Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

suknie przepiekna;-) twoja figurka tez, nie do wiary ze tak \"zywo\" wygladalas po takiej restrykcyjnej diecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bie tego nie wyobrazalam bo wazylam 95 kg i z potwora stalam się labedziem tak malo skromnie ale czulam sie wyjatkowa i dla tego wzruszenia mojego meza zrobilabym to jeszcze raz chodzi mi o trud wlozony w walke z nadwaga i o to zeby cale zycie na jawie we snie i na papierku zebym ja byla tylko jego zeby wiedzial ze az do smierci i po smierci nie chce isc do nieba tylko w nicosc gdyby trzebabylo byleby tylko z nim i przy nim mowia ze po slubie sie nic nie zmienia ze papierek nie zmienia, a zmienia sie wszystko choc nie wierze i wierze zarazem to przed tym oltarzem stalismy się wspolnotą jednym cialem i duchem wyszlam szczesliwa jak nigdy wczesniej a rano mnie budzi i mowi "Żono moja" a ja jestem wtedy tym kim mam być i tam gdzie mam być . choc on czasem ma taki zly charakter i zrani mnie nie raz zawsze jest przy mnie i po mojej stronie . dolącze kilka fotek na potwierdzenie: to ja jak mialam 19 lat: http://img1.smyki.pl/0904/16/m/22104625209.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tylko zla ze odkladalam pojscie do solarium na sam koniec bo myslalam ze jak na 1-2 tyg przed slubem pojde to bedzie idealnie a miesiac przed slubem zaciazylam :) ale to nic suknia byla w cyckach przez Zosienke zaciasna i na plecach bylo przy ciasno ale to tez nic nie gniewam sie na ZOFiĘ moja a tu jak wyszlismy z kosciola bylismy naprawde szczesliwi: http://img1.smyki.pl/0904/17/m/18502125209.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja po odchudzaniu z wieloryba w slomke hehe ale dumna z siebie jestem http://img1.smyki.pl/0904/17/m/19014125209.jpg a dla przypomnienia to tez ja przed odchudzaniem kiedys jak mialam 16 lat nikt mnie nie pytal czy dowod mam jak kupowalam papierosy a po moim odchudzaniu znajoma ekspedientka nie chciała mi sprzedac redsa bo dziecia nie sprzedaja a ja wtedy bylam po pracy i miałam na sobie jansy i koszulkę z kwiatkami na cyckach potem mnie przepraszala bo mnie nie poznala a ma core w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka to my chyba jesteśmy z tej samej planety :P bo ja też nie wyobrażam sobie siebie w białej sukni i przed ołtarzem, w ogóle jakoś nigdy nie marzyłam o tym ani o wielkim weselu jakoś nie jest mi to do szczęścia potrzebne, cywilny wzieliśmy z kilku ważnych powodów bo był nam potrzebny papierek a tak pewnie tez żyłabym na przysłowiową \"kocią łapę\", nie widzę w tym nic złego, a najważniejsze żeby dwoje ludzi się kochało i było ze sobą szcżeśliwych, ślub nic nie zmienia i miłości jeśli wcześniej nie było to też jej nie da :) Ulcia nie da się tych fotek oglądać co wrzuciłaś.. tych dwóch ostatnich wyskakuje mi error, nie wiem czemu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak cos zmascilam i nie moge sobie poradzic jak mam zdiecia z mojego kompa udostepnic na necie bo nie wszystkie moge ze smykow nadawac bo mnie za golizne wywalą a co do milosci to ona musi byc zeby brac slub ja nadal twierdze ze wszystko sie zmienia!!! wiem z doswiadczenia przed slubem mieszkalismy ze soba 2,5 roku a po slubie jestesmy 8 mce i wszystko jest inaczej kiedys tez sie zastanawialam co moze sie zmienic a zmienia sie wszystko!!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po ślubie 2tyg i żyjemy tak jak żyliśmy:) chociaż nie powiem przyjemnie jest mówić "mężu" lub słyszeć "kocham cię żono moja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem moze ja jestem z jakiejs innej planety zwariowanej wszystko jest inaczej a moze u mnie jest tak dlatego, że ja wiem, że już do konca bede z moim mężem, że nigdy nie wezme rozwodu jak moi rodzice i dziadkowie bo widzialam ze to do niczego nie prowadzi a tylko komplikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam ooolll ;-) juz wie co w niej siedzi, no chyba ze maluszek sie odwrocil i mamie nie pokazal;-) wiecie od dwoch dni strasznie bola mnie nadgarstki i nie wiem od czego;-( dziewczyny sypie sie juz na koniec jak cholera... ciagle cos nie tak... mi od dziecka marzyl sie piekny wielki slub i mam nadzieje ze moje marzenie sie kiedys spelni, jednak trzeba na to odlozyc pieniazkow a teraz nie ma z czego bo najwazniejszy jest marcelek nasz kochany;* gosia na