Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

no wlasnie u mojego tez musza dzialki pozapisywac i tez musimy czekac :D moj mial prace w zawodzie tu u nas ale stwierdzil ze za malo zarabia a ja nie pracuje no i musial wyjechac, ale wlasnie jak mus to mus :))) Ja zaraz ide sie spotkac z przyjaciolka bo wrocila ze studiow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie zbyt waze dopiero 51 kg ;/ bo jestem ogolnie bardzo szczupla, no ale lekarz stwierdzil ze dobrze jest bo przy takich wymotach to nie ma co sie dziwic :) brzuszek ja i mąż juz zauwazamy bo zawsze mialam plaski, a teraz jest lekko zaokraglony :) piersi to urosyl mi duzo i juz sie rozstepy pojawily :( ale kupilam juz krem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana ja też zawsze szczupła byłam, zawsze 50kg ważyłam i przed ciązą też.. do 18tc przytyłam tylko 1kg:) a potem kilogramy zaczęły lecieć.. ale i tak mało przytyłam bo zaczynam 30tc a dopiero 7,5 kg na plusie więc myśle że to malutko:) a nie powiedziałaś mi czy się jeszze uczysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cie ale juz dzwonila przyjaciolka ze jedzie i musze wychodzic :) ale napewno wpadne tu pozniej i jak bedziesz to chetnie poplotkuje dalej :) Pozdrowienia dla Ciebie i dziecka :P Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie poszlam na studia, planowalam isc teraz od października ale mamcia moja mi odradzila i mowi ze studia mi nie uciekna :) tak ze jak Bozia a to pojde jeszcze za rok ;) A w roku 2008 skonczylam liceum i zdalam mature to moje osiagniecia dotychczasowe :P Teraz czekac na kolejny wazny egzamin na porodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj olenkia malenka;-) grono ciezarowek sie poszerza;-) ja tez bym chciala wlasny dom z ogrodkiem ale mamy mieszkanie i tez jestesmy szczesliwi;-) ulcia masz piekny ogrod bardzo ci zazdroszcze, ja mam za to wielki balkon wiec po czesci tez blisko natury;-) widze ze wy tez jezdzicie na zakupy do auchana, my tez - jest to jeden z tanszych sklepow w naszym miescie, szkoda tylko ze wybor owocow i warzyw jest marny - u was tez tak jest? my dzisiaj wybieramy sie gdzies na spacerek, jest tak piekna pogoda ale musze jeszcze pozmywac po obiedzie i poodkurzac;-( bede pozniej. buziaki laseczki;* ps. ale nadrukowałyscie czytalam i czytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka ja już urodziłam:D 8msc temu:) Ciąże prowadził mi.... yyyyy... nie pamiętam bo to nie polak i trudne nazwisko ale z Feminy koło Grunwaldu. Rodziłam na kamieńskiego i byłam zadowolona, wcześniej byłam na dyrekcyjnej i pomimo znajomości ( syn mojego lekarza jest tam ginekologiem położnikiem) nie chciałam tam rodzić. Wszystko stare, sprzęty, łóżka, fotele, sale... a na kamieńskiego full wypas luksusy, nowe łóżka porodowe, pojedyncze sale z łazienkami. Polecam A to że z Wrocławia jestem to już kiedyś nawet gadałyśmy bo pytałam gdzie mieszkasz dokładniej:P I witam nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki :P a powiedzcie mi czy jecie czasem chipsy i cole w ciazy? Bo ja ogolnie ich wogole nie moge, a w ciazy to sie nie powinno, ale lekarz zas mowi ze powinnam jesc na to co mam ochote tylko ze z umiarem takie. Myslicie ze srednia paczka chipsow moze zaszkodzic mojemu dziecku? Bo czasem jak mnie najdzie to sie zloszcze jak nie zjem troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:* Witam nowa kolezanke i moja imienniczke:) Olenka mysle ze chipsy nie powinny Ci zaszkodzic. Przyznam sie ze na poczatku jadlam ich duzo az mi troche zbrzydly:) A coli jeszcze nie probowalam odkad zaszlam w ciaze:) Chociaz wiesz, kazda inaczej przechodzi ciaze:) ULCIA juz sie nie moge doczekac kiedy urodzisz i nam tu w koncu napiszesz co i jak bylo!:) Matko tydzien Ci zostal przeciez to chwila moment i Zosia bedzie z Toba:) A Twoj brzuszek jest ogrooomny, musisz byc silna zeby go uniesc:) Ale