Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Ulciaa a Ty byś widziała jaka ja nerwuska jestem, okropna wręcz!! do tego jem słodkie od samego początku ciąży,jem je tonami wręcz i zrobiłam się brzydka a mimo to mam mieć syna.. więc sama widzisz nie ma reguły z tymi zabobonami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gin babek to ja tez uwazam ze sa zlymi lekarzami i nie patrza dobrze wiele bledow popelniaja ja najpierw mialam jedna z zawiercia i podobno miala byc taka super ale ewidentnie za zwolnienia lekarskie chciala w lape a ja nigdy nie dawalam i nie wiedzialam jak to zrobic a glupia cipa nie rozumala mojej sytuacji ze w Biedronce pracuje i musze dzwigac albo cale 8 g siedziec na dupie przy kasie a poza tym na mojej wsi jest bardzo zle z dojazdami bo zadko jezdza jakiekolwiek busy kazala sobie prawo jazdy zrobic!!! ucieklam od niej do nastepnej w łazach ale ta dopiero w ogole chyba pojecia nie ma musialam sie prosić o cytologie bo nigdy w zyciu nie miałam !!! ale jak co miesiac jej 50 zl za l-4 dawalam to z usmiechem odmawiala ale brala!!!!! niby mila babka ale zaganiana jak cholera i jeszcze kazala mi badania prenatalne zrobic dla pewnosci bo powiedziala ze od dopiero 4 lat zajmuje sie czytaniem usg ciazowych moze dobrze ze szczera byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za te badania 260 zl wybulilismy. a do faceta nie pojde, bo jak poszlam potwiuerdzic ciaze to ginekoloszka skierowała mnie do szpitala na badania . no i siedze z moim Michałkiem w poczekalni wola mnie Wikarek i ja wchodze a moj zazdrosnik kipi ze zlosci ze jakim prawem obcy bedzie jego przyszla zone dotykal po oczach to widzialam !!! ale co dalej wchodze a lekarz do mnie : prezerwatywe prosze , a mnie oczy jak 5 zl wyszly i sie gapie z gebą otwarta i zastanawiam sie czy nie spieprzać! a on do mnie : no chyba pani nie mysli ze szpital jest taki bogaty zeby kazdej zapewniac prezerwatywe a ja przerazona mowie ale ja nie mam a on wyszedl do Michala na poczekalnie bo widzial ze on ze mna i mowi tak pani tu czeka a pan idzie biegusiem do apteki po prezerwatywe!!!! myslalam ze sie pod ziemie zapadne a pozniej zalozyl gumke na ten aparacik i wepchna we mnie az zbladlam i zaczal krecic i cos mruczy do siebie ze pecherzyk plodowy ale swiatla nie widac nie ma tetna plodu i skierowanie na oddzial i wrazie czego beda mnie czyscic myslalam ze zemdleje nienawidze byc kobieta to jest okropne baba zla a facet krepuje mnie a do tego Michal jeszcze mi nie wybaczyl ze trzy razy mi to robil jakbym wiedziala ze tak mi zrobia ze dopochwowo to bym nigdy tam nie poszla a moja Zofijka miala wtedy 28 dzien zycia byla kropeczka a oni juz chcieli konowaly skrobac i lezalam z taka jedna na sali co czekala na zabieg bo byla w 3 mce a plod sie wchlonal sam bo byl uszkodzony tak mnie nastraszyli ze umieralam ze strach!!!! a teraz jak pojade do szpitala to im ;pochwy do porodu nie pokaze a poza tym to chce w domu ale to stanowczo za drogie i nie mam zamiaru swojej psitki pokazywac nikomu !!!! sytuacja bez wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia wspolczuje, duzo czytalam o dziewczynach u ktorych nie bylo nic widac i juz chcieli je skrobac wiec na pewno przezylas szok;-( moj ginekolog to super facet na prawde, od poczatku chodze tylko do niego wiec nie mam porownania z innymi lekarzami, ale powiem wam ze chodze na badania do prywatnego laboratorium i tuz obok jest ginekolog przyjumje kobieta i jak wtedy pilam ta glukoze to widzialam ja jaka naburmuszona wywolywala pacjentki, na palcu miala taki wielki pierscien i sie tak z moim miskiem zastanwialismy czy jak bada to go sciaga