Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość martusiaa26
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .?????????????????????? NowaTu, jestem z Tobą...cos nam się poprzestawiało z tym @, współczuję Ci z całego serca.... Tabelkę uaktualniam bo wkleiłaś starą z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien do gienia na wizyte. Bede robic badania, a jak wyjdzie wszystko ok to meza wysle. Bede stawac na glowie, jak bedzie trzeba.... Eh juz noromalnie bylam pewna, a tu taki zonk ;/ Trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 malawronka..............25................22......................03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009......? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .?????????????????????? uaktualniam tabelke jutro zaczyna mi sie 14 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam - malawronka jesteś 2 razy?! STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .?????????????????????? uaktualniam tabelke jutro zaczyna mi sie 14 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale wydawało mi sie ze ja tez sie starałam kiedyś. i chcem dawać nadzieje tym że staralm sie 22 cykle i sie udało. ale jak sądzicie dziewczyny że zle to mogę sie wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka zostan na 2. kazda bedzie miala nadzieje, jak bedzie patrzyla ile tobie zajelo staranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katye1025
też jestem tego zdania, malawronka zostań na obydwu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu a wierzyłam że dziś będziesz miała dla nas wspaniałe wiadomości ... :( Smutek jest ale nie ma co się poddawać ... czasem to ta nasza psychika szaleje ... Ja w sumie próbuje wrzucić na luz ... ale to tak do końca się nie da. Malawronka jak tam twój brzuszek ... zaokrąglił się już ... musisz sobie zrobić sesję zdjęciową brzuszka i mieć dokumentację jak rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie widze żeby sie zaokroglił. ale słyszałam że przy pierwszej ciąży dzieje sie to zazwyczaj od 5 miesiąca troszke wieczorem mnie wydyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Troche mnie tu nie bylo ale bylam na zwolnieniu po szpitalu siedzialam sobie w domku:) Wrocilam do pracy, bylam juz wczoraj ale mialam taki kociol ze nie mialam czasu zeby wejsc wczoraj na forum:( Jestem po zabiegu DSA i co ?? TRAGEDIA! Nie moge zajsc w ciaze 😭 😡 moja nerka nie funkcjonuje beda mi robic autoprzeszczep albo mi ja usuna:( Nie moge teraz myslec o dziecku bo to moze sie skonczyc zle i dla mnie i dla malenstwa:( Boze jaki to jest dla mnie cios, bol nie do opisania! Wiem ze jak w razie z jedna nerka mozna zyc w ciaze tez moge zajsc ale to juz jest ryzyko ale podejme sie nawet jesli mialabym lezec 9 iesiecy w szpitalu to urodze dziecko:) Nie mysle nawet inaczej! Ale sie porobilo:O Mialo byc po zabiegu lepiej a tu takie wiesci... Trudno czekam w czwatrek bede wiedziec wiecej bo ide na rozmowe do ordynatora wszystko ma mi powiedziec jak to bedzie wygladalo:( Poczekamy zobaczymy Widze ze u Was nic sie nie zmienilo:( Szkoda myslalm ze jak mnie tu nie bedzie i wroce to przynajmniej sie cos zmieni na pozytyw oczywiscie u Was. Nowa Tu wsolczuje naprawde wiem co czujesz. Jestem z TOba:) Poziomou prolaktyny nie robilam i teraz wiem ze na razie to nie ma sensu robic:( Musze czekac bo trzeba sie doprowadzic do \"stanu uzywalnosci\":P Trzymajcie sie!! Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki trzymam sie jakos ale boje sie jak to bedzie:( Wiem ze to nie jest forum nefrologiczne wiec nie bede pisac Wam o moich problemach tylko zastanawiam sie czy jest sens pisac o staraniu sie o dziecko jesli teraz tego dziecka nie bedzie? 😭 😭 [beks 😭a] [be 😭ksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkkk przykro mi . może po rozmowie z ordynatorem poprawi Ci sie humor . nie wiem co mam ci na pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Kasiekkk trzymaj się...współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Zmieniłam mojego lekarza ginekologa....widze że podejście ma ciut inne, otwiera nawet klinike leczenia niepłodności. Skierował mnie na mnustwo badań, powiedział że za jakieś 3 miesiące jak będą już wszystkie wyniki zdiagnozuje problem i zaproponuje leczenie. Moja poprzednia pani doktor skierowała mnie tylko na jednorazowe badania hormonalne, chyba nie specjalizuje się w tym, dlatego postanowiłam zmienić lekarza.