Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1965

Co widzicie w grubych kobietach

Polecane posty

Gość bleblegugu
ja widze sadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 naparwde szkoda mi Ciebie czlowieku.Jestes sfrustrowany,przechodzisz zbyt wczesnie andropauzę. Zycze Ci milszego zycia.Twoja frustracja Cie zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba do kwadratu
a czy aby twoja żona nie miała problemów z hormonami i stąd otyłożć i niepłodność?? PS. Alanis facet mas racje tak sie zacietrzewiłaś że można pękać ze śmiechu czytając twoje wywody o studentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanias skad ty czerpiesz te wiadomosci.?Sama je tworzysz? Posluchajcie kobiety! Mialem dosc lezec kolo grubasa ktory nic nie robi tylko zre.Nic nie wnosila w malzenstwo.Ja pracowalem na dom, ktory jej zostawilem.Wzialem tylko auto, to wszystko.Nie jestem ninfomanem ale chce poczuc sie kiedys szczesliwy u kobiety ktora nie bedzie mnie odrażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanias nie pouczaj mnie , strasznie sie powtarzasz kobieto.Jak taka nudna jestes w domu to poczekaj bo twoj tez cie zostawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoj gust.ty lubisz szczuple inni grube kobiety ok kazdy ma prawo lubic co chce.ale to nie znaczy ze ty masz prawo wyzywac te ktorych nie lubisz.jezeli sie tobie takie nie podobaja to szukaj szczuplej i odczep sie od tych co lubia grube i co takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanias ty jestes z tych osob ktore jak wyucza sie jednego slowa tak beda go caly czas powtarzac.Nie kompromituj sie przed kolezankami.Mozecie mnie krytykowac rozumiem , plec odmienna ale posluchajcie jak ona meczy ta dyskusją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanias, czytajac wszystko to ten facet ma troche racji.Strasznie przynudzasz i popisujesz sie ta swoja gadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zraziles sie do zonki bo sie objadala i byla gruba.ale sa dziewczyny ktore sa grube bo cierpia na jakies choroby lub takie po prostu sa (geny) i co one tez sa oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dlatego ze byla za gruba, tylko chora, czasem osoby sczuple nie moga miec dzieci, znaczy ze co? ze sa za chude.. ja jestem za gruba, i bylam i jakos w ciaze zaszlam:) ociekajaca tluszczem lechtaczka, aaaaaaahahahahaha sie rozbawialm niesamowicie:D w takich chwilach tak bardzo sie ciesze ze mam takiego meza jakiego mam, jest naprawde wspanialy:) a autorowi gratuluje, wreszcie jestes wolny, a teraz szukaj idealu.. z Bogiem:) a i zastanawiam sie co taki idealny facet robi na damskim forum? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka*
A gdzie tu dyskusja?? Ani jednego sensownego zdania! Głupi temat! Głupie posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa grubaska
facet1965 co Ty człowieku wypisujesz? czy Ty jesteś pan idealny ? puknij się za przeproszeniem, jestem gruba ale zadbana, mam ciekawą twarz, zarażam ludzi optymizmem, mam wiele przyjaciół, i kochającego męża. chodze na basen, do fryzjera, uprawiam sport, mam wiele pasji, jestem ciekawym człowiekiem, jestem wiele lat po ślubie a mój mąż ma na mnie ochotę codziennie !!!!!!!!!!!!! To Twoj problem człowieku że doprowadziłeś żone do takiego stanu, pewnie zajadała problemy ,pewnie harowała w domu myła gary sprzątała gotowała wielmożnemu panisku, który jej w niczym nie pomagał, penie nie dałeś jej swobody , a szkoda pisać ............. GARDZE TOBĄ , nie dlatego że nie podobają Ci się kobiety puszyste , bo kazdy ma inny gust, ale dlatego że po tylu latach małżeństwa możesz tak ochydnie pisać o swojej żonie , to o Tobie tylko świadczy, szczęście ma kobieta że odszedł od niej taki dupek jak Ty !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to wy wyzywacie mnie.Moim nagorszym slowem to grubas a wy od pojeba..ch mnie wyzywacie.Hipokrytkami jestescie! Ale poczekajcie!!! Czyzby alanias uciekla?Spekała cwaniara...albo poszla sie przyuczyc do encyklopedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
potwierdzam, ze grube kobiety nie wyglądają dobrze byłam szczupla, jestem gruba, więc wiem, co lepsze, ale ty facet jesteś juz stary i powiem ci, ze za nic na świecie nie dotknęłabym twojego tyłka, nie mówię o reszcie i tego się juz nie pozbędziesz, gorzej z kazdym twoim wpisem tu jesteś coraz starszy, a my coraz szczuplejsze buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
facet potwierdzam, szczęśliwata kobieta, którą zostawiła taka cipa, jak ty encyklopedii to ty też w zyciu nie widziałeś, bo myslisz to ze słownikiem stary dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka*