za kazdym razem czy moze z ta kupa metalu pcha paluchy;-) ulcia wyjscia nie masz \"psitke\" pokazac musisz bo jak inaczej urodzisz, dla nich to nic nowego widza je przez wieksza czesc swojego zycia i pewnie nic na nich wrazenia nie robi;-) a zamierasz rodzic sama czy z partnerem - mam na mysli porod rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma nie chce mojego zazdrosnika tam widziec bo by mnie wkurzal bardziej niz ja sama jestem wkurzona misiek mowi ze sie boi kiedys mu pokazalam na necie jak dzieci sie rodza chyba mu obrzydzilam a ja sama wole zeby go nie bylo po co ma nam to zaszkodzic pozniej w czym kolwiek chce zeby byl blisko za drzwiami i zeby wszedl po wszystkim utulic swoje skarby a u Ciebie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj powiedzial ze bedzie czekal na korytarzu, bo to nie jest przezycie dla faceta;-) namawialam go mnostwo razy ale jak ma sie meczyc czy zrazic to niech siedzi na korytarzu;-) chociaz ci powiem ze moze jak juz sie wszystko zacznie to sie skusi i sam bedzie chcial byc przy mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie trzy garbo brzuchy hehe pierwsze plery drugie cyce trzecie Zofijko moje kochane no ale nie ma jak w swieta boz. nar pozrec 10 kg bigosu i zagryzac chlebem i lodziskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz diete, i sie mecze niesamowicie;-( mam taka ochotę na cokolwiek co nie jest z tej diety, a nie moge;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co sie dietujesz to zalecenie lekarskie? ja 2 godz temu wmlucilam 3 jabucha i 4 kromy z pomidorem i ja mam byc szczupla jak malenk sie wykluje to chyba nie pozbieram sie tak szybko a moze i sie pozbieram czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ulcia przeciez organizm przygotowujac sie do porodu sam sie oczyszcza, a jezeli nie to trzasna ci lewatywe;-) ja sie nie boje tego bolu, czy tej kupy na lozku ale tego jak zaczne rodzic i bede sama w dmku;-( to mnie rzeraza najbardziej;-) glowa do gory nie takie rzeczy lekarze widzieli;-) zmykam juz do sypialnim jestem zmeczona. kolorowych senków wszystkim, buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia po obciazeniu glukozą 75g mialam podwyzszony cukier, teraz jestem pod kontrola poradni diabetologicznej i niestety sie musze dietowac i mierzyc poziom cukru na czczo i po kazdym posilku;-( mowie ci jaka meczarnia zadnego batonika, anie owocka nic;-( moge tylko jedno jablko lub 2 kiwi lub pol grapefruita z owocow na dzien;-( do tego gotowane warzywa, mieso wszystko chude, czuje sie jakbym byla na glodowce;-( aha i wszystko w ogranoiczonych procjach;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wesolo :( wiem jak to boli 2 miesiace glodowki bieganie ponad sily a pozniej ponad 1,5 roku drastycznej diety. ja sie nie boje bolu ani tego ze zrobie kuku boje sie zeby dzidzius byl zdrowy i zeby mu konowaly nie zrobily krzywdy!!! a co do tej kupy to mam ja gdzies nie chce zeby tylko moj michal na takie rzeczy patrzyl dobranoc Mamuski i Kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! wpadam od czasu do czasu ale ta pogoda mnei wykancza. ogólnie zawsze miałąm niskie cisnienie ale teraz to jeszcze bardziej mam i chodze polprzytomna a dzisiaj to juz wogóle masakra... bylam na praktykach w szpitalu moze pol godziny bylam dopoki pielęgniarka nie wyciągneła srodka do dezynfekcji a w gabinecie jeszcze duszno i moment a mi ciemno w oczach..... no i do domu mnie odesłali ale wcale nie lepiej było głowa bolala a potem jeszcze takiego bólu brzucha dostalam i to nie w podbrzuszu ale po obu stronach pępka i tak z godzine...:( sama nei wiem co to bylo pozatym zaczynam powoli 13 tydzien i czy to możliwe żeby mdlości wracaly bo caly dzień jak coś zjem to mnie mdli. Czy ja swiruje bo mi przez mysl przelecialo ze moze cos nei tak z fasolka??? po prostu okropnie sie czuje i nie wiem jak sobie poprawic humor........