Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość biulasek
taki kiczowaty monolog;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biulasek
dopierdalacz ,zwal sobie konia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielasek
niźej dna ,na którym się znajdujesz, napewno nie upadniesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielasek
świat moźna podzielić na tych ,ktorzy myślą trzeźwo i na tych ,ktorzy poza swoją płciowością nic więcej nie widzą ;-)ograniczeni fizycznie i umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielasek
Nic straconego ;-),towszystko da się odbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
bielasek a ty kim byłeś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze! Starczy już tych głupot. Ja zacząłem ten topic i miał on służyć jedynie sprawie pohamowania zbyt wczesnego wytrysku. Jak widzę zmienił się w Hyde Park wyzwisk rzucanych przez zapewne takich którym ten problem jest bliski. Zamykam więc ten topic i od tej pory wszystko co tutaj się będzie odbywać nie dotyczy już mnie i tematu. Dziękuję tym którzy czytając nasze słowa mogli się cieszyć. Tym, którzy bluzgali niech to sprawi przyjemność cielesną (może będą wiedzieli jak zacząć się powstrzymywać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielasek
sobą i tylko sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielasek
pozdro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty se mozesz
zamknąć...drzwi od kibla zby cie stara na samogwałcie nie nakryła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie znaczenie ma to - kto kim jest ? umowa byla taka,ze jest to tylko dobra zabawa.... wiec skad to rozczarowanie ?... nie rozumiem. Jezeli okazalo sie w trakcie,ze jedna z dziewczyn jest facetem ... to chyba nawet lepiej,bo akurat ich Wam brakowalo :) A odnosnie nickow, to juz spotkalam sie z tym,ze powtarzaja sie - nawet te bardziej wymyslone. Dla mnie wiec nie jest to tak calkiem pewne,ze Si oszukala Was. Prawde mowiac jestem zaskoczona tym,ze zwracacie uwage na posty ludzi,ktorzy Wam zazdroszcza dobrej zabawy. Sama mialam ochote przylaczyc sie do Was,ale chyba zabraklo mi odwagi.Teraz zaluje,ze tego nie zrobilam.... bo napewno nie pozwolilabym na to,zeby jakis palant nam to zepsul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka dni nie miałam czasu zaglądać na kafe, a tutaj tyle rewolucyjnych rzeczy się wydarzyło. Ktoś kilkoma zdaniami zepsuł całą zabawę:( Nawet nie wiem, czy jakiś sens ma ustosunkowywanie się do pytań i zabaw, które pojawiły się kiedy mnie nie było...Zgadzam się z Tobą To tylko ja odnośnie nicków-nawet te bardziej wymyślne mogą się powtórzyć. Zresztą tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia, czy Si realnie jest kobietą czy mężczyzną. Od początku twierdziłam, że obecność tutaj dla mnie jest wyłącznie formą cyber zabawy i nawet, gdy myśli wybiegały dalej to traktowałam to tylko jako \"gdybanie\". Pozdrawiam wszystkich współrozmówców i dziękuję za dobrą zabawę. Mam nadzieję, że nie skończy się to tak smutnie, jak teraz się to przedstawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcząca jak miło znowu Twój szept usłyszeć... To tylko ja - czemu wcześniej się nie przyłaczyłaś... Bardzo się cieszę z Twego poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to taka nasza polska natura że lubimy wszystko zepsuć co zaczyna być fajne i miłe dla pewnej grupy ludzi.Wcale nie mam na myśli seksu ,ale popatrzcie na naszą historię Począwszy od organizacji państwa polskiego. Jak Chrobry zorganizował to Krzywousty rozpieprzył.Jak Wałęsa z innymi dał nam wolność wykorzystując sytuację w bloku komunistycznym. to teraz go szkalują ,osmieszją ,kompromitują itd.itp. itd.Jak jakiś przemysłowiec zacznie dawać prace w środowisku to go niszczą ,nasyłając kontrole, nierealne żądania ,a jak to nie pomoże go go spalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jcd,Szepcąc ,Trenujący,Kate:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam taki
