Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Cześć dziewczyny;-) A ja dzisiaj jakaś osłabiona jestem, w ogóle nie mam apetytu;-( Strasznie duszno na dworze, nie ma czym oddychać;-( Wiecie ale mam czasami wrazenie ze cos ze mnie wycieka;-( Chodzi o to że np oddam mocz w toalecie, podetrę się papierem, ubiore majtki spodnie ide cos robic i mam wrazenie ze cos sie leje;-( patrze na wkladke ale nie jest jakas mokra ani nic, nawet sladu nie ma chyba ze to cos jest bezbarwne i szybko wsiaka;-( musze koniecznie o tym powiedziec lekarzowi, ale to w czwartek na usg;-) gosia jutro na pewno przyjdzie twoj fotelik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki! pogoda za oknem taka piękna a ja muszę siedzieć i pisac prace :( a tak mi sie nie chce no ale czas goni... Oleńka maleńka fajnie że masz termin na październik to tak jak ja, nadal jestem na końcu no ale mamy zblizone terminy powiedzmy :) co do niezdrowego jedzenia typu chipsy i cola to ja przed ciążą jadlam duzo takich rzeczy ale zawsze szczupla bylam 41 kg ważyłam :):) teraz jakoś na chipsy nei mam ochoty ale za to frytki bym jadła kilogramami :):):) co do napojow to ja czasem pije sprita albo pepsi bo ma cukier i jak mi slabo to akurat nawet jak w szpitalu bylam to mi kazala sie napic zebym lepiej sie poczuła. Można jeść wszystko ale bez przesady bo taka cola to sama chemia i pozatym od nadmiaru jej picia jeszcze przy ciepłej temperaturze kwasy w żołądku się mogą robić. U mnie brzuszek juz wystaje pomalu zaczynam włąśnie 14 tc :):) zobaczymy jakie rozmiary osiagnie w czasie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaki87 :) ale fajnie, że Ty też na październik masz termin, bardzo mnie to cieszy :):):) bo jak nas więcej to mi raźniej :P mowisz, ze juz Ci brzuszek widac?:) u mnie powoli tez, ale nie za duzo :P tez zawsze chuda bylam :D no i ciagle mi mowia ze chuda jestem a mnie to straszie denrwuje :/ Dzis jak bylam w Kosciele to tak mi sie slabo zrobilo ze musialam isc blizej wyjscia, zeby powietrza nabrac, ale jak na zlosc przyszla kobieta tez w ciazy tylko ze z wiekszym brzuchem :) i musialam jej ustapic chociaz ona sie nie czula zle tylko tak sobie stanela. No i mi dalej bylo zle wiec kucalam, stalam i ak przez cala msze ech... :) Teraz sie obiadam salatką bo sasiad ma Komunie i mi dali troche smakolykow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy:) Pewnie wszystkie smacznie spicie:) ja juz jestem w \" pracy\" :) olenka ten sluz to normalne. Tez mnie to na poczatku martwilo ale gin pow mi ze mam sie martwic tylko wtedy jak bedzie takie jak bialy ser:/no wiesz takie grudki:) a jak jest tylko bialy to to jest naturalne.Zreszta jesli sie niepokoisz to pow o tym na wizycie jak Cie bedzie badal:* Ulcia bede za Ciebie napewno trzymala kciuki:* Eh jejku jak ja sie nie moge doczekac:) A pozniej pewnie bedzie tymbarkowa to nie strasz jej za bardzo bo urodzi biedna wczesniej:):P Oczywiscie zartuje, napewno WSZYSTKO bedzie dobrze i zycze nam tego z calego serducha:) Dziewczyny ja dzisiaj mam to USG o 14:20:) Nie zapeszam ale mam cichutka nadzieje ze sie cos dowiem:) Wieczorkiem zdam relacje:)Buzka:* Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy:) Pewnie wszystkie smacznie spicie:) ja juz jestem w " pracy" :) olenka ten sluz to normalne. Tez mnie to na poczatku martwilo ale gin pow mi ze mam sie martwic tylko wtedy jak bedzie takie jak bialy ser:/no wiesz takie grudki:) a jak jest tylko bialy to to jest naturalne.Zreszta jesli sie niepokoisz to pow o tym na