Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Agusia w końcu to weekend;) Jak jedna strona zostanie zapisana to będzie dobrze choć wątpię w to. Ja miałam dzisiaj pospać a P zająć się małą ale od rana kręcił się z nią i nie dali mi pospać, w końcu poszedł z nią do sklepu tyle że mnie już rozbudził to dupa ze spania. No ale przynajmniej spała młoda calutką noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki! :) uuu jaka tu cisza... co się dzieje??!! Ja dopiero co wstałam hihi jakoś dobrze mi się dzisiaj spało- o dziwo:) Idę zaraz odgrzać sobie naleśniki bo mi zostały to zjem sobie na śniadanko :) Jak tam pogoda u Was? ładna? U mnie gdzieniegdzie się słoneczko przedziera ale tak sobie jest i wiaterek wieje, coś się ostatnio popsuła ta pogoda. Mamuśki a jak Wasze dzieciaczki? Dały w nocy popalić? :) Idę te śniadanko zrobić, jak coś to jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh i zapomniałabym zmienić tabelkę, my dzisiaj 34 tydzień zaczynamy:)) OLL Tobie też zmienie:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ......11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... ..21.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Marillion.........21.....Wrocław........40/27.05.09..... ..Igor (?) 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....34/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........32/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........32/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..30/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........25/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzenie szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan Ciekawe jak tam Tymbarkowa sobie radzi:) i też ciekawi mnie co u Olenki maleńkiej bo dawno sie nie odzywała.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam ze szkoly... Jutro mam wolne, bede czekac na mamuske caly dzien:) GOSIU dziekuje ze mnie tez zmienilas:) Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo jest tu ktos? Czy jest ktos kto jeszcze nie spi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisze do was bo na Was moge zawsze liczyc... Wiem ze to troche nie na Nasze tematy ale moze ktoras pomoze. Szukam biustonosza do sukni slubnej tylko ze ja bede miala plecy dosc duzo wyciete wiec taki ze zwyklym zapiecie raczej odpada:( Nie wiem co robic, juz mam tego dosc:( Moze widzialyscie gdzies na necie cos co by sie nadawalo albo slyszalyscie o jakis takich innych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ......11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... ..21.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Marillion.........21.....Wrocław........40/27.05.09..... ..Igor (?) 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....34/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........32/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..30/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........25/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan agawerka.............2 czerwca..........wizyta Ja tez sie uaktualniam :) i nas male zmiany, imie Anita przeszlo w zapomnienie, stwierdzilismy, ze razem z nazwiskiem bedzie brzmialo bardzo niemiecko. Wynalezlismy tez drugie imie, a mianowicie Tola no i teraz miedzy Nina a Tola sie zastanawiamy- chociaz jest tez pewnie opcja, ze jednak bedzie Feliks :)gratulacje dla Tymbarkowej, dobrze, ze wszystko jest w porzadku i ze w koncu sie doczekala, teraz tylko czekac na zdjecia Marcelka:) Ja w koncu mam fotki pokoiku Mlodej, nie widac go dobrze, ale chodzi o sam fakt wygospodarowania z naszej sypialni pokoju dla niej ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd37a8a656c4503f.html Z innych ciekawostek szukalam dzis truskawek w Auchan i myslalam, ze znalazlam jagody a okazalo sie, ze to byly borowki...Nigdy ich nie jadlam, ale jakos mi nie posmakowaly, wiec co za tym idzie, Mlodej chyba tez nie ;) Milej nocki mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOLLL, moze sprobuj cos takiego http://allegro.pl/item633429285_bardotka_sielei_1570_silikonowy_tyl_70b_biala.html , ja mialam podobny problem, ale krawcowa wstawila mi z tylu tzw "maskownie", czyli wszyla mi kawalek materialu tak, zeby