Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vivieen

Wasze podróże poślubne

Polecane posty

Gość Przyszłoroczna PMka
No ja przyznam, że nie mam wygórowanych, najwazniejszy ukochany mąż przy boku i Jego towarzystwo. A że sami finansujemy i organizujemy wesele, budujemy sobie dom, to też kasą nie sram , żeby się wybrać na koniec świata niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To myślę, że w takim razie Hiszpania fajniejsza, jest i co pozwiedzać i na plaży można się wylegiwać. Polecam Barcelonę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłoroczna PMka
Dzięki, Zia ;) Też myślę, że to będzie najlepszy wybór chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkarolisia
polecam fuertę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnelianka
My się szykujemy na Meksyk, ale tak na własną rękę, bo wychodzi o wiele taniej niż z biura podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowyesmeresik
Ja z mężem byłam na wyspie Zakynthos w Grecji. W maju było tam około 25-30stopni. Piękne krajobrazy i jakże cudowna atmosfera...Hmm - rozmarzyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myslimy o Maderze, albo jakimś wybrzeżu Portugalii. Strasznie podobało nam się w Hiszpanii na Costa del Sol, więc pewnie w Portugalii też się zakochamy :) No albo Cypr. Chcieliśmy jechac gdzieś dalej, ale na podróż będziemy mieli tylko tydzień urlopu, więc coś w Europie szukamy. Co do Tunezji to byłam w tym roku i szczerze mówiąc nie wiem czym ludzie się tak zachwycają, bo jak dla mnie szału nie było. Tylko napiwki wiecznie trzeba było wszystkim dawać ;) Ale za to przejażdżka na wielbłądzie była całkiem fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoja
nasz podróz była od16 do22 wrzesnia tego roku..Italia/Francja..było przepięknie i przecudownie:) Milano, Liguria, San Remo, Menton i Monte Carlo..oj jest co wspominać. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiltoria1408
A my mieliśmy ślub w sierpniu, a w podroż poślubną jedziemy do Meksyku:) Wcześniej nie da rady, ponieważ nie mamy już urlopu na ten rok ale w marcu następnego roku będziemy się wygrzewać, leniuchować i zwiedzać przepiękne historyczne miejsca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mieliśmy ślub w sierpniu, a w podroż poślubną jedziemy do Meksyku Wcześniej nie da rady, ponieważ nie mamy już urlopu na ten rok ale w marcu następnego roku będziemy się wygrzewać, leniuchować i zwiedzać przepiękne historyczne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
my mielismy slub w sierpniu a we wrzesniu pojechalismy sobie do Egiptu na 2 tygodnie :) to byl najcudniejszy czas - wszystko było jak ze snu, ale najwazniejsze ze w koncu wypoczelismy no i ze bylismy tam razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy Włochy (co prawda po raz trzeci byliśmy tam razem:P) i w ciągu 3 tygodni zjechaliśmy je całe od Wenecji po Sycylię, Rzym itp. itd. coś nas tam ciągnie i nie mieliśmy wcześniej okazji żeby tak sobie szerzej pozwiedzać, było też leżenie na plaży jakieś 5 dni, no i potem po wycieczkach w hotelach jakiś basenik czy plaża hotelowa. Piękne krajobrazy (dodatkowo możliwość zwiedzenia przy okazji np. San Marino czy popłynięcia na Capri), architektura, sztuka, ludzie, jedzenie, pogoda, zakątki o których nie słyszeliśmy a zapierały dech w piersiach, Morze Jońskie eeeech wspomnienia:D W tym roku obiecujemy sobie, że pojedziemy gdzieś indziej:) Polecam Włochy są magiczne, dla tych którzy nie lubią wycieczek zorganizowanych, leżenia na plaży a lubią organizować i prowadzić samochód polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frela
Hej! My bralismy slub w czerwcu a dokladnie 2 meisiace pozniej lecielismy do Meksyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a ja wolę czekoladę. Jeżeli macie tydzień to jeśli chodzi o Sycylię to polecam Cefalu. Możecie zobaczyć przy okazji Palermo. Ale jeżeli spodziewacie się spektakularnej architektury, bujnej egzotycznej roślinności to możecie się zawieść. Sycylia to ubogi region, roślinność bardziej afrykańska niż europejska. Ma swój specyficzny urok, jakiś czar (ja chciałabym jeszcze ją zobaczyć) ,może wydawać się nawet piękna ale trzeba się trochę "opatrzeć". Ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni, gościnni, hojni. Jeżeli się zdecydujecie to polecam zobaczenie: schodów tureckich, Agrigento, Etny. Jeżeli miałabym Wam polecić noclegi to możecie zerknąć na Colleverde Park Hotel w Agrigento (tyle, że jest dalej od wody w przeciwieństwie do Cefalu - kilka minut trzeba jechać do wody ale jest prywatna plaża i bar:P) - niesamowity widok na Dolinę Świątyń zwłaszcza nocą, piękny ogród, pyszne śniadania, hotel w porządnym starym stylu. Jeżeli wybieracie się do Włoch pierwszy raz to polecałabym raczej okolice Wenecji lub Rzymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się zamarzyła dominikana. Ostatnio oglądałam zdjęcia znajomych z wakacji i się napaliłam. Śliczne widoki i jednak bardzo egzotycznie. Znalazłam w necie jakąś ofertę, zdaje się koszt wyjazdu to mniej więcej 5.500 za osobę. Fajne oferty jakbyście szukali są tutaj: http://www.allinclusive.com.pl/hotel_NPL_87443A__be_live_canoa_dominikana__6048362.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bralismy slub 5 lat temu i wtedy Bora Bora czy Dominikana byly dla nas nieosiagalne finansowo, teraz zreszta tez by byly. :) Bylismy w Chorwacji, bo wiele osob nam polecalo. I bylismy zadowoleni. Teraz chcemy tam jechac na rocznice slubu. Na razie znalezlismy fajna oferte z Funclubu, bo chcemy objazdowke, a nie tylko pobyt. A Wy cos byscie polecaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety nie bedziemy miec podrozy poslubnej...bo zbieramy na cos waznego pienhadze... za to polecimy w przyszlym roku do Usa na 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Zazdroszę wyjazdu do USA. :) Czasami niektórzy rezygnują z przyjęcia weselnego na rzecz podróży, wtedy pieniądze same się znajdują na mały wypad . Zwłaszcza, że to nie muszą być od razu ciepłe kraje. W Polsce też jest pełno cudownych miejsc idealne na spędzenie czasu tylko we dwoje. Na przykład ten Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Można tam popływać na kajakach, wykąpać się w winie i zjeść dobre potrawy. Kiedyś nawet M. Gessler wspominał o tamtejszej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiioooooooooooooo
my bylismy 2 tygodnie we Wloszech, ogolnie fajnie, ale czesto sie klocilismy o pierdoly :( Czy to znaczy, ze nic z naszego malzenstwa nie bedzie, bo nawet w podrozy poslubnej sie klocilismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaWeneda
Podróż poślubna to wspaniała okazja, żeby nie tylko nacieszyć się soba, ale też coś zobaczyć czy zwiedzić nowe zakątki świata. Ja wybierajć moją podróż poślubną sprawdziłam oferty na allinclusive.com.pl. Tam jest wiele ofert, każdy znajdzie więc coś dla siebie... ja znalazłam, pomysł podsunęłam narzeczonemu, jemu tez się podobało no i spędzilismy dwa tygodnie w raju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaK.
Fajnie jest pojechać w podróż poślubną, ja bym z chęcią pojechała z ukochanym do jakiegoś ciepłego zakątka Europy, najlepiej na wyspy greckie, bo lubię historię, a tak prawie każde miejsce pachnie mitologią. Poza tym piękno tych miejsc jest nieopisane. Myśle, ze taka podroz zostałaby w moim sercu na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy Dominikanę. Znaleźliśmy nawet fajny hotel o nazwie Hard Rock. Nie wiem do czego odnośni się ta nazwa, podejrzewam że kameralnie nie będzie, ale ja osobiście lubię duże hotele z masą turystów Do Meksyku na własną rękę nie polecam jechać. Zdecydowanie. Byłam, to bardzo niebezpieczny kraj, trzeba znać wiele zasad o których mówią przewodnicy, można trafić do trefnego hotelu, gdzie podrzucają narkotyki już nie mówię o napadach i rozbojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna02.06
hej:) my planujemy na wrzesień tydzień w Hiszpanii i tydzień na Majorce:) nas nie byłoby na to stać ale funduje tę wycieczkę mój chrzestny, który mieszka w Hiszpanii. Już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika1987
Marzy mi się podróż poślubna w jakieś piękne miejsce, ale niekoniecznie w Europie, jak wiadomo podróż poślubna to wyjątkowa okazja spędzanie czasu ze sobą, dlatego z chęcią wybrałabym się do miejsca bardzo egzotycznego i ekskluzywnego, moja znajoma była w Maroko z allinclusive.com.pl, ja chcę się z nimi wybrać do Kenii, póki co musimy jednak z narzeczonym zaoszczędzić troszkę funduszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×