Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reactiva

kącik dla wszystkich z poczuciem humoru!!

Polecane posty

Gość reactiva

Pogadajmy o wszystkim i o niczym ale z ,,jajem,,Zapraszam z poczuciem humoru!!Mam dosc lamentowania i narzekania.Moj maz powiedzial ze wyrzuci mi kompa za okno jak bede go molestowac pytaniami o jego zmniejszonej ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
tez mnie to nuży te problemy czasem wręcz tak rozdmuchane ze aż żałosne pięc razy to samo napisane. Mam ochotę pogadać o czym pozytywnym. Ja nie mam większych problemów-na dzień dzisiejszy- mam fajne życie. Reactiva fajny topik odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę bardzo kto zaczyna pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reactiwa mąz przekroczył już 80-tkę?? To bym się nie dziwił.Jedno drugiemu nie powinno przeszkadzać,co komp winien,że ktoś nie może lub nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
060 chyba sami musimy ciągnąć topik autorkę wcieło może w pracy. czytałam trochę topiki i natknełam się ze i autorka (albo podszywacz )ma problem ale elokwentnie go rozwiązala.BRAWO. co was dziś spotkało zabawnego mnie nic siedzę cały dzień w domu paczki i te sprawy. Dzieci w szkole mąz w pracy nudy... sąsiedzi dziwnie cicho jak nigdy nawet chciała bym napisać coś zabawnego niewiem co pójdę obejrzeć obrady sejmu tam zawsze jest kabaret odezwę się . NIE Pozwolcie zginąć temu Topikowi idea jest świetna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Jest coraz mniej ludzi z poczuciem humoru!!Nie osiagnal jeszcze 80-tki.Ma 44 .Dobry z niego czlowiek ale co zrobic ...Zacznijcie jakies smiechy powodowac bo tak mi sie nudzi.Mieszkam w takiej dziurze, ze nic poza internetem nie widze.Juz zaczelam czynac o koncu swiata 2012.Po przeczytaniu kilku artykułow stwierdzilam, ze nie warto pakowac kase w remont tylko w jakis schron i konserwy.Nie pracuje siedze i mysle analizuje i wyszukuje problemow.Wczesniej zastanawialam sie na oobe.To jest wyscie z ciala.Moze ktos wie co to jest .Pol roku probowalam wyjsc z niego ale nie udalo mi sie.Chcialam poodwiedzac kilka miejsc.Co wy porabiacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Zauwazcie ze topik załozylam wczoraj, czekalam ale nikt sie nie pojawil.Juz jestem i bede tu zagladac do pozna.Słuchajcie, gdzie sie klika zeby wyszły te emitionki..?jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to samo się dobijam i żadnej wiążącej odpowiedzi nie otrzymuję.Chyba jest to za długo do tłumaczenia,ponieważ każdy odżegnuje się jak diabeł święconej wody.Jestem z Śląska a Wy? acha otrzymałem od kokosowej bezy taką informację,że wchodzi się na redakcję kafeterii.Wchodziłem tam ale w dalszym ciągu jestem głupszy niż byłem.Czy to się zakłada bloga czy coś innego nie wiem.Jak Jesteś doświadczoną kompą poradż coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Chodzilo mi o to skad wyskakuja te cieszące sie paszcze.A tobie o co chodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest na redakcji Cafe:D trzeba tylko ładnie czytać :D Macie tu link do emotów :D http://www.forum.o2.pl/emotikony.php :D Teraz macie pole do popisu :D Aha topic z humorem ,ale coś słabo :P hę, może coś zapodacie to się dołączę z chęcią :D Na razie kwiatki dla dziewczyn 🌼 🌼na przywitanie :D Dla chłopaka:D może mężczyzny prędzej :D to niech będzie piona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka co się pytasz :D wytrzyj buty i właź :D Ja też się wpraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak byłem zapatrzony w pytanie o emitekonach,że się nie przywitałem.Za i przeciw odezwij się jak i autorka pomysłu słusznego tematu.Mowisz że jesteś po czterdziestce to życie przed tobą.W stosownej chwili ujawnię swój wiek.Mam trójkę dzieci.No i kochaną żoneczkę,która myśli,że umawiam się na randki.Ale to już jej przechodzi.Jak poczytała topiki,gdzie chciała to się uspokoiła.Teraz zagadka ale kiedyś tutaj już o niej mówiłem,macie szansę pod jakim pseudo byłem; Jaka jest róznica między koniem a koniakiem? Ten kto odnajdzie odpowiedz ssszzzzzzaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reactiva a gdzieś Ty kobietko o tym końcu świata wyczytała??Może i ja bym tam pozaglądała----chłop by i odsapnął od zarabiania jakbym o schronie tylko pomyślała:-P Aaaa nie przywitałam się ,ale po niku mnie poznacie---gapiszon:-P to gapiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blbec znam cie po nicku :P Gapiszon ciebie może z twarzy poznam ,ale coś język ci wypadł :D to jakaś zadyszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk skąd cię znam ale wtej chwili nie mogę sobie przypomnieć.Zapraszamy i przyjmujemy wszystkich,którzy lubią humor.Juz zadałem pytanie pogłowkujcie.Emonitekonów dzisiaj nie będę się uczył jak zastałem tak fajne towarzystwo.Jutro też jest dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadyszka a jak ,ja ciągle w biegu a i latka już swoje mam:-P A język co ???Że nie ładny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blbec wszystkich wszędzie pełno :D to i ja się pewnie gdzieś przewinęłam :D Poznać zawsze można się drugi raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk bardzo mi miło,że mnie poznałaś po nicku powiadasz.A co to jest NICK? Czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszon :D język śliczniuni :D język różowy, język zdrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten nick to to tłustym drukiem;) Cieszę się że ten mój język to sie jednak podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka a co to za nerwy u ciebie???Złość piękności szkodzi ---nie słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jesteś gapiszon76 tak sprytna i odnalazłaś zagadkę albo...... doskonale się znamy.Ryjekkk umyślnie napisałem o to co przeczytałaś.Jesteście bardzo inteligentnymi kobietami,które potrafią zażegnywać spory i prowadzić świetną polemikę.Jest mi bardzo miło i przyjemnie,że raczyłyście wpaśc na ten topik. poza tym pozdrawiam wszystkie miłe i sympatyczne kobiety.Życzmy sobie zawsze dobrych humorów i wspaniałej atmosfery.Jest tu kto z Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, pod warunkiem, że istnieje jeszcze możliwość jakiegokolwiek uszkodzenia czegokolwiek.. Szczerze? Wkurza mnie kryzys. Z tego wszystkiego zastąpili ręczniki papierowe takie normalne- takimi zielonymi cienkimi, ze przyklejają się do rąk i zostawiają taki chamski osad na liniach papilarnych. Wiem, trywialny problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×