Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

gosia nie miej wyrzutów sumienia, odpoczywaj sobie;-) cholera strasznie boli mnie ucho;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczynkii.. Dzisiaj udało mi się wcześniej wstać, no może to nie była 8 :P ale od 9 jestem na nogach i od razu czuję się lepiej, chociaż wstać nie było łatwo :P Właśnie zrobiłam sobie tosty na śniadanie, mmm i jem, pychotka :D Pogoda taka w s umie dziwna, słoneczko niby fajnie świeci ale śnieg jeszcze leży i dość zimno jest, ale mam nadzieję że szybko stopnieje i zrobi się cieplusio.. Dzisiaj czeka mnie trochę sprzątania, musze wypucować mieszkanko i zrobić porzadek w szafie i posprawdzać co mi się przyda na wiosnę w tym roku, może w coś się wcisnę hehe pare luźniejszych bluzek tam jakiś mam więc muszę poprzymierzać :P a wieczorem jedziemy na zakupki i do apteki bo mam pare leków do wykupienia, aaa właśnie, na te skurcze łydek gin przepisał mi Aspargin :) Jest tu ktoś w ogole? Czy wszystkie jeszcze leniuchują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała tak do 9 poleniuchować. My nie śpimy od 7 a do tego pobudki w nocy.. oj chyba się już ten ząbek na prawdę wyżyna U nas też deszczowo... Ja chce wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala noc nie spalam, bo tak bolało mnie ucho w pewnym momencie wrecz ogłuchłam;-( całą noc ryczałam ale na pogotowie nie pojade bo sie boję po prostu się boję. w poniedzialek ide do laryngologa do prywatnej przychodni. w nocy ratowalam sie amolem i termoforem, pomoglo bo juz tak nie boli;-) wiem jaka glupia jestem ale ja sie tak strasznie boje szpitali;-( u mnie dzisiaj pieknie, slonecznie;-) gosiak ja wlasnie na poczatku ciazy jak mialam mdlosci jadlam suche tosty wiec do dziisaj mam troche wstret;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po spacerku.. w sumie pogoda nie taka zła jak się zdawało, nawet ciepło, tylko ten śnieg i ciapa taka, bleee... Tymbarkowa ale ja nie jadłam suchych tostów tylko z serkiem i szyneczką mmm :D Mnie na szczęście mdłości ominęły więc nie wiem do końca co to znaczy chociaż poniekąd bo w 15tc miałam zatrucie pokarmowe i całą noc wymiotowałam jak dzika no i wylądowałam w szpitalu.. byłam blada jak trupa, ciśnienie 90/60 i zostawili mnie na obserwacji, wspomnienia nie są miłe, tymbardziej, że leżałam u nas w szpitalu, a to co u nas się dzieje to porażka.. ale było minęło i mam nadzieję że już tam nie wrócę, bo rodzić zamierzam gdzie indziej, no ale jak wyjdzie w praktyce to się okaże... Właśnie przymierzyłam wszystkie wiosenne kurtki z mojej szafy i tylko w jedną się wciskam tak w sumie na styk, bo ociupinke luzu mam.. aaaa ! a myślałam że mam mniejszy brzuch wzrokowo no cóż... chyba będe musiała sobie coś zakupić, może znajdę coś z przeceny jakiś wiosenny płaszczyk, bo cos będe musiała mieć a na targu czasem idzie trafić coś po 30-40zł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochaniutkie.. co tam u was?jak mija sobota?ja rano jak zwykle porzadki jak to w sobote,pozniej bylam na kawusi u szwagierki i na ploteczkach a nie dawno wrocilam z Nika z dlugiego spacerku...pogoda u nas dzis rewela ze az grzech w domu siedziec...moglaby juz wiosna taka na maxa,u nas troche sniegu miejscami jeszcze zalega i w gorach do okola to maxymalnie jeszcze pelno a narciarze szaleja:) tymbarkowa ja ci wspolczuje tego ucha najgorszy bol ucha i zebow...ja tez mialam kiedys czescto z uchem i powiem ci ze mi tylko atekortin pomaga to antybiotyk na recepte ale bardzo dobry,trzymaj sie kochana i nie daj sie:) gosiak ja tez musze jakis fajny plaszczyk na wiosne ,jeszcze w zimowym chodze ,dopasc patrzylam ostatnio ale wszedzie jeszcze zimowki bo sniegu wkolo to sklepy tez jakies opznienia maja z sezonem:)a jak sie czujesz wogole? moja mala teraz znow tak kolo 8 wstaje wiec sie wysypiamy a catarinka tobie wspolczuje tych zabkow ja tez sie boje jak to u nas bedzie:)mama nadzieje ze ok. pozdrawiam was mocno buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tometome