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;-) bylam dzisiaj w laboratorium na badniach i odebralam wynik z posiewu moczu - na szczescie jest ujemny i nie mam zadnych beaterii;-) dzisiaj rano jak moj misu sie przytulal do mnie i tak jakoś noge mial ulozona blisko brzuszka to marcelek tak porzadnie go kopnal ze smiechu bylo co nie miara;-) zaraz jedziemy na zakupy a pozniej bedziemy skrecali mebelki do pokoiku dla naszego malutkiego misiaczka, juz sie nie moge doczekac;-) kozaki ja przez 3 mc-e sie bardzo zle czulam, pozniej jak niby codziennie mdlosci minely mialam raz na jakis czas takie mroczki przed oczami, silne sciskania zoladka i ogolnie robilo mi sie goraco i slabo, ale to juz minelo;-) moj gin powiedzial ze to wina hormonow wiec sie nie martw, z dzidzia na pewno wszystko w porzadku;-) zycze wam milego dnia mamuski;-) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa dzięki za miłe słowa ja to mam małą paranoje jak sama to nazywam :):) za dużo się martwie i przejmuje wszystkim ale jak kolejny tydzien zaczyna lepciec to si euspokajam. Dzisiaj pogoda jest ladna i czuje się ok. pozdrawiam wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamuszki!! meza wyslalam na ostatnia popoludniowkę i dzisiaj czwarta ostatnia (do nastepnych popoludniowek) moja i Zofijki samotna popoludniowka obudzil mnie o 08:07 i pyta sie mnie czy zonka wstaje i czemu ma taka napuszona mine i czemu usttka wydela??? Bo mi spuchly razem z nochalem ! a czemu zonka tak chrapie jak stary dziadek nad ranem? bo mi katar zboju sprzedales! a czemu zonka tak sie zle czuje? bo mi ciezko!!!! A czy bawimy się mezusiu w czerwonego kapturka czy co??? Daj mi spać !!!! i nie dal bez sniadania pojechalismy do sosnowca do auchan na zakupy, mial pypcia na wojaże z rana i mnie o 8,40 do samochodu wpakowal ale przynajmniej się zebralam , pomalowalam ciuchy wyjsciowe zał. i wygladalam choc troszke podobnie do zony. wrocilismy po 11:25 i na szybko rozpakowałam torby i jeszcze szybciej zrobilam racuchy z jabuchami nie mialam jakos ochoty co innego szykowac ale smaczne byly. ale napieklam tyle ze jeszcze 6 zostalo a moj wladca zjadl zaledwie 4 male i podziekowal ja 3 duze a reszta bedzie tak lezala zanim nie zdechnie!!! chlop 92 kg wagi 182 cm wzrostu a on nic nie jadłby tylko piwko mu pasuje. wszystko je tylko ze w takich ilosciach ze ja jestem w stanie 8 X wiecej zjesc. a jak poczuje ze najedzony to lyzkę jedna zupy w talerzu zostawi bo wiecej mu sie nie zmiesci a ja inaczej nawet jak czulam ze pekam jadlam zawsze wiecej tyle zeby wszystko zjesc zeby sie nie zmarnowało tak mnie w domu uczono, ze wyrzucac jedzenie to grzech! i od czterolatki nadwaga 25 kg!! mam nadzieje że panienka Zofijenka po tatusiu bedzie miała umiar w jedzeniu, nie chciałabym od malego zrobic z niej spaslaka, bo wiem jakie to obciazenie psychiczne i fizyczne a to moja fotka jak miałam 4 lata: http://img1.smyki.pl/0904/18/m/13291925209.jpg no tak mialam malo napisac i jak zwykle kozaki_87 dziekuje za przywitanie rowniez witam :D a co do swirowania to n ie przejmuj się zawsze tak jest na poczatku!!! tak się w swoj organizm wsluchujemy ze kazde wszystko urasta do miary gigantycznej niewiadomej ja sama wczoraj dalam popis a to chyba Zoska sie przygotowuje dopiero a ja juz chcialam ja witac!!! dzisiaj za to mam taki bole krzyzowe że stac siedziec i leżeć nie mogę chyba