wizycie jak Cie bedzie badal:* Ulcia bede za Ciebie napewno trzymala kciuki:* Eh jejku jak ja sie nie moge doczekac:) A pozniej pewnie bedzie tymbarkowa to nie strasz jej za bardzo bo urodzi biedna wczesniej:):P Oczywiscie zartuje, napewno WSZYSTKO bedzie dobrze i zycze nam tego z calego serducha:) Dziewczyny ja dzisiaj mam to USG o 14:20:) Nie zapeszam ale mam cichutka nadzieje ze sie cos dowiem:) Wieczorkiem zdam relacje:)Buzka:* Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........21/12.09.09.....nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......nie wiem U nas zaczął się już 37tc;-) Dzisiaj cala noc nie spałam, co chwile latałam do toalety, wychodziłam myłam ręce i znów mi się chciało;-( Pęcherz sprawiał wrażenie przepełnionego a tak na prawde leciało kilka kropelek;-( Dziwnie wieczorem mnie brzuch pobolewał - takie ciągnięcie czułam;-( Stres jak nie wiem, boję się że urodzę przedwczesnie, brzuszek obniżył mi się już ze 3 tygodnie temu, ale rano jak go zobaczylam w lustrze jest jeszcze niżej. Ulcia a ty jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja wcinam śniadanko i dzisiaj bede cały dzień niecierpliwie czekała na fotelik- mam nadzieję ze przyjdzie:) Tymbarkowa nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie ok, tej mojej koleżance też brzuch obniżył się chyba już w 32tc i skurcze miała wcześniej jakieś a teraz nic i ten czop jej odszedł i nic, dalej chodzi, a termin minął 2dni temu a też tak się stresowała że za wcześnie urodzi a teraz musi czekać... OOLL daj od razu znać po wiycie bo się niecierpliwię jak tam u Ciebie i jak maluszek, mam nadzieję że teraz wszystko wypali:) Ulcia a Ty jak? jeszcze się trzymasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia fotelik powinien przyjsc dzisiaj, sprawdz stan przesylki prxed podpisaniem, zebys w razie czego mogla zlozyc reklamacje;-) mowie ci stresik jest, wiem ze jeszcze troszke dni jest ale boje sie juz bardzo... ooolll mam nadzieje ze poznasz dzisiaj plec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny :* Wlasnie nie dawno wstala, a pol nocy przechodzilam jesc i do wc jak zwykle :D i zrobie sobie cos pysznego na snadanko. Oczywiscie rano przywitaly mnie pierwsze wymioty :/ jak to juz u mnie o 7tyg :P przyzwyczailam sie :D Wczoraj moj maż mi napisal ze jego kolega jedzie bo zona rodzi :) i teraz czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc co im sie urodzilo :P i czy wszystko dobrze. Fajnie mi to strescila ze ona ma JAKIES skurcze co 6 minut hehehe, trzeba bedzie chlopaka przeszkolic zeby wiedzial co znaczy te jakieś :P Tymbarkowa nie przejmuj sie, napewno bedzie wszystko dobrze i trzymam mocno kciuki :) Olka jak tylko wrocisz z USG pisz co u Was slychac:) Gosiu a jaki ten fotelik?? do auta? :) A powiedzcie mi dziewczyny czemu z moich obliczen wynika ze zaczelam 17 tyg a u gin ze 16 tyg ;/ 17 to poczatek 5 miesiaca? dobrze ja to licze? szczerze to gubie sie w tym a chodzila na biol-chem :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia a dal ci cos gin na te wymioty? ja prawie 3 mc-e wymiotowalam ale bralam czopki i pilam herbate z imbiru;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dal mi Torecan czopki, i herbate tez sobie kupilam, ale nie podeszla mi do gustu :P wiesz mnie na samym poczatku tak bardzo ale to bardzo ze w szpitalu wyladowalam na tydzien :( ale teraz to tylko rano i sporadycznie w dzien lub w nocy. Znacznie mniej niz na poczatku :) dlatego sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasinka1986
