Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

A mi się nudzi.. spać się nie chce a popisać widze też nie ma z kim...buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem:) Ale żeście tu próbowały:P Pokaże wam co się da:) :) ;) :P :( :D :o 😭 :classic_cool: ❤️ 🌻 🖐️ 😴 👄 😡 😠 💤 to chyba wszystko Byłam u mamy i znowu szczawiu narwałam:D ja to maniaczka jestem, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Ja znów tylko z samego rańca. Misiek wyprawiony do pracy to ja szaleje;p Wczoraj miałam szalony dzień. Robiłam pierożki, potem po południu byliśmy z moim miśkiem wydać ponad półtorej tysiąca na cholerne oc.... Myślałam że padnę jak usłyszałam ile nas to wyniesie, kurcze nie masz kłopotów kup sobie samochód;) Karol ma prawko dopiero pół roku więc dla tego takie duże opłaty, kurcze za tą kasę miałąbym piękny wózek dla córci, ale nic, w czerwcu tyle wydam na dzidzię:) A co;) No a cały wieczór spędziliśmy w pokoiku, zaczęło się szpachlowanie ścian, syf w całym mieszkaniu, no bo fragmenty trzeba było wyrównać, to ten kurz mam w całym mieszkaniu...hmm dziś znów sprzątanko! O 10 lecę po zwolnienie lekarskie do mojego doktorka, a później do firmy je zanieść, fajnie, do firmy mam ze 4 km na piechotkę, jak będzie ładna pogoda to pójdę na piechotkę! Co do Uleńki, to chyba ma już Zofijeczkę przy sobie, szczęściara :) Dziewczynki, widziałam że zamawiałyście ciuszki na allegro-szczególnie Gosia, ja tam też mam większość z allegro i z szafa.pl:) A ciuszki są śliczne!!!!!!!!!!!!!!! No i wreszcie wczoraj poruszyłyście temat przywiązania do kafe i do ludzi z którymi się tu pisze. Powiem Wam, że może ja do najaktywniejszych nie należę, ale to tylko w pisaniu, bo czytam zawsze na bieżąco:) Czasem po prostu nie nadążam za Wami:) Ale rzeczywiści można się do Was Babochy przywiązać;) Dobra idę jeszcze na jakąś godzinkę oczko przymrużyć, a potem czeka mnie sprzątanie...:( Ale postaram się do Was odezwać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę dziewczynki nadal śpią:) Ja już się wzięłam za sprzątnie. Zaraz lecę do lekarza po zwolnienie, a potem z nów remoncik, ale w przyszłym tygodniu przywieziemy łóżeczko od rodziców i będzie stało i czekało na niunię:) Już się nie mogę doczekać!! Lecę kochane, postaram się jeszcze do Was odezwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie śpię:) Szykujemy się do znajomych. Kuzynka mojego P rodzi na początku lipca i jadę brzuszek zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie śpie :) Dziewczyny może ja też nie jestm długo z Wami, ale się przywiązałam. Co ja bym robila gdybym nie mogła tu pisać :) a tak to doradzicie, posmiac sie tez posmieje i jest wesolo :) To dzieki Wam zaczelam zbierac wyprawke dla mojego malca, bo pewnie bym z tym czekala do 7 mc a tu prosze juz mam ubranka :) Ach dziewczynki dziekuje :))) A co do Ulci to tez mi sie zdaje ze juz tuli, karmi i przewija mala :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy :) jestem walsnie w szkole i pozwolilam sobie wejsc na kafe . w domu nie mialam czsu ostatnio a jeszcze wieczorem wyjezdzamy do siostry meza. 3 godz. drogi od nas . wroce dopiero w poniedzialek i dopiero bede miala zaleglosci . musze tez wam napisac ze wczoraj zrobilam test ciazowy . juz ponad tydzien mi sie spoznia i myslam ze moze ... ale wyszla jedna kreska . drugiego dziecka narazie nie planujemy , no ale gdyby bylo to super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki::) Ja dzisiaj troszke dłużej pospałam i właśnie wcinam śniadanko-kanapeczki z dżemem truskawkowym hihi:) szczesliwa87 zazdroszczę Ci tego remontu, wiem że syfu co nie miara pewnie, ale mnie już to czekanie wkurza.. już dawno bym miała wszystko wymalowane, panele położone i łożeczko dla Michałka by stało gdybym nie te okna, a tak muszę czekać bo bez sensu mi malować czy kłaść panele jak oni pobrudzą czy porysują no i łożeczka póki co też nie kupowałam bo nawet nie mam gdzie go postawić a przy remoncie to by tak latało z jednego kąta w drugi to bez sensu, a już bym chciała mieć ten remont za sobą wrrr :] agusia czasem okres spóźnia się z różnych przyczyn i nie zawsze musi być to ciąża, a zdarzają się też przypadki że testy tak od razu nie pokazą że się jest także poczekaj jeszcze jak okres dalej długo nie będzie przychodził powtórz test albo najlepiej wybierz się do lekarza.. mi się kiedyś spóźnił 2tyg. ale okazało się że mam zapalenie prawego jajnika i dlatego.. ale to już dawno było.. Ulcia na pewno już urodziła:):) ale fajnie jej jejuu:):) chociaż kto wie może jeszcze ją trzymają... u nas w szpitalu