slodko to wyglada, jak czlowiek sobie pomysli ze tam jest maly szkrabik to az sie lezka w oku kreci:) Ja dzisiaj bylam w szkole, troche zmeczona jestem ale daje rade. Maly strasznie hasal na wykladach, a byly takie nuuudne:) Eh ja dzisiaj zaczynam nowy tydzien jak GOSIA:) Zawsze w sobote zaczyna sie nowy:):* MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........21/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko ja bez coli dnia nie mogłam przeżyć w ciąży. Praktycznie codziennie była cola z lodem.Ale nie pita litrami tylko jedna mała, ewentualnie pepsi ale bardziej cola z lodem. A był też taki okres że branie na chipsy miałam. Te takie duszki jadłam słone. Na samą myśl o ich smaku ślinka mi leciała. Strasznie mnie ciągnęło do nich:) To samo z Mc Donaldem miałam.Młoda jest zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam olenka urwalam Cie z tabelki:( Juz sie poprawiam MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka ja z Md Donalda tez jem i zyjemy:) Malenstwu jak do tej pory odpukac nic sie nie dzialo... A chipsy to mowie Wam jadlam bardzo duzo i to te duze paczki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.... Ja jestem jakas nie wiem...:) Zmienilam tabelke zeby byla olenka ale ze swoim starym wpisem:) Musicie mi to wybaczyc:):P Ostatni raz wklejam... OBIECUJE:):P MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........21/12.09.09.....nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo:) ufff to bede sobie pozwalac na te chipsy ale tylko czasem :p bo ja ogolnie mam strasznie scharatany zoladek i watrobe i trzustke i takich mi nie wolno ale czasem :) heeheh a jak Wam mija wieczor? Ja siedze sama a raczej z dzidzia w brzuchu i czytam forum :) Meza nie ma :( ale za tydzien juz bedzie na kilka dni wiec moze sie gdzies przejedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :). dzisiaj mam dzien totalnie ANTY caly swiat i zostalam w domu. przegladalam kafeterie i znalazlam ten temat. wprawdzie nie jestem w ciazy i niestety na razie na to sie nie zapowiada ale i tak chetnie przejrzalam Wasze posty (prawie wszystkie). trochce tez sobie poplakalam bo bardzo Wam zazdroszcze... :). trzymajcie sie cieplutko :). zycze Wam wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze sama olenka tzn mozna tak pow bo dzisiaj sie z narzeczonym nie widzialam i jakos tak mi smutno:( A wieczor jakos sobie moja... Byleby szybko to pojde spac i bedzie niedziela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam mialo byc "mija" a nie" moja"... Ide sie juz polozyc:( Zycze milego wieczoru:( Pozdrawiam:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuc sie masz nas ;) mi sie nawet spac nie chce, chcialabym juz przyszly weekend, ale jak rano sie budze to ciesze sie ze jestem o jeden dzien blizej do pazdziernika :P Boje sie porodu, ale chcialaabym juz przytulic dziecko :) a jak to jest u was z wygladem zewnetrznym? Bo ja np mam pryszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja czipsów ziemniaczanych po prostu nienawidze!!! jak dla mnie smierdza i sa ble, ale nie powiem bo od czasu do czasu zjem takie kukurydziane snaki orzechowe, kiedys jeszcze flipsy byly smakowe a teraz na slodko to nie jem;-) a co do coli, zawsze wybieram inne napoje bo po lyku coli czuje sie napelniona jak balon, juz jak mam wybrac cos a nie ma wody albo soku to mirinde lub fante;-) mi w ciazy strasznie sie chcialo i chce lodów;-) dziewczyny niedlugo sezon na truskawki, czeresnie a ja bede karmiła (przynajmniej chce) i nie pojem jak co roku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam straszna ochote na truskawki i nie moge sie doczekac jak na dzialce u mamy wyrosna :D hehe bo sa juz w sklepach ale takie wieeeeeelkie ze szczerze boje sie je brac do ust pewnie sama chemia ;/ a chipsy moze nie hehehe dziwna jestem :P fajnie bedziesz juz karmic, a ja dopiero 15tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) ja niedawno dopiero wróciłam z zakupów, byłam w Auchanie i zrobiliśmy zapasy do lodówki no i mężuś sobie kupił buciki z Nike bo już stare miał brzydkie i trzeba było nowe:) Co do coli to ja w ciąży zrobiłam jej może z trzy łyki a przed ciążą piłam litrami i czasami mam na nią ochotę ale nie piję, jakoś nie przekonuje mnie picie coli w ciąży- w ogóle czegokolwiek gazowanego, co do czipsów to też jadłam kilka razy- po prostu jak mam ochotę to kupię i jem, ale w takim umiarkowanych ilościach. Ale mnie kręgosłup boli tak się nałaziłam, jej coraz ciężej jest a tu jeszcze dwa miesiące.. wogóle wiecie co, ja dzisiaj w depresje wpadłam, czuję się już strasznie nie atrakcyjna.. wiem że jestem w ciąży ale czuje sie taka gruba, brzydka.. w lustrze na siebie już nie mogę patrzeć, do tego ten trądzik na twarzy i na dekoldzie, czuję się okropnie, już bym chciała urodzić i się odchudzać i wrócić do swojego poprzedniego wyglądu.. heh, normalnie dołek mnie jakiś dzisiaj złapał z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Catarinka, sorki za te skleroze:P pomylily mi sie fora najwidoczniej:P co do zakupow tez zawsze robilismy w auchanie, ale od niedawna zaczelismy kupowac wszystko na targu- sa swieze warzywa i owoce nie wspominajac juz o tym, ze jest conajmniej polowe taniej no i duzo mniej czasu to wszystko zajmuje:) a ostatnio nawet zauwazylam, ze mozna dostac tez bardzo ladne ubrania, ktore moga robic za ciazowe, bo nie wiem jak Wy, ale z tymi mam problem- z linii h&m mama wszystko maja na jedno kopyto, a typowo ciazowe firmy jak np nivena sa za drogie jak na ciuchy na te ostatnie 2-3 miesiace. wlasnie wrocilam z moim mezem z miasta- spotkalismy sie ze znajomymi i wlasnie szykuje sie spac, tak wiec dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamuszki ja tu wpadłam juz o 04:50 jak tylko maz do pracy na pierwsza dniówkę pojechał (system cztero zmianowy : 4 dni na rano-1 dzien wolnego, 4 na popo-1 d. wolnego, 4 na noc-2d.wolnego po 8 godzin) ale czytalam wpisiki!!! przyszłam oznajmic, że jak maz pojechal zamknelam za nim bramy dwie pomachalam i wpelzlam po schodach na gore ale jeszcze nie do lozka tylko do kibelka... no i siusiam i biore papierek i się podcieram hehe a tam sluz!!!! i tak troche wiecej tego niz zwykle juz kilka razy mialam taka wydzieline na bieliznie ale to po wysilku i malenko i nie zwracalam na to uwagi bo zawsze byl przeźroczysty i czekalam na krwisty, ale dzisiaj tez nie byl niczym podbarwiony wiec poczytalam teraz o czopach sluzowych na necie i moje drogie!!! to jest zwiastun mojej ZOFIJIII, ale z tego co tam pisza to moze byc juz dzisiaj lub rownie dobrze za 2 tygodnie. ale wiecie jaki mnie spokoj opanował!? jestem szczesliwa chociaz cala noc nie spalam prawie i sie krecilam , ale to chyba dlatego ze prosto przed spaniem zjadlam 4 kanapki chleba z salata i pomidorem i sola tak mi smakowaly i standardowo lody dwie galki w wafelku :) i ja mam miec maly brzuszek!!! bylismy w tym auchanie w sosnowcu zawsze tam jezdzimy, ale nie wydaje mi sie zeby tam bylo az tak tanio jezdzimy tam bo mamy auto na gaz a gaz tam zawsze jest najtanszy a do tego moj misiek jest smakoszem piwa lobuz jeden i zawsze w auchan piwo duzo tansze a nawet najtansze Warke kupil wczoraj za 1,88 a u nas w sklepie 2,9zl a przy okazji ja zrobie jakies zakupy masz racje Tymbarkowa owoce i warzywa odstraszaja i cena tez ale jak ladne sie trafia to kupie cos ale marchewki np trzymaja mi sie tylko 2 dni w lodowce na najnizszej temp i sie juz zaczynaja slimaczyc ble!!! a jak na ryneczku sobie kupie to do 3 tygodni jest roznica wiec ja tak latam po sklepach piwo kosmetyki pasty, plyny, proszki mleko no i tanie lody litrowe kupuje w auchan, soki, napoje wody mineralne w biedronce, chleby masla czasem ladna wedline jak maja to w intermarche, slodycze tanie w lidlu i