Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Hej dziewczyny !!! A ja od dziś drugi cykl z duphastonem :) Teraz to mi tak szybciutko te cykle lecą :) W pracy mam kryzys tzn nasz boss (kobieta) daje nam nieźle popalić ... nie mamy już siły. Kiedyś z chęcią chodziłam do pracy a teraz to jak na skazanie. Czasem to już się modlę żeby udało mi się zajść w tą ciążę wtedy bym poszła na zwolnienie i miała to wszystko gdzieś. Maja19811981 aby rosły i pękały pęcherzyki :):):) 8 czerwca już niebawem daj znać jak tam twoje pęcherzyki :) Kasiekkkk teraz czas myśleć o tym co będzie ... a może się udało Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasiekkk! temp.zawsze jest podwyzszona od momentu szczytu owulacji do momentu menstruacji! wszystko prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala30 no to mnie teraz zalamalas:( myslam ze to ciaza bo tu pisza ze w ciazy tem sie podwyzsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek nie nastawiaj sie ani na tak ani na nie. Tak nie mozna. Poczekasz i zobaczysz :) Dobrze ci radze. Ja to mam teraz dylemat, kolezanka zalatwia mi prace (duze prawdopodobienstwo ze ja dostane) no i teraz tak pomyslalam. Jak ja dostane, a zaraz zajde w ciaze, to bedzie glupio. Co?! Chociaz, znow to jest taka praca, ze spokojnie moglabym pracowac. No, ale juz sama nie wiem co robic. Wkoncu praca i dziecko jest wazne. Bez pracy nie wydolamy z jednej pensji przy dziecku. ALe, znow teraz odkladac, wiedzac, ze nie jest tak latwo zajsc. Eh nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 ale wiesz jak jest z ciaza mozesz teraz zajsc albo i nie czego Ci absolutnie nie zycze! Ale wiesz sama jak jest :)Ja na Twoim miejscu spokojnie podjelabym sie tej pracy a czas pokaze co bedzie dalej Tym bardziej jesli prca nie jest ciezka :D Powodzonka zycze i smialo do przodu!! A jesli chodzi o mnie to troche mnie to podlamalo ale nie mysle w ten sposob staram sie nie myslec w ogole do czasu planowej @ Czas pokaze Jesli nie teraz trudno bedziemy probowac dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jest wrecz lekka, bo przy biurku i kompie. Wiec, zbytnio sie nie zmecze hehe. Wiem dobrze, ze w ciazy bym mogla spokojnie pracowac. Tylko tu kolezanka gada z szefem zalatwia. Ja ide i np. za miesiac (daj Boze) jestem w ciazy. WKoncu jeszcze 9 miesiecy bym popracowala. Prace musze miec, i dziecko musze miec. Kurcze no. Pojde na bank do pracy jak wypali. Bo juz niestety kasa sie konczy ;/ Ale nie chce odkladac maciezynstwa. Juz prawie rok i nic. A jak teraz bedziemy sie zabezpieczac. To potem znow. Nie to nie dla mnie... Dziecko przede wszystkim. A z praca jakos bedzie. Pzdr. Ide obiadzik robic. Mam ochote na zapiekanke ziemniaczana.... :) Zapraszam. :D Nie chwale sie, ale robie pyszna hehe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała30 clo to taki lek Clostilbegyt dokładnie się nazywa, a ma za zadanie stymulować pracę jajników. Ja najprawdopodobniej będę go brać gdyż nie mam owulacji, w moim przypadku pęcherzyki rosną do pewnego momentu ale nie wystarczającą żeby pęknąć tylko wchłaniają się. Clo ma za zadanie stymulować ten proces czyli rośnięcie i pękanie pęcherzyków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu a może to dobrze że pójdziesz do pracy :) jeśli byś nie poszła bo może zajdziesz w ciążę to mogła byś zapeszyć ... a tak pójdziesz do pracy może będzie ci się fajnie pracować i troszkę się wyluzujesz co do spraw ciąży i wtedy właśnie się uda ... Kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkkk ja tez straciłam maluszka a powiem ci że ciaża ziąży nie równa miałam w tamtej ciąży bardzo duże zachcianki a w tej prawie nic. teraz mam mdłości a w tamtej nie. prawidlowo tydzień przed planowaną @ powimna temperatura sie obniżać ale to nie jest reguła czasami może być stan zapalny albo ciąża. życze ci tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje