Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reactiva

kącik dla wszystkich z poczuciem humoru!!

Polecane posty

Gość złośliwa małpa
A ja jestem ze Śląska ia smutasów omijam wielkim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blbec----jestem taka spryciula:-P emulinka ---a co by było jakby papier toaletowy zastąpili tymi ręcznikami zielonymi:-O ????? lepiej na liniach papilarnych te ślady mieć chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to właśnie o to chodzi, że to jeszcze nie koniec kryzysu, więc nie wiadomo jak się skończy historia z papierem... istnieje groźba, że w celu oszczędzania prądu trzeba będzie wodę na herbatę albo kawę w termosie gorącą przynosic. Co ja mówię, zrobioną kawę i herbatę, bo mogą zaprzestać nam wydawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszon 76 powiedz prawdę zadałem ci już kiedyś te pytanie? Oczywiście jak się mylę to zgadłaś. Ryjekkk uprzejmie dziękujemy za tego linka.Gapiszon teraz mnie pokręciłaś na amen.Jak wytłumaczyłaś o nicku to jestem tym czym w ksywce.To świetnie zabawa się zaczyna.Idę na dymka.Chwilunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blbec--- nie zadałeś mi tego pytania nigdy...no przynajmniej ja nie pamiętam;),ale wiesz różnie to bywa z pamięcią w moim wieku... emulinka to jak tą kawkę popijasz jak przerwy nie macie:-O,opisz mi to bo se zacznę wyobrażać---a fantazja u mnie większa od kryzysu w kraju:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blbec umyślnie to ja napisałam ,że cię znam :D a co nie wolno :D Emilka, tej nie marudź o kryzysie :D trza korzystać z życie ile się da:D Nawet jeśli biedne i przesrane ,nie :D Blbec :P ja też zadymkę zrobiłam :D dziewczyny czujcie się otumanione :D oczywiście dymem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Nie nadążam za wami , jakimis innymi jezykami mowicie.Nie mam 40 lat a 35 mam.Jestem z dolnego slaska.Ktos pytal o stronki.Jak wpiszesz przepowiednie 2012 duzo znajdziesz, roznych.Czytalam kiedys o przepowiedniach sprzed 100 lat i jakis głupek astrolog przepowiedzial zagłade na jakis rok ludzie tak mu uwierzyli, ze nie chcieli przezyc tego koszmaru i mnowstwo ludzi popelnilo wczesniej samobojstwa.Naprawde ciekawe...Zastanawiacie sie czasem co zrobilibyscie ze swoim zyciem jezeli koniec swiata mialby byc za 2 miesiace? Ja na modłach pewnie albo piła bym non stop. A teraz zadaje pytanie.Słuchajcie w jakich dziwnych lub smiesznych miejscach uprawialiscie seks? Ja na cmentarzu i w smietniku tylko takim nowo wybudowanym jeszcze nie bylo tam smieci(z mezem)haha.Wracalismy z imprezy a u mnie byl zjazd rodzinny i po drodze byl cmentarz, zimą...romantycznie bo to bylo po 1 listopada haha , paliły sie świece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reactiva ludzie sobie sami los zgotowali :O nie ma co ukrywać :O Seks na cmentarzu :D hm.... romantyczne miejsce :D ten czar świec :D Tak dla ścisłości ,mnie do trzydziechy jeszcze brakuje ,może dzień ,może tydzień ,może rok :D ale co tam i tak się wpraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O je :D nie doczytałam :D reactiva ja też ze zdolnego śląska :D możemy przebić pionę 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec świata za dwa miesiące...kuszące...Ale tak ;małżonek wraca do domu jeszcze dziś nocnym samolotem,potem no wiecie.....,potem jakieś szybkie kanapki dzieciakom i znów no wiecie.....,i tak przez dłuższy okres czasu,następnie jakaś świetna impreza ....no i trwałaby do końca świata i tyle:-d A z tym sexsem to poważnie pytasz:-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwa małpa jakiej gwary używasz przedwojennej,powojennej czy też z ślaska opolskiego,hę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Ja zawsze prawde pisze. Wazne rowniez zeby umiec sie smiac najpierw z siebie.I co wstydzicie sie pisac anonimowo jeszcze o tych miejscach?Ludzie wyluzujcie! Chcialam jutro jechac do mojej kolezanki do wrocka ale moj men powiedzial, ze jak sie z nia spotykam to konczy sie zawsze na chlaniu.Ale ja sie z nia tak rzadko spotykam...tak za nia tesknie znamy sie 12 lat....ale nie to nie prosic nie bede.Odbije to sobie kiedy indziej.Jak bylam mlodsza to strasznie mnie podniecalo jak facet rzadzi w zwiazku tak dominuje a teraz mnie wku...a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Ja tez po 2 razy musze pisac co ta małpka pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
czytac a nie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
GAPISZON? a długo go nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee no jak poważnie to ....cmentarzysko przerobiłam ale wysypiska nie:(...No i co że nie---wszystko się jeszcze może porobić;) Aaaa ja też zawsze prawdę mówię---czasem niestety ale częściej stety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reactiva a co mam ci napisać ,że pod kościołem się rżnęłam :D Ja kulturalnie ,w swoim otoczeni;) chyba wystarczy :D Co do picia ,to ja się nie wypowiadam :D mogę się uchlać ,ale tylko wirtualnie :D w inny sposób nie przełknę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
ryjekkk A w dzien czy w nocy bo jak w dzien to nieźle!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Nie tak daleko bo wyczytalam ze koniec swiata ma nastapic 21 grudnia 2012( odwrucenie sie biegunow) takze zacznijcie zbierac konserwy budowac bunkry na najwyzszych gorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
Jak pięknie rozrasta sie ten topik autorko bo pozytywne mysli przychodzą w ciągu dnia. dlatego wczoraj cieżko było ci znależć ludzi pozytywnie nastawionych dożycia. Teraz wchodzę a tu tyle optymistycznych i zabawnych wypowiedzi aż miło bo myślałam ze Ci którzy nie narzekają i mają poczucie humoru wymarli.Co wyjdę to nowy problem wymiętolony temu nie staje a ta zdradza. No I CO ? myślę polacy narzekają ale zeby tyle. Ale do setna.Jestem z Lubelszczyzny więc daleko obrab sejmu jednak nie scierpiałam wyszłam z siebie a potem z domu. WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH JESTEŚCie FAJNYMI LUDZMI nie bluzgacie i umiecie się smiać także z siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reactiwa i ryjekkk mieszkałem kiedyś na dolnym śląsku i stąd tak dobra wymowa literackiej polskiej mowy.Ale niy myslcie,że niy umiam godać.pochodza z górnego ślunska i bestusz tak godum.Złośliwa małpa pytołech sie ciebie i żech niy usłyszoł łodpowiedzi.Abo leżysz już kajś łozarto.Niy gursz sie ale mie tyż niywiela brakuje.Przeca disiej je tusty czwortek niy.A fankuchy ci smakujum.mie baba narobiuła tyla że niy wiym czy poradza to dzisiej wtrynić.Ale gorzoła jeszcze mum i byda disiej chyba mioł filipińsko choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jest młodym i szalonym nie patrzy się na pory dnia :D Ja nigdy nie marudzę :D cieszę się z tego co mam :D choć życie me różami nie usłane :D ale i tak jest piękne i oby długie :D Ja też się pokulam na chwilkę do kuchni:D mam dzieci to trza nakarmić :D Może ktoś chce kolacyjkę :D mogę się podzielić ,poczęstować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×