Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka i co z tego

mój mąż jest nienormalny

Polecane posty

Nick "mężatka i co z tego" - i tak będę pieprzyć się z kim popadnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
Maritsa dziękuję za wypowiedź :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu=/
mysliciel42 "analny oprawca" i " lolejku" troche kultury i zrozumienia!! nie macie prawa tak obelzywie odnosic sie do osoby ktorej nie znacie. To niegodne i zle swiadczy o was a nie o autorce. Popelnila blad i placi juz za to swoja cene. Troche zrozumienia i kultury bo inaczej dyskusja bedzie inkwizycyjna!TO ONA TU,,KLASE,,POKAZUJE!A MY SIE ZWYCZAJNIE ZDENERWOWALISMY!=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
te poprawna językowo, zazwyczaj nie robię błędów i każdemu może się zdarzyć a ty nie zmieniaj tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
ale nudy :) nie nudź już a ty łojeeejku weź coś na uspokojenie i wyłącz caps look :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
"analny oprawco" jestes beznadziejny i pelen nienawisci, ktora przelewasz na innch. Poza tym masz wulgarny jezyk i chyba to cie podnieca...ile masz lat? 16? jak dorosniesz to wroc na ten topik i wtedy pogadamy bo teraz nie mam zamiaru rozmawiac z takim prostakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu=/
mnyt Ja nie twierdze , ze nie mozna miec romansu mozna , ale tylko pod warunkiem ze : 1. Jesteś singlem , nie masz parnera 2. Jestes zamezna i bierzesz rozwód - rozgladasz sie w miedzyczasie za innym partnerem , a termin rozwodu jest ustalony. W innych wypadkach romans , to podlosc jest.I AMENT!MADRE SLOWA!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnyt
ale na przelotny romans moga sobie pozwolic osoby , ktore nie maja zadnych zobowiazan wobec partnera.Nie rozumiem dlaczego niektorzy mysla dolnymi partiami ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
"mezatko" nie przejmuj sie tymi prostakami...jestesmy ludzmi i zaprzeczanie naszych wad i slabosci jest zaprzeczeniem bycia czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
oooch jaka chołota napadła na mężatkę która zdradziła ...ojejej jacy wy święci musicie być ! no cóż jestem słabą kobietą, a uwiódł mnie żonaty mężczyzna. trudno zdarzyło mi się i byłam gotowa ponieść konsekwencje. potraficie jakoś normalnie rozmawiać ? czy tylko tak się nakręcacie jak małe dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci dziewczyno tylko ze ty masz cos z głowa....naprawde.... szkoda faceta ze z toba zostal naprawde...szkoda biednego faceta ze sie przy takiej kurwie marnuje........ nie nazwalam ciebie kurwa bo zdradzilas...tylko dlatego ze jestes egoistka i nie widzisz ze moglas kogos zranic i widzisz tylko \"JA\" JA JA i nic pozatym powiem tylko jedno stul pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu=/
mężatka i co z tego ale nudy nie nudź już a ty łojeeejku weź coś na uspokojenie i wyłącz caps look ja jestem spokojna to ciebie swedzi dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśliciel42 ... powiedział co wiedział. Facet w takim wieku piszący takie piramidalne bzety zasługuje tylko na gromki śmiech. Puszczanie się na prawo i lewo to dla Ciebie synonim człowieczeństwa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatko, skoro piszesz, że jesteś gotowa ponieść konsekwencje to je ponoś, a nie pieprzysz na kafe i nie wiadomo tak naprawdę, o co ci chodzi. Brak zaufania ze strony twojego męża to własnie konsekwencja twojego działania. CZy to takie skomplikowane?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
myśliciel 42 dziękuję. wcale się nie przejmuję, ponieważ kafeteria ostatnio z tego słynie, że wylewają tutaj jad ludzie zdesperowani i niezdolni do jakiś normalnych i lotnych konwersacji. taka właśnie dziecinada co to potrafi tylko napisać o ty kurfo dzifko albo tak jak ten tam oprawca cały :P śmieszny dzieciak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu=/
[zgłoś do usunięcia] pain au chocolat powiem ci dziewczyno tylko ze ty masz cos z głowa....naprawde.... szkoda faceta ze z toba zostal naprawde...szkoda biednego faceta ze sie przy takiej k**wie marnuje........ nie nazwalam ciebie k**wa bo zdradzilas...tylko dlatego ze jestes egoistka i nie widzisz ze moglas kogos zranic i widzisz tylko "JA" JA JA i nic pozatym powiem tylko jedno stul pysk.swietnie powiedziane!zamknij sie kobieto bo wstyd przynosisz nam kobietom normalnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnyt
ludzie popełniają błedy - z tym bym sie zgodził . Jednak gdy w gre wchodzi błąd ewidentnie , ktory skrzywdzi świadomie druga osobe - to jest niewybaczalne .. Mozna kogos skrzywdzic nieswiadomie ( na przyklad zamomniec o sprawie lub rzeczy ktora jej obiecalismy ) , ale swiadome działanie to żydowstwo , a Zydzi powinni byc tępieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
czekolado - więc wzajemnie - ty jesteś kurwą i stul pysk ( nie za to że jesteś porządna tylko za to, że taka niekulturalna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
pain au chocolat - zgadzam się z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
ależ kobiety :D to wy same sobie przynosicie wstyd zachowując się w ten sposób właśnie. jakie moralizatorki :D:D:D a najgorsi są ponoć ci ludzie którzy sami najgłośniej krzyczą o morałach :D więc jak to jest z wami drogie paniusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Bua ha ha. Ty za to mężatko się naprawdę popisałaś oczekując wsparcia, czy też potwierdzenia egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnyt
a jakby cie mąz zdradził z najlepsza przyjaciółką , to byłabyś szczesliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu wystarczy posłuchać
wiesz, bardzo mi szkoda twojego meża... o ile w ogóle jesteś kobietą, w co nie wierzę. To typowo meski sposób myślenia a także tłumaczenia zdrady. NIE ZNAM ŻADNEGO MĘŻCZYZNY KTÓREMU ŻYCZYŁABYM TAK ŹLE, żeby mu zyczyć baby twojego pokroju za zonę. Przecież jedyne czego żałujesz to tego, że się wydało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
edek - oczekiwałam jak już to dyskusji z normalnymi ludźmi, a nie z bandą niekulturalnych desperatów - no wybacz ale sami sobie wystawiliście świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga kulturalnie to sie odnosze do osób ktore szanuje......a ty nia nie jestes napewno...nie widze powodu zeby szanowac osobnika takiego jak Ty........ zreszta pisalas wczesniej ze nie przejmujesz sie opiniami wiec po cholere sie odzywasz:P skoro ciebie to nie boli:P? haha sretetete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu=/
jestes zalosna nie zasluzylas na to zeby byc zona!=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mezatka\" moze powinnas zamiescic ten topik na forum \"Zycie po 30\" bo tutaj to tylko kupa gowniarzy i malolatow. Nikt ci tutaj nic rozsadnego nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
mocno mnie cipaa zaswędziała to zdradziłam . Jakbyście seksu nie mieli przez tydzień , to tez byście zdradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka i co z tego
nieee - żałuję że to się stało. ale też żałuję, że się wydało. to byłby wtedy tylko mój problem, a tak ? sama widzisz....czytasz ze zrozumieniem ? siedzę cały czas w domu, nigdzie nie wychodzę - żeby go nie denerwować - ale ona sam też nie dba o nic. ludzie nie czytacie ze zrozumieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Haha.. seksu przez tydzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×