Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej kobietki!!! Rzeczywiście, te nasze historie z \"maluszkami\" w roli głównej brzmią jak z filmów:) Ale ja się cieszę, że właśnie w ten sposób się dowiedziałam, taka 100% niespodzianka:) Nie pisałam nic z rana, bo byłam zajęta pakowaniem się, jadę do mamusi, do mojego rodzinnego miasta na cały tydzień.. Mój mężczyzna i tak całe dnie w pracy, to tu samej można świrka dostać, w Olsztynie mieszkam stosunkowo niedługo, bo 2 lata i raczej na przesyt znajomych nie narzekam, więc jestem tu praktycznie sama, dlatego na samą myśl o tygodniowej wizycie w rodzinnym mieście już się nie mogę doczekać... Tam mam wszystko, znajomych., przyjaciół, rodzinę teściów... No ale jest jeden duży minus, zostawiam tu samego miśka, ale to duży chłopiec i da sobie radę... Pierogów zamrożonych ma na miesiąc, bigos zawekowany, no i na pewno mamusie dadzą \"wyprawkę\":) Muszę korzystać, póki mogę z wyjazdów.... A jak u Was zapowiada się weekend??!! My z moim Karolem oboje pochodzimy z tego samego miasteczka, także jest super, nasi rodzice przyjaźnią się od niepamiętnych czasów, więc nigdy nie mamy problemu do kogo jedziemy na weekend;) Także ja na pewno cały tydzień będę się odjadać obiadkami mojej mamuśki, no i pewnie po tym tygodniu +2kg;( Trzymajcie się babki!!! A cha, na szczęście moi rodzice też mają neta, także Was nie opuszczam;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczęśliwa87 - to fajnie że jedziesz do swojego rodzinnego miasteczka, trochę się wyrwiesz, spotkasz z przyjaciółmi, a Twój Misiek na pewno sobie da bez Ciebie radę, poza tym niech się uczą czasem bez nas funkcjonować hehe :) My mieszkamy z moim tatą także cała rodzinka jest w pobliżu. Brat mieszka za naszym blokiem, siostra w Rybniku.. rodzinka mojego w Żorach znowu ale to tylko kilkanaście km od nas także często ich odwiedzamy.. no teraz pewnie bedzie trochę dłuzsza przerwa nim sobie nowe autko sprawimy, a to trochę na pewno potrwa :/ Ja właśnie spałaszowałam moje utęsknione spaghetti, które miałam robić wczoraj...mmm pychotka, musze przyznać sama sobie że wyszło mi przepyszne :) Tak poza tym jakiś nudny, nieciekawy dzień.. samo to że zączął mi się tak beznadziejnie to jakoś humorek mam do kitu.. pogoda też do bani.. sypie tylko ten śnieg a wiosna jak nie było tak nie ma :(( a jutro kalendarzowo się zaczyna i co? Mam tylko nadzieję że do Świąt się wypogodzi.. już jestem taka stęskniona tego ciepełka, słoneczko i w ogóle tego zapachu wiosny... mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do planów weekendowych no to nam się kompletnie posypały.. bo mieliśmy gdzieś wyskoczyć dalej no ale w takim wypadku jak jesteśmy bez auta to pozostanie nam siedzenie w domu.. nawet nie wiem jak z zakupami będzie, bo będzie trzeba zrobić zapasy do lodówki a autobusem nie uśmiecha mi się jechać, tymbardziej że ja teraz w ciąży i nawet nie mogłabym pomóc w dźwiganiu tych tobołków a zawsze się troche tego uzbiera.. więc u nas weekend domowy, pewnie jakieś filmy, moze w zamian tego co fajnego upichce, jakąś sałatke albo babeczki cytrynowe zrobie... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak jak milo ze pamietalas o mojej wizycie:) Mialam ja juz wczoraj:) z moim maluszkiem wszystko w porzadku, lekarka obejrzala wyniki, sa idealne:) no i nic teraz tylko czekam na kolejna wizyte i na kolejne USG:) Ja to bym mogla byc do tego przypieta 24h na dobe i ogladac moje dzieciatko:) a tak poza tym to nadal czekam z niecierpliwoscia na pierwsze ruchy:) Patrzylam na wczorajsze wpisy, widze ze nie tylko mi narobilas smaka:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak jak milo ze pamietalas o mojej wizycie:) Mialam ja juz wczoraj:) z moim maluszkiem wszystko w porzadku, lekarka obejrzala wyniki, sa idealne:) no i nic teraz tylko czekam na kolejna wizyte i na kolejne USG:) Ja to bym mogla byc do tego przypieta 24h na dobe i ogladac moje dzieciatko:) a tak poza tym to nadal czekam z niecierpliwoscia na pierwsze ruchy:) Patrzylam na wczorajsze wpisy, widze ze nie tylko mi narobilas