tylu biustonosza nie bylo mi widac. Popatrz sobie na ten, albo posuzkaj cos w tym stylu, bo zadne inne rozwiazanie nie przychodzi mi do glowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIA nie chce mi sie to zalaczyc:( AGAWERKA zastanawialam sie nad nim chociaz nie wiem jak to by wygladalo, ale na tej str co mi podalas jest fotka gdzie biustonosz jest zapinany na krzyz tak nizej to moze ten bylby dobry... Dziekuje Wam za pomoc. Musze jeszcze to przemyslec ale czasu nie mam zbyt duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wlaczylam to co Agusia mi dala... Wlasnie o czyms takim myslalam... i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam wam mija niedziela? :) Uaktualniam tabelkę :) Dziś zaczynamy z Bąblem 31 tc ;) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ......11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... ..21.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Marillion.........21.....Wrocław........40/27.05.09..... ..Igor (?) 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....34/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........32/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..31/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........25/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan agawerka.............2 czerwca..........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to OOOLLL wlaczylas , bo z tym silikonowym to troche tak nie bardzo . nie do sukni slubnej ;) wybieramy sie na mala wycieczke zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;-) dzisiaj wrcoilismy do domku, jestem strasznie wykonczona ale pisze do was na chwilke;) marcelus moj kochany jest zdrowiutenki tylko ssie jedna piers i z jedna mam klopot zaczela twardniec i bolec, ale mamcia poleciala juz po laktator;( w szpitalu masakra, nigdy tam nie wroce!!! wstawie wam zdjecie i opisze wszystko troszke pozniej, jak nie beda mnie bolaly piersi... dziewczyny co do cesarki, lekarz na wizycie dal mi skierowanie do szpitala wiec pojechalam a tam na usg wyszlo ze waga bedzie ponad 4,5kg, wielowodzie i przez moja cukrzyce jakas choroba, nastraszyli mnie niesmowicie, myslalam ze umre, pojechalam do szpitala około 19 a juz o 21:25 widzialaqm mojego synusia - wykapanay tatus;) na szczescie wszystko jest w porzadku... uwazajcie na siebie kochane i jak nie mialyscie testu na krzywa cukrowa 50g to blagam domagajcie sie od lekarza za wszelka cene, bo pozniej jest straszny stres i placz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana TYMBARKOWO:) Jak się cieszę, że się do nas odezwałaś, dobrze że z Tobą i maleństwem wszystko w porządku:) Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę że masz już synusia przy sobie:) Juz się nie mogę doczekać zdjęcia Marcelka, małego przystojniaczka:) Trzymaj się kochana cieplutko i to Ty uważaj na siebie i na młodzieńca!!!!!!!! Jeszcze raz moje serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa super ze wszystko w porzadku i że jesteś w domu a z piersią napewno ci przejdzie czekamy na zdjecia. Ja za tydz bede miala usg i może poznam w koncu co to za gagatek siedzi mi w brzuchu. OOLLL idz najlepiej do sklepu z bielizna to babka ci doradzi. Moja kolezanka kupila sobie taki silikonowy co na takim jak gduby kleju sie trzyma i bardzo sobei chwalila. przyklejasz po prostu i ci piersi unosi, bez ramiaczek i tylu wiec mozesz ubrac do wszystkiego no i potem mopzesz go nosic do innhych jakis bluzek bez plecow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bylam wczoraj na domowce a tam 2 inne ciezarne oprocz mnie:) Jak sie macie Mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tymbarkowa :) Widziałam zdjęcie Marcelka na NK :) Śliczny chłopczyk :) Gratulacje :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa śliczny Marcelek, super że już wróciłaś do nas:) Na karmienie polecam karmić na stojąco, spacerując. Albo jak mały zacznie jeść i uśnie to przełóż delikatnie na drugą rękę i podawaj na śpiocha, jak załapie to polubi:) OOOLLL a może same silikony? http://allegro.pl/19901_silikonowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za rady i za pomoc:* Zdecydowalam ze pojde do porzadnego sklepu z bielizna i sie jak to sie mowi odchamie