zacznę latać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* Ale sie wczoraj napisalyscie:) Musialam wszystko nadrobic. Mi juz zlosc po wczorajszym minela...Eh nic innego mi nie pozostalo jak liczyc od nowa:) To tableki nie zmieniam... Ulcia jestem pod wielkim wrazeniem.Wygladalas slicznie! A teraz masz slodki brzusio:) Ciekawe kiedy ja taki bede miala... Zycze milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll dzieki wielkie :) starałam się jak mogłam, a co do brzusia to słodki ale jaki ciężki, ale z roskoszą noszę to malenstwo pod piersią, a Twój brzusiolek też niedługo urośnie. chciałam Ci jeszcze napisać, że dobrze, że już luzik z nerwami, bo to malenstwu napewno się NIE PODOBIE :D a płeć dziecka swojego poznałam zanim mi lekarz potwierdził i to sposob w 85 % skuteczny! sprawa nalezy do pępusia Twojego: jesli jest wklęsły jak przed ciążą to dziewuszka a jak wydoł się na zewnątrz i jego wiązanie sterczy nienaturalnie to chłopok, ale ta teoria nie zawsze odpowiada kobietą ktore przed ciążą miały bardzo szczupły brzuch i na równi z nim pępek. ja miałam zawsze wklęsly głęboki pępek (wsadzony do środka) i teraz też jest wklesly ale taki wielki się zrobił i chociaż go wydęło to jest nadal dziurka do wewnatrz. dobranoc Mamuszki. nie wiem czy dam jutro radę zajrzeć, bo mężucho ma wolne i zapowiedział, że zrobi oczko, żeby już na długi a raczej krotki majowy weekend bylo jak grillowanie sie zcznie. po wolnym ma nocki, więc będę najwyżej w nocy nadrabiać buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssruturuturuturu
a ja mam wklęsly i chlopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja tak na szybko bo młodą się zajmuje a tatusiek ogląda domki i działki w okolicy na różnych portalach i goni mnie z kompa. Ulcia u mnie Twoja metoda się nie sprawdziła. Jestem chyba w tych 15% bo pępek miałam jak antenkę:) Z pod każdej bluzki było go widać a przed ciążą było normalnie, był wklęsły, całkiem schowany. Ulcia chciałam się jeszcze zapytać Ciebie czy masz konto na N-K, bo my się tu wymieniałyśmy adresami. Jak coś to hmmm... gdzieś parę stron wstecz są linki do nas albo po prostu napisz to któraś jako pierwsza która akurat tu będzie Ci poda i prywatnie da Ci namiary na resztę dziewczyn:) Zmykam bo mnie goni ten mój... Grrrr... Aaaaa.. wczoraj u mnie znajoma była i przekonywała mnie żebyśmy sobie synka zrobili;) Ona samotna mama ( po rozwodzie) z dwójką dzieci, córka 9L, syn 5L. Młodego ciągnie do facetów i cały czas wisiał na moim P, jak szliśmy do parku to za rękę z nim :) Musze się teraz pilnować żeby mój synka nie zapragnął już teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mówiłam ze się nie zawsze sprawdza ! :D ale zawsze trzeba miec nadzieje zeby bylo tak jak chcemy a przede wszystkim zdrowo :) nie posiadam ani naszej klasy ani gg jedyna forma EKSBICJONIZMU jaką uprawiam to na blogu mojej niunki i na kafeterii. Mąż jest bardzo zazdrosnik i nie chce zeby się wkurzał na mnie, ze starzy koledzy się odzywają z szkoly pod i gimnazjum a z mojego liceum nie tolerowałam osobników z klasy same snoby wiejskie pany albo sami wagarowicze, a poza tym jak miałam 16 lat to z dg przeprowadzilismy sie na Wysoke i siłą żeczy moje i moich ukochanych przyjaciół kontakty się pourywały a 5 lat z 16latkow zrobiło zupełnie innych ludzi i już nie ma o czym gadać.teraz moj swiat to mąż Zofijka domek reszta rodzinki i kilku zaufanych znajomych. Nasza klase ma moja mama jej maz i siostra i nawet moj tata, a ja miec nie bede hehe. Mama ma na imie Renata panienskie kolano obecne Chałupka a wczesniejsze Pach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×