieszcie mnie ze to od brzuszkow.... Jak jutro stane na wadze i nic nie schudne to sie chyba zalamie bo jem o wiele wiele mniej,,, jeszcze 2 tygodnie temu na obiad potrafilam wsunac z 12 duzych pierogow, uplynela godzina i jadla znowu obiad co mi ciotka przyniosla... Dziennie minimum litr pepsi, na sniadanie zawsze 2 drozdzowki albo paczki, i jajka sadzone na tostach... potrafilam na kolacje zjesc 4 takie kanapki.... teraz malo jem, zdrowe rzeczy i nic po mnie nie widac... Spodnie ktore byly na mnie w sam raz, dalej takie sa :( Caly dzien cos robie, nie cwicze-tylko brzuszki, ale w domu do poludnia ciagle cos sprzatam, jak nie u sibie to u ojca, w pracy to samo, caly czas latam i cos robie.... :(:(:(:(:(:( Chyba sie pojde za chwile zwazyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×