Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość aisak92
hej masz racje karla83 ja z mezem jestem juz od ponad 9 lat i caly czas robilismy wszystko zeby nie bylo ciazy a teraz kiedy robimy wszystko zeby byla a tutaj nic z miesiaca na miesiac,to takie niesprawiedliwe,starania zaczelismy dopiero od kwietnia ale dla mnie to juz tak dlugo tym bardziej ze wiek tez wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii7
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 Marii7.......................20.................1.....................21.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............18...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................3................31.05.2010... ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31,07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............19...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................3................31.05.2010... ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31.07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... ja caly dzien latam. taki to moj odpoczynek. Teraz robie obiad i pilnuje bratanicy. Ogladamy bajki :D. Potem idziemy do brata, bedzie spotkanie rodzenstwa :D Ja i moji bracia. Ciesze sie, ze mimo trudnego dziecinstwa trzymamay sie razem. A moze to daltego :) wiec milego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paflik
Witam wszytskie starajce sie:)My staramy sie juz 8 cykli w tym cyklu miałam hsg . @ powinnam dostac dzisiaj 6 dni temy miałam plamieni króre trwało 2 dni i zanikło a teraz mam pełno białego sluzu robiłam test i negatywny:(myslicie ze jest jescze jaks szans na 2 kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie! Ja też mam pracowitą sobotę... remont łazienki wystartował... Uaktualnia tabelkę... I witam nowe osoby! W kupie raźniej:) Tym bardziej, że wspólne problemy zbliżają... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............19...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................3................31.05.2010... ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31.07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paflik
Jest ktos kto może mi pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
witam wszystkie nowe osoby, cieszę się, ze do nas dołaczacie, zycze i trzymam kciuki zebyscie wkrótce wpisały się w tą bardziej optymistyczną część tabeli:):)dziewczyny głowa do góry, nie poddawajcie się!!! paflik niestety nie wiem ale poczekaj jeszcze czy @ przyjdzie jak nie to test ponowny, pamiętaj, ze nie zawsze od razu wychodzi pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przeglądałam wcześniej forum od początku i się powzruszałam, przy wszystkich radosnych nowinach :) Ale dzięki temu coraz bardziej zaczynam wierzyć, że nam też się uda ;) Byliśmy dzisiaj na urodzinach wujka, a ja zamiast siedzieć przy stole, siedziałam z dziećmi i czytałam im bajki. Ostatnio macierzyństwo działa u mnie na pełnych obrotach. Ale atmosfera nie była za wesoła. Zabrali moją babcię do szpitala, gdyż jej stan się pogorszył. Od 2 lat zmaga się z rakiem. Kiedy patrzę jak ona cierpi, czuję taką niesprawiedliwość. Zawsze pomagała innym, oddała by ostatnią kromkę chleba biednemu.. A jeszcze dzisiaj musiałam siedzieć z osobą, której wręcz nie znoszę. Adoptowała rok temu chłopca, nie dlatego, że jest chora czy po prostu chciała komuś pomóc. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że mąż zagroził jej, że ją zostawi jak straci figurę, a ona sama też źle by się czuła "zaokrąglona". A adoptowała bo "każdy ma dzieci, więc tak wypada". I traktuje go jak nowy mebel w domu. Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ;) ja dzięki temu forum zaczynam patrzeć na starania optymistycznie. I oczywiście też mam nadzieję, że będziemy mogły niedługo wpisać się do tej radosnej części tabeli :D Te forum jest chyba najlepszym rodzajem terapii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Marii to nie ciekawie z Tą adopcją ... zamiast podarować dziecku szczęście to je skrzywdzą :( Wczoraj całe popołudnie leniuchowaliśmy w domu :) ... Po zjedzeniu naleśników z owocami i bitą śmietaną :P mniam mniam ... Olo dostał takiego powera, że kopał jak szalony, nawet M poczuł jak przyłożył rękę :D Coraz bardziej ruchliwy się robi ten nasz mały królewicz :D Zmykam sprzątać w kuchni po wczorajszych pichceniach i czas przygotowywać niedzielny obiadek :) Dziś mamy gości, przychodzą rodzice i babcia :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz niedziela. Zaraz pedzimy z mezusiem na obiad do rodzinki. Wczoraj tez poznow rocilismy, ale fajnie bylo :) No i pierwszy raz nie gadalismy o dzieciach :D Bo akurat w tym gronie tylko jeden moj brat ma dziecko z mlodzieczej wpadki :) I narazie nie planuja :) Wiec milo bylo posiedziec i nie sluchac, a kiedy wy?? :) Jutro znow zaczynamy jazde z CLO. Mezus powiedzial, ze nie ma problemu pojdzie na badania jak trzeba. Ale powiedzialam, ze pierwszo pogadam z doktorkiem co i jak. Ale grunt, ze sie zgodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po niedzieli :) Pogoda kiepska. Ale widze, ze wam weekendzik sie udal. Bo cisza nastala. U mnie nastapi nerwowy okres. 12 grudnia konczy mi sie umowa. I nie zapowiada sie na przedluzenie ;/ Narazie sie nie zamartwiam, ale wolalabym wiedziec na czym stoje. I bym mogla juz sobie czegos szukac, a tak czekanie zostalo... A potem wielka nerwowka. A co tam u was? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ja teraz się lenię :) Goście poszli ... Z mamą i siostrą siedzieliśmy w Olkowym pokoju i dyskutowałyśmy jak tu można wszystko poustawiać i to i tamto. Czasem to jestem przerażona jak pomyślę ile to trzeba kupić :/ tym bardziej że mamy troszkę ciężki okres ... ale co tam jakoś będzie mam czas na kupowanie ... najważniejsze że mebelki już są :) tzn cały czas oczekujemy na nie ... jak nie zadzwonią do środy bo to już 3 tyg mija to zadzwonię i przejdę się zapytać kiedy będą. Dobrze, że z pracy dostane bony na święta, odłożę sobie część aby kupić później proszek do prania, płyn do płukania, pampersy i takie tam ... mam też kupon zniżkowy na ciuchy TESCO CHEROKEE więc pewnie wykorzystam na dziecinne ... fajne i dobre gatunkowo są te ciuszki :) Czasem mam chyba potrzebę głupiego wygadania się o bzdurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączkowa, i bardzo dobrze, czasami lepiej popisać czy pogadać o głupotach i zapomnieć na chwilę o problemach ;) Ja w końcu mam chwilę dla siebie. Rano szkoła, później rodzinne spotkanie, mojego M. mama miała urodziny. Także jak teraz rozłożyłam się w fotelu z herbatą, to aż mi normalnie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mezus ugotowal kakao jak sie kapalam :D Tak dokladnie. Lepiej pogadac o bzdetach, niz ciagle sie zamartwiac. Przegladam juz ogloszenia w sprawie pracy. Tak dla ciekawosci. I cholercia, nic nie ma. Postanowilam, ze jak nie przedluza mi umowy i nie zaciaze, bede starala sie dostac do strazy miejskiej ;P Marne grosze, ale stala praca. No, ale pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie tak latam po necie i przegladam inne fora. No i tak sobie pomyslalam, ze pecherzyki moze i rosna, ale nie pekaja... Bo od tego sa jakies zastrzyki zeby wywolac pekniecie. Moze podsune pomysl dla gienia. Ale jak spr czy pekaja. Dziewczyny macie jakies pomysly na temat jakis jeszcze badan, procz nasienia meza. No i tak sobie siedze i sie nudze. Czekam na KOSCI. A potem pewnie lulku... A wy juz spicie?? A gdzie wogole sie podziala Mala30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię ... zaczynamy właśnie oglądać LEJDIS :D Co do tych nie pękających pęcherzyków ... tak może oczywiście być, po owulacji można iść na USG i lekarz chyba rozpozna czy pękł jakiś czy nie ... ale to już dowiedz się u ginka bo nie jestem pewna. Jeśli chodzi o zastrzyk to moja siostra miała jak robiona miała inseminację ... bo wtedy jest pewność że pękną. No i właśnie ginek zrobił jej zastrzyk, potem insemka chwila odpoczynku i w drodze do domu zemdlała w samochodzie z bólu jak jej pękały te pęcherzyki ... i powrót do szpitala ... najważniejsze że się udało :D i jest z nami Jasio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ranna pobudka i gnam na badanka ... największy ból to że trzeba na czczo ... buuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, kakao.. dawno nie piłam. Mój też mógłby mi tak zaserwować :P Ja też popatrzę coś w TV i mykam spać. NowaTu, co do badań.. Ja miałam HSG, badany poziom hormonów, i z powodu torbieli robiłam także markery. Ale te badania w sumie tu dziewczyny już wymieniały.. Sama teraz też szukam inf. na ten temat a jutro mam spotkać się z koleżanką, która kilka lat starała się o dzidzię i udało się ;) także jak będę coś wiedzieć to będę pisać :) A teraz mykam do łóżka. Zaczęłam właśnie czytać "Trzepot skrzydeł" Katarzyny Grocholi i musze powiedzieć, że wciąga. Branoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam dodać. U mojej koleżanki także był zastrzyk podczas inseminacji, i też strasznie ją bolało jak pękały. A dzisiaj jest mamą cudownego Damianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączkowa, to powodzenia jutro. Uuu, na czczo.. ja kiedyś jadałam pierwszy posiłek koło 12-13, dzisiaj nie wiem jak ja funkcjonowałam :P To życzę aby Cię za długo nie męczyli i szybko dali zjeść śniadanko. I mogła byś skrobnąć tu co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wstałam ... buuu ... będzie kuj kuj :( Marii Trzepot skrzydeł super książka ... mnie tak wciągnęła że w jeden dzień przeczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no ... chyba Wszystkie jeszcze spicie :) Ja już po badankach ... jakoś przeżyłam te kuj kuj, choć długo trwało bo nie mam żył tam gdzie powinnam i zazwyczaj pobierana mam nie ze zgięcia ręki tylko z boku ... i normalnie pani się wkuła a ona nie chce lecieć, no ale w końcu jakoś jakoś się udało :D Już dzisiaj po wyniki nie idę ... pójdę jutro od rana ... Za jakieś 4 tyg od nowa ... krzywa cukrowa. Kate a jak Twoje badanka dałaś radę z glukozą ?? Swoją drogą zastanawiam się czemu tak wcześnie masz robić ... wszędzie piszą że między 24-26 tygodnie. Po jakim czasie miałaś drugie pobranie ?? bo różnie lekarze zalecają czasem 1godz a czasem 2godz. Pytałam się u siebie w laboratorium i Pani powiedziała, że raczej trzeba wypić i siedzieć u nich, bo jak się chodzi to potem wynik nie jest miarodajny bo jakieś odchylenia się robią. Co najważniejsze już jesteśmy po śniadanku :D Wstawać śpiochy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
niestety nie byłam:( dopiero wstałam, muszę iść dzis wczesniej spać to jutro sie uda, kurcze mam problem boli mnie ząb, muszę śmigac do dentysty, jestem przerazona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wstalam :P Co do krzywej cukrowej. Moj mezus mial robione. ALe ze wzgledu, ze laboratorium mamy pod nosem kobieta powiedziala, ze mozemy isc do domu. Ale ma siedziec wrecz nieruchomo, zerow wysilku. Maz mowil, ze ta glukoza taka slodka, ze myslal, ze zwymiotuje. A co do bycia na czczo, to ja moge siedziec do 14... Raz poszlam o tej godzinie robic badania. A kobieta nie chciala mi uwiezyc, ze jestem na czczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey NowaTU,jestem jestem :) Czasami wole poczytac niz pisac;) Mozecie mi w tabelce zmienic na 13 tyg.? Tak liczylam,ze ci sie udalo:(,ale nastepnym razem NAPEWNO!! Moze to i dobry sposow na ''strzelanie''w pecherzyki? U mnie super,brzusio rosnie bardzo bardzo szybko.Dzisiaj sie wazylam i okazalo sie ze schudlam 1kg,to co przytylam,dziwne. Czekam na wyniki na syndrom douwna....ale mamy z mezem dobre przeczucia,ze baby jest zdrowe. Widze,ze duzo nowicjuszek,witam! My moze powinnysmy przejsc na temat ciaza,polog i porod,ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej! Ja też już na nogach od 7.30:/ Nie cierpię wcześnie wstawać! Najlepiej śpi mni się właśnie rano:) Remont łazienki w toku więc jest co robić... Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............19...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................13................31.05.2010... ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31.07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 Zrobione :) Trzeba z loza sie zrywac. Sklep odwiedzic, moze jakas zupke ugotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×