Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Bardzo ładne imie :) Ja się troche zastanawiałam nad znieczuleniem, tzn nie mówię że bede brała na pewno,ale u mnie w szpitalu w ogóle nie podają więc wolałbym rodzić w takim gdzie jest taka możliwość w razie czego wiedziałabym ze mogę skorzystać z tego znieczulenia, no w zależnosci ile kosztuje ale u nas cena ok200zł i chyba dlatego bede rodzić w Wodzisławiu jakieś 20km od mojej miejscowości:) A mnie dziwnie synuś smyra, jakos pod zebrami nie wiem wsadzil tam reke czy noge i kopie hihi takie smieszne uczucie bo tam jeszcze nie kopał, az tak gila mnie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz jak bedziesz w tym miesiacu co ja i taki duzy posmyra cie pod zebrem to dopiero jest uczucie chyba nic co dzidzius robi w brzuchu tak nie boli jak wtedy gdy sobie zebra upodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to od początku czulam ze bedzie córka i mówilam do brzucha "Zosia" i troche byłam zdziwiona jak w 19tc gin powiedział że bedzie chłopiec raczej, od tamtej pory mówie już Michałek, chociaz dalej mam takie dziwne przeczucie jakby córa miała być,ale jest mi to juz obojetne, wazne zeby dzidzia była zdrowiutka i poród łatwy i szybki hehe:P A tych skurczy współczuje, az nie strasz, ja jesczze nie mysle o porodzie, chociaz im blizej tym bardziej się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wtedy to juz pewnie nie bedzie takie "gilanie" hehe :D powiem ci ze jeszcze nie kopie tak mocno, czuc wyraznie ruchy i widac jak brzuch faluje ale np w nocy jeszcze normalnie umiem spać jak on szaleje ale dopiero koncze 25tc wiec zobaczymy jak to bedzie po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak zle ogolnie bardzo lubie byc w ciazy:) a moge cie zapytac o jakim wodzislawiu pisalas? w jakim woj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzisław Śląski.. woj. śląskie :) a to Twoja pierwsza dzidzia? a ile masz lat w ogóle jesli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja z polski jestem z kielc woj swietokrzyskie i myslalam ze moze ten u nas wodzislaw fajny zbieg okolicznosci by byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rocznik 85 i pierwsza dzidzia wlasnie gdybym juz rodzila wczesniej to moze wiedzialabym co sie dzieje uciekam na lozko z termoforem grzac ucho bo mnie wykonczy to wszystko dzisiaj jejku a na zewnatrz chyba kolo 20 stopni w sloncu a ja sie kisze w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co tam dobrego na obiadek pichcicie? Poróbcie smaka to może jutro coś zrobię jak na coś mnie natchnie hehe :) Ja dzisiaj tylko rosołek, jakoś mam dzisiaj lenia i nie chce mi sie dzisiaj stać przy garach, a mój Misiek dzisiaj dopiero o 22 z pracy wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pouciekały - pewnie na obiadek :) Ja własnie wcinam rosołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiniaa ja jeszcze doleczam zapalenie przewodu sluchowego i powiem ci ze tym termoforem to sobie tylko szkodzisz, ja tez sie tak grzałam i doprowadziłam do gorszego stanu niz bylo;-( fakt ze mniej boli;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja jak tylko zobaczyłam dwie kreski, od razu pomyślałam- będzie chcłopak, jak nic, na 100 %. I rzeczywiście, okazało się, że chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u Klaudii i Karoke - już dość długo się nie odzywają, chyba o nas zapomniały - pewnie takie zapracowane, a szkoda, bo ciekawa jestem co tam u nich i jak sie czują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze nie bede grzala jak tak radzisz bo w sumie i tak biore juz antybiotyk poza tym juz sobie zaszkodzilam bo wyczytalam na forach zeby spirytus na waciku dac do ucha to potem lekarz ichcial mnie zabic za to:) tak mysle ze pojde na miasto moze cos dla dzidzi jeszcze kupic bo nie moge usiedziec w domu tylko tych wod sie boje ze mi odejda i bedzie przypal;) pozdrawiam i smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spinia nie wkładaj nic do ucha, ja przed wizyta u laryngologa pchałam patyczki nasączone amolem, wate z kamforą i termoforem się grzałam;-( lekarka jak usłyszała powiedziała że mogłam popalić bębenki słuchowe i ogłuchnąć;-( sam antybiotyk