smaka:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj bylam odcieta od internetu,ale moj mezczyzna zadzialal i nareszcie dzis juz jest ok:) Catarinka, jesli chodzi o Nivene to tez mam pare rzeczy stamtad, ale dotychczas ubieralam sie w h&m lub w stradivariusie, lubie takie troszke folkowe-boho klimaty, a nigdzie nie moge znalezc takich ubran w normalnych cenach- bo bylam dzis w happy mum i maja super kiecki, tyle, ze ceny od 139 wzwyz- a nie usmiecha mi sie wydawac tyle kaski na spodnice, ktora ponosze jeszcze tylko 3 miesiace:P Jutro niestety mam zajecia w szkole, a pozniej moj wieczor panienski, ktory pewnie i tak skonczy sie szybko :P, wiec pewnie sie nie odezwe, wiec milego weekendu dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaki_87
Cześć! i ja dopisuje sie do grona mamusiek 87. Jestem w 8 tygodniu. To nie jest planowana dzidzia ale już ją kocham najbardziej na swiecie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kozaki_87 :) Jak juz jestes to dopisz sie do tabelki, jest pare stron w tyl:) I gratuluje dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazlam:) dopisuj sie:) ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P........21......Wrocław .....16/30.08.09......bliźnięta-nie wiem OOOLLL........ 22 ......Olkusz .... 14/12.09.09..........nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....29/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...22/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaki_87
no ja debiutuje nie tylko w roli przyszlej mamy ale to moj debiut na forum :) odkad sie dowiedzialam ze bede miala dzidziusia to szukam wszedzie informacji.... moj chlopak uwaza ze przesadzam troche wiec dobrze ze was znalazlam, zawsze to razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) kozaki_87 -witaj w naszym gronie, fajnie że do nas dołączyłaś, kiedy dowiedziałaś się o ciąży? mialaś już usg? jak znosisz ciążę? OOOLL - cieszę się że z Twoją dzidzią wszystko oki, a płci jeszcze nie poznalas? a na kiedy msz nastepną wizytę? Mój maluszek bryka cały dzień i kopie ze wszystkich stron naraz, w ogóle czasami to nie wiem co on tam robi - skacze czy co tak mi brzuch lata hehehe aż sama sie do siebie usmiecham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest tabelka.. bo OOOLL dała jakąś niepełną i wcześniejsza.. MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21......Wrocław......16/30.08.09.....bliź nięta-nie wiem OOOLLL...........22 ................14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....31/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...24/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciąży dowiedzialam sie koncem lutego niespodziewanie bo bylam przekonana ze okres mi sie spoznia jak zwykle (zawsze mi sie spoznial) objawy przedokresowe mialam- jak sie okazalo to ciążowe byly a nie na okres. USG mialam 2 razy dopochwowe pierwszy raz w celu potwierdzenia ciąży to jakiś 6 tydzień byl i juz widzialam serduszko i drugi raz w ostatnim tygodniu ponieważ ni e fajna sprawa ale mialam plamienie i przestaraszylam sie ale na usg okazalo sie ze malusze3k caly i zdrowy. Tylko tabletki dostalam:) to tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Gosiaaku tylko jak w ta tabelke sie wpisac :) może to glupie pytanie ale ja debiutuje jako przyszla mama i na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi kochana dane to Cię zaraz wpisze. Podaj mi wiek, miejscowość i termin porodu bo tydzień wiem już ze 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 we wrzesniu 22 :) rzeszów termin porodu koncem pazdziernika jakos 28 ale sama wyliczylam bo gin mi narazie nic nei powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 stycznia ale w moim przypadku plodne mi sie przesunely o jakies poltora tygodnia :) wiec płód jest mlodszy niż by to z kalkulacji wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo to się niby oblicza tak.. od ostatniej miesiączki odejmuje się 3 miesiace i dodaje 7 dni.. mi tak połozna wyliczała i taki mam termin więc u Ciebie by wychodziło 8 styczeń - 3msc = 8 październik + 7 dni to jakoś 15 październik, ale