Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1965

Co widzicie w grubych kobietach

Polecane posty

alanias co to ma byc cytuje cie,,mas zkłopoty z esowja,, wszystko z toba ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 a ja nawet nie chce sobie wyobrazac jaki Ty jestes w łozku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejoiwa
ale kużwa głupek sie odezwal i sworzyl topik i nastepni tepi faceci sie podpisuja pod tym a kolesiowi co szuka i znales idealu nie moze zycze powodzenia bo poodobnej pieknem i inteligencja to tylko Rutowicz moze dorównac wiec wiesz juz gdzie szukac sewgo ideału mentalnego i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 81
Ile ważysz kolego?? Ja nigdy nie przekroczyłem 80 kg. Kocham sport i nie rozumiem jak można nie ruszać się wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 ze mna jest jak najbardziej OK.ale z Toba wręcz odwrotnie :-) Powinienes udac sie do psychologa.Masz naparwdę powazny problem ze soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 OK,nie doczytałam,ze ja zostawiłes. No to teraz powinienes byc szczesliwy :-) Ale chyba nie za bardzo to szczescie widac :-) czyzbys nie mogł znaleźc kobietki,ze frustracja Cie dobija ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 181cm i waze 92 -94 to zalezy od pory roku a jesli chodzi o sprawy intymne to nie wiem jaki jestem , nie zdradzalem zony nie mialem wielu kobiet nie potrafie sie sam ocenic.Ale impotentem nie jestem i wiem po co kobieta ma łechtaczke, no chyba ze zarosła tluszczem.To juz nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWAŁA
gratuluję autorce "ale jestes pojebany autorze" bo dokładnie to samo pomyslałam:) i ale się dawno tak nie ubawiłam to że mogę byc piekny wysportowany inteligentny?????????!!!!!!!!!!!!! człowieku nie wiesz co to inteligencja i widzę że nigdy nie miałeś z nią styczności PS czuję się uprawiona Cię obrażać tak jak Ty czujesz, że masz prawo obrażać puszyste kobiety i żeby nie było nie jestem puszysta ale nadwagę miałam więc wiem że jest ciężko. Debil z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 baby Ci brak i sperma mozgiem wycieka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanias to czy jestes zdrowa psychicznie to tez nie jestes wstanie sama tego stwierdzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 jestem zdrowa psychicznie,bo z racji wykonywanego zawodu musze przechodzic badania psychofizyczne,wiec o moja psyche sie nie matrw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki69
Dziewczyny nie rozumiem o co sie tak denerwujecie. Wyobrazcie sobie tyle lat z facetem który nie zaspakaja Was w łóżku? Nie jdena popadła by w obżarstwo!!! Jego zona schudnie, znajdzie sobie fajnego faceta który zrobi jej dorze... A on będzie siedział, zakładał topiki, zreszta w tym wieku... no cóż szkoda Cie chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie obrazam puszyste ale grube babska ktore tocza sie po ulicach.Jak one wygladaja..?A widzicie kobiety ktore maja nawet 60 lat i sa zadbane i szczuple pomimo wieku.Bierzcie z nich przyklad.A jestem tu nie dlatego bo mam problem z odejciem od zony ale szukalem pewnych info na forum i przypadkiem poczytalem sobie o grubasach i przypomniala mi sie moja eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie przytycie jest najlepszy
m testem na miłość. dobrze tak się skonczylo, nie kochales jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZKODA ŻE TWOJA ŻONA
NIE PRZYTYŁA TE 20 KG W PÓŁ ROKU PO ŚLUBIE MIAŁA BY O 19 I PÓL ROKU ŻYCIA LEPSZEGO A TAK BIEDACZKA MUSIAŁA SIĘ MĘCZYĆ U BIKU TAKIEJ CIOTY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki69
tak - szukałeś jak wegetować gdy jest się impotenetm w średnim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
