Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość a ja mam pytanko wujaszku
kurczaki chciało by się spytać o coś z życia WUJASZKA a nie można ahh :P to ja mam pytanie o komputer. Czy to jest możliwe, że są osoby które mają jakieś złe fale które powoduję, że komputer się psuje nawet od tego, że przyciśnie się włącznik ? Za dużo używam ŻE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Hiroszima co Ty tak się mną interesisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"jak mysli Wujaszek ile lat może mieć "a ja mam pytanko wujaszku" " Juz było takie pytanie, teraz obstawiam 18-23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"to ja mam pytanie o komputer. Czy to jest możliwe, że są osoby które mają jakieś złe fale które powoduję, że komputer się psuje nawet od tego, że przyciśnie się włącznik ?" Nie wierz w przesądy, postaraj się o uziemienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Teraz się udało dobrze, że nie było przedziału wiekowego który by ukazywał mnie w świetle zdesperowanej nastolatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Bo ja zawsze psuję komputer a nic nie robię takiego mam anty wirusa firewalla nie grzebie w systemie a kurde zawsze mam system rozchrzaniony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
wujciu, mowi sie, ze gdy ma sie miekkie serce trzeba miec twardy tylek, niestety przekonalam sie juz o tym..., i teraz ucze sie jak znieczulic serce, czy to dobrze? trzeba sie przystosowac do brutalnego swiata, wrazliwi ludzie w dzisiejszym swiecie sa tlamszeni trzeba sie rozpychac ramionami, czy idzie sie tak zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiroszima
Czy Wujaszek uważa że "a ja mam pytanko wujaszku" jest troche męczonca" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
A ja jestem dobra dla ludzi, chciałbym wszystkim pomóc, smutno mi jak ktoś cierpi i każdy to wykorzystuje :( zmienię się i będę wredną suką a nie chce taką być dla mnie jeśli ktoś mnie o coś prosi i ja mu odmówię to jakby mu wbiła nóż w serce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Hiroszima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"wujciu, mowi sie, ze gdy ma sie miekkie serce trzeba miec twardy tylek, niestety przekonalam sie juz o tym..., i teraz ucze sie jak znieczulic serce, czy to dobrze? trzeba sie przystosowac do brutalnego swiata, wrazliwi ludzie w dzisiejszym swiecie sa tlamszeni trzeba sie rozpychac ramionami, czy idzie sie tak zmienic?" To stan przejściowy, pewien okres samotności jest dobry, ale zdecydowanie nie należy się zamykac na uczucia :) Czlowiek jest istotą społeczną, samotność nie jest jego stanem naturalnym :) Trzeba tylko uczyć się na błędach, słuchać mądrzejszych od nas i podejmować rozsądne decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Czy Wujaszek uważa że "a ja mam pytanko wujaszku" jest troche męczonca" ?" Nie, nie uważam :) Pilnuj ortografii, z resztą "a ja mam pytanko wujaszku" też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Gdzie strzeliłam była ????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
a pfuu byka miało być :P Już ta godzina hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
nie to nie chodzi o milosc, nie sadze ze to stan przejsciowy bo ta mysl juz od ponad roku we mnie kielkuje , ludzie sa bezwzgledni rania innych niemyslac nawet dlaczego tak robia, albo co gorsza z namyslem planuja jak tylko sobie dogodzic nie myslac o innych i ich uczuciach, nie chodzi mi o to ze ktos zranil me serce-chlopak, nie o to chodzi to inna sprawa, chodzi o to ze swiat jest tak brutalny ze kazdy patrzy tylko wykorzytac drugiego dla dobra wlasnego, trzeba byc twardym i nie dac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
Oto i byk zatem ;) "mam wyrzuty sumienia chodź dobrze całował" Jak go znajdziesz sama to Wujcio założy maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"nie to nie chodzi o milosc, nie sadze ze to stan przejsciowy bo ta mysl juz od ponad roku we mnie kielkuje , ludzie sa bezwzgledni rania innych niemyslac nawet dlaczego tak robia, albo co gorsza z namyslem planuja jak tylko sobie dogodzic nie myslac o innych i ich uczuciach, nie chodzi mi o to ze ktos zranil me serce-chlopak, nie o to chodzi to inna sprawa, chodzi o to ze swiat jest tak brutalny ze kazdy patrzy tylko wykorzytac drugiego dla dobra wlasnego, trzeba byc twardym i nie dac sie" Stare powiedzenie mówi "chcesz naprawiać świat - zacznij od siebie" :) Albo będziesz podązać z prądem i będziesz taka jak ci, którymi się brzydzisz, albo będziesz starć się być lepsza od nich mimo niesprzyjającego otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
miało być CHOĆ ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
a ja mam pytanko wujaszku "miało być CHOĆ ?" Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
ha... no fakt chodź ma inne znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
to WUJCIO teraz maila zakłada czy ma już jakiegoś gotowego na czarną godzinkę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"pytanie jest takie: jak dobrze zrobić loda?????" Jako że to forum erotycze, domyślam się o jakiego loda chodzi :) Zatem - niebyt głeboko brać penisa do ust (zęby nie są przyjemne), lekko ssać, lizac główkę, delikatnie masować dłoniami :) Choc każdy facet lubi inne pieszczoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
no tak madrze mowisz, trudno sie nie zmienic pod wplywem zycia w dzisiejszym swiecie, ale to co piszesz daje do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"ja też mam pytanie: jakiego rozmiaru tzytzki ma Roman?" Nie wiem o jakiego Romana chodzi :) Ale z zasady facet raczej piersi nie posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a jeszcze jedno : jak znaleźć świetną kochankę ?" Niełatwe to pytanie... Jeśli ma to być tylko kochanka.. dobrze sprecyzować swoje potrzeby a poza tym dbać o siebie - o estetykę i intelekt, wtedy atrakcyjność rośnie, więc i znalezienie odpowiedniej kochanki jest łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym sęk, że nie wiem czy Roman jest kobietą czy mężycyzną:o myślałam, że Ty wujku może będziesz coś wiedział :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zadawala mnie odpowiedź dot. znalezienia kochanki, ale z satysfakcją przyjmuję stwierdzenie, że niełatwe to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×