Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

OLENKA a Ty juz miałaś robione jakies badania? a usg miałas juz? zwykle czy dopochwowe? i w którym tyg... ?a chodzisz prywatnie czy do ogólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest miec takie lobuza w domu :))) Nasze dzieci :) Ja sie czuje spelniona ze spodziewam sie dziecka, ze mam juz meza :) Jakos mnie nie ciesza imprezy, zawsze marzylam o zalozeniu wlasnej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja chodze prywatnie. Na samym poczatku jak poszlam sie dowiedziec czy jestem w ciazy to bylam w szpitalu i nawet mi nie zrobil USG ;/ ale to bylam w Libiazu bo am mieszkalam z mezem jak pracowal. Potem jak wyladowalam w szpitalu u siebie co mnie wymiotowalo to bylam w 8tyg i wtedy mi zrobili usg doochwowe, a potem jak juz poszlam na wizyte prywatnie to zrobil drugie :) ale juz wtedy normalne to byl 13tyg. I dwa razy jak bylam na izbie to mi robili tez zeby zobaczyc czy wszystko ok wiec w sumie mialam juz 4usg, a badania mi robili w szpitalu i wtedy na wizyte jak bylam to byly jeszcze wazne tylko mocz sobie sama dorobilam :P Chodze prywatnie poniewaz u nas w szpitalu to sa 2 babki co ja nigdy bym nie poszla i taki jeden lekarz co jest stary i dziwny ;/ Wole dac co mc za wizyte niz sie meczyc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLENKA ja też chodze prywatnie:) a ile płacisz za wizyte? i za kazdym razem masz usg- czy dodatkowo za nie płacisz? Ja płace 60zł i w tym mam juz wliczone usg co wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 30zl za wizyte a usg 40zl :)) i bylam tylko raz narazie prywatnie wiec mialam wtedy usg no ale mysle ze dzis zrobi bo jak jestem w tyg 19 no a na kartce pisze ze konieczne badanie usg w tyg 20-25 :) wiec moze juz dzis zrobi, jak nie to powiem zeby zrobil :P A musze go dzis jeszcze zapytac czy robi takie 4d usg bo ost mialam takie normalne ale dosc ladnie widac dziecko i wszystkie kosci itp bo robil genetyczne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodziutenki ten twoj kubus;-) wiecie z tymi badaniami to jest roznie;) ja uwazam ze mialam mnostwo badan, ale jak rozmawialam z kolezanka z katowic to ona miala ich jeszcze wiecej chociaz jej ciaza przebiega normalnie;-) gosia a ty pilnuj tych fachowcow a nie sie lodami objadasz;-) ja z tymi lodami taka faze mialam gdzies w 5-6mc-u no jadlabym non stop, obiadow nie jadlam tylko lody;) teraz gotuje bo wiem ze musze jesc zdrowe jedzenie i ten cholerny cukier pilnuje, ale na kolacje zrobie sobie ryz na mleku z jagodami - zapomnialam ze mam zamrozone;-) ja zawsze tez odliczam czas do wizyty a jak juz nadejdzie ten dzien to dluzy sie niesamowicie;-) no ja bede miala w przyszlym tygodniu jezeli nie urodze, to sie lekarz zdziwi ostatnio jak poszlam do niego 7 maja a 30 kwietnia zapewnial mnie lada dzien to stwierdzil ze traci u mnie autorytet;-) kurcze ale ozbaczcie tu niby fachwoiec cie zapewnia i w ogole a nic sie nie dzieje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYMBARKOWA tatko pilnuje fachowców - mi się nie chce w tym syfie tam siedzieć i zimnie- do tego wiercą brrr niecierpie a lody sobie zaraz znowu nałoze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa bo to wszystko zalezy od dziecka :P Oj dluzy mi sie dzien niesamowicie :))) Moja przyjaciolka i maz obstawiaja ze bedzie coreczka, a ja mysle ze synek bo tak czuje hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ratunkuuu wyszłam po lody do kuchni - ledwo się do lodówki dopchałam a syfuuuuu ile boooooooże- na sam widok mam serdecznie DOŚĆ!! A lody mam waniliowe z sosem wiśniowym i wiśniami:0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze te mysli takie na opak :P Gosiu no ale bedziesz miala super okna :)))) Ale pyszne lody ;) podziel sie z nami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLENKA ja tez od początku czulam ze córka będzie i nawet te wszystkie zabobony mi się potiwerdzały i co- jest synek hih a nasza OLL znowu pamietam pisała ze czuje ze syn będzie bo u jej same chłopy są i co córcie ma hih:) wiec to jakos na opak idzie :D a lodami oczywiscie się podziele bo mam wieeeeeeelkie pudełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie w każdej postaci :D (bez skojarzeń :P) i praktycznie o każdym smaku- oprócz orzechowego fuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym tak chciala synalka hehe ;) ale corcia tez moze byc, wazne zeby bylo zdrowe :)) A wiece ja zas lodow wodnych nie lubie :P wole normalne albo z maszyny mmmm pychotka :P Powiedzcie mi jak bylysie tak jak ja np w 19 tyg to co robilyscie zeby Wam czas zlecial, nie wiem jak to napisac chodzi mi o to ze ja sie doczekac nie moge jak juz bede np w 38tyg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia moze to smieszne ale zalogowalam sie na kafeterii i czas tak szybko jak burza;-) a co do mojego nicku tymbarkowa, reklamowali twedy soki tymbarki z reniferkami ze swiecacymi noskami i jakos wtedy tak sobie walnelam tymbarkowa, a swoja droga nie lubie ich soków... olenkia moze zrob sobie cieplutka kapiel, peeling, maseczke na twarz i włosy, zejdzie ci ze 2h;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co OLENKA powiem Ci że mi sie czas dłużył strasznie do półmetku ciąży.. pamietam jak to pomału leciało.. 9,10 tydzień potem 14,15 jejuuu 18 a gdzie tam 30.. strasznie się to ciągneło mi a jak minął 20 tydzień to ja nie wiem kiedy to zleciało- a już zaraz 33 będe zaczynać-masakra, ale ja zawsze na coś czekałam i tak mi szybciej leciało.. pamietam najpierw na swoje urodziny czekałam 9 lutego potem na dzień kobiet 8marca potem na święta na majówke teraz na te remonty i tak ciągle coś i jakoś szybciej mi leci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rozstaniach? to smutne :( mnie wczoraj wieczorem dopadlo ze mnie R zdradzil ;/ taklie glupie przeczucie, plakalam jak glupek a zawsze mi sie takie mysli spr jak chodzilam z innymi no ale przeciez on mi nie dal zadnych powodow i wogole chyba mi hormony w mozg wala ;/ ale mu pow ze tak czuje i mowil ze nie, ale ja i tak plakalam az wkoncu zasnelam heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre tymbarkowa z tymi zabiegami upiekszajacymi :P Tylko ze wczoraj sobie tak zrobilam podczas kapieli hehe i dzis tylko przed wyjsciem sie jeszcze podmyje i nasmaruje balsamem i fruuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem;-) ja teraz nogi codziennie depiluje tak na wszelki wypadek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P ja to mam utrapienie z tymi wloskami na nogach bo mam ciemne wlosy i tez by mi pasowalo codziennie depilowac, ale w sumie jak nie ide do gin albo meza nie ma to sobie rosna i po jakims czasie sie ich pozbywam :P ale nie wyobrazajcie sobie ze zarastam jak malpka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×