tak warzywa na ryneczku staram sie kupowac. wczoraj mialam taka ochote na redsa ale nic z tego, cala ciaze wytrwalam to i koniuszek tez dam rade!!! w 3 miesiacu to pamietam mialam przerazliwa ochote na sprajta i kilka razy kupilam 2 l i prawie duszkiem wypilam, ale minelo cala ciaza bardziej mi na lodach uplywa!!! a maz moj wczoraj wlaczyl filmik na dvd i zajadal cipsy cebulowe i popijal warka a ja patrzylam jak na ptaszka w klatce a ten sie smial i mi na zlosc machal cipsikiem!!! :D ale nie bylam zla za to ze znowu piwko saczy tak sie wczoraj z tym podworkiem nameczyl ciesze sie ze podoba Ci się Tymbarkowa, ale ile to z tym meczarni i roboty, a dzisiaj mamy gosci tesciow i panstwo Jedrusikowie z cora w moim wieku ona bedzie chrzestna mojej fasolki OOOLLL nie martw sie jak tylko bedzie sie cos dzialo informacje z pierwszej reki wszystko ze szczegolikami Ci opowiem. To mile co piszesz ja tez jestem tego samego zdania o brzuszkach, a ciazy mi okrutnie ciezko mi sie zrobilo wczoraj to naprawde czulam sie jak czolg nigdy do tad nic mi takiego nie bylo jeszcze 4 dni temu okna sobie mylam i bez problemu!!!! nie martwcie sie swoja nieatrakcyjnoscia ja tez sie tak czuje czasem ale zaraz sobie przypominam wpisy dziewczyn z forum o zyciu po stracie , ze one marza o tym wszystkim co my mamy ot tak co nam przychodzi ze smiechem i czuloscia i zyjemy sobie beztrosko a one bidule po kilku poronieniach nawet nie sa traktowane jako polowki matek a tak samo przeciez nosily pod sercm zbieraly wyprawki czekaly na ruchy mowily glaskaly nadaly imionka a nawet urodzily takie male swoje cialka i najgorsze co otoczenie robilo to mowilo nie martwcie się jestescie jeszcze mlodzi napewno jeszcze bedziecie miec dzieci, ale jak zastapic jedno dziecko drugim tak sie nie da one zawsze myslo dzisiaj mialo by roczek juz by mowilo dzisiaj to dzisiaj tamto i dlatego ja jestem szczesliwa i dziekuje ze moje malenstwo ma prawo do zycia ze jest juz tyle dni we mnie i ze zblizamy sie do spotkania a jednoczesnie wiem ze im dluzej jestesmy razem tym trudniej byloby mi zyc bez niej dlatego kocham moje opuchlizny na nogach 30 kilo wiecej i ten nos ktory zwiekszyl sie 10 krotnie i zmienil zupelnie wyglad mojej twarzy hehe znowu litanie siostry Urszulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) piękna dziś pogoda u mnie, a u Was? Zaraz lece do Kościoła, ale przedtem chciałam o coś zapytać. Otóż od początku ciąży mam na bieliźnie takie nie wielki śluz, czasem więcej, czasem mniej. Ale czy Wy też tak? Przypominam jednak, że jestem w 15tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki, ja dopiero po śniadanku:) co prawda wstałam jakoś po 6;00 bo mąż pojechał na giełde do Gliwic z kuzynem i potem nie umiałam zasnąć, leżałam chyba z 1,5godziny w łożku i się męczyłam ale potem jakoś mnie zmogło no i się obudziłam po 10 :P Ulcia masz racje musimy cieszyć z naszych brzuszków bo przecież w nich są nasze najukochańsze istotki których pragniemy i kochamy najbardziej na świecie. Ja też dziękuje Panu Bogu że dał mi mojego kochanego Michasia i że mogę czuć sobie jak we mnie bryka i juz niedługo go zobaczę, to niesamowite uczucie i szczęście:) Olenka nie martw się też śluz to normalka, występuje w ciąży i to nic dziwnego - no chyba że ma jakiś żółtawy albo zielony kolor to może oznaczać stan zapalny, ale tak to myśle że jest wszystko w porządku, sama go troche mam, nie dużo ale czasem się pojawi... Jakie macie plany na dzisiaj dziewczynki? Ja niedługo będe się zabierała za obiadek, a po obiadku jedziemy do mojej siostry do Rybnika.. muszę odwiedzić mojego drugiego \"synusia\" Piotrusia:) potem pewnie w drodze powrotnej wstąpimy jeszcze do brata mojego męża i znowu wrócę na sam wieczorek umęczona hehe ale to fajnie, lubię niedziele spędzać poza domem tymbardziej jak jest taka śliczna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×