Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość Wujek Dobra Porada
"A więc jest taki chłopak co mu się podobam i wypisywał do mnie eski przeróżne myślał że polecę na niego ale ja mam narzeczonego. Ale powiedziałam mu, że jeśli chce to pójdę z nim na spacer towarzyski i on nie odpisał mi nic na to a potem się przestał odzywać i teraz po kilku dniach znów o mnie zabiega po co takie cyrki ?" Bo liczy na więcej, niż spacer toważyski :) Prawdopodobnie podkochuje się w Tobie i robi delikatne podchody, ale wie że nie ma szans i stad ten brak zdecydowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiroszima
a Wujaszek nie jest już zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"dlaczego mialoby mnie zasmucic blizsze poznanie wujaszka?" Prosze nie wnikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
jak rozgryźć kobiety ? Bacznie obserwować, poczytać nieco o psychologii, nauczyć się wyciągać wnioski z zachowań :) p.s. proszę się nie podszywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
a mogę takie troszkę osobiste ? :P Lubi mnie Wujcio ? :P I ja dziękuje za te odpowiedzi bardzo mądre ;) Ja wiem że jestem upierdliwa do potęgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"co Wujaszek myśli o "a ja mam pytanko wujaszku" : Wobec jej zainteresowania Wujaszkiem, oraz faktem że jest już w pewnej zażyłości z innym mężczyzną nie odpowiem na to pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
a wiec dobrze, nie bede nalegac juz wiecej... mam tylko jeszcze jedno pytanko zwiazane z komputerem, wiec chcialam sciagnac nero do nagrywania programow, ale gdy sciagam za kazdym razem nie dziala, mam windows vista moze to przez to, nie wiem z jakiej strony i jaka wersje pobrac zeby dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a Wujaszek nie jest już zmeczony" Jeszcze nie, będe odpowiadał do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"mogę takie troszkę osobiste ? Lubi mnie Wujcio ?" jak już wspominałem, nie odpowiadam na takie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toCIpa
kiedy urosna mi piersi?mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a wiec dobrze, nie bede nalegac juz wiecej... mam tylko jeszcze jedno pytanko zwiazane z komputerem, wiec chcialam sciagnac nero do nagrywania programow, ale gdy sciagam za kazdym razem nie dziala, mam windows vista moze to przez to, nie wiem z jakiej strony i jaka wersje pobrac zeby dzialalo." A czy to Nero oby oryginalne i kompatybilne z Vistą? :) Polecam ponownie instalki.pl :) Wujcio niestety "jedzie" na starym XP, więc na Viście się nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"kiedy urosna mi piersi?mam 24 lata" Cóż, prawdopodobnie wiele już nie podrosną, chyba że nieco przytyjesz :) Zmiany rozmiaru w cyklu miesięcznym oczywiście pomijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
Wujcio bardzo stanowczy jest to mi się podoba ;) Tylko brać przykład... A co do tego chłopaka to ja go na imprezie poznałam i byłam sama i z nim tańczyłam i tak bardzo prztulańcowo i buziaki były ;( mam wyrzuty sumienia chodź dobrze całował :P Mój narzeczony nie lepsze ziółko jest dlatego ja chciałam tak no wiesz ... wyżyć się i teraz mam problem z tym chłopakiem ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toCIpa
Kiedy wreszcie bede miała sex życia?juz reka mnie boli od masturbacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
viste mam orginalna ale nero chcialam sciagnac z neta i wlasnie slyszalam ze musze miec najnowsza wersje nero ale nie wiem jaka to, ale to ja juz sobie jakos poradze z tym:) gozej ze wujcio nie chce nic o sobie powiedziec ale jakos przezyje, choc juz wiem ze wujcio ma xp :p i ja uwazam ze to najlepsze oprogramowanie :) szkoda ze wujcio taki niedostepny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka z zlatnej
bardzo by chciala zostac asystentką "Wujka Dobra Porada" czy mam jakieś szansę u wujka prosze mi odpowiedziec na to pytanie jeśli tak to jakie trzeba mieć predyspozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Kiedy wreszcie bede miała sex życia?juz reka mnie boli od masturbacji" "sex życia" nie zdarza się nigdy - ten najlepszy jest zawsze przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
to ja pierwsza podrywała WUJCIA a teraz tyle lata w koło łomatko co to za świat .. ;) WUJCIO bardzo atrakcyjny jest inteligentnie dlatego tak wszystkie lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"bardzo by chciala zostac asystentką "Wujka Dobra Porada" czy mam jakieś szansę u wujka prosze mi odpowiedziec na to pytanie jeśli tak to jakie trzeba mieć predyspozycje?" Musisz być inteligentna, posiadać ogólną wiedzę o swiecie oraz mieć poczucie humoru i dystans do siebie :) Niestety Wujo nie dorobił sie jeszcze swojego własnego maila, więc prosze się wstrzymać z wysyłaniem CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka z zlatnej
acha wielkie dziki za wyczerpującą odp. ale jak wujcio dorobi sie maila to powiadomi mnie to napewno wyśle swoje CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
A ja mam pytanie które gnębi mnie od wielu lat ... :O jak stać się śmielszą osobą bo wychodzi mi to tyko po alkoholu i jak hmm ... polubić własną osobę ? To jest trudne ja nie potrafię sobie odpowiedzieć ? Wiem, że jedno jest zależne od drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"A ja mam pytanie które gnębi mnie od wielu lat ... jak stać się śmielszą osobą bo wychodzi mi to tyko po alkoholu i jak hmm ... polubić własną osobę ? To jest trudne ja nie potrafię sobie odpowiedzieć ? Wiem, że jedno jest zależne od drugiego..." Trzeba się przełamać i zacząć akceptować siebie samego takim, jakim się jest :) Z akceptacją sowjej osoby przychodzi większa pewość siebie, a więc i większa śmiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
dla mnie to chyba nie możliwe do wykonania, ja bym chciała zoperować każdy skrawek swojego ciała. Jestem głupia bo uważam się za ohydną osobę a mam wspaniałego narzeczonego wcześniej miałam fajnych chłopaków i ogólnie powodzenie a i tak wiem swoje jestem brzydka i tyle ;( Głupota i jeszcze raz głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa ja tezzzzzzzzz
odpowiedz mi , w jakiej pozycji sie kochac by dostac wreszczie orgazmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko wujaszku
ale przepraszam za rozczulanki bimbamki hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa ja tezzzzzzzzz
a wuju wrozbita tez jestes?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"dla mnie to chyba nie możliwe do wykonania, ja bym chciała zoperować każdy skrawek swojego ciała. Jestem głupia bo uważam się za ohydną osobę a mam wspaniałego narzeczonego wcześniej miałam fajnych chłopaków i ogólnie powodzenie a i tak wiem swoje jestem brzydka i tyle ;( Głupota i jeszcze raz głupota" W sumie sama sobie odpowiedziałaś na swoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"odpowiedz mi , w jakiej pozycji sie kochac by dostac wreszczie orgazmu!" Najlepsze są takie, prz których drażnisz przednią ściankę pochwy :) A więc - "na jeźdźca", ew. kiedy oboje siedzicie - Ty przodem do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"a wuju wrozbita tez jestes?" Tak, wróżę z układu włosów na mojej dłoni oraz okruchów na klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiroszima
jak mysli Wujaszek ile lat może mieć "a ja mam pytanko wujaszku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×