Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1965

Co widzicie w grubych kobietach

Polecane posty

Obrazasz ludzi ktorzy sa po zawodowce? Ty im nie dorownujesz .Cos Ci powiem jesli tu wrocisz a napewno, ze pisalem ze cie znam a wiesz po czym cie poznalem? Wszedzie zachowujesz sie tak samo.Obrazasz ludzi bez wyksztalcenia ktorzy robia bledy ortograficzne a ostatnio to wlasnie Ty obrzucialas gruba kobiete ze jest jak swinia.Wiedzialem , ze tym postem sprowokuje cie i wpadniesz mnie zbluzgac.Czekalem na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem tu przypadkiem! kilka dni temu ta wlasnie kobieta tak mnie wkur..la a wlasciwie moja zone , ze postanowilem zalozyc ten topik i przyciagnac ja.SLuchajcie panie ja wszystkie was sorry ale nie chodzilo mi o was tylko o jedna wredote na tym forum o Ciebie! Wszedzie piszesz to samo ale wtedy przesadzilas.Strasznie sie powtarzasz i po tym cie poznalem , dlugo zreszta nie musialem czekac.Ta kobieta jest poprostu chora i chociaz tego nie zrozumiecie to ta kobieta zasłuzyla na to zeby ja zbluzgac!Chcialem z toba popisac, poznac cie i zobaczyc jaka potrafisz byc jeszcze w innej masce.Uwazam ze jestes psychicznie chora i lecz sie. I zastanow sie czasem co piszesz! Wtedy zachowalas sie jak ostatnia szmata i dobrze wiesz o czym pisze! KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem kto to
:D niezle Ci sie nudzilo, ze tak sledziles :) Podziel sie swoja wiedza - kogo zlowiles? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrgrgfrdsgferg
coocoo.. wpadłaś "głupia pipo" - że użyję Twojego słownictwa tylko dla prostactwa mentalnego zdobycie wykształcenia wyższego i dobra praca to jakieś specjalne osiągnięcie, którym chlubią się na prawo i lewo. dla mnie i wielu innych to norma. a klepanie jak mantrę "nie mam kompleksów" świadczy tylko o tym , że owszem je posiadasz, a co gorsza nie umiesz się z tym pogodzić i uwiera Cię to tak samo nieprzyjemnie jak niejedne spodnie w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycooo jeśli ty masz wyższe wykształcenie to ja zaczynam wątpić w edukację w naszym kraju, a może powinnam docenić wagę czarnego rynku, na którym dyplom kupiłaś? :D Początkowo miałam złe zdanie o autorze topiku ale gdy przeczytałam twoje posty to zobaczyłam dopiero prostactwo i owszem z pewnością na temat prostactwa możesz się wypowiadać, ponieważ jak widzę znasz je z autopsji. Nie wiem czy coś zrozumiałaś z tego co napisałam więc przetłumaczę na twój język: pierdolnij się w łeb głupia szmato! Pozdrawiam! i życzę więcej opanowania i mniej frustracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ta szmata probowala sprowokowac i jeszcze wiele innych forumowiczek na tym forum. Ona jest chora. Innym zarzuca choroby i jakies inne bluzgi, a sama powinna sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wam chodzi z tym wykształceniem czy to jest miara człowieczeństwa? Znam wielu ludzi po zawodówce bez specjalnego wykształcenia, którzy doskonale sobie życie ułożyli, są lubiani przez otoczenie i mają wysoki poziom kultury osobistej, naprawdę ludzie na poziomie. Niestety żadnej z tych żeczy nie można powiedzieć o pannie coocoorycoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczarnio
cosmopola, ty pewnie tez sie szczyscisz zawodowym wykształceniem, albo i nawet tym nie poczytaj sobie, jakie głupoty wypisujesz ty w ogole nie myslisz, mogz zarosniety tłuszczem babo znasz wielu takich ludzi, bo sama taka jestes swietnie nadajesz sie na zone dla faceta swietna para dwie szmaty facet nie ma mozgu nawet, wykształcenia, zony, nic tylko złosc i gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuuukuuuu
jak dzieci...wyzywanie i "pranie sie na forum"...chociaz jesli to ma wystudzic wasze zapedy i odstresowac sie w zyciu realnym to popieram...smieszy mnie to i bawi...grube kobiety sa i beda...faceci ktorym sie one podobaja sa i beda... i kobiety ktore sie z tym czuja dobrze lub gorzej sa i beda...temat jest plytki...forumowicze czasem zenujacy lub/i zenujace....do czego to zmierza? nie wiem...temat umrze jak kazdy inny..z drugiej strony po to jest dyskusja...moze nie prowadzic do niczego, ale sie toczy...zycze zalozycielowi odnalezienia idealu...jego eks spokoju, a reszcie- dystansu....i sobie rowniez...nasze codzienne zycie daje nam frustracje i gorycz po co sobie dokladac? ale ja jestem...jaka jestem...znam swoje ograniceznia i slabosci...stawiam sobie wyzwania ktore doprowadzaja mnie do nerwicy..po co sobie dokladac? spokojnie kobiety i mezczyzni...demokracja i prawo do wlasnego zdania, ale z kultura...ehm dziwny jest ten swiat, a jeszcze dziwniejsze moje podejscie do tego swiata...i pewie poleci stek komentarzy na moj temat, albo i nie...krytyka i jad...przynajmniej komus pomoge ulzyc sobie...dobranoc..wlasnie wrocilam z pracy i...dobrze mi z tym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga buraczarnio (myślę że odekwatnie się nazwałaś :D ) choć sądzę po poziomie wieśniactwa jaki prezentujesz ze to nasza dziewica orleańska panna coocoorycoo :D Nie dziwi mnie że uważasz moje słowa za głupoty ponieważ twój jednocefrowy iloraz inteligencji nie pozwala na zrozumienie zbyt wielu słów. :D Jeśli chodzi o moje wykształcenie to jestem mgr pielęgniarstwa. Jesteś żełosna w swoich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapola
Hmmm,robi sie interesujaco. Facet1965 piszesz,ze coocoorycooo wkur.....wila czy obrazila twoja zone. I chodzilo ci tylko o nia (coocoorycooo). Tzn.,ze wy caly czas jestescie ze soba? I to byl podstep? A co do wyksztalcenia sa ludzie ,ktorzy nie musza niczego innym udawadniac.Mysle,ze ktos ma kompleks na tym punkcie.W ten sposob sie dowartosciowuje.A oprocz skonczonych studiow jest cos jeszcze-kultura osobista.Jednak widac,ze jedno i drugie nie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze wrocila juz pod nastepnym nickiem...?Srasznie agresywna jest ta kobieta.....W pracy ja musza strasznie gnebić i nie doceniac i musi sie kobieta gdzies wyładowac.Ciekawe dlaczego na punkcie wyksztalcenia i bledow ortograficznych jest tak uczulona..? Najsmieszniejsze jest to ze najpierw wchodzi na fora podjudza potem wraca pod innym nickiem i ubliża.Tylko czasem przesadza...ale zauwazylem ze jak bardziej sie wkreca w cos to zaczyna nie panowac nad soba...Wiem ze tu wchodzisz!!!hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr pielegniarstwa heeeeheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem przekonana
ze kompleksy mają osoby, które w życiu potrafią tylko utyć i narobić wiele błędów ortograficznych. Takie życiowe zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co? taka jesteś coco wykształcona i nie wiedziałaś że są takie studia? No naprawdę na jakim bazarze kupiłaś to wykształcenie. Facet- ja ci współczuję tak zresztą jak wszystkim którzy muszą się z tą obłąkaną kobietą na forum męczyć. Otworzyłeś puszkę Pandory bo dla tej schizofreniczki reagowanie na jej agresję jest wodą na młyn. Mam więc apel do wszystkich na forum proponuję ją ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.. CO Z TĄ POLSKĄ
Ja jestem przekonana ze kompleksy mają osoby, które w życiu potrafią tylko utyć i narobić wiele błędów ortograficznych. Takie życiowe zera. ------------------>a ja jestem przekonana ze masz słabo pod sufitem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam was
przepraszam was ale mam tyle osobowosci,jakies glosy w glowie kaza mi tak pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej grubasie
mialeś widzenie i myślisz, ze jesteś głosem w czyjejs głowie? :D Nie przepraszaj, to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mimo że jestem
kobietą zgadzam się z autorem. Niektore kobiety myślą ,że nic nie będą ze sobą robić , a i tak będą piękne i wszyscy będą koło nich skakać. Myślą ,że im się to należy nie wiem dlaczego.. Jak chcecie być piękne to zrobcie coś ze sobą... A w ogóle ta kafeteria to strata czasu. Ja rzadko tu zaglądam ,ale przestanę tu przychodzić w ogóle bo pełno tu zeschizowanych kobiet ,które nie mają co robić całymi dniami..Schudnąć nie jest trudno wystarczy mieć silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie wiec zegnaj
nikt za Toba nie zateskni!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mimo że jestem
a myślicie ,że ja będę tęsknić za tym forum? :D Ten facet ma sporo racji niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×