Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

gosia a masz gdzies blisko ikea? tam sa takie rzeczy i w miare tanio;-) zaluje tylko ze nie kupowalam ich jak bylismy po mebleki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem właśnie że w Ikei jest pełno takich rzeczy i dość tanio, ale my mamy Ikee dopiero w Katowicach, jakieś 50km ode mnie- także nie wiem czy się opłaca jechać, chociaż jak po wiekszą ilość rzeczy to na pewno, ale jeszcze zobaczymy-pojeżdze u nas po sklepach popatrze jakie ceny, ae już bym chciała ten pokoik mieć zrobiony jejuuu jak będzie gotowy to bede siedziala w nim caly czas hihi tzn i tak bede siedziała bo lapka bedę tutaj miała a ja przeważnie wisze na necie, na pewno częściej niż na tv :P Ja uciekam bo M jak miłość zaraz bd leciało a musze jeszcze z psem na spacer.. paaaa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu my jechalismy do poznanaia a to prawie 250km;-( wiec 50km to nie tak daleko;-) milego ogldania ja wlasnie na wspolnej ogladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie dziewczyny, juz szykujecie albo macie pokoiki dla swoich skarbikow:) Gosiu Ty mowisz ze macie wydatkow duzo a wyobrazasz sobie ile ja teraz mam?:( Caly dół domu trzeba wyremontowac zebysmy mogli tam zamieszkac i musimy zrobic wszystko od A do Z czyli podlogi, sciany, pozniej meble, AGD, RTV itp itd a co dopiero pokoik dla Emilci:( Mam nadzieje ze starczy mi sil na to wszystko, ale zaraz po slubie ruszamy z tym zeby jak najszybciej byc na \"swoim\":) Mowie Wam, nie moge sie doczekac!:) A jesli chodzi o fotki ze slubu to obiecuje WAM WSZYSTKIM ze je wkleje:) Powoli zaczynam sie tym slubem stresowac bo to juz miesiac zostal. Boje sie bardzo zeby nie zemdlec w kosciele bo nie fajnie mogloby sie to skonczyc. Ciekawe czy Emilka bedzie szalec jak zawsze:):P Ale jak juz bedzie po wszystkim to i mala sie zdziwi bo w koncu bede spokojna... Jak na razie to ciagle nerwy i stres i mam do siebie troche o to zal bo to sie na malej odbija:( Eh ide spac bo sie rozmyslilam za bardzo:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :* Wczoraj juz nie bylo mnie bo byla taka okropna burza u nas tez brrr... ;/ akurat kolejna nas zlapala jak przewozilam na mieszkanie ciuchy i takie pierdolki, masakra. Tak zacinalo po oknach jak by ktos wziol prysznic i lal po nich hehe, blyski, huki achhh... Ale mam mase roboty tam, ale zaczne od przyszlego tyg bo teraz i tak pogoda brzydka. Jutro ide do lekarza juhuuuuu :) ale cos sie znow martwie bo ruchow znow nie czuje, czemu tak jest ze najpierw czuje sie, a potem kilka dni nie?? Albo mi sie wydawalo ze wogole cos czulam? Hmmm... Sniadanko juz zjadlam i pije teraz malinoego actimelka ale cos mnie muli ;/ chyba wypije kawe :/ Wiecie co, ja z remontem poczekam do lipca moze. Bedzie wszystko pozniej swieze :) A 4 lipca mam Koscielny ;P jak by ktos nie wiedzial to jestem tylko po cywilnym. Ale nie robimy zadnej imprezy, nie chce sie nam. Pojdziemy do Kosciola, a potem na obiad i poczestunek dla najblizszej rodziny i swiadkow :) Obym sie jeszcze wtedy zmiescila w moja sliczna sukienke slubna hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, tez bym sama sie do Ikei przejechala bo takie np pudelka kartonowe kolorowe bo sa za 8zl 2szt no ale mam 60km od siebie i tez sie nie chce jechac. Chyba ze dopiero z mezulkiem :P W ikei mozna fajne rzeczy pokupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki - a raczej sipochy;-) jakas zamulona dzisiaj jestem od rana, ale pewnie mi minie jak sobie zrobie wycieczke do sklepu;-) ooolll no to rzeczywiscie mnostwo wrazen przed toba, najpierw slub, pozniej remont i przyjscie na swiat maluszka, z remontem troche ciezko bo to lato bedzie goraco ale mam nadzieje ze bedziesz silna i powiesz nie wszystkim opuchnięciom i brakom sil;-) mysle tak