pewno wspaniale jest slyszec zono moja czy cos podobnego, ale jak slysze kotku, kochanie czy aniolku to tez jest cudownie;-) chociaz do tego anioka to mi wiele brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa co tamm u OOOLL :)) Ulciaa niee ona po prostu ma dzisiaj wizytę kontrolna i my jesteśmy ciekawe jak tam u niej bo miała się płeć dowiedzieć a my tu tak zawsze przeżywamy jak któraś idzie na wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia widzialam na fotach ze masz wozek coneco ja tez zamierzam taki kupic, dokladniej coneco toledo na pompowanych kolach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja weszlam tylko na chwilke zeby Wam napisac ze sie naczekalam na darmo:( Ta durna baba mi zle policzyla termin tzn termin ok tylko tygodnie zle liczyla:( Pamietasz Gosiak jak wczoraj Ci pisalam ze mi wyliczyla 42 tygodnie? Okazalo sie ze 12 wrzesnia to 40 tydzien czyli teraz w sobote skonczy mi sie 19 tydzien ciazy... USG mam 27 kwietnia i wtedy poznam plec:( Nie wiem czy cos zrozumiecie z tego w kazdym razie w skrocie mowiac jestem 2 tygodnie w tyl.... Ale z malenstwem jest wszystko bardzo dobrze wiec chociaz tyle. Ale jestem rozczarowana mowie Wam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przezywajcie też bo po mojej dzisiejszej skurczowej akcji wybieram się przed meza popoludniowka do naszej ginekoloszki niech zrobi usg i niech zobaczy czy choc ciut jest nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podsumowujac powiem Wam ze chyba zmienie gin bo jak mozna sie dopiero teraz skapnac ze liczy zle tygonie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj OLLL kurde szkoda że jeszcze tyle musisz czekać.. no ale ważne ze z dzieciaczkiem wszystko w porządku, ale w ogóle miałaś usg czy nie miałaś ?? ja poznałam płeć w 18tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mialam bo to co bede miala 27 kwietnia to jest takie nowe(lepsze), wiesz wszystko fajnie widac i sobie zgram to. A ona ma takie zwykle wiec wole juz poczekac i na tamtym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za baba, i jak tu ufac lekarzom? ooolll jeszcze nie jest za pozno i moze na prawde warto zmienic lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa zastanawiam sie nad tym powaznie... Eh zlosc mi juz przeszla troche.Wazne ze wyniki wszystkie sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz sie polozyc bo bardzo zmeczona jestem:( fajnie ze czekalyscie tak na to:) Czyli jeszcze 10 dni... znow odliczanie:/ Dobranoc:*Slodkich snow Wam zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze kochana nie nerwuj sie bo dzidzia bedzie niespokojna;-( a swoja droga lekarz ginekolog i taki blad popelnia? wiecie ja jakos nie ufam ginekologom kobieta wole isc do faceta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooll to naprawde jakas glupia baba nie umie liczyć ale jak taki z Ciebie nerwowiec to cora bedzie tymbarkowa co do wozka to on z tej firmy co piszesz to jest tylko fotelik samochodowy a wozek jakis inny tani kupilismy za 900 zl a pozniej zalowalam ze nie atlantika ale ogolnie to nie jest zly zalezalo mi na tym zeby mialo duza gondole a nie te nowoczesne male co naklada sie na kola albo gondole albo fotelik albo spacerowke Gosiaak jak to mozliwe ze czujesz tak wczesnie czkawke ja poczulam dopiero 1,5 tygodna temu zlapalo Zośke i trzyma noc byla a ja zglupialam myslalam ze sie zaplontala albo co ale zalekkie na kopniaki to bylo no i glupia matka sie kapla o co biego w koncu. tylko to az godzine trwalo i nie moglam spac. a glupia tesciucha powiedziala ze cos sobie wymyslilam gdzie tam czuc ze dziecko ma czkawke, ze sobie ubarwiam wariatke ze mnie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawke juz mozna czuć od 22 tc... ja czuje juz od kilku tygodniu, czułam juz moze z 5razy i wiem ze to czkawka bo trwa z 15min i to jest takie rytmiczne pukanie:) Tymbarkowa ja zawsze przed ciążą chodzilam do babek ginekolożek i na same debilki jakieś trafiałam, zawsze krępowałam się iść do faceta ale jak zazłam w ciążę ani chwili się nie wahałam, bratowa mi poleciiła tego doktora i poszłam i jestem barrrdzoooo zadowolona, jest naprawde konkretny miły i delikatny przede wszystkim bo baba jak mnie czasem badała to czułam się potem jak by mnie 10sięciu przeleciało za przeproszeniem.. :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×