\ Także mnie czekają 3 miesiace czekanie....super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiekkkk to smutne strasznie ... ale zawsze są jakieś szanse ... a nawet może zdarzyć się cud !!! Trzeba wierzyć i nie poddawać się ... Znam parę która starała się o dzidzie chyba z 8 lat ... badania ... zabiegi ... nie wiem jaka była przyczyna ...2 razy in vitro ... nie udane ... w końcu odpuścili ... i teraz mają śliczną córeczkę ... CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!! Na razie zajmij się swoim zdrówkiem. Martusia tak to jest trzeba swoje wyczekać :) ... ja też musiałam, 3 miesiące brania duphastonu ... ale teraz już ostatni, 30 czerwca lekarz i clo ... wierzę że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny co z Wami?gdzie się pochowałyście?ja dzis ide do gina, sprawdzic czy owulka była:):)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Ja właśnie kombinuję żeby załątwić sobie skierowanie na te moje wszystkie badanka z publicznej przychodni, bo jak podliczyłam ich koszt to sie okazało że bedą kosztowały koło 500pln więc wole pokombinować. Jutro ostatni dzień na przytulanie z meżem bo w poniedziałek odwozimy do kliniki pojemnik z nasieniem do badania. Czeka mnie więc wstrzemięźliwy weekend...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
martusia a jakie badania bedziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja jak sie strałam to za dużo badań nie musialam płacić. ale nie stety nie które byly platne. jutra Wam napiesze jak tam moj maluszek ide na USG a bedzie już fajnie widac poniewaz jestem w 14 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zabiegana, zalatana i wogole. Gienio w nastepym tyg. @ mija bezbolesnie, jakbym wogole jej nie miala. Dzis pol dnia spedzilam w Erze, boo net mi nie chcial chodzic. Ah, pozatrudniaja jakis niedoluczonych i potem wszystko wychodzi w praniu... ;/ Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Ja przeszłam od wczoraj na dietkę ... muszę się w końcu zaprzeć choć troszkę schudnąć tak radził gin ... siedzę sobie właśnie w kuchni i gotuję zupeczkę na jutro :) pomidorowa mniam mniam ... Wiecie co ja to czasem sobie tak myślę że za dużo się oczytałam w tych sprawach :) wszystkie koleżanki z pracy jak mają jakiś problem to biegną do mnie z pytaniami ... szok!!! Musze im wyliczać płodne dni i mówić co i jak ... Jeszcze jakiś czas temu to Misiakowy mówił że ja to zdrowa jak ryba ... żadnych problemów ... a teraz jak chcę zajść w ciążę to wychodzi szydło z worka .... owulacji niet !!!! nagle zapalenie pęcherza ... i ciągłe infekcje ... :( Ale koniec o mnie Malawronka USG jak fajnie zobaczysz swojego fasolaczka :D Badania są drogie niestety ... my na razie robimy badanie nasienia takie podstawowe koszt to 20zł jak się okaże że coś nie tak ... odpukać w niemalowane ... to zrobimy takie szczegółowe. Buziaki miłego spanka :) *********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Chociaz nie wiem czy dobry... Czytam Wasze wypowiedzi i zaluje ze nie moge teraz pogadac z Wami o tym samym:( Jak to wszytsko sie zmienia:O Jeszcze do niedwna staralam sie o dzidziusia myslam i zylam tylko tym a teraz walcze o swoje zdrowie i zycie. Zle sie dzieje, zycie jest niesprawiedliwe😭 Tak bardzo ubolewam nad ta moja sytuacja, latka leca a tu zamiast zakladac rodzinke to wychodza takie hocki. Zawsze wtedy nasuwa sie oczywiscie pyatnie \"dlaczego wlasnie ja?\" Zycie... Mam nadziejej ze jeszcze z Wami o tym pogadam jak sie rozwijaja,rosna nasze dzieci:) Moja rozmowa z ordynatorem przelozyla sie na wtorek. Wczoraj nie mial czasu na rozmowe zze mna bo to nie jest kwestia 15 min tylko dluzsza rozmowa wiec poprosil o przelozenie na wtorek:O Trudno kolejne kilka dni w stresie, nieprzespane nocki i .. pusty brzuszek z braku apetytu:( Ale coz trzeba isc do przodu:) Trzymam sie jakos chociaz jestem bliska wybuchu, jak granat bez zawleczki😠 Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, naprawde czasem tylko takie dobreslowa przynosza ulge jakas :) malawronka fajnie jak juz jestes w 14 tyg teraz wszytsko sie zacznie w oczach bedzie rosl brzuszek, bedzie czucie ruchow ale to musi byc fajne:) Ja nie doczekalam tego momentu, dotrzymalam tylko do 12 😭 😭 szkoda... Trzymajcie sie cieplo pozdrawiam Was 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa tak jest zawze jak sie chce to nie ma i tyle 😠 Ja tez mam ciagle problemy z tym pecherzem co chwila zapalenie antybiotyki zle wyniki moczu, bakterie itp itd szkoda slow a to jest takie meczace:( Ja z waga tez walcze bo od 5 lat przytylam jakies 15 kg wiec trzeba teraz to zgubic, teraz to mysle ze nie bedzie problemu bo nie mam w ogole apetytu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Mój cykl na 99% był bezowulacyjny, niby pęcherzyk pękł ale endometrium nie jest takie jak trzeba, od następnego cyklu CLO, moze wtedy się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×