nie wiecie co sie dzieje z Klaudią?dawno jej nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na długim spacerku, \"wywietrzyłam\" się za wszystkie czasy;-) pojechaliśmy tez do kilu hurtowni a artykułami dla niemowląt i powiem wam ze ceny zawrotne, te wózeczki co chcecie kupić chyba ty gosia jak pamiętam byly po 1,500zł - przegięcie na maxa a za maty edukacyjne jak na allegro po 70zl byly po 160;-( ucho mnie jeszcze tak ćmi, ale nic nie robię do poniedziałku wytrzymam, mam nadzieje ze to nic poważnego i ze da sie wyleczyć bez antybiotyki, nie wiem moze jakimś płukaniem czy cos. ja wczoraj w aptece wydalam kupe kasy i w sumie nic nie kupiłam, tylko tabletki;-( aha zapomnialabym godac w jednej z tej hurtowni mieli tyle pracowników(młode dziewczyny) które chodziły za nami i pytany a moze w czyms pomoc, w czymś doradzić cos zaprezentować, no myślałam ze mnie trafi. strasznie nie lubię jak ekspedientki sie narzucają, czlowiek nie ma prywatności w takim sklepie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. ja własnie szykuje kolacyjke, kotleciki z szynką i sosem serowym z frytkami mmm :D Tymbarkowa tak ja chcę ten wózek Baby Merc kupić ale ja bede na allegro zamawiała także na allegro są po 700zł :) a tu dzisiaj jakieś pustki.. ale to jak zwykle przez weekend :P nic ja uciekam na kolacyjke i jakiś film paaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja tak szybko bo kładę moją młodą spać. WYSZEDŁ ZĄBEK!!!!! Prawa dolna jedyneczka:) Ledwo ledwo ją widać ale czuć taką szpileczkę. Młoda obudziła nas dosłownie rykiem, jeszcze nic nie było, co jakiś czas sprawdzałam i tak dosłownie z godziny na godzinę czuć ją coraz bardziej. Pojechaliśmy do Polanicy zdrój, młoda się wyspała bo całą drogę przespała. tam nawet sobie troszkę pooddychała a my kupiliśmy sobie motorek:) ale fajnie, trzeba kupić drugi kask bo ja mam a mój P nie ma bo poszedł z poprzednim motorem:P Ajjj.. pojeździmy sobie:) ten z 220 poleci ale gdzie w PL tyle można :o Dobra zmykam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki.. Ja już od 7 na nogach :D zjadłam śniadanko - bułeczki z nutellą i kakao, mmm :D teraz muszę wyjść z pieskiem a potem pomału zabiorę się za obiadek... ciekawa jaka pogoda bedzie dzisiaj bo narazie taka nijaka.. może słoneczko wyjdzie to gdzieś się przejedziemy :) Catarinka gratuluję pierwszego ząbka, teraz pewnie bedą szły następne. A do nowego zakupu to fajnie że sobie motorek sprawiliście chociaż ja nie cierpie motorów i na samą myśl mnie trzęsie, ale jeśli ktoś uwielbia to to toleruję, także miłej jazdy życzę na nowym zakupie i uważajcie tam na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja... mam pytanie do Was kochane.. a mianowicie dobija mnie mój już problem z trądzikiem, odkąd jestem w ciązy tak mnie wysypało że masakra, nie mogę już na siebie patrzeć w lustrze! Zawsze miałam gładką cere i nigdy nie było z nią żadnych problemów, a teraz.. porażka! a mówi się że jak ma być syn to się pięknieje.. ciekawe z której strony :P no ale mniejsza z tym.. chodzi o to czy może któraś z Was miała podobny problem w ciązy i zmagała się z trądzikiem? Może macie jakieś sposoby, preparaty które skutecznie go zwalczyły lub zmniejszały? Dzięki z góry za wszystkie rady, bo ja już nie wiem co mam robić.. ciągle coś wyłazi a jak juz zejdzie to zostają czerwone plamki.. wyglądam jak potwór :(:( pomóżcie biednej kobiecie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewczyny:) no ja juz obiad mam prawie gotowy,w kosciele bylismy,mialo byc fajnie a tu zaczelo padac:(potem gdzies