Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1965

Co widzicie w grubych kobietach

Polecane posty

Gość agusiaaaaaa
autorze topiku, całe szczęście, że Ty jesteś idealny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem glupia babo normalnym facetem Ktory w zyciu ciezko zapierdzielał.A moja zona nigdy nie pracowala bo nie chciala, bo bylo jej dobrze.Nawet nie potrafila dobrze gospodarzyc sie.A to ze potrafie obierac ziemniaki to chyba o niczym zlym nie swiadczy tylko o mojej zaradnosci glupia babo!! A kazdy zdrowy facet chce miec w lozku kobiete a nie kupe tłuszczu jaka Ty jestes! I proponuje zmien nick i idz dalej uczyc sie i innych ortografii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że facet1965 ma trochę racji. Z dużą nadwagą (otyłością) nie da się wyglądać atrakcyjnie. Po prostu nie! Czerwone policzki i spocona twarz po wejściu na 5 piętro jest okropna. Podobnie jak anorektycznie wychudzone ciało. Taka prawda. Szkoda, że nie potraficie tego przyznać. A to, że używacie strasznych kolokwializmów, aby obrazić autora, świadczy tylko o tym ile jadu się z Was wylewa. Kompleksy i frustracje Was po prostu zjadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaaaa
mam 172cm wzrostu i waze ok 62kg, czyli jestem pomiędzy jednym a drugim, a byłam i grubasm (84kg) i anorektyczką (42kg), więc wiem jak to jest. zgadzam się trochę z autorem, ze otyłość nie jest i nie bedzie atrakcyjna. żal mi tylko Twojej zony, ze zostawiłes ą po tak długim stazu małżeńskim, i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal...no napewno moze byc jej zal...ale zal jej zmarnowanego zycia na jedzeniu wiecznym.Ile przyjemnosci ja ominelo ale mnie rowniez , bo nie bylem bawidamkiem i nie zdradzalem jej , ale juz mialem dosc.Ile mozna czekac na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam obzydzenie, bo ciagle jej mowilem zeby sie leczyla zeby cos robila a ona nic tylko siedziala w fotelu i przezuwała cos ciagle, ignorowala mnie ogladajac telenowele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas glupia baba pisala ze dobrze ze nie spłodziłem dziecka.Tak? Ciekawe czy jakby wiedziala ze przez otylosc swojego meza (z jego winy) nie moze miec dzieci to co nie czulaby ze marnuje sie przy nim?zycie bez dzieci to nie byla rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
ferdydurna- o jakich kolokwializmach mówisz hahaha i o jakiej spoconej, czerwonej twarzy? kto ma spoconą twarz po wejsciu na 5 piętro, osoba chora, z nadciśnieniem facet sam siebie obraza swoją postawą (nie piszę o jego sowach, bo mi one sa obojetne) to nie jest męzczyzna ale ty jesteś z takich głupich bab, które jak widzą kawalek spodni (niewazne jakich) to srają po piętach ja [przecież przyznalam, ze gruba kobieta nie wyglada dobrze i nie pisałam o męzu, który robi mi obiad, bo ja akurat nie mam męża a obiady jadam w restauracjach, lub w pracy maly móżdzek faceta zamiast zadumać się nad swoim czlowieczeństwem, dorabia tu ajkieś teorie, jakby od tego zalezało jego być albo nie byc myslę, ze jego żona źle sie czula w tym małżenstwie, i dlatego tak jadla wyobraźcie sobie- lezy obok was Brad Pitt, czy jadłybyście wafle? nie! a lezy obok was jakas tam miernota z brudnymi pazurami moze, albo z.........- i kobieta jadła te wafle dawały jej wiecej szczęscia, niz on i dobrze, ze teraz jest wolna i teraz powinna o siebie zadbać schudnąc i poznać kogoś wartościowego (nigdzie nie twierdzę, ze kobieta powinna byc gruba) ona jednak moze schudnac a taki facet, zawsze bedzie tym samym ****m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