ja jestem z rocznika 88 kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w 9tyg ciay i to nadodatek blizniaczej termin mam na 27listopada ale znajac blizniaki pewnie szybciej im sie posmieszy na ten swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sasinka;-) proponuje wpis do tabelki znajdziesz ja wyzej;-) super ze bliznieta;-) olenkia ja tez torecan bralam, poczatkowo codziennie pozniej tylko w sytuacjach nie do wytrzymania;-( wiem jak sie meczysz bo ja mialam to samo, przez wymioty od samego poczatku jestem na zwolnieniu w pracy, bo nie dawlalam rady dojezdzac,kosz na smieci na przystanku autobusowym byl zawsze moj - i te spojrzenia ludzi bardzo mało jadłam praktycznie suche tosty i wode;-( ale na szczescie juz minelo;-) chociaz ostatnio zauwazylam ze po soku marchewkowym jednodniowym zle sie czuje i musze go zwymiotowac a przed ciaza pilam go codziennie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam tak z sokiem jablkowym :P chocbym wypila lyczka albo zjadla jablko to zaraz lece :P no a przed ciaza to bym litrami mogla pic :D tak ze staram sie nie pic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki fotelik już przyszedł juhuuu :D jest swietny, widać że bardzo wygodny i bezpieczny, jestem bardzo zadowolona:) Olenka tu masz linka to sobie zobacz bo ja na allegro zamawiałam, kolor wybrałam ten pomarańczowy:) http://www.allegro.pl/item606447795_duzy_wygodny_bezpieczny_fotelik_dla_noworodka.html Sasinka witaj w naszym gronie, to jesteś z mojego rocznika, ja też 88, fajnie że będziesz miala bliźniaczki, a jak znosisz ciążę? :) wpisuje się do tabelki jest wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia to super;-) na pewno bardzo sie cieszysz;-) ja tez zawsze jak czekam na przesylke z allegro i ja dostane to ciesze sie jak glupia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajny :) ja już chciałabym robic zakupy dla mojego dziecka, ale raczej za wczesnie i nawe nie wiem jaka plec. A Wy kiedy zaczelyscie robic zakupy? w ktorym tyg ciazy? Bo co o miesiecy ciazy to ja juz sie pogubilam i licze teraz tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie :D mnie w ogóle cieszy jak kupie coś dla małego.. wczoraj byliśmy w Tesco w Rybniku po drodze jak wracaliśmy od mojej siostry to kupiłam 2 pary łapek niedrapek bo jeszcze nie miałam, i takie pajacyki tylko z krótkim rękawkiem 2pary i taką fajną książęczkę co się tam wypisuje wszystko o dzidzi, taka pamiątka, wiesz data narodzin, waga, potem pierwszy ząbek, odcisk stópki itp rózne fajne rzeczy w niej są i bardzo mi się podoba:) Tymbarkowa a Ty już masz wyprane ciuszki? czyli ile przed prałaś? 1,5msc? i proszek Lovele? a płyn do płukania też dawałaś.. i w jakiej temp prałaś.. napisz proszę bo ja bede się brała za pranie początkiem czerwca:) niby jeszcze miesiąc ale wolę wiedzieć wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik-87
Cześć! jestem mamą rocznego Kubusia . wpisuję się do was ... Jak znosicie ciąże ? Ja noe miałam problemów czułam się super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka miesiace liczy się tak: 1 - 4,5tc - pierwszy miesiąc 4,5 - 9tc - drugi miesiąc 9 - 13,5tc- trzeci miesiąc 13,5 - 18tc - czwarty miesiąc 18 - 22,5tc - piaty miesiąc 22,5 - 27tc - szósty miesiąc 27 - 31,5tc - siódmy miesiąc 31,5 - 36tc - ósmy miesiąc 36 - 40tc - dziewiąty miesiąc Ja zaczęłam kupować rzeczy dla dzidzi gdzieś od 18, 19 tc ciąży, nie wierzę w żadne zabobony bo co ma być to będzie. Moja bratowa kupowała rzeczy już od samego początku