malawronka:) Wiem ze kazda ciaza moze byc inna ale tak sobie myslam ze wlasnie takie objawy poczatkiem byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwyższona temepratura jest objawem owulacji, że była. I utrzymuje sie do dnai miesiączki. Jak byłam młoda dziwczyną to wiele miesięcy, jak nie ze dwa lata mierzyłam temeraturę. Tak z ciekawości jak to działa. Dlatego zapytałam, czy to nie stan zapalny, bo 37,5 to dla mnie dużo. Ale każda kobieta jest inna. U mnie maksymalnie wzrastało do 36,9, a przeważnie do 36,7 - 36,8. Przed owulacja miewałam 36,3, 36,4. Pewnie to taki charakter mojego organizmu, trochę poniżej normy. Ale nie spadała mi tydzień przed oresem, tylko w dniu okresu. Jak mierzyłam i była niższa niż dnia poprzedniego, to znaczyło, że albo tego dnia dostanę, albo już jest prześcieradło do prania. Teraz mierzyłam sobie miesiące, żeby ustalić kiedy mam owulację, i widzę, że te niskie temperatury mam dalej. Teraz jestem po owulacji i mam 36,7 - 36,8 a przed 36,3. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi smutno ... moja koleżanka zaszła w ciążę dopiero co wyszła za mąż 3 tyg temu a dziś zadzwoniła z wieścią że jest w ciąży ... jedno przytulanko w noc poślubną i ciąża .... cieszę się jej szczęściem ale też i zazdroszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa- Ty tez bedziesz, nie smuc sie:* ja biore tylko CLO, teraz 2 cykl, wizyte mam 8 czerwca, wiec zobaczymy co dalej. Pani doktor miala moje wszystkie wyniki badan, wiec mam nadzieje, ze wie co robi:( dzis 23dc..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że na każdą z nas przyjdzie czas ... ale nieraz ma się takie dziwne uczucie ... Mężulek teraz jak dostanę @ i nie będzie przytulanek da się zregenerować plemniczkom i pójdzie zbadać czy żołnierzyki są w stanie gotowości ...Mam wielką nadzieję że będzie oki ... jak na razie mam 17dc duphaston biorę już 2 cykl ... jeszcze jeden i mknę do ginka ... i pewnie zacznę brać clo ... nie mogę się doczekać każdego nowego cyklu. Chyba tylko ja taka szalona bo mężulek w pełni opanowany ... chce mieć dzidzie ale się (przynajmniej na razie) podchodzi do tego tak lightowo ... jak ja bym chciała mieć ten jego spokój ... Miłego spanka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! U mnie nic sie nie zmienilo nadal czekam na @ ale mam nadzieje ze sie oczywiscie nie pojawi:P Jutro powinna byc planowo @ Czekanie... pączkowa ja tez tak czuje gdy sie dowiadywalm o jakis ciazach w rodzinie czy u znajomych a ostatnio bylo ich mnogo jakby wszyscy sie zmowili:( Tylko nie ja:( Przyro mi jest strasznie i boli ze wszystkim sie uklada a ja czekam jak na zbawienie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja zagladam, dziś przyszła@, smutno mi straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) kate1025 :( to smutasowo ... każda z nas wie jak to jest gdy @ jednak nadchodzi :( ale trzeba wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje się STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................5 .......... ..........24.05.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................12................29.11.2009... . ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekk - i jak robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie robilam dzisiaj powinna przyjsc @ na razie nie widac nic:) ale ogarnal mnie paniczny strach :( nie wim czemu czy dlatego co bylo wczesniej czy po prostu mam zly dzien?? Dziwnie sie tez czuje dzisiaj zemdlilo mnie na zapach w pracy:O tak bardzo wierze ze to ciaza ze boje sie zebym sobie tego nie uroila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 bardzo mi przykro:( domyslam sie co czujesz Jestem z Toba❤️ boje sie tego samego ze pojawi sie @ i czar prysnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie przyjdzie - mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×