no kurwa Wałęsa nam dał ,chyba swoim kolesiom tym pseudosolidarnościowcom.Jak moźesz pieprzyć takie głupoty .Popatrz jaką kariere zrobili Ci ,ktorzy naprawde walczyli za Polske .Jak nie ziemie gryzą ,to źyją za sześć stowek emerytury .Po twej wypowiedzi rozumie,źe jesteś zbyt ograniczona umysłowo.Powtarzasz to co mowią media i tak samo głosujesz we wyborach ,aź mi źal takich ludzi ,co poradzić.Opamiętania źycze i jasnego umysłu .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale bronić mojej płci nie musicie. Skoro mam być facetem - ktoś powiedział, że prawdziwego poznaje się jak kończy a nie jak zaczyna ;). Ja mam jeszcze pewne rzeczy do dokończenia na tym topicu ... Prawda jcd? Poza tym nie załamujcie rąk - jesteście pewni, że 5 rano już się zakończyła? Trenujący jak widzę po godzinie wpisu działa. Zgadzam się z Facetem i jego stanowiskiem, a sprawę Wałęsy zostawiam bez komentarza (dla tych którzy stoją przy ksero... magistrowie od siedmiu boleści). I tak uważam, że ma cierpliwość jeszcze znosić takie rzeczy. Ale jak widać to na stronę gdzie stała solidarność działa. Wykształciuchy po stronie zomo oczywiście się mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wywiązała się dyskusja o lekko politycznym wydźwięku:) Witam wszystkich, a szczególnie Si, Trenującego i ZC. Nie mam teraz zbyt wiele czasu, ale rozumiem, że możliwy jest też powrót do wcześniejszych wątków. Film, który podgrzewa moje zmysły: \"Szkoła uwodzenia\" oczywiście pierwsza część, bo na kolejne moim zdaniem szkoda komentarzy. Konkretna scena? Np. Pisanie językiem na muszelce liter alfabetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się będę musiała się podpisywać Si czy SI (wersja damska i męska - Do wybrania). Ale to już ustalimy w czasie trwania zapisywania... Możliwe powtórzenia - zawsze mogę się pomylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si takie powtórzenia z pewnością będą mile widziane ;) osobiście chyba wolałabym \"i\"....ta kropeczka umiejscowiona odpowiednio i jej nacisk w odpowiednim momencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kropeczka umiejscowiona... Szepcząca zaczynasz bardzo niwinnie (?), ale jak to się skończyć może. Jej umiejscowienie chyba nawet wiem gdzie winno się znaleźć, ale to ci szeptem w tajemnicy powiem później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, czy tak niewinnie Si? W końcu język z piersi zawędrował dużo niżej:) To dobrze, że mogę liczyć na Twoją domyślność ;) Wydaje mi się, że już słyszę Twój szept, ale nie w uchu, a w głowie...A jego moc jest dużo silniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept jest mocny i nasila się lub zamiera wraz z dotykiem... Ponieważ myśli twoje obejmują moją głowę i możesz kierować nią wiem kiedy kropeczkę mam znaleźć i mocniej nacisnąć a kiedy chcesz oddech swój wyrównać by nikt nie zauważył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w głowie... tysiące bąbelków z szampana zaraz eksploduje... Tylko by nikt nie usłyszał :) Bo jeśli wyczują też będą chcieli, a my im nie damy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si te bąbelki...bo pomyślę, że chcesz mnie spić przyjemnością i wykorzystać do niecnych celów...masz rację, tym razem się nie podzielimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę cię upić szepcząca w ciemności cicho jak myszka. Sama się zachłystujesz tą chwilą. Myśli powodują, że szmpan tak buzuje, ja w ogóle nie biorę w tym udziału przecież. Sa,ma gdy tak pryskają dookoła jestem lekko oszołomiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się do Ciebie dziś wieczorem tuliła i w nogach ci usnę szepcząca a gdy zaśniesz posunę się dalej i przez sen wejdę i wtedy będziesz miała piękne sny, Zgadnij jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj JCD - ten topic jest nasz i nikt w to nie wątpi przecież... Słodka i podniecająca jcd... czekaliśmy wszyscy... Dobrze, że wpadłaś ;). Wyciągnij wreszcie ze swojej sypialni trenujacego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×