jak tylko się dowiedziała, czyli od 6tc i wszystko było ok, no urodziła co prawda miesiąc wczęsniej ale dzidzia zdrowiutka i wszystko dobrze było więc myślę że to sprawa indywidualna i każdy zaczyna wtedy kiedy uważa że jest odpowiednia pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia a powiedz mi jak z ubrankami w tym tesco cenowo? bo ja nie jezdze do tesco bo mam daleko, ale jak warto to bym zajrzała;-) w jakiej cenie taka ksiazeczka? Ja wszystkie ubranka mam nowe i zaraz po zakupie je pralam w 30stopniach i chowalam do kartonu, teraz zamierzam w przyszlym tygodniu jeszcze raz je odswiezyc rowniez w 30 stopniach i poprasowac i juz do szafy poukladac. Wszystkjo prlaam i plukalam w loveli ale nie sypalam calej miarki proszku tylko tak pol bo ubranka byly czyste tylko nowe, plynu do plukania rowniez lovela lalam po 3/4 zakretki. Ubranka ladnie pachną i sa mieciutkie. Wolę lovele bo jest tansza niz jelp i to o polowe. Wiesz gosiu ja nasze ubrania piore w vizirze i plukam w lenorze i pozniej mam zamiar prac te marcelka tez w vizirze tylko sensitive bo szkoda mi pieniedzy na takie proszki, no chyba ze maly bedzie mial uczulenie. ale napislam, mam nadzieje ze mnie zrozumialas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roczni87 zaczernij sobie nick żeby nikt się nie mógł pod Ciebie podszyć i witaj w naszym gronie:) podaj miejscowość i datę narodzin kubusia to wpiszę Cię do tabelki:) oleńka wózek fajny, z tej firmy co fotelik dostałam:) ale ja wozek z innej firmy bede zamawiac, ale na to jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik-87
mogę oleńko poradzic Ci tylko ze gleboki wozek bedzie ci potrzebny ok 6 msc. a spacerowka oczywiscie na dluzej i lepiej aby byla nieduza bo inaczej bedzie problem z wlozeniem do bagaznika albo nawet w podrozy autobusem. sama kupilam takiego olbrzyma i zaluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no wkońcu jakie realne przeliczenia na miesiace :) wiec ja teraz jestem jeszcze w 4 miesiacu koncowka :) oj tak sie ciesze :) Wlasnie myslalam ze w ten weekend juz kupie cos dla dziecka bo maz przyjezdza i bardzo by sie cieszyl jak by byl ze mna na takich zakupach :P ale sobie tez musze kupic pare rzeczy i chyba sie bedziemy przeprowadzac :P jutro sie dowiem czy dojdzie do skutku ta przeprowadzka, tylko wtedy nie bede miala dostepu do neta i co ja zrobie :( moze kupie przenosny z ery eheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik-87
a jak zaczernic :) glupie pytanie :::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dzięki Tymbarkowa, ja też mam wszystkie ubranka nowe z tym że ja ich jeszcze w ogóle nie prałam... a co do proszku i płynu to też będe stosowała na początku lovele:) Jeśli chodzi o tesco powiem Ci że tam są w sumie same ciuszki z tej firmy Chereoke czy jak się to pisze (mniejsza z tym) i w sumie ceny nie są aż takie tanie ale wydaje mi się że niektóre są takie że można kupić.. ja np się skusiłam na te pajace 2pary tylko że krótki rękawek za 32zł czyli jeden wychodzi 16zł to aż tak dużo chyba nie jest.. a książeczka 29 zł ale jest naprawde super i warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy macie juz dla swoich pociech? napiszcie mi to moze mnie zainspirujecie :P Wlasnie tez sie zastanawialm czy nie za duzy bedzie, nawet ciezko bylo by mi go wnosic po schodach, ale zobacze jeszcze z wozkiem co i jak poniewaz szczerze to naprawde lubie wozki typu wlasnie 3w1 lub 4w1 bo sa wszystkie rzeczy odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×