Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

ULCIA jestesmy... Witam:* tymbarkowa swietny pomysl tylko niestety jeszcze razem nie mieszkamy a T konczy prace pozno wiec dopiero na drugi dzien a przeciez on tyle nie wytrzyma. Aj jakos musze dac rade.Ja bede sie cieszyc.Pewnie sie poplacze na tym USG. Jak tylko przyjde to napisze do Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI KONIEC...Biore sie w grasc! Jutro w koncu zobacze swojego maluszka i to jest najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ma byc;-) a co bys bardziej wolala dziewczynke czy chlopca? ja na pocxzatku bylam bardzo nastawiona na dziewczynke, ale jak dowiedzialam sie ze synek to tez bylam szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Olu od razu jak wrócisz to czekamy na relacje z wizyty!!:) A ja czuje jak mi brzuszek rośnie.. skóra mnie swędzi i czuje normalnie takie ciągniecie... teraz z tygodnia na tydzień coraz większy pewnie już kilogram waży moje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chcialabym dziewczynke ale podejrzewam ze bedzie chlopczyk bo jak Wam kiedys pisalam u mnie i u T same chlopy:) Ale oczywiscie chlopczyka bede kochala tak samo mocno jak dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa to tak jak ja, też od początku nastawiłam się na córke... jeszcze te zabobony mi się sprawdzały że wiesz słodkie jem, wysypało mnie na twarzy, brzuszek mały "arbuzowy" itp ale jak dowiedziałam się ze synek to tak samo jestem szcześliwa:) kocham mojego Michałka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Gosiak to swedzenie jest okropne nie?:) Mnie tez ciagle swedzi i tylko chodze i sie drapie:) Ale to dobrze bo tzn ze maluchy rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o tych zabobonach ale wszystko co napisalas to mam:) zobaczymy jak na mnie sie sprawdza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa nie martw sie.Dzisiaj bylam u kolezanki ktora ma pol roczna coreczke.Pokazywala mi zdjecia z okresu ciazy jakie miala rozstepy na brzuszku BARDZO DUZE a teraz?Jak pokazala brzuszek to nic nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza juz mialam, a teraz to masakra;-( ale nie martwie sie bo wiem ze i tak dla mojego skarbka jestem najpiekniejsza na swiecie;-) po porodzie zaczne uzywac kosmetykow wiec moze cos wyblakna. teraz smaruje sie ziajka przec rozstępom ale marnie to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia 87 17.05.1987
starałam się przeczytać wasze wpisy ale dzisiaj jestem nie w stanie. Mąż jest na popo w pracy a ja przypomniałam sobie o kafeterii, bo 2 lata temu byłam bywalcem ale tak się potoczyło, że przestałam bywać. Zmieniłam teraz z odchudzania na ciąża hehe. Bo 2 lata temu zaplanowaliśmy z mężuchem obecnym że w 2008 we wrześniu slub a później dzidziunia, ale ja wtedy ważyłam 95 kg i postanowiłam to zmienić i zmieniłam przez 2 mce schudłam 25 kg,a póżniej jeszcze 10kg i do slubu do września 2008 trzymałam sie ale na 26 dni przed ślubem z moim michasiem zapomnieliśmy się na chwilę a raczej pragneliśmy i stało się namacalnym i zaszłam w ciążę !!!!:))) a teraz do terminu 16 dni i boję się coraz bardziej. tak w skrócie o mnie przepraszam , że tak od razu zamęczam sobą acha zapomniałam dodać,że teraz mamuśka przyszła czyli ja ważę cudowne 92 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja mam straszne na pupie i na piersiach:( Tez nie moge na nie patrzec ale co zrobic...Takie uroki ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie rozstępów nie mam ale pewnie bedę dopiero miała, ale jakoś nie przejmuje się tym, bedą to bedą byle dzidzia zdrowa się urodziła :) OLL te zabobony to bardzo stare są na pewno słyszałaś... jak sie niby je słodkie to na dziewczynke a jak kwaśne,słonce to na chłopca... jak masz brzydka cere - dziewczynka, ładną - chłopiec itp jest tego pełno i ja wszystko pod dziewczynke mam a tu chłopiec no ale i tak sie zdarza poza tym jak pisałam to TYLKO zabobony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia 35kg w tak krotkim czasie to samobojstwo dla organizmu;-( troche to lekkomyslne i nie oopowiedzialne ale jezeli to bylo twoim celem;-) za 16 dni juz rodzisz, wspaniale ja i marillion mamy termin za 39 dni;-) powiedz jak sie czujesz jak znosisz ta pogode? bedziesz miala synka czy coreczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulaa witamy w naszym gronie kochana:)) to Ty już jesteś na dniach i jak się czujesz? wiesz czy to chłopiec czy dziewczynka? boisz się porodu? opowiadaj o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slyszalam tylko o tym ze dziewczynka zabiera mamusi urode:) Ja teraz wygladam paskudnie ale i tak wiem ze bedzie chlopczyk:) ULCIA zaczernij sobie nick... Na gorze sa preferencje i zrob sobie haslo bo podejrzewam ze jak bedziesz do nas pisala z pomaranczowego nicku to nie beda Ci odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jak Ci dobrze ULCIA jeszcze 2 tygodnie... Zazdroszcze:) Przed nami jeszcze troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ulcia zaczernij sie;-) ja nie zbrzydlam, teraz to nawet i wyladnialam troszke;-) nie liczac wypryskow na delodzie i plecach, roxstepow na brzuchu, szybko przetluszczajacych sie wlosach nadal jestem piekna - jak kazda z nas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLL a na kiedy Ty masz termin? wybacz ale nie chce mi sie szukać tabelki zeby sprawdzić... no ja jeszcze niecałe 3miesiace, leci to dziewczyny jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe fajnie to napisalas tymbarkowa:) Mnie w sumie przerazaja te pryszcze na buzi:) Tzn nigdy nie mialam pieknej cery ale teraz to masakra... bo rozstepow to nie widac nie?:):P To one sie nie licza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie bluzka zakryje;-) wiecie co laski spadam sie kapac i dzisiaj sie szybciej klade bo noc minęła mi bezsennie;-) kolorowych senków;-) buziaki dla was i dla brzuszków;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja niby mam na 12 wrzesnia ale to wtedy jest wyliczone 42 tc:/ Dziwnie... wiec sadze ze pod koniec sierpnia dziecko przyjdzie na swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy miałaś ostatnią miesiączke? bo od niej odejmuje sie 3miesiace i dodaje 7dni i to jest niby prawidłowy termin wiec oblicz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia 87 17.05.1987
zapomniałam jak się nicka zaciemnia ciąża mi zleciała jak w mgnieniu oka tak liczylam każdy dzien a dzisiaj moja istotka ma 249dzien w moim brzuszku a tak w ogóle jestem najszczęsliwsza na swiecie!!! chciałam mieć od razu dziewoszkę i wiedziałam ze musi tak być nic innego nie przewidywałam tesciucha tylko ze chlopak bo u nich silne meskie geny a ja i moje geny klocilam sie z nia i klocilam , bo ciagle mowila ze cera moja ladna nie zbrzydlam itd dzidziunia nie chciala sie pokazac a rodosci nie bylo konca gdy w lutym 7mce na prenatalnych pon doktor pokazał cytuję: "tu jest szparka a tu wargi" prowadzę bloga na smyki.pl dla mojej dzidziuni zapraszam chetne tam prawie wszystko o moich pragnieniach i o fasoleczce i trochę o mężusiu i tesciuchowej ulciairodzinka.dzidzi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego mi wtedy wychodzi ze bede w 42 t?:/ Cos tu chyba jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×