Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

OOLL ja to się bardziej niecierpliwię niż Ty, jestem taka ciekawa z jakimi wrócisz wieściami, jejuuu, jakbym mogła to bym się zabrała z Tobą na te USG :P pamietaj po wizycie jak najszybciej do domku pędź tak hop hop i czekamy na relacje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zaskoczona dla Ciebie moze sa najwazniejsze studia dziene bo z Twojego wpisu to wnioskuje, ale dla innych dziewczyn a w tym dla mnie najwazniejsza jest rodzina. Napewno bedzie ciezko, ale na co mamy czekac? Studia nie uciekna, moge studiowac w kazdym wieku, a teraz nawet studenci sprzedaja w sklepach, albo wogole pracy nie maja, oczywiscie nie wszyscy bo jak ktos ma znajomosci to znajdzie lepsza prace. Wiec o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko to najwspanialsza sprawa pod słońcem i dla mnie największą wartością w życiu jest rodzina:) a jakbyś nie zauwazyła to wszystkie mamy już stałych partnerów, mężów, któzy dobrze zarabiają, mamy gdzie mieszkać i za co się utrzymać i na co mamy czekać jeśli czujemy się gotowe do bycia matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo zaskoczona
jak ci sie nie podoba to wyp............ z tad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo zaskoczona
znalazla sie wielka studentka niech chcesz zostac matka to nie twoja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co najlepiej po prostu nie zwracać uwagi na wcibskie pomarańcze i ich posty i będzie święty spokój ;) ja właśnie kibelek posprzątałam, wsiuu niby mało roboty ale tak się zmachałam że szok.. aż mi łydki opuchły od mycia tej podłogi na kolanach hehe :P później jeszcze musze łazienkę ogarnąć ale to tak za godzinkę, teraz trzeba odpocząć :) Dobrze że obiadek mam zrobiony, bo z wczoraj została zupka i druie danie więc jeden problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo zaskoczona
sorry dziewczyny ale ponioslo mnie bo jak widze taka nawiedzona to az mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :) a Ty też należysz do naszego grona, tzn jesteś w ciąży albo masz już dzidziusia? może dołączysz do nas jeśli tak nas fajnie bronisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo zaskoczona
musiłam to napisac pod pomaranczowym nickiem a czarny juz mam uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wstalam po raz drugi dzisiaj ;) bo bylismy o 7 rano z moim mezem na badaniach na jego grupe krwi. wlasnie w przyszly poniedzialek konczy mi sie zwolnienie i troszke sie boje, czy lekarz da mi zwolnienie na nastepny miesiac (poprzednie zwolnienie nie bylo od prowadzacego)...nie czuje sie najlepiej, ciagle mi slabo i w dodatku ciezko sie oddycha, jak mowilam ostatnio o tym lekarzowi to stwierdzil, ze wszystko w normie :/ no, ale do wizyty jeszcze tydzien, wiec zobaczymy.... w srode ide na badania na cukrzyce i na pobranie krwi, bo ostatnio mialam za malo czegos tam i od miesiaca lykam zelazo ;) dzisiaj jedziemy po letnio-jesienna kurteczke dla Młodej, ktora upatrzylam wczoraj, i zostaje mi jeszcze isc po wozek, kosmetyki i Młoda moze juz przychodzic na swiat;) ide wlasnie gotowac spaghetti, bo moj maz jeszcze sobie smacznie chrapie, tak wiec milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie tak sobei czytam was i czytam bo pisze ta prace i mi sie nudzi....:) Do bardzo zaskoczona ja tez studiuje dziennie i to fizjoterapie mam zajecia w szpitalu normalnei praktyki do tego pracuje dorywczo stojac na promocjach też mam chlopaka chciałam wyjechać do wrocławia na studia uzupełniające i otworzyć jeszcze jeden kierunek ale jak to się mówi wpadłam i wiesz co??? na początku może i byłam w szoku ale jak zobaczyłam serduszko na ekranie to wcale mi juz nei jest tak szkoda ze nei pojade do tego Wrocławia a studia?? normalnei skoncze dziennie tutaj na miejscu i wiem że będzie cięzko ale jak się chce to się uda. Pozatym jak widzisz tutaj żadnych patologi nie ma, czy to wpadka czy planowane każda z nas ma wsparcie i rodziny i partnerów. A wiecie ja sobei tak myśle co ci ludzie tak sie dziwią mamy 22 lata stałych partnerów a nasi rodzice ile lat meili jak my pojawiłyśmy się na świecie. I nie lubei takiego biadolenia że ciąza to juz przekreśla wszystko może leniom przekreśla kto powiedział że życie jest łatwe?? pozdrawiamw szytkie mamuski i te przyszłe i obecne a do dziewczyn podczytujących dorośnijcie bo macie już swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa rozni ludzie i kazdy ma inne priorytety w zyciu ale tak jak mowisz co stoi na przeszkodzie zeby miec rodzine, dom prace i sie uczyc - dla chcacego nic trudnego!!! ja szybko dorosłam, miałam normalny dom rodzinny nie żadne patologiczny, nigdy mi niczego nie brakowało wiec nie rozumiem pojmowania