no dobra facecie, Grube kobiety są beee, a co powiesz na temat upasionych facetów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardze takimi osobami jak ty facet1965 nic nie poradzimy na takich facetow jak ty ale czytajac szczegolowo ten topik to przy okazji odkrylam alanis czy jak jej tam.Jestem pewna ze to ona dzis byla na innym forum pod nickiem sehr lustig czy jakos tam podobnie i pod jeszcze jedna bardzo brzydką.Kłamczucha z niej jest.Ona wszedzie z ta ortografia wyjezdza.Obraza ludzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty tez gruby jestes
przy swoim wzroscie max. 82 powinienes wazyc :p pfu! moze basen zamiast siedzenia na kafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
myślę, ze mogles czuć sie niekomfortowo z kobietą, która tylko lezy i je, ale twoim zadaniem było jej pomoc, bo to twoja wybranka, dziadu i to, kogo sobie wybrałeś swiadczy równiez o tobie nie pomogłeś jej, zostawiłes ja, dobrze, ale nie jesteś wart zadnej innej kobiety. powinieneś zostac sam na zawsze. zresztą zadna kobieta z klasą nie będzie chciała takiego dziada, jak ty. jesli związesz się z kimś to będzie to tylko taki prostak jak ty. leż sobie obok takiego chudnego prostaka, a moze czasem da ci pociupciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety alanis teraz jest jako coocoorycoo nie ma odwagi dlugo pozostawac przy swoim nicku? chyba tu jakas kolezanka(niestety gruba) miala racje, ze jestes kłamczuchą a w dodatku nie masz odwagi!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycoo ciebie tez zostawi poczekaj hipokrytko.Zmien nick na inny hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki cie rozgryzły.MYsl dlugo jaki przybrac nick...alanis sie zastanawia....ubaw mam z toba kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
a ja z tobą robalu nie jestem alanis ale jakie to ma znaczenie tu nie chodzi o niki tylko o pustkę w twojej glowie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem; jeśli mialabym miec takiego "faceta", jak ty, wolałabym być sama ty nie jesteś facet, tylko cipa i pomyśl, kto zechce z tobą być? szczupła, zgrabna i z klasą? tylko dlatego, ze ty nie lubisz grubych? to za malo jestes skazany na jakiegoś tłuka, moze szczupłego, ale tłuka no i teraz się śmiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyscie dokladnie czytaly to ja nie obrazam was tak jak wy mnie.I wyczytalybyscie, ze rozumiem ze sa choroby ale to znikomy procent a wiekszosc to zaniedbanie.Piszecie kochajacy maz a czesto za plecami obgadujecie wlasnych mezow!Nie macie sie czym bronic.Kto to pisal o ladnej buzi..?I co z tego?A cala reszta to jeden pasztet.skad wiecie ilu facetow was zdradza!!ale nie ma wyjscia zeby odejsc bo sie przyzwyczail.Prowadza z wami podwojne zycie! Macie albo wspolne biznesy albo dzieci albo nie chca tego robic swoim rodzinom.Nie chca komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialas mnie obrazic?Tym słowem?Zaloze sie ze jestes grubasem...ktory caly czerwony ze zlosci wydrapalby mi oczy a ja tylko mowie ci prawde..Jestes grubasem tłustym grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikhehe
jak bym miala takiego faceta to tez bym tyle zarla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
ile agresji z ciebie wypływa żal mi ciebie ale ciesze się z powodu twojej zony, ze juz nie pieprzy ją takie gówno ja jestem młoda i nie mam zadnego męza takiego, jak ty nie chcę wolałabym być sama do konca zycia hahaha a co ty robisz na forum głownie kobiecym nie zauwazyleś, ze tu grubasy odchudzają się? a ty mężu od siedmiu bolesci, gdzie byłes, gdy zona cię potrzebowała? pewnie sie z trówą za 30 zeta zabawiałeś, bo szczupła byla no i dobrze ci tak teraz jestes sam i zioniesz nienawiścią jesteś nieciekawym typkiem a jesli jeszcze z piec latek ci przybedzie i z tego powodu szczupła zona da ci kopa w wory, to co? nie pomyslałeś o tym? myslisz, ze ty będziesz coraz atrakcyjniejszy? a jak tam z twoim uzebieniem na przykład? taaa, wszystkie ząbki bielutkie i pewnie z geby ci nie capi, hahahaha kawka i ziemniaczki same mówia za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycoo a przed chwila pisalas ze maz obiad ci zrobil.Kogo ty chcesz oszukac napewno nie mnie.Myslisz ze jak nie robisz bledow ortograficznych to Ci wszystko mozna?Jestes złosliwą kobietą.Podszywasz sie pod roznymi nickami ale pamietaj ty i podobne do ciebie beda zawsze zdradzane.Jedze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×