kupujac cos dobrego:) A w takich sklepach obsluga i jest fachowa to napewno doradzi:) Tymbarkowa kochana ciesze sie ze wszystko w porzadku:*Trzymaj sie jakos i ucaluj Marcelka od Nas:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki, jeszcze troszke i wy przytulicie waszych skarbeczków;-) wklejam wam fotke, jestem padnięta, laktator sie przegrzewa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLLL o takim wlaśnie mówiłam jaki ci Catarinka wysłała. Moja koleżanka sobei taki biustonosz chwalila, ja osobiście nie miałam to nei wiem jak w rzeczywistości to się nosi i czy podtrzymuje dobrze piersi szczególnie jak masz wiekszy rozmiar. z tego co pamietam ona w sklepie z bielizna w galeri zaplaciła coś koło 30 zł al eto było chwile temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Witam Was z samego ranka, słonecznego ranka! Ja już w Olsztynie, wyjazd jak zwykle o 5 rano od rodziców, no ale co tam, nawet się wyspałam-co nie znaczy że dobrze spałam... Mój maluszek w brzuszku szaleje, jak nigdy, no i w końcu chyba obrócił się główką w dół, bo czułam wczoraj kopniaki po żebrach, cieszę się, bo już się powolutku zaczynałam martwić, no ale myślę że jest wszystko w porządku:) Marcelek Tybarkowej prześliczny:) Piękny dzieciaczek-ja już tez chce mieć mojego malucha przy sobie, no ale nie ma co, jeszcze 59 dni:) Czyli zaczęliśmy niedawno 8 miesiąc, tak pewnie nawet się nie obejrzę a mój synek będzie kończył roczek... Ale teraz czekam na razie na jego przyjście na świat:) Idę babeczki położyć się jeszcze na chwilkę, nie wiem czy zasnę, ale chociaż troszkę poleżę, bo plecki bolą oj bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) My wczoraj z mężem wyrwaliśmy się na cały dzień z domu :) Postanowiliśmy wykorzystać te 2 miesiące na pobycie tylko we dwoje :) Kiedy pojawi się Bąbel nie będziemy mieli na to zbyt dużo czasu :) Wczoraj trochę się o niego martwiłam, bo od rana do godziny okolo 16:00 nie czułam kopniaczków, ani wogóle żadnych ruchów. Już zaczęłam myśleć, że coś mu się stało. Zaczęłam delikatnie ugniatać brzuch modląc się żeby to pomogło i po dłuższej chwili w końcu poczułam leniwe ruchy tak jakby się Maleństwo przeciągało, a mi normalnie kamień z serca :) Już naprawdę zaczęłam panikować, nie wiem co bym zrobiła gdyby mojemu Skarbeczkowi coś się stało :( Ale potem kiedy byliśmy w knajpce w nagrodę za moje zmartwienie Bąbel dostał czkawki i wtedy już miałam 100% pewności, że wszystko jest ok :) A dziś znowu jesteśmy z Bąblem sami bo M. wyjechał rano do pracy i wróci dopiero w piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc spiochy:) Ja tez juz dawno na nogach. Jade niedlugo zobaczyc za ta bielizna. A pozniej trzeba zaczac sie uczyc bo duzo tego na ten weekend:( TYMBARKOWA Twoj Marcelek jest cudny:) Ciesz sie kazda chwila z nim:):* Milego dnia brzuszki i mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymabarkowa masz pieknego synka ! jak sie czujesz po cc? szwy ci nie dokuczaja? bardzo szybko do nas wrocilas ale to dobrze:) kuba od samego rana buczy bo zobaczyl pepsi na stole i bardzo chcial by sie napic. maly wymuszacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) TYMBARKOWA widze że do nas wróciłaś, szybciutko jak po CC ale to dobrze kochana, zawsze lepiej w domku niz w szpitalu i ważne że wszystko w porzadku, a Marcelek jest piękny!! Ja też chce już mojego Michałka przytulić.. ale już coraz bliżej coraz bliżej:) Jak będziesz już na siłach to napisz dokładnie jak to wszystko wyglądało w szpitalu, jak się czułaś po i w ogóle- jestem bardzo ciekawa:) No a ja miałam bardzo pracowity weekend. Byliśmy na duuużych zakupach- kupiliśmy sporo rzeczy dla maluszka m.in. wanienkę, przewijak, kosmetyki i wiele innych pierdółek- zostało mi jeszcze tylko kompletne łóżeczko do kupiania i wyprawka dla siebie. Kupiliśmy jeszcze regał i komodę i wczoraj pomagałam mężowi składać. Udekorowaliśmy już pokoik naklejkami i obrazkami. Jeszcze zostało sofę przenieść, firankę uwiesić, troche poukładać i pokoik na Michałka już będzie od czerwca czekał. A dzisiaj zabieram się za malowanie drugiego pokoju.. ojj już bym chciała żeby to wszystko się skonczylo:):) Idę na śniadanko, zajrze potem buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×