Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Monikar12
wróciłam do domu z płaczem troche plamie to znaczy po siusianiu na papierze sluz z krwią:( ale nia cały czas troszeczke wczoraj rano i dzis troszeczke moja przyjaciółka pociesza mnie ze to napewno plamienie implantacyjne bo ona tez tak miała. ból brzucha jak na @ :( raczej nie mozliwe zeby @ przyszła 5-6 dni przed czasem owulacje miałam ok 6-7 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Paczkowa gdzie ty?? ;) U mnie niesamowity bol glowy ;/ (chyba moje ukochane zatoki). Klucie minelo. Jedynie muli mnie podbrzusze. No, ale @ nie ma :) A wiec najsmieszniejsze jest to, ze calymi dniami moge spac (chociaz nie spie, siedze na sile) ziewam, niekontaktuje, oczy mi sie same zamykaja, a w nocy nic. Jkabym byla wypoczeta jak nigdy. Z niedzieli na poniedzialek spalam ok 3h, wczoraj polozylam sie spac ok 23. Zasnelam ok. 1. Wstalam o 5. Nie wiem juz czy to moze faktycznie pierwsze oznaki ciazy. Czy moze, tylko tak sie wszystko zbiega w czasie... Ale teraz czekam niecierpliwie na wiadomosci od Paczkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
paczkowa co ty nas tak trzymasz w niepewności? pewnie poszłaś się pochwalić płytką i zdjęciami rodzicom, my tu umieramy z ciekawości i nerwów czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Paczkowa droczy sie z nami :D Pewnie juz poszli na zakupy bo wiedza jaka plec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
monika nie denerwuj się tu też była kiedys dziewczyna na forum, której test wyszedł pozytywny na długo przed okresem i tez miała plamienie, nie wiem moze pojedź na pogotowie albo do lekarza żeby cos poradzili, z tego co pamietam ona tak zrobiła, wiecej niestety nie pomogę:( w kazdym razie trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze, na poczatku zawsze jest najwieksze ryzyko, jak ci sie nasili plamienie to może pojedź na to pogotowie, pewnie tam poradzą coś 9tylko nie daj sie spławic) NowaTu chyba wszystko jest na dobrej drodze:) oby sie okzało, ze zmienisz miejsce w tabelce, swoja droga to nieżle jestes wytrzymała, ze jeszcze testu nie zrobiłaś, ja bym nie wytrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem .... A więc z dzidzią wszystko jak najbardziej oki ... zdrowiutka i piękna ... Gabinet i wszystkie te sprzęty po prostu full wypas ... Doktorek też super wszystko nam opowiadał jak robił pomiary ... M się wiecznie dopytywał czy wszystko dobrze :D .... ...No i znamy już płeć ........................................... Będzie synek :D M wymarzył sobie synka i był pewny że tak będzie no i tak jest ... NowaTu Twoje przepowiednie się nie sprawdziły ... W każdym bądź razie jesteśmy bardzo szczęśliwi :D:D:D:D:D:D:D:D:D Przed usg byliśmy na ciastku i herbatce w kawiarence ... przekupowaliśmy dzidzie słodyczami aby się ładnie pokazała ... no i nasz Olo pięknie rozłożył nóżki :D Nasz skarb ma 15cm i waży 260g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Nowa Tu pewnie masz racje, a ja tu siedze jak na szpilkach i czekam na wiadomości...zaraz jak wróciłam ze spaceru to zajęłam kompa zeby sie dowiedzieć a tu cisza mój mąż się ze mnie smieje, ze juz jestm nieźle uzalezniona i pyta czy ja tak całymi dniami na kafe siedze a u męża w pracy będą 3 panny M z terminem porodu blisko w czaie: nasz Milenka, Martynka i Marysia , fajniutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................14(1zCLO) ......... 19.11.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............18...............23.04.2010...............Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................3................31.05.2010... ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31,07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE...........DATA UR..........WIEK..............IMIE malawronka......14.11.09.........noworodek......Filipek. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no paczkowa gratulacje:):) super ze wszystko ok:) Nowatu rzeczywiście nie sprawdziło się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli u mnie w rodzinie statystyka zachowana ... były same dziewczyny a teraz same chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa to twój synuś waży tyle ile nasza milenka, tylko ona jest dłuższa bo ma ok 20cm podobno długonoga jest:) a aleksander-fajne imie tez tak chciałam dla syna ale mój mąż chciał zeby było polskie no padło na Radka ale bedzie Milenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu, klapa :P SLaba ze mnie wrozka :D No, ale grunt ze zdrowe :D Nie no cudowne wiesci :D Oby i umnie byly pozytywne..., no kurcze ja sama nie wiem jakim cudem ja tego testu jeszcze nie zrobilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Aleksander to nie polskie ?? nie zastanawiałam się nad tym czy to polskie czy nie polskie ... pierwsze męskie imię które się spodobało nam razem a więc tak zostało ... chcieliśmy tez aby można było je jakoś zdrabniać no to będzie Olek ... no i ksywe też już ma nadaną :) Olo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po za tym Olo zasłaniał buźkę rączkami, potem podparł sobie bródkę :) no a no końcu włożył sobie kciuka do buzi ... ach jak ja już go kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, Ty??? Ja bzika dostaje. I chyba przez to spac nie moge :P Maskara. brzuch boli, glowa boli, spac nie moge, no do kitu ;P W czwartek jak nie dostane @, wracajac z pracy kupuje tescik. Wiec w czwartek do godziny 15 bedzie wiadomo jak nie bedzie @... Bosz, jeszcze tyle czasu !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
aleksander jest imieniem pochodzenia greckiego i oznacza "obrońca ludzi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie myślałam o tym :) Może będzie prezydentem jak A.Kwaśniewski hihihihihi :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
NowaTu fajnie fajnie, tobie tez pewnie za chwilę tak bedzie, już sie nie mogę doczekac tego czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kocham 21wiek :D Cudne foto... Noromalnie az mnie wsordku sciesnelo jak zobaczylam. A jaki przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha pan doktor powiedział że najlepszy czas aby nagrać płytkę i zrobić fotoski to 26 tydzień ... zobaczymy jak to będzie może zafundujemy sobie tą przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate byś się pochwaliła swoim brzusiem i zdjątkami Milenki ... czekam na jakieś fotki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cos czuje, ze dzis znow kiepski sen bede miala. masakra. A jeszcze nie tak dawno sie chwalilam, ze nie mam z tym problemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie kate, my tu ciagle o Paczkowej, jeszcze nam dziewczyna w samozachwyt wpadnie :D Pokaz swoja core :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś czuję że nie usnę z tego wrażenia :) ... jutro jak uda mia się rano wstać to idę na badanka krew i mocz ... ale musi mi się udać rano wstać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×