Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość a ja mam pytanko wujaszku
Przepraszam rozumiem cenisz swoją prywatność ;) Ale ciekawiły mnie wartości kierujące takim człowiekiem jak Ty.. :) Taka głupia ludzka ciekawość, raczej jest wada ;) Pytanko ogólne jak być dobrym człowiekiem ? Gdy w świecie tyle zła, pokus i wrogości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
wujaszku a dlaczego moj chlopak nie chce mi masowac pleckow?? ja wiem ze jemuu sie nie chce ale dla mojej przyjemnosci mogl by sie poswiecic 5 minutek nieprawdaz?? ja go czesto masuje;p a jemu sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Pytanko ogólne jak być dobrym człowiekiem ? Gdy w świecie tyle zła, pokus i wrogości ?" Przestrzegać swoich zasad, lub wspomóc się innymi - np. dekalog jest bardzo uniwerslanym zbiorem, nie tylko dla katolików (oczywiście pomijając ściśle "boskie" przykazania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"wujaszku a dlaczego moj chlopak nie chce mi masowac pleckow?? ja wiem ze jemuu sie nie chce ale dla mojej przyjemnosci mogl by sie poswiecic 5 minutek nieprawdaz?? ja go czesto masuje;p a jemu sie nie chce" Najpierw delikatnie porpoś o masowanie, jeśli to nie pomoże, powiedz, że jedna z Twoich koleżanek ma świetnie masującego chłopaka, i że masaż jest bardzo podniecająco-odpreżający a dobre masowanie swojej kobiety świadczy o męskości :) Powinno go poruszyć i zachecić do wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
no no jestem pod wrazeniem, twoich odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
odezwał się do mnie chłopak któremu się spodobałam a już nie pisał kilka dni jak pisałam że umówię się z nim na spacer towarzyski to nic nie napisał to po co dalej piszę i interesuje się mną ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
a wujaszek moze cos o sobie zdradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"odezwał się do mnie chłopak któremu się spodobałam a już nie pisał kilka dni jak pisałam że umówię się z nim na spacer towarzyski to nic nie napisał to po co dalej piszę i interesuje się mną ?" Pytanie lekko niespójne, ale: odezwał się bo prawdopodobnie miał jakiś dołek psychiczny (zerwanie z dziewczyną, jakiś zawód uczuciowy...) i pewnie potrzebował wsparcia (bądź wprost - sesku). Jako że mu już pewnie przeszło i jest nieco zażenowany swoim zachowaniem, teraz się nie odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"wujku o której wróci do domu mój ukochany??? pytam ciebie bo on nie odbiera telefonu" Sprawdź o której zamykany jest ostatni lokal z piwem w Twojej okolicy, może nieco pomóc w określeniu godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffsds
Wujek Dobra Porada - jestes zajebisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
chyba się nie zrozumieliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka Mazurowa
Wujaszku, mam problema, muj kolega Tomek strasznie przeklina!!! Ostatnio stali my na przystanku, czekali na autobusa, a łon sie spuznial, i wtedy Tomus zaczal mowic: Motyla noga, kurcze piuro!!! Tak zem sie przerazila ze szok!!! Wujku, co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a wujaszek moze cos o sobie zdradzic?" Niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujaszku, mam problema, muj kolega Tomek strasznie przeklina!!! Ostatnio stali my na przystanku, czekali na autobusa, a łon sie spuznial, i wtedy Tomus zaczal mowic: Motyla noga, kurcze piuro!!! Tak zem sie przerazila ze szok!!! Wujku, co robic???" Ignorować, nie zwracać uwagi :D I mniej starych filmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpp
to ja mam troche innego rodzaju pytanie xp jak chce ogladac film i sciagnelam juz pelno programow ale w zadnym obraz mi nie dziala to co mam zrobic^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
a ja mam pytanko wujaszku chyba się nie zrozumieliśmy Niestety, przyznaję, miałem problem ze zrozumieniem pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
ale szkoda:( i co ja mam teraz zrobic jak mi smutno z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"to ja mam troche innego rodzaju pytanie xp jak chce ogladac film i sciagnelam juz pelno programow ale w zadnym obraz mi nie dziala to co mam zrobic^^?" Jaki format tego filmu? Poza tym - kwestia nie w programach, a w dekoderach, polecam stronę instalki.pl, zakładka kodeki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"ale szkoda i co ja mam teraz zrobic jak mi smutno z tego powodu?" Smuci Cię anonimowość Wujaszka?:) Podejrzewam, że gdybym przestał być anonimowy, zasmuciłabyś się jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpp
hm...za bardzo sie nie znam na komputerach ale moze to cos da : Twilight..TS.HQ.DivX-LTT.avi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
to ja jeszcze raz możliwe zagmatwałam troszkę bo robię kilka rzeczy na raz ... ;) A więc jest taki chłopak co mu się podobam i wypisywał do mnie eski przeróżne myślał że polecę na niego ale ja mam narzeczonego. Ale powiedziałam mu, że jeśli chce to pójdę z nim na spacer towarzyski i on nie odpisał mi nic na to a potem się przestał odzywać i teraz po kilku dniach znów o mnie zabiega po co takie cyrki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
dlaczego mialoby mnie zasmucic blizsze poznanie wujaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73721
jak rozgryźć kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinella
oj lubie wujaszka, gdybym miala czas chcialabym zostac asystentka, a to dziecko, maz ,maz i maz wieczorami, dzisiaj pije sama wiec poczytuje i to mnie sioe podoba.wujaszek madra glowa.jak znajde problem to przylece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra porada
"jak rozgryźć kobiety ?" Najlepiej zębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiroszima
co Wujaszek myśli o "a ja mam pytanko wujaszku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×