pojedziemy w odwiedzinki do rodzinki mala dzis ma pol roczku i chcrzestni nas zaprosili do siebie:) catarinka no ja tez gratuluje zabka u malutkiej,mnie dzis sie snilo ze moja juz ma 2 a tu nic:) a nie martw sie jakos teraz to juz pojdzie podobno najgorsze poczatki,wiec trzymam kciuki gosiak ja ci nic niestety na to nie poradze bo ja nie mialm takich akcji z tradzikiem nigdy nawet w ciazy...ale dziewczyny na pewno cos ci poradza) milego dzionka wam zycze mimo szarugi na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ja się motorów boje i to strasznie, w życiu się nie dam namówić na przejażdżkę;-) gosiak mnie tez nieźle \"wypryszczyło\" na dekolcie i plecach, masakara;-( ale ja w okresie dojrzewania leczyłam się u dermatologa na te wypryski i teraz powróciły;-( powiem ci ze ja podczas kąpieli myje plecy i dekolt płynem do higieny intymnej a później żelem pod prysznic, na buzi jak mi coś wyskoczy to smaruje maścią benzacne - bardzo skuteczna i tania około 10zł tubka która starcza na bardzo bardzo długo. spróbuj może ci pomoże;-) jest jeszcze tonik z benzacne ale ja kupiłam tylko raz bo pachniał jak od bezdomnego u mnie pogoda do bani, pada deszcz i jest zimno;-( jakoś dzisiaj nie za dobrze sie czuje jestem taka zmęczona, ospała i zaczynam odczuwać ciążący mi brzuszek;-( wypiłam tez pierwsza herbatkę z pokrzywy, smak okropny - następnym razem oddam cytrynę może będzie lepsza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja miałam ten problem, ale nie porwdziłam sobie z nim, wszystko się unormowało dopiero po porodzie. Sucha skóra, krostki na twarzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21......Wrocław......16/30.08.09.....bliź n ięta-nie wiem OOOLLL...........22 ................14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....31/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...23/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..D- Lilianka Już bliżej niż dalej;-) Dzisiaj obudziłam się w dobrym humorze;-) O 14:30 idę do laryngologa, mam nadzieję że to nic poważnego;-) Buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się nie zapisać:):):) Ja zostanę dopiero mamusią w lipcu:) Jak dobrze pójdzie to dokładnie w moje 22 urodziny??!! Jestem z Olsztyna, mój maluszek to też wpadka, ale pełna szczęścia i radości, już nie mogę się doczekać jak przyjdzie na świat. O mojej małej myszce dowiedzieliśmy się dokładnie w drugą rocznicę naszego związku, mieszkamy razem z moim kochanym przeszło 1,5 roku więc znamy się na wylot, a dzidzia była kwestią czasu. Byliśmy w lekkim szoku, ale tylko przez moment:) Szkołe robiłam , tzn studia ale z własnej głupoty zawaliłam 3 rok, będę od września jeszcze raz zaczynać 3 rok, ale dam radę, co do zamążpójścia to kiedyś na pewno TAK, ale jeszcze nie wiem kiedy, może przed porodem??!! Na razie chcemy tylko cywilny ślub, a potem za rok, możę dwa kościelny! Mój mężczyzna jest starszy ode mnie o 6 lat, pan inż;) Kochany facet:*** A mój maluszek będzie synkiem:) Już imiona wybrałam, Jakub Szymon!!! Śliczne prawda??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21......Wrocław......16/30.08.09.....bliź n ięta-nie wiem OOOLLL...........22 ................14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....31/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...23/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..D- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......23-07-09........C Jakub-Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:) co za pogoda,mam dzisiaj koszmarny humor!!!!do tego peka mi glowa i nic nie pomaga...moja mala wlasnie zasnela,obiad zrobilam wiec mam luz.Wogole to nic mi sie nie chce,ucze sie testow ale tez mnie denerwuja wiec narazie tym rzucilam! nawrt na psacer dzis z mala nie wyjde bo