Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
Żyję, żyję... :) W sobotę miała gości a wczoraj byłam na wsi i tak nie mogę się ogarnąć i wyrobić z tym wszystkim... U mnie nic nowego... @ sobie już poszła więc... ;) czuję się lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi już myślałyśmy że o nas zapomniałaś ... Dzidzia szaleje w brzuszku ... czuje bulgotki i łaskotania :) ... Jutro o tej porze będziemy już po USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
to mój 25 dc przed wyjsciem z domu zrobiłam test ciązowy acon 1 krecha wróciłam po 3 godz potrze a ty 2 WYRAZNE krechy!! napisane jest zeby nie odczytywac po 10 min ale zeby były az tak wyrazne nigdy tak nie miałam jak był neg to został neg. owulacje miałam ok 6- 7 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze żeby było zdrowe ... Jeszcze niedawno powiedziała bym że córeczkę, może dlatego że wychowałam się z samymi dziewczynami i jeśli miałam jakiś kontakt z małymi dziećmi to były to dziewczynki ... od kiedy moja siostra urodziła chłopca mogłam zobaczyć jak to jest i uważam że i dziewczynkę i chłopczyka mieć jest super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeczekaj i zrób test w dzień spodziewanej miesiączki wtedy się najbardziej upewnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Nie wytrzymie do 20-tego:)jestem w szoku pierwszy raz takie cos mi sie zdarzyło zawsze negatywny test pozostawał negatywny nawet po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz ewentualnie iść na bete powiedzmy jutro i pojutrze znów żeby sprawdzić czy przyrasta ... to ewentualne wyjście no chyba że codziennie będziesz testy robić ... możesz spróbować rano z pierwszego moczu i kup czuły test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
no ten test jest czuły 10 czegos tam a nie 25 jak inne. jutro powtórze i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
nie chcę ci dawac az nadto nadziei ale ja tez tak miałam, ze najpierw była jedna kreska apo 15 min, jak spojrzałam to były dwie ale mozliwe, ze tez tak bedzie u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Mam nadzieje ze u mnie też tak bedzie:)tym bardziej ze nigdy wczesniej tak nie miałam:) nie moge powiedziec po ilu min pojawiła sie kreska po po ok 15 spojrzałam i wyjechałam po 3 godz była tam napewno:)a jaki miałas sluz na początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja sie pojawiam, ale na chwilke zaraz zmykam spac. U mnie bol brzucha, a raczej kucie podbrzusza i lewego jajnika. Piersi jak dwa nabrzmiale melony :D. Nie wiem czy to nowe oznaki @, czy ciazy. Zawsze towarzyszyl mi bol kregoslupa tam gdzie zaczynaja sie 4 literki, a teraz kucie ;/ Sluzu od groma, ale to akurat norma jak u mnie. Te kucie przypomina kolke... Nie wiem co myslec wiec nie mysle. Jeszcze 3 dni :D I albo czarna rozpacz, albo wielka radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Jakże mogłabym o Was zapomnieć Pączkowa no co Ty:) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!! Ja też bym chciała dziewczynkę... Ale póki co to nie wybrzydzam u siebie... żeby w ogóle zajść - to bedzie dobrze! Z tym testami to faktycznie dziwnie... jak na razie u mnei zawsze była jedna kreska... może w końcu się to zmieni... Dziś mam jakiś dziwny śluz - jakby już płodny:O a to dopiero 6 dzień cyklu, ale w sumie to niewiadomo jak to jest naprawdę, u każdej kobiety może być inaczej... Kolorowych snów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z samego rana :) Smażyłyście kiedyś naleśniki o 6:30 rano ????? Bo ja tak, właśnie dziś ... nie miałam chleba :/ a już o 3 w nocy obudziłam się z głodem ... jakoś usnęłam i obudziłam się po 6 ... no i marsz do kuchni smażyć naleśniki ... mam w brzusiu małego pożeracza :) Ojej to już dziś idziemy na USG ... ciesze się a zarazem denerwuje i martwię czy oby wszystko jest dobrze. A teraz zmykam z powrotem do łóżeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
