Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1965

Co widzicie w grubych kobietach

Polecane posty

Gość ciułała
facet o co ci chodzi , nawet bym cię pożałowała jeśli było tak jak pisałeś , bo jestem w stanie uwierzyć że tak było , ale martwi mnie to że jesteś tak bardzo negatywnie nastawiony to osób grubych - co nie zawsze znaczy brzydkich i zaniedbanych !!! Nie chce cię obrażać ale ty nie obrażaj nas !!!! Ja jestem grubsza , mam męża, mam dziecko (i planujemy drugie) , nigdy nie spotkało mnie żeby ktoś mnie obraził z powodu że jestem tęższa niż wieszaczki. Pozostaję mi tylko życzyć ci tej szczupłej kobitki, która może Cie wyleczy z nienawiści do nas pulchniutkich fajnych kobitek A poza tym co daje ci to że nas tak wyzywasz , daje ci to przyjemność ? dlaczego wyrzywasz się na nas ? na żone też tak wyzywałeś ? nie wiem nie rozumie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz kapola tego to ja nie wiedziałam dzięki za info ;) Do facetka taka no właśnie masz rację czasami puszyste babeczki są naprawdę zadbane i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapola
No wlasnie facet1965,dlaczego sie nie zbadales? Wiem,wiem zaraz napiszesz,ze z toba bylo ok i badania robiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłem badan KOPOLa i zeby zrozumiec co mam namysli tzreba by bylo przeczytac calosc a wiadomo, ze nikomu sie nie chce.Na forach jest tak od zawsze ze kazdy pisze to co chce i jak chce i tego nikt nie zmieni.Ktos tam zapytal co ja tu robie od 2 dni, to samo co ty...nikt przeciez na tyle dokladnie nie opisuje swoich planow dnia i nie bedzie sie spowiadal dlaczego jest tu 2 dni czy od miesiaca.Jest to dla mnie cos nowego , ciekawa konwersacja i tyle.A czym wiecej zjadliwych kobiet tym z wieksza ciekawoscia wracam zeby przeczytac co dzis mi napisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac wszystkie wypowiedzi mozna zobaczyc jak wy sie wypowiadacie zjadliwie i po chamsku...kobiety sa gorsze od facetow.Msciwe są, wydrapalyby oczy jak nie jest po ich mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka taka
to ty taki prowokator maly jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetka hehehehe dobre no w sumie masz rację one mu jadem a on hehe ale fajnie dobre dobre ;) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka taka
Psychologiem zadnym nie jestem ale wedlug mnie ty szukasz milosci zainteresowania zebys byl dla swojej kobiety najwazniejszy. Wydaje ci sie pewnie ze twoja zona tym ze sie nie chciala dla ciebie odchudzac udowodnila ze cie nie kocha. Ona pewnie miala problem ze soba. Ale masz czas zeby zycie sobie ulozyc i nawet miec dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapola
Ja ciebie nie oceniam.Wiem co robisz tutaj od 2 dni.Zadales po prostu pytanie co sadza ludzie (czy mezczyzni) o otylych kobietach,a rozgorzala dyskusja.I o dziwo wypowiadaja sie same kobiety.Ty po prostu odpierasz zarzuty.Ja tutaj zagladam z ciekawosca co nowego napisaly kobietki i co ty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu bardzo chetnie wracam kobiety...Ale powiem wam jedno nigdy mnie nie rozszyfrujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka taka
A nie mozesz znalezc sobie jakiejs innej kobiety? Czy poprostu juz tak sie zraziles ze nie chcesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciułała
odpowiedz na moje pytania które zadałam wcześniej czy uważasz że też jestem taka beznadziejna ? czy sprawia ci przyjemność obrażanie nas? po co ci ten topic , napawasz się dumą kiedy tak ochydnie wyrażasz się o puszystych kobietach ? A co myślisz o otyłych facetach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka taka
FACET TY NIE TYLKO TUTAJ PROWOKUJESZ. WCHODZISZ NA INNE TOPIKI I TAM TEZ WCINASZ TAKIE TEKSTY JAK TU NP. PRZY 170 WZROSTU 73 KILO BO INACZEJ BEDZIE WAŁ TŁUSZCZU CZY COS PODOBNEGO TY SIE UPAJASZ TYM. SZKODA MI CZASU SPADAM. MYSLALAM ZE TY NORMALNYM POKRZYWDZONYM PRZEZ KOBIETE FACETEM JESTES TY POWINIENES MIEC PRETENSJE DO SIEBIE SAMEGO A NIE DO ZONY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycooo
przyszłam z pracy i co widzą moje oczęta? hahaha pan atrakcyjne 90 kilo znów pierdzi w stołek z grubasami, a co głupsze jeszcze mu przyznają rację o losie jest się z czego pośmiać jesli myslisz, ze jestem zakompleksiona, lub że jestem taką miernotą, jak twoja ex, to się mylisz, jestem po studiach, mam dobrą pracę i nauka jeszcze przede mną wiele z nas moze o sobie to napisać, ale ty wolisz generalizować: jak gruba to głupia i zakompleksiona wspolczuje ci, jestes ograniczony jak kon pomoc zonie to byl twoj obowiązek i kiedy to do ciebie dotrze, a ze się nie udawało? twoja to nieudolność. jakie ty świadectwo wystawiasz tu samemu sobie? a durne babska piszą: "znajdziesz sobie jeszcze 30stkę" no, moze i znajdzie, ale pewnie z takim zakutym lbem, jaki ty masz która normalna kobieta chcialaby miec przy sobie takiego jaszczura? teraz mówi: ona mnie nigdy nie kochała, ale i on jej nigdy nie kochał! jesli nawet wziąl sobie jakiegos tłuka za zone, co jest mozliwe, to dlaczego widząc inne grube kobiety na ulicy czuje obrzydzenie? przecież to nie jego kobiety! te kobiety nie chcą go! a do garów! kartofle obieraj złamasie zyciowy, a nie pluj na normalnych, szczęsliwych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkamma
Drogie Panie...troszkę klasy może? Czy ta irytacja i plucie wokół maja coś potwierdzić? Czemuś zaprzeczyć? coś udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycooo
nikamma a cos nie tak jest? jesli tylko slinę tu dostrzegasz to jesteś slepa. a w czym ci irytacja przeszkadza? irytacja to normalna emocja i normalna reakcja ludzka. wlasnie przez taką znieczulicę ludzką dzieje się wiele krzywd, ale wszyscy cicho sza, bo po co się irytować, to takie bez klasy. pewnie nie masz wlasnego zdania w temacie i dlatego przeszkadzają ci ludzie myślący. jesteś kolejną wkrętdupą, ktora zawsze podlize się facetowi, nawet byle jakiemu facetowi. dlaczego nie napisałas: drodzy panstwo, tylko drogie panie? co, u faceta to juz nie łaska dojrzeć zero klasy? glupie czupiradło jesteś i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC02
przestańmy pisać z tym niewychowanym człowiekiem !!!!!!!!!!! przestańmy i topic zniknie !!!! głupol nie ma co robić tylko wkurw ludzi NIE PISZMY TU JUŻ NIC I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkamma
Cooocooo... Do twojej wiadomości, mój post nieco wyżej jasno określa moje stanowisko., głownie w stosunku do autora topiku. Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje, lubisz, to pluj:) Zdecydowanie wolę te pozytywne emocje, czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycooo
nikkamma jasno okreslają twoj stosunek do autora (on jest autorem, haha, dobre) topiku słowa: drogie panie, moze trochę wiecej klasy.....? no tak, bardzo jasno wypala moje oczy ta jasnosc:D jak sie mają gusta do plucia? poza tym jakiego plucia w ogole? jesli napisałam kilka niesympatycznych zdań pos adresem faceta, to nie znaczy, ze pluję, pomyliłaś mnie z wielbłądem albo lamą. zalozyl topik i zdawal sobie swietnie sprawę z tego, co mu odpiszemy. a jesli tobie się to nie podoba, to nie musisz czytać. dlaczego jednak uciszasz? siedzę sobie, pije herbatkę po pracy i klikam sobie w klawiaturkę i co ci do tego? pracuj nad swoją klasą, jesli ją masz to świetnie, ale dawanie po lapkach nie nalezy do pozytywów, choc moze tak cie się wydaje. ja nie prosiłam, zeby mnie tu jakas topikowa przyzwoitka pouczala, nie placę ci, nie proszę o nic, więc nie podnos sobie cisnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gay
Facet1960 ty się właściwie określ. Wolisz chłopaków czy te baby, bo ja już sam nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w baanie
SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w baanie
NIEMOŻLIWY przez to sadło i zwisy sadła i pasztetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatria18
a co to dla Was gruba kobieta? mogę prosić o wagę i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jestes zalosny i tępy
to ze wziales sobie takiego lenia i garkotluka tylko o tobie swiadczy, poza tym piszesz jak jakis prostak ze wsi i nie rob sobie nadziei ze jakas fajna kobieta zechce takiego wsiura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycooo!!! A popatrz jaka ty pusta jestes.Obrazasz moja eks chociaz jej nie znasz i kobiety ktore pisaly do mnie? Pomysl ty hipokrytko kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coocoorycooo sama najezdzasz na mnie a potem piszesz ze mozesz pisac co chcesz i tamtej kobiecie nic do tego.Czytajac teraz co napisalas po przyjsciu z pracy musze ci powiedziec ,ze Ty z calego tego forum jestes najgłupsza kobieta! I jesli tutaj dłuzej pobylabys to stwierdza rowniez to Twoje kolezanki.Obrazasz wszystkich tych ktorzy maja odmienne zdanie niz ty.Posluchaj Ja ciebie znam i dobrze wiesz o co mi chodzi.To ty łazilas wczesniej po forach i obrazasz ludzi.Zmieniasz nicki potem znow włazisz i wypisujesz te same bzdety.Zrobilas to samo co ja i to kilka razy na innych forach.MOge wymienic twoje wszystkie nicki i powiedziec co i kiedy wypisywalas wlasnie swoim kolezanką.Jestes dla mnie skonczona hipokrytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coocoorycoo
cytat z tego przygłupa "wszystkim swoim kolezanką" ty durny pustaku, prostactwo z ciebie az kipi wymiana chocby jednego zdania więcej z takim nieukiem jak ty byłaby obrazą dla kazdej szanującej się osoby stary capie po zawodówce, napisałabym coś jeszcze, ale nie, poprostu nie chcę dla mnie jesteś nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×