facet, wiec dobrze, ze uwolniles ja od siebie, a ciebie od niej teraz masz pewnie dodę, lub przybylską u swojego boku więc o co chodzi? własciwie jaki cel mialeś, gdy zakładaleś ten topik pomysl nad tym? drenuje cie nienawiść. spadaj stad i tyle. czego tu wląsciwie szukasz? myślaleś, ze taki, jak ty jest w stanie obrazić jakąś gruba kobietę? idź i zapładniaj, albo nie zapładniaj, a co to kogo tu obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
coocoorycoo stwierdzając, ze ktoś jest miernotą z brudnymi paznokciami, albo kobieta która sra po piętach na widok spodni rzeczywiście wypowiadasz się językiem literackim, nie używając kolokwializmów :O To po co się odchudzacie skoro grube baby są takie ekstra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycoo poprawka .Mozesz pisac sobie co chcesz i tak wiem kim jestes, bo robisz ciagle ten sam bład.zmieniasz nicki i zaczynasz pisac.Jesli nie rozumiesz słowa kolokwializm to Twoj problem.Kolokwializm tyczyl sie do calego topiku a nie do twoich tylko wypowiedzi.Zmeczylas mnie kobieto i gdyby moja zona miala twoj charakter to zostawilbym ja duzo wczesniej.Nie bede odpisywac wiecej na twoj post bo to i tak niczego cie to nie nauczy i moj czas zostanie zmarnowany na ciebie , chyba ze zmienisz nick i nie dasz sie poznac to wtedy mozemy sie jeszcze poobrazac.Powodzenia grubasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nastepna kobieto z kompleksami idz sobie stad i poczytaj cos na temat depresji. coocoorycoo - osttnie slowo ci pisze kobieto .Nie rozkazuj mi c.po głupia co i gdzie mam pisac, bo tak naprawde to nie twoja sprawa.Tak sie akurat sklada ze twoje slowa g.wno mnie obchodzi.WAm grubasy pozostaje tylko jedno isc sie poonanizowac bo nikt na was spojrzec nie chce.Zaloze sie ze w domu nie macie lusterek..hahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagggaaa 2888
ale pyskowka sie wywiązała . Facet , który załozył temat jest pustakiem , ale ma troche racji . Gruby czlowiek jest srednio atrakcyjny . Natomiast to , ze zostawił żone z powodu otyłości swiadczy o tym , że jest niedojrzały emocjonalni i nie dorósł do zycia we dwoje . Myśle , ze z powodu jego zaawansowanego wieku nigdy nie dorośnie . A nadwaga jego zony była pewnie skutkiem nipowodzęn i braku porozumienia w związku . Nie trzeba byc psychologiem , żeby to wyczytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
poczytajcie sobie dwie ostatnie odpowiedzi faceta ale mu sie cisnienie podniosło i jakie słowa!!! a tak się chlubil tym, ze nie obraza zobaczcie, wystarczyla wymiana kilku zdań a z faceta wychodzi drań (toz to prawie literatura- buhaha) jak ja się cieszę, ze nie mam takiego faceta wiesz- twojej zonie bylo pewnie wszystko jedno dla niej wazne były tylko wafle i miala w swojej wielkej pani to, czy jestes tam, czy cie nie ma ale gdybym ja była twoją zoną to pozbyłabym sie ciebie pierwsza ona nie odczuje twojego braku, bo i tak nie byles dla niej meżem a co ty- myslisz, ze bedziesz dobry dla kogos, lecz pod pewnym warunkiem? to nie jest miołosc życzę ci, zeby ktoś ciebie pokochał tak, jak ty swoją zonę i jestem pewna, ze to cię czeka dostajesz tyle, ile dajesz głupcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten caly czas nic tylko,,ty pustaku,, , jestes popier...,, itp.Nic szczegolnego nie mozna sie od was dowiedziec ani madrego ani pouczajacego.I powiem wam jedno, ze z kobietami z klasą a mianowicie dbajace o dusze i ciało mozna spokojnie na kazdy temat porozmawiac natomiast wy zachowujecie sie jak przekupy na targowisku wiejskim jak dzikie krowy na pastwisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj coocoorycoo , czasem nie dziwie sie ze faceci bija zony jak sa takie jak ty! Musialem ci dosadnie powiedziec bo jak widze ty inaczej nie rozumiesz a spieszylo mi sie na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszło szydło z worka