:)powtórzyłam test dzis rano:) druga kreska pojawiła sie tak po ok 6 min najpierw była jasna kreseczka a potem coraz ciemniejsza i teraz sa 2 wyrazne krechy:)teraz cierpliwie zaczekam za @ i jesli nie przyjdzie powtórze test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to myślę, że już mogę pogratulować :D Teraz dbaj o siebie bo początek najważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie posłuchaliśmy kołysanek dla dzieci :) Dzidzi spodobała się chyba "kołysanka dla okruszka" bo chyba kopnęła :D wydaje mi się że to było kopnięcie :) Zaczęłam ściągać różne piosenki dla dzieci ... będziemy sobie słuchać :) Ciekawe jak będzie na USG ... cały czas mam to w głowie ... żeby były tylko wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ale dobijająca jest ta pogoda... :( Szaro i smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety chyba teraz nie ma co liczyć na lepszą pogodę byle tylko nie padał deszcz i nie było jakiś wielkich wiatrów ... musimy teraz czekać na pierwszy śnieżek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a ja własnie wróciłam z zakupów, kupiłam krem na rozstępy i do biustu bo ten z rossmana to strasznie się źle wciera, ty tez tak masz paczkowa?kołysanki fajniutko, tez bedę się musiała rozejrzec:)trzymam kciuki za usg, na pewno wszystko bedzie dobrze:) gratulacje dla nowej przyszłej mamusi:)dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ten z rossmana zawsze tak sobie go sporo nałożę, że aż mam biały brzuszek :) i tak sobie siedzę ... fajną mam po nim skórę ... po kąpieli zamiast balsamu nakładam oliwkę na wilgotną skórę ... jak mi się skończy ten z rossmana a to już się stanie lada chwila to chciała bym kupić z perfecta mama na rozstępy i do biustu ... a ty jakie kupiłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja kupiłam ziajka bo była w promocji a ta perfecta to prawie 30 zł, za duzo jak dla mnie na taka małą tubkę a do biustu to serum z eveline, no własnie ten biały brzuszek mnie do szłu doprowadza, nie lubie mazi, najlepiej zeby sie fajnie wchlaniał, chociaz z ziaji tez miałam taki jedne-ciężko sie wcierało ale efekt był super więc mozna się poświęcic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo one wszystkie chyba mają to do tego ... są intensywnie nawilżające i odżywcze i co za tym idzie są gęste i nie wchłaniają się od razu ... no chyba że jakieś droższe specyfiki ... Najbardziej chodzi o to by nawilżać skórę ... może coś typu emulsja było by na pewno lepiej wchłanialne ... w każdym bądź razie daj znać jak będzie z tą ziajką :) Zapytam się siostry co ona stosowała ... nie ma ani jednego rozstępu. Za 3 godz USG ... troszkę się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Malawronka wróciła już z Filipkiem do domu :) Teraz nie będzie miała czasu aby do nas zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy, ale zaraz robie obiadzik , bo brat z bartowa wpadna :) Kate ja uzywam na codzien serum z evelin jest swietny. Jak juz keidys wspominalam mam ogromny biust i grawitacja robi swoje. A on swietnie ujedrnia, nie mam rozstepow i wogole jak nim sie posmaruje to taki fajny chlod na cycuszkach :D U mnie dalej te cholerne kucie. Dzis mnie tak zlapalo w pracy, ze z 5 min siedzialam wpol zgieta. To chyba jakies nerwobole... Juz dzis bylam gotowa kupic test, ale sie powtzrymalam. :P Poczekam jeszcze te 2 dni. Chyba, ze dalej bedzie mnie tak dziwnie kluc. Moze macie pomysl dlaczego mnie tak kluje ;/ Paczkowa na bank bedzie wsyztsko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Kurcze z tą grypą nie jest wesoło, to już nie są przelewki... :( Bardzo się boję... A szpitale wymyśliły sobie teraz strajk, no i super państwo!!!! Ech szkoda słów po prostu:/ Pączkowa trzymaj się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli mogę coś doradzić to podobno przeciw rozstępom najlepsza jest zwykła oliwka w żelu, potwierdziły to moje najbliższe koleżanki i rodzinka ( oczywiście wszystkie ją używały i zero rozstępów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
aga oliwkę tez stosuje ale te balsamy to tak dodatkowo, zresztą rano jak sie człowiek posmaruje oliwką to jak sie potem ubrac? ciuszki by się potłusciły:) ale wieczorem zawsze stosuje oliwkę:) paczkowa czekam z niecierpliwościa na info od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a tak naprawdę wszystko zalezy od genów i rodzaju skóry, ja np w okresie dojrzewania dostałam rozstępów na udach więc mimo tych wszystkich specyfików podejrzewam, ze teraz tez mnie nie ominą. a uzywam kosmetyków zebym potem nie żałowała, ze moze mogłam coś zrobic zeby przeciwdziałać a nie zrobiłam...(tak tylko dla komfortu psychicznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×