Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

zwroc uwage aby byl lekki , moze znajdziesz wielofunkcyjny a akurat nieduzy. ja Kube urodzilam w maju termin mialam na 25 kwietnia wszystko 2 tygodnie przed naszykowane mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia podaj tą miejscowość skąd jesteś i kiedy synka urodzilaś wpiszę cię do naszej tabelki i bedziesz z nami na stałe he:) Olenka ja też wybrałam duzy wózek bo z firmy Baby Merc, ale jakoś nie przejmuje się tym, auto mamy pojemne a wnosić bedzie miał mi kto, a ten mi się właśnie podoba i nie zamierzam szukać innego:) Ja dla Michałka już mam ponad 2 reklamówki ciuszków ale i tak dalej uważam że to mało, mam 1kocyk i ręczniczek, rożek no i fotelik :) takie rzeczy jak łózeczko, pościele i wózek bede kupować dopiero po remontach, bo czeka mnie ( jak już wcześniej wspominałam ) wymiana okien w całym mieszkaniu końcem maja i malowanie itp więc nie bede tego przenosiła z miejsca na miejsce a jeszcze się pokurzy wiec po co, kupię jak już będzie wszystko gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia mowia ze te wozki wielofunkcyjne sa do dupy, ze spacerowka pozniej masywna itp;-( ale jak sie same nie przekonamy to nie bedziemy wiedziały. ja bede miala ten - http://allegro.pl/item611698059_gondola_spacer_coneco_toledo_fotelik_2xfolia.html Jezeli nie znasz jeszcze płci maluszka mozesz kupowac powolutku wanienke, reczniki, pieluszki tetrowe, jak chcesz to tez flanelowe (sa bardzo mieciutkie z wzorkami i moga zastepowac kocyk w upały), kocyk, rozek... Co do ubranek to ja stanowczo przegiełam bo mam ich nadmiar;-) Większość w rozmiarze 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś...............03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........21/12.09.09.....nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......n ie wiem prosżę już Cię wpisałam, mam nadzieję że dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny tez ten wozek :) podoba sie mi :P co do ciuszkow to mam pare ale to dostalam no i raczej sa na 6 miesiecy wiec beda sobie jeszcze lezec dlugo :P och to moze w sobote sie wybiore i cos kupie :) a myslicie ze jak pojde teraz na wizyte a ide 13 maja i bedzie to wedlug mnie 19 tyg a wedlug lekarza 18 to czy bedzie mozna juz zobaczyc plec? oczywiscie jak dzidzia sie nie zakryje w tym miejscu nozka :P a 6 maja ide do dentysty i sie boje bo mam dziure ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkia ja plec poznalam na usg polowkowym w okolo 21tc;-) jezeli gin ma dobry sprzet i bobasek sie ładnie odwroci to sa duze sznase ze mozesz ponzac plec maluszka!!! bedac u sadysty pamietaj aby powiedziec ze jestes w ciazy jezeli bedziesz chciala skorzystac ze znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka ja poznałam płeć mojego Michałka w 19tc (18tc 5d to był dokładnie), niby lekarz powiedział że to tak na 90% ale pokazywał mi siusiaka.. potem jak byłam w 23tc to akurat nie było widać bo mały się zakrył, a teraz 9 kwietnia w 27tc pokazał ładnie i mam nawet zdjęcie siusiaka i jajek więc myśle że Michałek się już w dziewczynke nie zamieni, ale najważniejsze żeby był zdrowy:) Ja teraz idę 7 maja i bede miała usg 4d bo ostatnim razem nie wyszło bo łozysko zasłoniło buźke wiec mam nadzieję że teraz będzie ładnie widać i dostanę fotki.. już się nie mogę doczekać!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia opowiedz jak zniosłaś poród, jak sie zaczęło, wiedziałaś że to już? opowiadaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie doczekac bo ost tak dokazywal maluch na usg ze ach co za uczucie :) machal do mnie, bawil sie pepowina no cudny widok :):):) a moj dentysta wie juz ze w ciazy jestem bo to znajomy mamy :D ale przypomne mu w razie czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki agusia:) a ja własnie jem moje drugie śniadanie czyli 2 jabłuszka, banana i pomarańcze hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu tak na chwile tylko, Witam nowe mamy:) Kurcze co ja mam już z młodą, ledwo wyszły zęby to zaraz je sobie wybije chyba bo tak łazić chce już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak patrze na ten fotelik to już bym chciala widzieć w nim Michałka, pewnie bedzie ślicznie wyglądał.. codziennie myślę jakie Michałek bedzie miał włoski, nosek, oczka, czy bedzie podobny do mnie czy do tatusia.. jejuuu jeszcze tyle czekania.. całe 74 dni..