Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość Aneta-L
Jeszcze nigdy nie byłam w takiej sytuacji. To bardzo podniecajace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wygaszaczem sliterii to już chyba lekka przesada, ale czuję się doceniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ja chcę. W twoich ustach słowa te brzmią słodko... Ciekawe co sliterii wymyśli teraz, ja czekam na następnego sms-a od Was ;). Ale nie wiem czy na pierwszym spotkaniu chciałbym by byli także inni faceci. Czyżbym robił się zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Wiem, że to tylko wspólne fantazjowanie ;). Ale i tak mi się podoba. Zawsze jak wchodzę do kafeterii to czekam, czy któreś z was coś napisało. Podoba mi się takie pisanie. Szkoda, że nie wysyłacie prawdziwych sms-ów. Trenujący mógłby naprawdę pochwalić się swymi treningami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie Anetko. Widzicie - cicha woda :) Zawsze te ciche i spokojne po pewnym czasie stają się najbardziej namiętne. Anetko, a nie sądzisz, że mogłabyś się zawieść prawdziwym filmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliterii napisała: Członek ładny, kształtny (jak lubię), nie za duży, widać, że często używany. Myślę, że bym się nie zawiodła, a może nawet go polubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale paskudny dzień. Padam z nóg, nawet nie chce mi się czytać wątku. Jutro nadrobię - obiecuję. Wpadłam tylko powiedzieć, że wygaszacz T zrobił furorę ;). Dziewczyny chcą bym im go przesłała, ale nie wiem czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę - Wy trzy i ja to jak jedna... hm... drużyna? bliska i związana, a wiesz, jakiś obcy facet (penis) - czułbym się nieswojo. Przed Wami na pewno tak się nie będę czuł. Wrócisz rozgrzana kąpielą - cudownie... mniam mniam ;) Sliterii, a co cię tak wymęczyło? Możesz przesłać koleżankom, ale oczywiście anonimowo. Może stanę się popularny w wygaszaczach ;). Trzeba tylko jakiś dzwonek dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do tego wygaszacza, który jest w wersji light dołożyć opcję hard? Co myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że sex z wami na spotkaniu będzie piękny :) Trenujący podeślij mi wersję hard, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę krew we mnie burzysz... Jeśli mąż śpi może zadzwonię do Ciebie? Już się nie mogę tego spotkania doczekać. Czerwona koszulka pod nią nagie wybalsamowane ciało, czerwone wino w kieliszku pite powoli, małymi łyczkami, jego krople w ustach, na języku... Ja chcę ja chcę do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja chcę, że wciąż o niej marzę! jeszcze przed spotkaniem usłyszeć Twój głos, delikatnie pieścić słowami Twe ciało i słyszeć jak zaczyna to działać i oddech przyspiesza. Potem jeszcze bardziej i jeszcze, a słowa będą zakradały się w najtajniejsze miejsca... Będą tam zaznaczały swą obecność i chłonęły podniecenie i będę czuł to i sam oddawał się pulsowaniu i wspólnie sięgnelibyśmy szczytu. Jeszcze przed spotkaniem, bo musimy poznać swe potrzeby wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie Ciebie ja chcę dłużej i trenującego jak się kochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę jest piękna młoda i pragnie więcej. Potrafi dać mężczyźnie wielkie przeżycia i sama wziąć co najlepsze. Jest jak żywe srebro... Leciutko wilgotne i bardzo smaczne. Przepraszam, ale kończę na dziś. Muszę, choć bardzo nie lubię zostawiać rozgrzane panie. Tym bardziej dwie ;) Miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem padłam jak kłoda i od razu zasnęłam. Znowu obudził mnie telefon. Myślałam, że to już ranek, ale za oknem było ciemno. JCD zadzwoniła. Chyba na początku ciężko jej się ze mną rozmawiało, bo byłam jeszcze zaspana. Pytałam ją która godzina i czemu nie śpi. Musiałam się dobudzić. Czułam w Jej głosie coś dziwnego... Oj pogadałyśmy sobie - jak dwie stare kumpele. Przynajmniej koniec dnia był bardzo miły. Tak jcd byłam wtedy naga i leżałam na dwumetrowym łóżku. Zresztą sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
coś o sobie jakiś zarys osobowości ,nie wiem czy umiem ale spróbuje . oczy niebieskie mocny kolor mówią metaliczne ,włosy szatyn ,mam mało czasu robię wiele rzeczy na raz ,ćwiczę viet vo dao .kocham seks .mam kogoś Trenujący - nie chcę ci zabierać kobiet ,jesteś sympatycznym kolegą. podoba mi się wasze podejście do seksu jest takie prawdziwe .onanizuje się ale nie dla treningu żeby móc dłużej lubię stan podniecenia ,dochodzenia do szczytu ,lubię długo, szybkie numerki od czasu do czasu ,pieszczoty ,zabawy lubię patrzeć na kobietę delektować się jej podnieceniem doprowadzać do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak same po nocy przy telefonie? Beze mnie! Nieładnie, ciekawe o czym rozmawiałyście... Podejrzewam, że także o mnie i o moim filmie... Słyszę Wasz chichot. Ustaliłyście chociaż jakieś szczegóły spotkania? Proszę o informacje. Ja chcę - zgłosiłaś Anetę do usunięcia? Dlaczego? ZC - nie myślę, ze chcesz mi podebrać jakieś kobiety. One raz, że nie są moje - każda ma swoje życie, a dwa, że mają wolny wybór. To, że napisałem, że wolałbym być sam a nie z kimś innym wynikało ze strachu przed porównaniem i było reakcją pierwszą. Musiałem się przyzwyczaić. Teraz myślę, że obserwowanie kochającej się pary (trójki) może być bardzo podniecające. Aneto - a kto powiedzial, że będę kochał się z Ja chcę, może będę kochał się z Tobą przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×