za zimno a do tego co chwile pada!! mam nadziej ze u was chociaz lepiej z nastrojami:) witaj w naszym gronie szczesliwa87 i gratulacje dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki...:) Szczęśliwa87 witaj w naszym gronie, fajnie że dołączyłaś im nas więcej tym lepiej:) A powiedz od którego tygodnia czujesz ruchy? Jak w ogóle znosisz ciąże? Masz jakieś zachcianki? A imionka dla synka śliczne wybrałaś. Tymbarkowa napisz co Ci tam laryngolog poradził na ucho, mam nadzieję że to nic poważnego i już nie bedzie bolało:) U mnie niedziela miło upłynęła. Byliśmy u znajomych w Strumieniu, potem na pizzy a na końcu jeszcze w Auchanie i kupiłam dla małego 2pary bodziaków z krótkim rękawkiem i smoczusia he:) Mały dzisiaj szaleje od samego rana bo o 5 więc tylko drzemałam, potem trochę się uspokoił to mi się przysnęło i od 9 na nózkach, a teraz znowu dokazuje. Zaraz lecę robić kotlety mielone a na pierwsze miałam zupke pomidorową mm.. Zapraszam jeśli któraś ma smaka :D Aha i poprawiam tabelke.. MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21......Wrocław......16/30.08.09.....bliźnięta-nie wiem OOOLLL...........22 ................14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....31/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...24/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....nie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon Szczęśliwa87 wpisałam Twój tydzień ciąży do tabelki bo Ty wpisałaś tylko termin porodu ale nie wiem czy dobrze obliczyłam że w 22tc jesteś ? Ale jakoś tak chyba bo ja zaczęłam 24tc a mam termin niecałe 2tyg przed Tobą. Jak coś to popraw i sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tc to zgadza się:) Pierwszy taki poważny ruch mojej myszki poczułam 2 tyg temu, wcześniej niby też coś czułam ale sama nie wiedziałam co to do końca jest ale 2 tyg temu to był kopniak z prawdziwego zdarzenia:) Dziś w nocy mój kochany poczuł naszego maluszka, mały uprawiał jakieś sporty w brzuszku i szalał!!! O ciąży dowiedziałam się w 5 tc, nie miałam na początku żadnych zachcianek, wręcz przeciwnie, nie miałam zupełnie apetytu, ale też nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych... Czułam się świetnie nie licząc strasznie bolących piersi:( No ale teraz w 22 tc +7kg mówi samo za siebie... apetyt mam niesamowity, ale chyba żadnych specjalnych zachcianek nie mam, jem to co wpadnie w ręce:):):) A dużo tego czasem jest;) Dzieki kobietki za tak miłe powitanie, w sumie nie spodziewałam się, ale rzeczywiście im nas więcej tym lepiej!!! A co do wypowiedzi "daga5", zgadzam się pogoda jest straszna, nie chce się nawet z domu wyjść... Ach kiedy ta wiosna przyjdzie już na dobre??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa87 to w sumie łagodnie przechodzisz ciążę.... :) Ja o ciąży dowiedziałam się również w 5tc, nie miałam żadnych typowych dolegliwości ciążowych oprócz właśnie bolących piersi. Teraz zaczęłam 24tc i mam +4kg i w sumie dziwie się że tak mało narazie bo jem strasznie dużo, nawet w nocy ostatnio zaczęłam podjadać a o słodyczach nie mówie, są moją zmorą od samiutkiego początku. Poza tym teraz zaczął mi doskwierać bolący kręgosłup i kość ogonowa jak długo stoję lub siedzę, poza tym miewałam skurcze łydek ale teraz biorę na to Aspargin. Ruchy Michałka poczułam na poczatku 17tc - przez pierwszy tydzień były słabe i sporadyczne ale już pod koniec 18tc tak się rozbrykał że hoho i bryka do teraz, jest bardzo energiczny. Ostatnio mój narzeczony bawił się z nim w \"pukanie\" hehe jak mały kopnął on dotknął lekko tego miejsca i mały odkopał i tak chyba kilka razy, ja też tak nie raz robię i mały wtedy koopie :))) A jak tam z wyprawką? Kompletujesz już ciuszki? Kiedy idziesz teraz na wizytę? Pamiętaj że czekamy na szczegółowe