w mieście jak nic się nie dzieje to trzymają na oddziale do 10dni- no chyba że coś dziecku zagraża, a jak nie to dopiero po 10dniach od terminu wywołują a tak leżysz tam i czekasz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ale tu szybko topik sie rozwija:-) mój mąz wrócił z wyprawy i maleństwo przestało kopać:-( szkoda bo myślalam ze poczuje w koncu jego pierwsze ruchy:-( czytałam wasze wypowiedzi i widziałam jaki fajny komplet ktoś wybrał do łóżeczka po prostu super:-) ja znalazłam 14 elementowy na allegro razem z łóżeczkiem tez super sprawa. Oglądałyście film z national geographic \" w łonie matki\" pokazuje dziecko pokazane od poczęcia do narodzin wszystko super wytłumaczone . u mnie dzisiaj piękna pogoda tylko na spacerek wyjść:-) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gosia smacznego zycze :) Ja pije kawusie :P i wszamam ciasteczka z cukrem hehe... a dzis na obiadek zrobie jednak piersi kurczaka w ananasie czy jakos tak :P Mnie czeka remont kuchni na mieszkaniu, ale poki co musze czekac na kominiarza bo ma cos tam zmieniac i bez sensu pozniej zeby spapral sciany, ale pokoj jest gotowy. Tylke bede musiala poczekac az mezulek wroci zeby meble przewiesc od jego rodzicow bo tam siedza takie do sypialni nasze :) Pokoj mamy zolty i bede miala zielone mocne zaslony z IKEI no i jasne mebelki i takie tez bede zbierac pod kolor dla mojego smyka rzeczy zeby pasowalo :) Wlasnie ten komplecik co wczoraj pokazywalam swietnie bedzie pasowal :) Ach, ale to dopiero w 7mc bede dla dziecka uzadzac bo teraz to za wczesnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty jeszcze masz troche czasu, ale pewnie już byś chciała co hihi ja już też się nie mogę doczekać aż pokoik będzie pomalowany i gotowy i będe mogła sobie powiesić obrazki lampke kupić łóżeczko i pościel i poprać ciuszki wyprasować i poukładać w komodzie i wszystko pięknie będzie czekało już na moje maleństwo jejuu.. Wiecie co ja se tak wczoraj myślałam.. że skoro mój Michałek jest taki duży i usg pokazuje 25czerwca to może ja zaszłam w ciążę we wrześniu a nie w październiku.. bo właśnie miałam taką sytuację, m się staraliśmy o dzidzie już od lipca i kochaliśmy się w każde moje dni płodne i niby dostałam okres 4października ale był krótszy niż zazwyczaj bo trwał 4dni a potem jak się skończył to po dwóch dniach miałam dwudniowe plamienia takie brunatne ale skąpe a po tygodniu miałam dość mocne kłucia w jajnikach i cycki zaczeły mnie boleć.. hmm i teraz tak się zastanawiam czy to możliwe żebym była już wtedy w ciąży i dostała okres?nie wiem sama.. jak myślicie.. lekarz sam mówił że Michałek jest dość duży i dwa razy się mnie pytał na kiedy mam ten termin i sprawdzał w tabelce.. jakoś nie dowierzał a i ruchy dość wcześnie poczułam jak na pierworódkę i teraz tak myśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chcialabym, chciala :))) hehe, wiesz no to moze faktycznie zaszlas wciaze wczesniej. Mozna miec okres nawet do 3 mc :) jak sie jest w ciazy, a skoro piszesz ze zaczely Cie po tym skapym okresie bolec jajniki i rosnac piersi to moze tak byc :) Bo wiesz to byly moje pierwsze objawy ciazy hehe, wlasnie jajniki i piersi. Tylko ja sie nie znam dokladnie na tym, moglas zapytac ginka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę szybko z pieskiem jak wrócę to popiszemy, olenka jak coś to poczekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz mi sie bardziej podoba co ty olenka wybrałaś bardzo mi sie podoba:-) moj maż powiedział ze zakupami dla malenstwa poczekamy praktycznie do rozwiazania a ja juz bym chciała wszystko kupic bo takie rzeczy sa slodkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po spacerku.. raaany ledwo się wdrapałam na te 3piętro:) Co do pościeli to mi się akurat nie podobają takie jakieś z kaczuszkami, misiami czy coś jak dla mnie za pstrokate są.. wole normalnie jednolity kolor i jakaś jedno delikatną aplikację typu te serduszka czy misie w jednym miejscu bardzo mi się takie coś podoba ale nad pościelą bede dopiero myślała jak będe miała pokoik zrobiony i łózeczko będzie stało:) A co do tego mojego zajścia to właśnie tak coraz bardziej się nakręcam.. bo we wrześniu miałam płodne właśne między 20-25 września.. a w październiku 4 dostałam okres który trwał do 8 potem miałam dwa dni przerwy i 11 bodajże i 12 miałam te delikatne plamienia i potem za tydzień 18 i 19 miałam straszne wzdęcia i kłucia w jajnikach aż mnie podnosiło normalnie i od razu cycki zrobiły się nabrzmiałe i zacżeły boleć od tamtego momentu.. potem podbrzusze bolało.. a dziwne