niektorych dziewczyn ze jak ma sie te 22 lata to jest sie za mlodym na to wszystko. mnie juz od dawna nie ciagnie do chlania piwska w podrzednej dyskotece, tony makijazu na twarzy i mysleniem tylko o sobie!!! z reszta nigdy mnie do tego nie ciągnęło.mam to czego zawsze pragnelam i jestem najszczesliwsza na swiecie. wlasnie zabralam sie za sprzatanie i powiem wam ze zawsze mam czysto ale ja sobie wrecz wmawiam ze jest brudno;-) wysprztaalam kuchnie, sypialnie i wc i padam, przyszlam chwile odsapnac i zabieram sie za reszte... kurde jak na 9 mc to i tak sie dobrze trzymam;-) cos ulcia sie nie odzywa moze juz ma przy sobie swoja malenka zosienke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) Hihi ale niespodzianka:) na 89% bede miala coreczke:) Taka jestem szczesliwa mowie Wam dziewczyny:) Mala juz wazy prawie 0,5kg:) Zmieniam szybko tabelke :):):):P Eh jestem najszczesliwsza osba na swiecie:) Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........21/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Michałek ma czkawke znowu, hiih :) OOLL pewnie juz po wizycie albo jeszcze w trakcie - ciekawe jak tam i czy już wie czy to chłopiec czy dziewczynka :) Tymbarkowa podziwiam że masz tyle siły do sprzątania i to w 9msc. Ja w sumie też jakoś daję radę ale nie sprzątam non stop, staram sie nie przemęczać, ale syfu też nie mam żeby nie było, w ogóle ostatnio jakaś leniwa się zrobiłam i nic mi się nie chce... i ten kręgosłup ciągle boli.. ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a ja właśnie o Tobie OLL pisałam - gratulacje kochana !! ale wiesz jeszcze nie bierz tak sobie tego do serca bo dziewczynki częściej się w chłopców zamieniają zeby potem nie czuła rozczarowania ale pewnie będzie córeczka, cieszę się razem z Tobą super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia napewno nie bede rozczarowana bo najwazniejsze ze wszystko jest dobrze. Ale tak bardzo chcialam corcie:) Dziekuje dziewczyny za gratulacje:):* Eh tymbarkowa masz racje Ulci cos nie ma.... moze juz na porodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie tak sobei czytam was i czytam bo pisze ta prace i mi sie nudzi....:) Do bardzo zaskoczona ja tez studiuje dziennie i to fizjoterapie mam zajecia w szpitalu normalnei praktyki do tego pracuje dorywczo stojac na promocjach też mam chlopaka chciałam wyjechać do wrocławia na studia uzupełniające i otworzyć jeszcze jeden kierunek ale jak to się mówi wpadłam i wiesz co??? na początku może i byłam w szoku ale jak zobaczyłam serduszko na ekranie to wcale mi juz nei jest tak szkoda ze nei pojade do tego Wrocławia a studia?? normalnie skoncze dziennie tutaj na miejscu i wiem że będzie cięzko ale jak się chce to się uda. Pozatym jak widzisz tutaj żadnych patologi nie ma, czy to wpadka czy planowane każda z nas ma wsparcie i rodziny i partnerów. A wiecie ja sobie tak myśle co ci ludzie tak sie dziwią mamy 22 lata stałych partnerów a nasi rodzice ile lat meili jak my pojawiłyśmy się na świecie. I nie lubię takiego biadolenia że ciąza to juz przekreśla wszystko może leniom przekreśla kto powiedział że życie jest łatwe?? pozdrawiam mamuśki i te przyszłe i obecne a do dziewczyn podczytujących dorośnijcie bo macie już swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze do was wieczorkiem jeszcze:) Zycze milego dzionka:) He zebyscie byly dzisiaj tak szczesliwe jak ja:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozaki87 wkleiłaś drugi raz tego samego posta, chyba coś Ci się pokiełbasiło :P A Ulcie chyba naorawdę wzieło, pewnie już trzyma swoje maleństwo, mam nadzieję że da szybko znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mysle i mysle o ulci i jej mezu zazdrosniku, ze ide zaraz powoli konczyc sprzatanie i zaczne pakowac torbe;-) ja mam usg w czwartek - moj marcelek chyba nie zamienil sie w dziewczynke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tymbarkowa ale by były jaja hihi jakby Hania wyskoczyła, ale ważne zeby dzieciątko zdrowe było:) No Ty teraz w czwartek a ja już za tydzień.. juhuuu :)muszę badania na krew i mocz po weekendzie majowym zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi komputer świruje i dwa razy to samo wysłało hmmm....?? no oll gratuluje!!! ja po cichu też marze o córuni ale zobaczymy synek też fajny:):) mój O to by synka chciał:):) ja ide dopiero 5 maja i to bedzie polowa 15 tyg to chyba za wczesnie żeby co kolwiek mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee moze zrobimy sobie jeszcze tabelke z najblizszymi wizytami naszymi bo tak ciągle sie kazdą kazdej pyta kiedy idzie.. a jak juz jakas pojdzie to potem zmieni date na anstepna i bedziemy wiedziały na bierząco hm? dobry pomysl czy glupi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×