,,czasem nie dziwie sie ze faceci bija zony jak sa takie jak ty! ,,,----to mamy juz obraz ,, pana idealnego,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycoo, ja nawet nie czytam wszystkiego co piszesz bo to jest nudne kobieto-grubasie!Wałkujesz ciagle to samo, powtarzasz sie.Wiem, ze boli cie o czym pisze ale to niestety prawda.I musisz sie z tym pogodzic co mowia o was faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby mnie ktos rozszyfrowal? o jejku .On napewno bil zone ten bydlak! Wy jestescie naprawde chore haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
gruba baba to porażka - zawieszenie w wozie siada po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche spusc z tonu
zgodze sie, ze grube kobiety nie sa piekne. kropka. ale ty tez jestes gruby, facet. kropka. moze dopasuj wymagania do tego, co sam soba prezentujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche spusc z tonu
p.s. ja bym nie chciala faceta, ktory kilka godzin dziennie siedzi na babskim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszło szydło z worka
facet , to nie chodzi o to czy ty mogłeś bić swoją żone czy nie , tego nie wiemy . Ale ważne jest , ze takie formy perswazji akceptujesz , dopuszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial ze to babskie forum.Fafeteria.pl czy ty wiesz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzasz sie koles
hehe, nie masz nic lepszego do robienia niz pisanie o pierdolach? przez tyle godzin? na babskiej kafeterii, w dziale diety?? gorzej chyba sie nie da. ciotka z ciebie ;) masz mala szansa na super babke, bo my chcemy kogos z pasja, nie takiego zuzytego modelu po przejsciach, a wazyc powinienes maksymalnie 80 przy swoim wzroscie. mozesz sobie pomarzyc o fajnej lasce, stary tlusty pierniku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie napisalem ze dopuszczam takie srodki perswazji?Nigdy nie napisalem ze bije kobiety napisalem tylko, ze nie dziwie sie ze facet majac taka zone jak jedna z tych na forum bije ja.Ale to tylko przekamazanie bo biorac pod uwage to co te kobiety pisza to mozna obawiac sie tego ze zakamieniują mnie.Nie bierzmy wiec wszystkiego na serio i nie łapmy sie za słowka .Czytajac od a do z wcale nie wynika ze jestem babskim bokserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty robisz.Maz zapierdziela a ty nic nie robisz tylko pierdołami sie wlasnie zajmujesz.Zajelabys sie domem...Ciota bo w kafeterii jestem? smieszna jestes.Mozesz tylko naszczescie przypuszczac kim jestem...Zyjac z grubasem nauczyłem sie cierpliwosci, takze nie wyprowadzicie mnie tak szybko z rownowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzasz sie koles
ja ciebie nie chce wyprowadzic z rownowagi. stwierdzam fakty. sam jestes gruby, po przejsciach, a pol dnia spedzasz przed kompem (widac po wpisach)... no idealna partia dla pieknej intelektualistki :D ciekawe czy kumplowi bys sie przyznal na jakim portalu sie udzielasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pojdzie to bedziecie same, bo nawet garbaty facet na was nie spojrzy.Kobiety z pasją....hahahaz jaka pasją? jedyną pasje jaka macie to kg spagetii, ziemniaki, 2 schabowe .A na kolacje kopa kanapek, kobiety z pasja...nie rozsmieszaj mnie kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×