o ulci czy juz urodzila czy trzymaja ja w szpitalu i czekaja na akcje, ciekawi mnie to niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia ja tez sie bardzo denerwowalam bo mialam tak ze marcelek szalal a pozniej przez kilka dni byla cisza, puknal sobie zeby mi przypomniec ze tam sobie siedzi i juz... mowie ci wtedy to ja od zmyslow odchodzilam a jeszcze na kafeterii naczytalam sie o ciazach obumarlych i takich innych strasznych to juz w ogole do wizyty bylam jak zwłoki... dlatego nie martw sie bo na pewno jest dobrze i nie czytaj tego typu topiców;-) a wieczorem wypij sobie szklanke mleka lub cos skodkiego jakis sok i poloz sie na plecach wtedy na 100% maluszek sie odezwie, tak mi powiedział moj lekarz i to działa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dzisiaj tak sprobuje hehe :P no wlasnie, tez sie naczytalam takich topicow i szaleje teraz i sie nakrecam. Mnie tez interesuje co tam z Ulcia, ale wydaje sie mi ze juz ma Zosienke przy sobie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!! Ja tylko na chwileczkę, czuję się jeszcze gorzej niż wczoraj... Chyba mam jakąś grypę czy cuś-może świńską:P Wczoraj pół dnia przeleżałam, wieczorkiem pojechaliśmy na zakupy, kupiliśmy radio do samochodziku i ja kupiłam sobie żelazko, mieliśmy takie troszkę stare, ale niestety Ania łamaga-czyli ja, popsułam, spadł mi z deski i jakaś spirala pękła w środku, okazało się że nie warto naprawiać, to kupiłam nowy, z Tefala taki na parę;) Mam nadzieję, że tego zbyt szybko nie popsuję. Dziś na obiadek zrobię pomidoróweczkę, mój misiek ją uwielbia, a ja wolę rosołek, ale pomidorówkę też zjem;) Kobietki postaram się dziś choć troszkę uczestniczyć w Naszych rozmowach, ale nie wiem jak dam radę, dzis raczej sobie poleżę cały dzień, bo jutro ważne wydarzenie, mamy usg u nowego doktorka, no i ten zważy Dominisię i sprawdzi czy u Nas wszystko w porządku:) Już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze;-) a ulcia jak wroci do domku i dojdzie do siebie na pewno sie do nas odezwie i fotki pokaze;-) ja sie tak zastanwiam czy mozliwe jest aby od poklutych opuszkow palcow bardzo bolala reka w nadgarstku? od kiedy tylko zaczelam uzywac tego glukometru bardzo bola mnie rece, nie moge podnisc nic ciezkiego, wygiac jej jakos nie mowiac aby dotknac lopatki, bol jest niesamowity;( ale jeszcze troche sie musze z tym pomeczyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczynki, szkoda że żadna z nas nie wie co tam z Ulką, mogłyśmy wredziochy wziąć od Ulki nr.tel i chociaż smska wysłać z zapytaniem, e tam nic nie myślimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moja babcia tez miala tak na poczatku jak zaczela uzywaz glugometra, musisz sie przyzwyczaic :) a ile go juz uzywasz? Szczesliwa, no dobry pomysl z tym nr tel szkoda ze nie pomyslalysmy hehe :P mnie tez ost zlapalo grypsko i nawet bylam u lekarza, ale dzieki Bogu poszlo sobie juz hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia uzywam go juz ponad miesiac;( ale bol jest tak niesamowity chwilami ze sie na daje wytrzymac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ten bol poteguje sie Tobie dlatego, ze juz niedlugo rodzisz?? Moze dlatego? Ja nie wiem, ale trzeba zapytac Catrinki hehe ;) Bedzie dobrze, nie smutaj sie :)))) Wszystkie bole Ci miną jak przytulisz Marcelka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sie nie moge doczekac, zostalo az 13 dni;-( mam nadzieje ze urodze w terminie bo nie chcialabym lezec w szpitalu i czekac... grypa w ciazy to najgorsze co moze byc, mnie w ziemie tez czesto lapalo przeziebienie ale mijało;-) w ogole w trakcie tej ciazy chorowalam sobie nie zle z ingerencja antybiotyków;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 13 dni :) ja mam jeszcze 149dni :( to dopiero czekanie, ale rozumiem Cie, koncowka