Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Wcale ci się nie dziwię T, że jesteś tak zmęczony. Nieźle się tu wczoraj zabawiliście we trójkę. Mnie jak zawsze najlepsze momenty nie są dane ;(. Mhm to jest całkiem niezłe, Bardzo realistyczne. Lepiej niż na jakimś gg, prawie jak przez telefon. A te zwolnienia T i odejścia, a potem wytrysk. Prawie jakbym to czuła. Dobrze masz jcd. Ja też tak chcę... Dobrze, że założyłaś maila jcd, ale wolałabym by jego nazwa była mniej jednoznaczna - wiesz, że wysłane maile na adres nienasyceni@... kojarzą się jednoznacznie i od razu rzucają się w oczy. Może jakieś imię i nazwisko (nie twoje oczywiscie. Ukryjmy to trochę. Ja wolę jednak kontrolować kto czyta moje maile, a wiesz jak jest ;). szepcząca, Aneta i Kate chyba od nas odpadły - szkoda, a ty T nie bądź taki zaborczy pozwól pokazać się sc ;). W końcu nie jesteś w haremie ;). Co do cukierków ;) Pomysł jest dobry i fajny, ma natomiast pewne mankamenty. I nie chodzi tu o rozpuszczanie. Papieki/ złotka są bardzo drażniące i można je trzymać w intymnych miejscach nie długo. Każdy ruch powoduje nieprzyjemne doznanie. W staniku - nie ma sprawy. W majtkach zależy gdzie, a w muszelce... Tam jest najfajniej, ale jak mówiłam to ciut ociera. Najlepsze są buławki firmy Wedel. Mają taki zaokrąglony kształt jak żołądź. Niebezpieczne, że może się głęboko wsunąć i ociera. Acha i chyba nie ma buławek w takich kolorach - wszystkie są srebrne z elementami różu chyba. Będziemy musieli coś wymyślić. Jak powiem Marcie, że może dołączyć chyba się ucieszy i może zacznie pisać, a jak jeszcze powiem , że T chce ją jako Erotyczną Martę jego życia - chyba się zakocha ;). Imiona - czy są ważne... Ja lubię jak mówicie do mnie Si. Mam na imię Ewa - jak ta kusicielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę Ty miałaś jeszcze siły męża niepokoić? Ty jesteś chyba niezaspokajalna :). Ja padłem na łóżko jak martwy u zasnałem snem jak kamień. Powiedz mi czy kochajac się z mężem myślałaś choć przez chwikę o mnie? Byłoby mi bardzo miło, ale nawet nie podejrzewam... Si, powiedz mi z tymi cukierkami to poważna sprawa. Wiem, że mągą być nieprzyjemne... A gdyby je tak z nich odwinąć? Chyba roztopiły by się bardzo szybko :) Ja też wolałbym Ja chcę jakieś inne konto. Przecież nie będziemy wysyłać maili na to konto z tego konta ;). Rozumiem, ze tam będziemy tylko wchodzili by odczytać maile. Nie będziemy też wysyłali z tego konta maili (tak sądzę). Ja mam taką sytuację, że nie tylko ja korzystam z koputera w domu i zawsze może nawet przez przypadek komuś się to otworzyć i miałbym problem. Jeśli zapomnę oczywiście usunąć z komputera wysłaną wiadomość. I z kosza też ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde z nas czuje chyba ostatnio wzmożone potrzeby seksualne Ja chcę. Chyba każda, ja mam ;). Co do zamkniętego forum dostępnego tylko dla nas to jestem przeciwna. Ktoś musiałby mieć czas na moderowanie tego, a z czasem kiepsko. A jak można dopuścić do udziału w naszej kampanii nowych uczestników? Musimy przecież się rozwijać i zapomnieć o haremie dla Trenującego ;). A i nam się to przyda Ja chcę, prawda? Ja wyślę Ci jcd maila wieczorem na to konto byś miała na mnie namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si naprawdę dasz swój mail? To ja też w to wchodzę. Zaraz wysyłam. Mam nadzieję Ja chcę, że także będzie z tobą kontakt. Wiesz... myślę o tobie bardzo często gdy trenuję Chyba byłabyś wspaniałą partnerką . Tzn. oczywiście jesteś, ale nie dla mnie nieststy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko miło mi, że nas czytasz i wiedz, że o tobie nie zapominamy ;). Ale nasz kontakt zaczyna teraz wchodzić trochę bardziej realistycznie. I może do planowanego spotkania dojdzie. Ja tego bardzo pragnę. Dobrze, że nas czytasz i uczysz się erotyki (wirtualnej?) Wiesz jak ja czytam spotkania jcd i T to czuję się bardzo podniecona - jakby to działo się przy mnie . Nie wiem czy oni tacy są tylko, a może dzieje sę to naprawdę. Są tacy... wspaniali, naturalni, a jhak czytam T ze chce wyjść - strzelilam bym go w gebe (jak moze), ale to gra jest. Teraz (mam nadzieję) będzie to bardziej realnie. Zastanów się dobrzem proszę.... Choć mieć na inicjacji jc i T - wspaniała sprwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam wczoraj bardzo podniecona, onanizowałam się potem i myślałam, że szkoda, ze tak szybko skończyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musiałam - Marta, ale dziś jak przeczytałam ponownie to widziałam to bardzo dokładnie... T chce się wycifać i pulsuje cały, jest czerwony na twarzy i żyłki mu wyszły. Wiem jak to jest gdy cała płonę chcę szybciej i mocniej a on wolno i delikatnie oj wtedy to zwijam się jak jcd... Znać , że T zna się na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