zaleczy, ja już nie czuję bólu i wszystko jest dobrze;-) gosiaak ja tez dzisiaj rosołek chcę ugotować;-) no a klaudia i karaoke to chyba rzeczywiście o nas zapomniały;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 4 dni przed terminem to ja bym chyba nigdzie juz sama nie wyszła bo bym sie bała ze mnie gdzies chyci na miescie i sie nie rusze albo wody chlupną w sklepie i wstyd będzie hehe no ale jak czujesz sie na siłach i jeszcze taką ładną pogode masz to pewnie idz pospaceruj, slyszlalam ze dobre jest wchodze po schodach kilka razy dziennie jak sie chce przyspieszyc porod albo seksik hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ja mieszkam na 4 piętrze, więc jeżeli 25 maja nic nie ruszy będę chodziła po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiele niżej Tymbarkowa bo na 3 hehe i tak dziennie z 4razy wchodze i schodze, to taki standard - juz jak dojde do 2 pietra to potem ledwo czlapie i zadyszki dostaje a od 5 lipca bede juz lazila 10 razy hehe :) Nic kochane ja zmykam bo jakos mnie zmozylo po tym rosołku, ide sobie podrzemać.. poza tym noc miałam taką nieprzespaną bo mój Misiek troche chory jest i kaszel suchy strasznie go męczy,całą noc przekaszlał - myślałam ze mnie to wyprowadzi z równowagi, nic się nie wyspałam.. zajrzę tu wieczorkiem trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiec
hej dziewczyny mam 11 miesiecznego synka jak sie moge zapisac do was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawiec witaj:) Najlepiej to zaczernij sobie nick i dopisz się do tabelki ( gdzieś na poprzednich stronach ją znajdziesz) a dopisanie polega na rozmowie z nami:P Gdzie mieszkasz? Jak Ci się macierzyństwo podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agawiec:) Jakbys nie wiedziala jak sie zaczernia nick bo jestes pierwszy raz to wejdz sobie na \"preferencje\" tam na gorze i zrob sobie haslo:) Jak sie dzisiaj czujecie dziewczyny? Kurcze ja dzisiaj wymiotowalam a juz tak dawno mnie sie to nie zdarzylo bo to przeciez juz 17t:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha agawiec a to tabelka o ktorej Catarinka pisala:) MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....32/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....25/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się długo, bo mam praktyki w szpitalu i jak wracam to ryje nosem o ziemie. W dodatku mam taki oddział teraz, który nazywam \"umieralnią\" bo codzień jakiś zgon. Leża tam ludzie starsi, a przeważają tacy, których dni sa policzone :( U mnie już 22 tc, maluch szaleje w brzuszku, czasami zdarza mu się już dość konkretnie mnie kopnąć :) Niestety dalej nie znam płci. W tamtym tygodniu miałam usg, ale uparciuch skrzyżował nogi i nie było widać co ma pomiędzy, za to widzialam jak głaskał się po buzi :) W weekend troche się martwilam bo się malo ruszał, ale chyba uważa, że i jemu wolne się należy w sobotę i niedzielę, bo od poniedziałku znów szaleje (w końcu zwykly dzień roboczy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki.. ja właśnie wstalam pół godzinki temum bo drzemalam sobie, az sie lepiej czuje, widocznie nam to było potrzebne i teraz pijemy sobie jogobelle bananową hehe :)) OOLLL no to faktycznie dość dziwne te wymioty,ale mogą się zdarzyć razy czy dwa to nic złego.. ja w 15tc miałam zatrucie pokarmowe i wymiotowałam jak dzika całą noc i w szpitala wylądowalam blada jak trup, lezałam pod kroplówą, ale organizm miałam strasznie wykończony... ale jak tak raz czy dwa Ci się zdarzy to się nie martw :) aagawiec Witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Karaoke witaj.. faktycznie dawno Cię tu nie było.. nawet dzisiaj zastanawiałyśmy się z dziewczynami co tam u Ciebie i jak się czujesz :) to dobrze że wszystko w porządku i maluszek tak bryka a czas leci jak szalony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród zbliza się wielkimi krokami. Z jednej strony jestem przerażona, z drugiej się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jak każda z nas się boi.. ale radość nam potem wynagrodzi wszystkie męki :) A Karaoke wiesz jaki Twój dzidziuś duzy? Na usg.mówił ci gin ile ma cm i ile waży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×