bo w październiku mialam płodne właśnie gdzieś od 15-20 i co jak by doszło do zapłodnienia np.16października to od razu by mnie kuły jajniki ? dodam że w październiku kochaliśmy się właśnie dopiero 14,15,16 i 17 a 18 już miałam te kłucia.. więc dziwne aaaa już sama nie wiem nie wkręcam se wszystko się okaże kiedy Michałek wyskoczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke bo my dzisiaj zaczęliśmy 32tc :) OLL Tobie też przy okazji zmienię, bo pamietam że Wy razem z nami zaczynacie kolejny tydzień:):) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....32/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........23/12.09.09.....C- Emilka Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzenie 2face...................12maj...............usg olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg szczęśliwa87..............13maj............usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu kozaki_87...............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak.................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* Ja dzisiaj sobie dluzej spalam, w nocy byla burza i nie moglam spac... Gosiak to masz nie lada problem:) Ale jak Michalek bedzie chcial wyjsc w tym czy w tym dniu to i tak nic na to nie poradzisz wiec nie mysl za duzo:) Nie zmieniasz tabelki? To ja zmienie za Ciebie:):P MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....32/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........23/12.09.09.....C- Emilka Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e agusia333332...........8maj..............nie wiem 2face...................12maj...............usg olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg szczęśliwa87..............13maj............usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu kozaki_87...............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak.................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Gosia ja nie widzialam twojej tableki bo jeszcze czytalam poprzednie str:) Ale dzieki:):P i sorki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja OLL hihi zmieniłam w tym samym czasie co Ty :D bo wcześniej jakoś z głowy mi wyleciało - no ładnie a co tam są dwie takie same wklejone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! od rana nie mialam neta i dopiero teraz jest;-) ale nadrukowalyscie, a to prawda ze bardzo idzie sie przywiazac do was babuchy;-) gosia a moze tak bylo ze zaciazylas wczesniej, moja mama mi mowila ze jak byla ze mna w ciazy to do 6mc-a miala w dniach okresu delikatne plamienia ale wszystko bylo oki;-) dzisaj juz skonczylismy pokoik marcelka, ale jeszcze chce dokupic jakies ladne obrazki i zolte ramki na parapet - ja bardzo lubie zdjecia w calym domu sa prawie wszedzie;-) zaraz ide machne wam kilka fotek i jakos je wstawie;-) a co do tego lozeczka z allegro z zestawem poscieli itp dziewczyny to jest taki szajs ze glowa boli, lozeczko szorstkie w dotyku, bo skreceniu sie chwieje i nie jest stabilne, moja kolezanka kupila takie i bardzo bardzo zalowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, myslalam nad ranem ze juz rodze tak bardzo zaczely mnie kluc jajniki, i bolal kregoslup ze myslalam ze oszaleje, marcelek rozpychal sie jak tylko mogl i strasznie chcialo mi sie wymiotowac... mowie do mojego miska pomasuj mi plecy bo nie daje rady a on przez sen poglaskal i spal dalej... i licz na faceta - zmeczonego faceta... pocierpialam ze 3h i zasnelam, obudzilam sie i juz oki tylko tak mi rece nogi twarz napuchly ze wygladalam jak potwor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo jest ktoś??:) Tymbarkowa koniecznie zrob fotki i sie pochwal swoim dzielem :) Ja sie wkurzylam bardzo i poklocilam z mezem echh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oleńka ja jestem:) Mój szpachluje i wyrównuje to ja ssiedzę przy kompie:) A co ten Twój Cię denerwuje??!! Hmm, och ci faceci... Tymbarkowa czekamy na foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja też jestem.. olenka malenka nie jesteś sama.. mnie mój tak wkur.. że mam go dość heh faceci :( oczywiście musiałam zjeść lody -zawsze poprawiają mi humor chociaż troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem co z tymi facetami, tylko by wkurzali!!! Mój ma szczęscie że dziś jest milutki, bo sama się średnio czuję to pewnie byśmy się pokłócili jakby co....]Ja też mam ochotę na loda, ale trwam przy diecie, kupiłam wczoraj sobie Danonki, to 2 zamrożę i choć namiastka lodzika będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×