👄 wszystkim, wysłałem maila. Anetko pisz proszę ,tak mało piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, ale można ją pieścić bardzo różnorako.... JCD wyślij mi głuchacza chcę wysłać ci swoje zdjęcię i mam nadziej ę, ze dziś... jak wczoraj... mąż pódzie spać,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale się wsrydzę. Coraz więcej o tobie myślę trenujacy, Kochasz się z Ja chcę tak wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T00 jest sprawka Ja chcę jeśli chcesz się uczyć seksu to od niej mnie on rozpala do białości :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniecenie jest takie samo. Czujesz się inaczej, jesteś jakby bardziej podatna, chcesz czegoś... nawet nie misisz być od razu wilgotna - to później, Tak naprawdę jest inczej, bo z faceten to jest to jakby z góru założopne, a z kobietą to się w trakcie buduje... Sama nie wiem. Rozmawiamy, śmiejeny się, żartujemy, takie delikatne rzeczy, a potem się już dzieje samo. I nie wiem co jest lepsze... Myślę, że z T nyłoby fajnie, a le z Ja chce równie wspaniale. Sama musisz dokonać wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale ie spać. Zmęczony jestem, a JCD pewnie z mężem się bawi... Muszę jeszcze na kilka maili odpowiedzieć. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenujący ty idziesz spać? Nie widzisz jak JCD czeka na ciebie? Niedobry chłopiec. Kto się teraz tobą zajmie jc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie też już się udam do łóżeczka. jeszcze wanienka cieplutka i objęcia snu... Może będę śnić o waszych pięknych chwilach. Mówiłam ci jcd, że zazdroszczę ci takiego kochanka jak T? Jest dojrzały delikatny i wie co zrobić z kobietą by odpłynła. Ale na spotkaniu mam nadzieję, że samolubna nie będziesz :P Pa i snów erotycznych wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna osoba wie, że dla niej tylko dziś piszę, ze jest ona moim marzeniem i że dziś siedzi w samej koszulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubię patrzeć jak twoja koszulka ociera się o te sterczace sutki... nie wiem, alle jakbym był kobietą to by mnie bardzo podniecało. Opisz mi jc co czujesz jak ona sie o nie ociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo one właśnie dziś będą stanowiły centrum mego zainteresowania one i wiesz co jeszcze... to co najbardziej uwielbiam i do czego wciąż przekonywać cie musze... ale cieszy mnie to ze coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałem mila od przyjaciółki której nie widiłem od lat - a muszę się przyznać, że zawsze mnie ona bardzo pociagała i chciałem się z nią kochać. Przysłała mi swe zdjęcie - och jak wypiękniała przez ten czas jeszcze bardziej jej zapragnąłem. Leży na poduszce , oczy ma otwrate a jej twarz jest tak promienna, tak sliczna, że sobie pomyślałaem - chciałbym by była szczęśliwa w życiu, ale to nie zmiania faktu, że z miła chęcią mimo tego, że zycie już sobie poukładała spotkałbym się z nią i kochał do upadłego. Pomyslałem sobie, że Ty Ja chcę możesz podobnie wyglaać twe zielone oczy, włosy do ramion, nabrzmiałe piersi i otwarte wnętrze... Ptrzę na nią i piszę do ciebie Stałyście się jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzki z ciebie zdejmowac nie bede - ona sama opada wzszak jest tak delikatna, że w każdej chwili opaść może a piersi są tak jędrne jak owoce dojrzałe.. Aż strach ich dotknąć byy soku nie puściły... Sytki są delikatne ale tak soczyste że chciałbym wziąćje do ust i nimi się pobawić troszkę... Czy czujesz w sobie chęć dla dzisiejszej zabawy Ja chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×