Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość intymny problemm

Domowe sposoby na swędzącą pochwę ??

Polecane posty

Gość intymny problemm

mam chyba grzybicę pochwy. Od kilku dni swędzi mnie nieziemsko :( Do gina nie pójdę, bo mi wstyd :o i proszę nie pisać musisz iść, idź itd, bo ja nie pójdę na pewno. Proszę o jakieś domowe sposoby. Pamiętam, że chyba 2 lata temu też coś takiego mi się przyplątało i właśnie domowymi sposobami to wytępiłam, ale nie pamietam dokładnie co to było. Wiem, ze piłam dużooo kefirów (2 dziennie) Bardzo proszę o pomoc. Tylko sposoby, a nie krytyka, że muszę iść do gina etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
Kup w aptece maść clotrimazolum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana
to posmaruj sobie mala jogurtem, pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz miec
rzerzaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymny problem
Smarowałam clotrimozolum i fakt pomaga, ale na jakiś czas tylko. Jak smaruję na noc to w nocy mam spokój, ale rano znów :/ Jogurt pomaga? Jeśli nawet to też pewnie chwilowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto w jakim świecie ty żyjesz??? wstydzi się ginekologa, a jak ci się ząb psuje to też nie idziesz bo się dentysty wstydzisz? ale się uśmiałam, pamiętaj że swędzenie to nie zawsze grzybica to może być jakaś poważniejsza choroba weneryczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź bez prezerwatywy
zrób to co każe feministka! Ona daje pochwę tylko do przetkania ogórkom czy innym warzywom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymny problem
energiczna trzydziestolatka dzięki :) zastosuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś takiego
Tobie może pomóc, ale jeśli masz partnera to twoje leczenie na nic bo i on musi się przeleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci nie napiszę, żebyś szła do gina skoro nie chcesz. Powiem ci tylko tak: każdy rodzaj grzybicy wymaga innego leczenia, ale żadnego się nie pozbędziesz stosując półśrodki. To tak jak z grzybicą stóp- wszystkie środki dostępne bez recepty przynoszą efekty na chwilę a potem wszystko bardzo szybko wraca. Można stosować domowe sposoby w sytuacji, gdy z jakichś powodów wizyta u lekarza w najbliższym czasie jest niemożliwa. Skoro chcesz do końca życia smarować się maściami na własną rękę to powodzenia- tylko potem nie płacz, że masz nadżerkę i musisz ją wymrażać. Aha- i jak wiadomo przewlekłe nieleczone infekcje dróg rodnych prowadzą do wielu powikłań. Nie piszę tego, żeby ci sprawić przykrość tylko żeby cię ostrzec z dobrego serca ( i pochwy:P) . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo obchodzi
jak ci clotrimazolum już nei pomaga, to i cytryna i gusła ci nie pomogą. po pierwsze czy oprócz swędzawki masz inne dolegliwości ? śluz w jakim kolorze i zapachu ? to wazne ! mozesz miec rzęsistka, zakażenie bakteryjne a i równie dobrze moze to być uczulenie np na prezerwatywy lub nawet nasienie aktualnego partnera . ale wybór należy do ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymny problemmm
mam dziecko. Urodzilam niedawno i pamietam ze podczas ciazy gin mowil ze ja juz mam nadzerke, ale ze wyleczymy ja po ciazy. O co tu chodzi? Ma to jakis zwiazek? W ciazy nic kompletnie nie swedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiiii
za wczesnie dziecko zaczęłaś dawać i stąd ta nadzerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhsdcjsndc
-kup tamtum rosa i rob nasiadowki -bez recepty sa w aptece globulki dopochwowe vagical z nagietka -smarowanie clotrimazolem (mozna kaśke posmarowac jogurtem naturalnym bez cukru jako odbudowa flory bakteryjnej ale to prowizorka) -podcierac sie papierowymi recznikami zeby uniknac ciaglego zakazania -najlepiej miec stały płyn do higieny intymnej(polecam ziaja dla nastolatek zawiera panthenol oraz kwas mlekowy i jest nie drogi ok 7-8zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
floragyn czopki z apteki, bez recepty, do mycia laktacyd - plyn ginekologiczny z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe sposoby hmm kup sobie tantum rose, albothyl i lactovaginal przed włozeniem globulki zrób irygację pochwy tantum rose, zużyj całe opakowanie tego pierwszego jak swędzi na zewnątrz to mozesz se w tym czasie smarować clotrimazolum , a poźniej całe opakowanie drugiego .(oczywiscie dawkowanie max 2 x dziennie rano i wieczorem) powinno pomóc uprzedzam, albothyl podowuje straszne złuszczenia i pochwa jest \"jakby\" zatkana prezz te globulki - ale to jest skuteczne . a lactovaginal na odbudowanie prawidłowej flory. przeczytaj ulotkę. a i jest to super środek nie jakies nagitki itd. http://www.i-apteka.pl/product-pol-337-ALBOTHYL-009-x-6-globulek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynamy
mi smarowanie jogurtem pomagalo na jakis czas.W koncu wybralam sie do gina i dostalam masc i tabletki (dla mnie i meza).Jaka ulga :) ale nestety na jakies rok, teraz znow dziadostwo wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde polecam floragyn, mi przechodzi po 1, 2 czopkach. chyba 26 zł/6szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus121
bez ginekologa tego zupelnie NIE wyleczysz! Twój partner musi wziasc tabletki bo nawet jak ty sie wyleczysz to on ci to przekaze, u facetów to przebiega bezobjawowo,u nas niestety nie.Ile masz lat? 15? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do lekarza rodzinnego i poproś o te tabletki orungal np. dziś do lekarza rodzinnego bierze się 2 tabletki a po 12 godzinach następne 2 przechodzi natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do lekarza rodzinnego i poproś o te tabletki orungal np. dziś do lekarza rodzinnego bierze się 2 tabletki a po 12 godzinach następne 2 przechodzi natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie bawię w domowe sposoby przy dolegliwościach intymnych, bo to szkoda czasu i raczej mało skuteczne są te sposoby. Szybciej i skuteczniej jest wziąć probiotyk dla kobiet lacibios femina, który na pewno sobie z intymnymi dolegliwościami poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×