jest najgorsza i to czekanie irytuje z tego co slyszalam, ale minie szybciutko :) A nie ma nic gorszego od wlasnie grypy w ciazy, zeby mnie juz nie lapala bo wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia duzo slabszej herbatki z cytrynka i miodem pij;-) ja spadam do sklepu, mam nadzieje ze dojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, ja dzisiaj troche pospałam i właśnie wcinam śniadanko a zaraz muszę lecieć z pieskiem:) widzę że nie tylko mnie czekaja remonty- u wszystkich coś się dzieje, może remonty nie są fajne ale efekty potem jakie zadowalające, ja wczoraj nie zrobiłam tego co miałam zrobić więc dzisiaj nie mam wyjścia bo o 17 przyjeżdzaają po to biurko i łożko i muszę je opróźnić a jutro przychodzą z tymi oknami o 12;00 jejuu az sie boje tego syfu ale co tam beda ladne okna i w ogole :) Mój Michałek wczoraj wieczorem tak się rozbrykał że szok hihi oglądaliśmy z mężem tv i on wziął położył pilot od telewizora na moich brzuchu- tak fajnie skakal ten pilot że szok, uśmialiśmy się jak nie wiem- Michałek już ma siłę kopać pilot hihiihi niezły to był widok :D:D:D Co do Ulci to mi się wydaje że już urodziła- dzisiaj jest 11 dzień po terminie- chyba tak długo jej nie trzymają- zazwyczaj czekaja do 10dni- chociaż co kraj to obyczaj... A z tym numerem kom. niezły pomysł- tylko troche za późno.. ale ja tak pomyślałam że jedna z nas mogła by podać nr kom gdzieś na mejla czy coś- żeby nie tu publicznie- i reszta by sobie zapisała i później jak któraś z nas będzie rodzić czy coś zawsze napisze tej jednej osobie a ta przepisze tego smska na kafe tutaj... bo tak to jest potem tyle dni czekania i niecierpluwości jak tam co tam czy już urodziła jak się czuje itp a tak będziemy wiedziały i bd spokojne.. nie wiem jak uważacie- głupi pomysł czy fajny? No i która będzie tym guru co do niej bd pisać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja też już jestem No ciekawe co tam u Ulci, czy już urodziła, czy jeszcze są w szpitalu...Co do nr tel to ja mam na N-K Widoczny to te które mnie mają w znajomych mogą sobie spisać i będę przekazywać informacje w razie czego;) Ja w sumie mam humor do d... W nocy pokłóciłam się z P a dzisiaj jak zwykle on udaje że nic się nie stało. Tak mnie czasami wkurza że mam go dosyć po prostu, tylko skopać tyłek takiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa to wracaj szybko ze sklepu :) Gosiu dobry pomysl z tym nr :) Moze Ty zostaniesz tym guru hehe :P Catrinka, ja Cie nie mam w znajomych na nk ale Cie zaprosze hehe ;) Jak cos to takie dziecko z mezem to ja hahaha xD Tez sie poklocilam znow z moim R no i kurcze dzis sie nie odzywa, im to nie wolno nic pow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka- wiem coś o tym, ja znowu wczoraj miałam nie najlepszy dzień bo też troche się poprztykaliśmy, a on potem jak gdyby nigdy nic- ale to są faceci ehh olać ich!! :) A z tym numerem oki- ja sobie zapiszę Twój i w razie sytuacji W będe pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia-malenka http://nasza-klasa.pl/profile/93893 :) Gosiu no tak nie od dziś wiadomo jacy są faceci, ale jednak tak mnie wkurzył. A dzisiaj nic, rano się przytula, całuje i pyta jeszcze o co mi chodzi bo jakaś dziwna jestem. Później mi powiedział że może byśmy w końcu pojechali do USC coś załatwić z tym ślubem, jakbym akurat po wczorajszej kłótni tego pragnęła najbardziej :o Dupa tam, najpierw chce kwiaty i czekoladki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Catarinka masz rację - najpierw kwiaty czekoladki i na kolana przeprosić a potem prosić o ręke hiih:):) no tak to już z tymi naszymi facetami, dobrze że chociaż tutaj możemy troche na nich ponarzekać.. ja lece szybciutko z pieskiem i zaraz do Was wracam:) szczesliwa jak malowanko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×