jeśli mówisz że płodne Ci się przesunęły to wpiszę w tabelce narazie Ci ten twój termin 28 październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliźnięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......16/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....31/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....24/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09.........nie wiem PROSZĘ dopisałam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy w czasie jak to bedzie w najbliższy wtorek ide do ginka bo beda wyniki badan i moze znowu usg. Może powie mi cos wiecej o krwawieniach co ostatnio miałam. A swoja droga czy ktoras maila takei krwawienia?? niby gin mowil ze to nie z macicy tylko raczej "kruchość szyjki" ale tabletki mi dal z progesteronem wiec juz sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie wiem jak to jest z tym krwawieniem, bo nic takiego mi się nie przytrafiło, ale wiem że się właśnie bierze na to jakieś tabletki.. a dalej masz te plamienia? czy odkąd bierzesz tabletki to ustały? a chodzisz prywatnie do lekarza czy normalnie na fundusz? tak pytam z ciekawości, bo widzę że często masz usg z tego co wiem to prywatnie tak robią, ze co wizytę, bo sama chodzę a jak się chodzi normalnie to nie zawsze chcą i zazwyczaj robią tylko 3 razy... ale w sumie to zależy gdzie i jaki lekarz :)) A masz już jakieś imiona wymyślone dla szkrabka? wolałabyś chłopca czy dziewczynkę? wiadomo że najważniejsze żeby było zdrowe ale zawsze się jakoś tak o tym myśli.. My chcieliśmy córeczke ale już od prawie 2msc wiem że będzie synuś i też bardzo sie z tego cieszymy, teraz już bym go nawet na córeczke nie zamieniła, no chyba że zrobimy nam psikusa..ale kocham go bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na fundusz ale lekarza mam milego i w sumei pierwszy raz to sam zapyal czy chce bardzo wiedziec wiec pewnie ze sie zgodzilam a druie po plamieniu to musial zrobic i sprawdzic czy dzidzius zyje teraz zobacze na wizycie czy zrobi mi jeszcze raz. No ale dostalam tez wydruki dla siebie bo oczywiscie wszystko chce dokumentowac. Co do krwawien to mialam i kontaktowe po stosunku i bez kontaktu teraz po tabletkach ustaly ale jak sprobowalam z chlopakiem to znowu bylo plamienie wiec sie narazie wstrzymam bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co to plci dziecka to ja wolalabym corosie a chlopak synka. No i podswiadomioe czuje ze to synek bedzie w sumei to teraz mi to obojetne byle bylo zdrowe. A z imionami to jeszcze nei wiem chcialabym zeby byly jakies oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki;-) witaj kozaki 87;-) gosia jakoś dziwnie ta twoja położna wylicza termin porodu od ostatniej miesiączki odjąć 3 mc-e dodać 7 dni dziwne to wychodziłoby ze ciąża trwa 12 a nie 9 mc-y;-) dzisiejszy dzien minal mi super, caly dzien z moim misiaczkiem;-) upiekłam pysznego murzynka z budyniem śmietankowym, mniam mniam;-) cos catarinka sie malo udziela mize malutka jej chora albo tak bardzo zle znoszą ząbkowanie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz skojarzylam;-) hehe czyli jak mialam ostatnia miesiaczke 18 sierpnia odejmuje 3 mc-e i mam 18 maja dodac 7 dni i jest 25 maja czyli moj termin porodu dobre ale sie zakręciłam w tym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa hehe ale namieszałaś jakie 12 msc heheh dobra jesteś no ale ważne ze doszlas do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty tymbarkowa gadasz
dobrze gosiak napisala; do 1 dnia ostatniej miesiaczki dodajemy 7 dni i odejmujemy 3 miesiace pomysl czyli np 20 marca to 1 dzien ostatniej miesiaczki dodajemy 7 dni wychodzi 27 i od tego odejmujemy 3 miesiace czyli wychodzi nam termin 27 grudzien czy to tak trudno zrozumiec ?skad ty wzielas 12 miesiecy odejmujemy 3 czyli wychodzi ze ciaza trwa 9 mies a pozatym sprawdz sobie na kalkulatorach ciazowych-wejdz w google i wpisz tak samo ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do swojego bledu i przepraszam zwracam honor a ty wscibska pomaranczo do widzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×