Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reactiva

kącik dla wszystkich z poczuciem humoru!!

Polecane posty

Cześć wam :D 🖐️ Co tu jakieś oskarżenia na mnie padły?:D Blbec gapiszon ładnie wytłumaczyła o emotach :) teraz chyba pojmujesz :) Robisz dwu kropek ,potem robisz nawias półokrągły(ten nad zerem)i wychodzi ładna buzia o taka :)to wszystko robisz tam gdzie piszesz sobie post czyli twoją treść :) a i nie oddzielamy spacjami znaków bo wtedy nie wyjdą buzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mieć gg ani innych takich :D emoty musisz zapamiętać w główce jaki znak jaka emota :D i tyle mój drogi panie :) Ja nie jestem kompa dobra :D jeszcze mi daleeeko do tego :D tak samo jak ty uczyłam sie wszystkich tych cudów :D aa znaki na emoty najlepiej zapisać na kartce i przyczepić do kompa :D w razie co, masz pod ręką ściągę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
gapiszon 76 jesteś nieoceniona🌻 nauczy lam się. Przepraszam blbec oczywiście ze blbec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
witam wszystkich te emotikony tak mnie pochłoneły ze zapomniałam się przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a co to będzie jak wprowadzą nowe :D To dopiero pełna gama emotów będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
Tez miałam problem z kompem niedawno po naprawie musiałam zainstalować program przywozłam chyba z trzech fachowców żaden nie wiedział jak zaintsalować nic anic komputer nie reagował wkońcu przyszedł znajomu młody chłopak i pyta a ta klawiatura to ma dobre baterie? Taki myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z blbec :D pisze z nami a windowsa nie ma ,nie ;) :D:D:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za a nawet przeciw
mam juz ale ile się nagłowiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk mam Windows98. XP jest zablokowany nie wiem dlaczego spec tak uczynił.Jutro ma mi to odblokować inaczyj bydzie wisioł na lichsztandze,gelyndrze i chycuny na szlinga.Jest nim mój Zięć.Dzisiej niy byda łoglundoł mum to w rzici.wola popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to się nie ukazuje w liście????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
blbec ja widze ze probujesz jak ja .W sprawach kompa to jestem taka jak ty.Czekam az tobie sie uda potem mi wytlumaczysz jak dziecku.Tez probowalam gdzies napisac w nawiasie i wyszlo to co tobie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
piiiiissssssskkkk..ale hamulec!!! :P to ja "reactiva" i witam wszystkich homo sapiens i inne gatunki z dobrym humorem, czekajcie tylko umyje naczynia i zaraz jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Czekalam na ciebie gaziku na lysych oponach.A ja robie racuszki mojemu kochanemu duzemu i malemu, ide zmiksowac ciasto, zaraz wracam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reactiva jak mi się uda to powiem Ci od razu jak łatwiej można to zrobić. Będąc w internetowej kawiarence nie mogłem wejśc na alegro.Obok mnie na kompie grał sobie 8-latek.Poprosiłem go i wręczając mu 4.50zł aby mi pokazał jak się wchodzi na te allegro.Przerwał swoją grę wbił www. skasował pieniadze na 3 godziny grania.Ja byłem zadowolony on tym bardziej.Nie wstydziłem się tego że jestem w tym temacie głupszy od niego.W życiu zawsze dochodziłem do tego czego chciałem oczywiście w granicach moich możliwości.I chociazby całe forum pokazywało najgorsze nie przejmowałbym się wcale tu trzeba być elastycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy gazika na łysych oponach. Powiedz mi dlaczego nie znikają mi nawiasy na emitekonach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
wiesz co posluchalem prze chwile troche stukotu moich zaworow i wywnioskowalem, ze chyba musisz miec dwukropek przed kazdym symbolem...niestety pamietam tylko jeden symbol :P ale ten pasuje najbardziej rykowi mojego silnika i dlatego lubie ten symbol a isze go dwukrpopek i literk P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
aha! wlalem 3 browara do mojego baku i niezle zaczyna mnie zrzucac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
:A :B :C :D :E :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
zrobilem mala przejazdzke po alfabecie i wiecie co dwukropek i literka D to bedzie usmiech...wczoraj widzialem link miejsca na korym byly wyjasninone wszystkie znaki, ale juz go nie pamietam...musze przeczyczyscic sobie swiece :D ktos moze poda ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reactiva popatrz :):):):):):):D:D:D :O:o 🌻 🌻 🌻[ ziewam] ciekaw jestem czy się udało?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
To ja bede lepsza i przeleje ci 5 zl na konto jak naprowadzisz mnie i zdradzisz ta zagadke.../? Gazik z lysymi oponami ile masz lat zebym nie zostala hipokrytka? mam nadzieje ze nie jestes maturzystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
do " reactivy" niestety jestem maturzysta! spoko! Kotku! :P bylym..zdawalem w roku panskim 1986 i niezle zagrzal mi sie silnik, ale przejechalem cala trase i zostawilem za soba w tyle 16 gazikow..tylko 5 gazikow wytrzymalo moje tempo, ale kedy to bylo, porzadne uszczelki, zawory na piec, opony z suoer bieznikiem i rura wydechowa bez przebicia .....to byly czasy!! lata 80-te...Duran Duran...Metallica....AC/DC...Lady Pank...Oddzial Zamnkniety..co za czasy i co za muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
niech ktos w koncu poda link do tych ikonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazik_na_lysych_oponach
"reactiva" 5 zl nie wystarczy nawet na na drzewko zapachowe...wiec wystarczy dobre slowo! jednak nie moge ci pomoc bo znam tylko dwa znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×