ale fujara skonczona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki To ze ktos zaklada topiki to o niczym nie swiadczy .Ty tez tu jestes i co masz problemy..?Po to sa takie miejsca, zeby z nich korzystac.Niech sobie moja ex chudnie i szuka faceta.Ma prawo do szczescia ale nie sadze zeby schudła a ja narazie jestem sam i nie cierpie z tego powodu.Wiekszosc facetow powiedzialaby to co ja WAM OTYLE BABY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 naparwde stary a głupi :-) Czy Ty nie wiesz,ze szczupłosc nie od razu moze oznaczac dbanie o siebie,ze nie musi oznaczac od razu osobe zdrową.Wiele,a nawet bardzo wiele osob szczupłych cierpi na rozne choproby,tazke te szczupłe czesto nie maja co jesc. Nie wiem czy studiowałes keidys,jezli tak to chyba wiesz,ze student ktory nie pracuje a studiuje poza domem nie ma zbyt duzo kasy(jak nie ma dzianych rodzicow)wiec zje byle co aby tylko nie pasc z głodu i dlatego wsrod studentek mnostwo szczuplutkich dziewczyn.Tak samno wiele osob starszych nie ma az tak duzo kasy aby pozwolic sobie na wieksza ilosc jedzenia bo musza opłacic rachunki i pozostaje im mała ilosc pieniedzy na jedzienie ,wiec jedza malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sie gada z babami!Przez to ze jestescie grube jestescie nerwowe! Nie da sie z wami rozmawiac.Nie umiecie dyskutowac?Tluczecie talerzami juz?Zrobcie sobie kanapki to sie uspokoicie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 niestety,cierpisz z powodu braku kobiety.Twoje posty przesiakniete są frustracja.Chłopie,naprawdę daj sobie na luz,idz sie przewietrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanias: Tu już poszłaś po bandzie... To wytłumaczenie szczupłości jest zupełnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 nie musze sobie kanapek robić,bo zjadłam smakowity obiad ktory ugotował mi moj maz :-)I nie jestem nerowa,wręcz przeciwnie,całkiem spokojna i rozbawiona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
olka35 to co napisałam nei dotyczy wszyskich,ale duza grupa ludzi szczupłych jest szczupła ze wzgl.na to co opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanias co ty bredzisz .Jakimi durnowatymi teraz przykladami walisz.Wychodzi na to ze biedni studenci sa chudzi a bogaci grubasami.Nie potraficie przyznac sie ze za duzo pożeracie..?!Ja nie mowie o znikomych kobietach , chorych faktycznie.Poczytaj alanias ile sie trąbi na temat grubasow.Statystyki mowia za siebie, ze glownym powodem to przezarcie!! I taka niby jestes modra.Wydaje mi sie ze naprawde masz jakis problem.Kiedys ktos cie skrzywdzil?Roznie kobiety piszą ale ty poczytaj jeszcze raz co piszesz.Przeanalizuj to.Ty wogole sie na niczym nie znasz jak moze na ortografii.Chociaz tu tez mozna cie na bledach zlapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba do kwadratu
Alanis ale się kobietpo zawzięłaś na chłopa a on sie tylko cieszy. Niech sobie gada co chce. Nie rozumie że otyłość też jest chorobą samą w sobie i że ludzie chorzy nawet jak nie obrzerają sie to tyją. A on zamiast żonie okazać wsparcie pomóc jej wleczeniu to olał ją. Co to za małżeństwo?? Ciekawe czy on nigdy nie mioał problemów ze zdrowiem ( fizycznym i psychicznym) i nie oczekiwał na wsparcie ze strony małżonki. Założe się ze tak było. Nie ma jak egoizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 bogatsi studenci waza o wiele wiecej niz Ci biedniejsi. A w ogole facet co Ty przejmujszes zise całym globem ludzi otyłych :-) nie masz wiekszych zmartwien :-)Moze bys tak sobie kobietke do łozka znalazł,bo naparwde sperma wszelkimi otworami z Ciebie wychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna modra sie znalazla.Skad mozesz wiedziec czy jestescie zadbane jak sie nie widzicie a biorac pod uwage forum to mozecie byc wszystkie tłusciochami! I czytaj lepiej nie mogla zajsc w ciaze bo byla za gruba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×