Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość grrrrrrrrrrr
ile osob siedzi teraz na Kafeterii? :D prosze o dane liczbowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
A co do uszczęśliwiania facetów... Ja nie umiem zbytnio gotować i mama mówi, że mój chłop będzie mnie lał :( czy to prawda ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"ile osob siedzi teraz na Kafeterii? prosze o dane liczbowe" Zdecydowanie za dużo :) około 150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
a i WUJCIU wyciągają wnioski z moich pytań, jak myśli WUJCIU ile ja mogę mieć latek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"A co do uszczęśliwiania facetów... Ja nie umiem zbytnio gotować i mama mówi, że mój chłop będzie mnie lał czy to prawda ? ;(" Kursy gotowania nie są drogie, podobnie jak kursy samoobrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
wyciągając miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Skąd się biorą dzieci Heeh" Po głupkowatym śmieszku na końcu zdania wnioskuję, że masz około 16 lat, więc napiszę tak - latem przynoszą je bociany, jesienią z kapusty, zimą znajdują w zaspach, a wiosną z pączków kwiatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a i WUJCIU wyciągają wnioski z moich pytań, jak myśli WUJCIU ile ja mogę mieć latek ?" Przedział 26-34 nie mam czasu na zbytnie zagłębianie się w wypowiedzi i dokładniejsze określenie :) Oczywiście i tak napiszesz że nie trafiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward Munch
Nie mam pracy, dziewczyny, pieniedzy , mam depresje na nic nie mam ochoty, a swiat uważam za zły, niczego nie jestem pewien, za wiele nie wiem jak zminic swoje zycie Ps. pracy nie moge za cholere znalexc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Dlaczego jestem nieszczęśliwa?? ;(" Szczeście to pojęcie względne - masz dwoje sprawnych oczu, jesteś w pełni sprawna, nie martwisz się o to, czy będziesz mieć jutro co zjeść - dla niektórych to szczyt szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
bo nie trafił WUJCIO ja jestem młodsza ;( ale i tak nie mam żalu ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Nie mam pracy, dziewczyny, pieniedzy , mam depresje na nic nie mam ochoty, a swiat uważam za zły, niczego nie jestem pewien, za wiele nie wiem jak zminic swoje zycie Ps. pracy nie moge za cholere znalexc a jesteś przystojny ??? Dlaczego robisz tyle byków ??? Ja mam dysleksje i bardzo dbam o poprawną formę i nigdy nie zasłaniam się tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Nie mam pracy, dziewczyny, pieniedzy , mam depresje na nic nie mam ochoty, a swiat uważam za zły, niczego nie jestem pewien, za wiele nie wiem jak zminic swoje zycie Ps. pracy nie moge za cholere znalexc" Na początek zacznij uprawiać sport i zdrowo się odżywiać - poprawi Ci się wygląd i samopoczucie. Zyskasz też nieco pewności siebie, więc może i relacje z kobietami się poprawią. Odnów znajomości z kolegami, być może szybciej poznasz kobietę, może to też pomóc w znalezieniu pracy. A pracy szukaj z głową - każde bezsensownie wysłane CV pogłlębia frustrację - szukaj tam, gdzie wydaje Ci się, że masz spore szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Ja źle napiszę to staram się zapamiętać dobrą formę ale mam problem z pisaniem NIE bo nie wiem kiedy oddziele i kiedy łącznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Ja źle napiszę to staram się zapamiętać dobrą formę ale mam problem z pisaniem NIE bo nie wiem kiedy oddziele i kiedy łącznie ;(" Nie z przymiotnikami piszemy razem, np. nieładny, z czasownikami osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujku ile ty masz lat??? Żeby móc udzielać odpowiedzi na takie pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
Biała 96 Pomyliłeś się, gratuluje Nie gwarantowałem poprawności odpowiedzi, a jedynie udzielenia jej na każde z zadanych pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
a Wujcio jest przystojny ? Ma ładny sprzęcik ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujku ile ty masz lat??? Żeby móc udzielać odpowiedzi na takie pytania??" Podanie wieku podważy mój autorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co z tego jeżeli jest odpowiedź a niepoprawna?! Tak jakby jej wcale nie było. Gadasz ludziom głupoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a Wujcio jest przystojny ? Ma ładny sprzęcik ?" Podobno niebrzydki - i Wujcio, i jego sprzęcik :) Ale nie Wujciowi to oceniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
To co z tego jeżeli jest odpowiedź a niepoprawna?! Tak jakby jej wcale nie było. Gadasz ludziom głupoty Czy poza udzieloną na Twoje naiwne pytanie żartobliwą odpowiedzią, możesz wskazać jeszcze jakąś błędną na 100% ?:) (pomijam pytanie o wiek :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
I mam takie dziwaczne pytanko mianowicie, dlaczego tak cholernie podobają mi się starsi faceci, którzy mają ciemne owłosienie na ciele, dość spore, całą klatę, nogi, ręce, zarost ??? WHY ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku na dębie
kto zabił marylin monroe,kto zabił kennedego,ile było zamachów na Papieża JP2,kiedy ustabilizuje sie złotówka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
mam ochotę zrobić loda :) a nie mam penisa przy sobie żadnego co tu robić ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"I mam takie dziwaczne pytanko mianowicie, dlaczego tak cholernie podobają mi się starsi faceci, którzy mają ciemne owłosienie na ciele, dość spore, całą klatę, nogi, ręce, zarost ??? WHY ???" Prawdopodobnie jesteś delikatną kobietą, która potrzebuje mężczyzny w typie dominującego samca - stąd pociąg do owłosionych, dojrzałych mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wskazać takiej odpowiedzi bo nie udzieliłeś jej a więc.. Gadasz jak robot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×