raporty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Ci się szczerzę Gosiu, żę mnie też strasznie bolą plecy:( Czasem nawet masaż nie pomaga, ale wystarczy 15 minut poleżeć i jest oki!!!! Imię dla synka też wybrałaś prześliczne, ja marzyłam o Michałku, ale mój kochany absolutnie się na to imię nie zgodził, chyba ma uraz do tego imienia:) Co do wyprawki to powolutku ją kompletuję, ale ostrożnie:) Niby lekarz powiedział nam że będzie chłopiec, ale wolę nie szaleć z niebieskimi ciuszkami, mam raczej standardową żółć i zieleń i biel:) Wizytę mam 8 kwietnia, więc jeszcze troszkę. Wraz z moim Karolem mamy konflikt krwi, więc co miesiąc pobierają mi krew na stwierdzenie przeciwciał... A Ty kiedy masz wizytę??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szczesliwa87 - u nas tez jest konflikt serologiczny i ja dopiero teraz dostałam skierowanie na badanie odczynu combsa;-) ale się nie martwię bo będzie dobrze. co do laryngologa to stwierdził zapalenie przewodu słuchowego i to dość poważnie zaawansowany - przepisał mi antybiotyk duomox bo niby tylko to można brać w ciąży(na ulotce jest informacja ze kobiety w ciąży mogą zażywać po konsultacji z lekarzem) i mam brać jedna kapsułę(końska dawka) co 12 godzin;-( tyle tego biorę ze normalnie jeść już nie muszęa powiem wam ze baba taka nie mila była ze masakra, jak mi wepchała coś do ucha myślałam ze umrę z bólu;-( a za tydzień mam jeszcze u niej kontrole;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz racje szczęśliwa87 na ból pleców najlepiej chwilkę poleżeć i jak ręką odjął. Ja mam wizyte dzień po Tobie, bo 9 kwietnia i będe robiła wtedy usg 4d więc będzie to dla mnie niesamowite przeżycie, już nie mogę się doczekać!! Co do wyprawki to ja też poamłu kompletuję ubranka, ale również są to kolory typu żółć, zieleń, pomarańcz, biel.. niebieską rzecz mam tylko jedną, bo płci to tak naprawde do końca nie można być pewnym, tyle przypadków się naczytałam a przecież najważniejsze żeby dzidzia zdrowa się urodziła. Kupienie wózka i łózeczka zostawiam na początek czerwca:) A teraz uciekam z pieskiem na spacerek i trochę polezeć, bo się dzisiaj narobiłam... wysprzatałam połowe chałupy na cycuś glanc, do tego obiadek z dwóch dań zrobiłam i troche sie nastałam przy tych garach.. musze odpocząć, zajrzę tu potem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! A czy miałyście, bądź te które jeszcze nie są mamusiami, macie jakieś obawy przed młodym macierzyństwem??!! No bo co by nie mówić mamy dop. 22 lata to nie za dużo, no ale też nie mało?!!? Ja się strasznie boję że nie dam rady jak maluszek mój będzie płakał, że nie dam rady i usiądę z obok niego i będę wyć tak jak on??!! Na razie się nie boję porodu, ale podejrzewam że to przyjdzie z czasem;) Ale... jest jedno wielkie \"ale\". Dziewczyny, jak to jest z sexem z ukochanym po porodzie?? Przed chwilką trafiłam na jakieś straszne forum na właśnie ten temat i aż się przeraziłam... Kobietki pisały różne rzeczy... aż strach pomyśleć??!! A jak było u Was??!! Wiem, że na pewno zanim znów się zaczniemy kochać minie trochę czasu, ale czy rzeczywiście \"tam na dole\" zostaje duża \"dziurka\"??!! Sama nie wiem czy w to wierzyć, brzmi to dość przerażająco, ale wolę się Was-moje rówieśniczki zapytać, niż czytać wypowiedzi innych babek??!!??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szczęśliwa. Witaj w gronie mamusiek 87 :) Na początku nie miałam żadnych obaw, dopiero przed samym porodem dotarło do mnie, ze wszystko przewróci się do góry nogami, że będę za kogoś odpowiedzialna. Przestraszyłam się trochę, ale jest OK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do "tych" kwestii, to ja praktycznie nie odczuwam różnicy. Jesli dobrze Cię zszyją i tak dalej, to wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×