Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystarczyusmiech

Moj chlopak mnie szarpie

Polecane posty

Gość wu
Brat niedzwiedz Ile Ty masz lat ze jestes tak bardzo zimny i gorzki? Czy dziewczyna Cie zdradzila albo nigdy nie zaznales milosci? Nigdy nie byles zakochany? Jaki jest Twoj problem ze na kazdym watku piszac potrafisz tylko kgoos oslabic ze az rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee?? calkiem inaczej odbieram brata dla mnie to pozytywna osobka, ze zdrowym podejsciem do zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Rozni ludzie rozne spostrzezenia. Za jego rady juz serdecznie podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wu ale co ma piernik do wiatraka ? Jak chcesz to ci moge napisac to co chcesz usłyszec .... Bo widze ze prawda i racjonalne wyjscie z tej sytuacji jest ci nie na reke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie autorko trzeba sie okreslic i jasno postawic sie w pewnych sytuacjach ... dla mnie jestes rozchwiana emocjonalnie osoba ktora mimo tego ze by dostwała po pysku to i tak by nie był w stanie odejsc od swojego oprawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery no moge jej napisac :) ze by sie nie poddawała i walczyła :P o ta miłosc ... a te szarpaniny to tylko chwilowe słabosci jej faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
No i zamiast sprobowac pomoc czlowiekowi z jego problemem. Moze to we mnie widzi jakis problem i dlatego to robi. Mam o nim zapomniec a kazdego innego faceta porownywac do tego ktorego kocham? Przeciez to bez sensu. Nie wyobrazam sobie byc z kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten facet zwyczajnie Cię nie szanuje, robi Ci krzywdę, a Ty piszesz, że nie chcesz go stracić. Normalna, to Ty nie jesteś, wiesz?:O ps. uciekaj od niego jak najdalej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Ale moze nie bedzie nastepnego razu? Moze zrozumie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameska ale ona nie chce !!!!! Było juz kilkanascie wpisów o tym ze by dała sobie spokój ... autorka ma juz dawno wyrobione zdanie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Ale mam tak od razu przekreslic kogos kogo kocham? Przeciez ludzie sie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat Ty nie kumasz ona wlasnie czeka na osobe ktora jej powie zeby dala mu szanse i ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
pewnie ze sie zmieniaja:), ale nie zawsze na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zmieniaja:-O zostan z z nim, w koncu szarpanie to nic takiego, sa gorsze rzeczy trzeba patrzec pozytwnie powodzenia:) zycze szczescia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wlasnie czeka na osobe ktora jej powie zeby dala mu szanse i ze warto Tami no pisałem juz wczesniej o tym ze jesli autorka chce i zrobi jej to dobrze to moge jej to napisac :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
brat -> Cenie ryzykantów i ludzi odwaznych jest różnica między odwagą i głupotą autorko, ludzie dobrze ci piszą, że facet cię nie szanuje, bo gdyby cię szanował nigdy nie poniósłby na ciebie ręki i nie zrobił żadnej innej krzywdy, w dodatku piszesz, że on nie rozumie, że cie krzywdzi, po mojemu z nim jest coś nie tak i na twoim miejscu już dawno bym się go pozbyła, bo nie mam skłonności masochistycznych, ale skoro to, co ludzie piszą do ciebie nie dociera, to rób jak chcesz, ale potem, za jakiś czas nie pisz "chłopak/mąż mnie bije co robić?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz , Ona nie chce, bo jest psycho (coś jak jej chłopak, tylko w innym wydaniu). Podejrzewam, że gdyby ją strzelił, ze 2 , 3 razy, to by także czekała i wierzyła w poprawę i zmianę jego zachowania. :O Jak to mówią... Głupich nie sieją... A później dramat... Co za żenada.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Nie wiedzialam ze mozna sobie wybrac osobe w ktorej sie zakocha oo ten jest taki taki tak taka to sie w nim w niej zakocham. Jakos w moim przypadku tak nie byla i nie stalo sie to w jeden dzien czy w tydzien. Chce byc z kims z milosci a nie z wyboru. Postanowilam ze nie bede przechodzic obok kogos kto ma problem. Dziwie sie tylko Wam, bo gdyby ktos z Waszej rodziny chorowal na smiertlna ale zarazliwa chorobe nie spedzilibyscie z ta osoba ostatniego dnia zycia tej osoby? Piszac ten watek liczylam raczej na pomysly jak mozna mu pomoc, w jaki sposob rozmawiac a nie odejdz ona i on sa psycholami. Ciekawe czy Wy kiedykolwiek byliscie szczesliwi..i czy do konca wiecie ze zycie jest jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! Życie jest tylko jedno, a Ty chcesz je spędzić z kimś, kto ma Ciebie w d*pie i Ciebie nie szanuje. Gratulacje! Życzymy szczęścia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby ktos z Waszej rodziny chorowal na smiertlna ale zarazliwa chorobe nie spedzilibyscie z ta osoba ostatniego dnia zycia tej osoby? taka osoba nie ma wyboru ..czeka na koniec . Ty masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Zalamalam sie..a wierzylam ze kiedys swiat bedzie calkowicie piekny z samych "pieknych" ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
"gdyby ktos z Waszej rodziny chorowal na smiertlna ale zarazliwa chorobe nie spedzilibyscie z ta osoba ostatniego dnia zycia tej osoby?" nie widzę związku z twoją sytuacją, co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojmuje toku myślenia kobiet dających przyzwolenie na przemoc fizyczną,na to nie ma usprawiedliwienia.Nie ma też nadziei na poprawę,a jest całkiem realna możliwość,że następnym razem może skończyć się to dla Ciebie znacznie gorzej.Widuję ofiary takich \"damskich bokserów\"i nie jest to przyjemny widok:(Małemu procentowi takich gości udaje się po terapii coś zmienić,dlatego wiej dziewczyno póki jeszcze możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
poza tym: "Nie wiedzialam ze mozna sobie wybrac osobe w ktorej sie zakocha oo ten jest taki taki tak taka to sie w nim w niej zakocham. Jakos w moim przypadku tak nie byla i nie stalo sie to w jeden dzien czy w tydzien. Chce byc z kims z milosci a nie z wyboru." ja rozumiem, że go kochasz, ale nie rozumiem, jak można być z kimś, kto robi krzywdę, ja bym odeszła nawet mimo miłości, bo jednak siebie i swoje zdrowie tak fizyczne, jak psychiczne kocham bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×