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Catarinka:) powiedz mi po ilu dniach, tygodniach po porodzie wyszłaś z Martynką na pierwszy spacer? szybko się pozbierałaś po porodzie (chodzi mi o bolące krocze) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu 74 dni to nie wiele ja jeszcze 164 dni i tez sie zastanawiam czesto jak moje dziecko bedzie wygladac, czy to chlopczyk czy dziewczynka, czy sobie poradze :) ale chcialabym juz zeby bylo ze mna bo kocham dzieci a to bedzie moje, a nie tak jak zawsze pilnowalam czyjes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu powiem Ci tak,w szpitalu mój P musiał pomagać brać mi prysznic bo nie mogłam stać na nogach ( podczas porodu latały mi jak porąbane i po porodzie miałam je jak z waty nie wiem od czego), później w szpitalu jak chodziłam to to samo, chwile przeszłam i musiałam usiąść ale to przez nogi. Urodziłam w niedziele, ze szpitala wyszliśmy we wtorek, w domu dałam młodej cyca i pojechałam z P do sklepu po przewijak szybko. Wszystko ok było tylko jeszcze trochę nogi i plecy bolały. Krocze nic. W piątek werandował młodą w sobotę byliśmy już na spacerku. Z kroczem nie miałam żadnych kłopotów tylko dziwnie bez brzucha się chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie catarinka jak to jest? ty mialas porod naturalny wiec milion razy lepiej sie czulas niz kobiety po cc;-) ja sie zastanwiam czy jak kobiete nacinaja lub gdy peknie w trakcie porodu to czy daja znieczulenie podczas zszywania czy tak na zywca? Mi zostało 28 dni, i tak sobie myślę że jak dziisaj posprztam to czesciowo zaczne pakowac walizke do szpitala;-) a w sobote ide na wielkie zakupy, dokupimy wszystko czego brakuje - kosmetyki i rzeczy do szpitala dla mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 dni tak szybko zleci :) ja sie zastanawiam jak np u mnie bedzie z tym porodem, czy peknie mi krocze czy beda nacinac, tyle sie o tym slyszy ze az strach oblatuje czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa Tobie to fajnie, już Ci tak nie wiele zostało.. a ciekawe jak tam Ulcia, bo ona pierwsza wystrzeli, dzisiaj się nie odzywała a zawsze rano pisała, może coś ją chyciło, trzymajmy za nią kciuki zeby wszystko ok było:) Catarinka to bardzo szybiutko się pozbierałaś, bo tak tu od znajomych co słysze to pierwszy spacerk dopiero tak po 2tyg, czasem 3.. moja siostra też sama była po 2tyg. więc fajnie że u Ciebie to tak szybko poszło, też bym tak chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa, ja poprosiłam o ochronę krocza więc nie wiem jak to z nacinaniem i pękaniem A znieczulenie dają ale koleżanka opowiadała że zszywają od razu i nim ono zaczęło działać to ona już prawie zszyta była. Samo nacięcie ( o ile dobrze zrobione) nie boli, no ale wiadomo później są szwy więc ciągną i z blizną różnie to bywa U mnie było super wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam tylko że podobno tego nacięcia krocza się nie czuje, bo oni to robią w momencie kiedy główka napiera na odbyt i to już daje taki ból, że nawet się nie wie kiedy nacinają.. moja siostra opowiadała że się nawet potem pytała czy ją nacieli czy nie bo nic nie czuła i nie wiedziała nawet kiedy, ja jeszcze w sumie nie wiem jak to u mnie będzie z tym porodem, bo w połowie maja idę do okulistki (jak już pisałam choruję na wrodzoną wadę wzroku Toksoplazmoze, ale dla dzidzi ona nie jest zagrożeniem) i okulistka musi stwierdzić czy nie mam żadnych zmian, rozwarstwień, albo nowych wirusów na siatkówce i czy bede mogła rodzić naturalnie, bo jeśli coś będzie się działo, bedę miała jakieś zmiany to wskazane będzie CC, ale tego bym nie chciała.. wolałabym naturalnie, w końcu się ma kontrole nad całą sytuacją... dodam że moja choroba stoi w miejscu od 19lat bo w wieku 2 lat dopiero ją wykryli (taka kiedyś była super rozwiięta medycyna) wiec mam nadzieję ze teraz też nic się nie pozmieniało i jednak urodzę naturalnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zaskoczona
Matko... tak przeglądam i widzę, że znaczna większość z Was (jak nie wszystkie..) albo są w ciąży albo dziecko już mają. Też jestem rocznik 87. Studiuję, mam chłopaka... Studia są na 1 miejscu, nie zaoczne i nie prywatnie... bo taki papierek to w kiblu można sobie powiesić. Dziecko? fajnie... tylko jak później rodzinę utrzymać.. :O masakra.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke:* Gosia fajnie ze masz juz fotelik ale schowaj go gdzies bo nie bedziesz mogla spac:):P tymbarkowa trzymaj sie bedzie wszystko fajnie a to ze brzuszek sie obnizyl to napewno nie oznacza ze juz bedziesz rodzic:* olenka powoli mnie gonisz ze swoimi tygodniami:) Fajnie ze juz nie jestem tak bardzo na koncu tabelki:):):) Eh dziewczyny zaraz jade na miasto i lada chwila USG:) Trzymajcie tu za mnie kciuki zeby maly nie zrobil psikusa bo strasznie szaleje dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×