Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Jaka odmiana T ;) To może być bardzo ciekawe połączenie. Ja jeszcze nie jestem gotowa so snu i można powiedzieć, że mam na sobie strój normalny. Mam się iść szybciutko przebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładasz możliwość strat jakichś mam nadzieję :) Jeśli nie to lepiej idź się szybko przebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będzie dziś ciekawy wieczór... Zaczyna mi się to coraz bardziej podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dziś to ja popatrzę i jakiś ekstremalny trening przeprowadzę, muszę sięprzyznać, ze jeszcze w takich warunkach nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz, zebysmy z jcd, a ty bedziesz sie onanizował - straszne to musi byc dla nas i dla ciebie, moze jednk dołaczysz t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwarelka
witam . Mam pewien problem ale nie wiem czy pisze w odpowiedniej chwili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wyzwania wymagają poświęceń SI. ślicznie ci w tej koszulce tylko. Masz bardzo zgrabne nogi... Czy będzie wam przeszkadzało jak będę to robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszkadzało... hm może nas rozpraszać chyba, ale jcd chce tylko podglądć dziś... szkoda Ja chcę, wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w takim przypadku mogę... wiesz... pomóc w treningu - zawsze mnie to podniecało - pisałam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz ale sa pewne zasady jak powiem przestajesz bo jestem blisko i nie chce wytrysnąć. jak pokaże się śluz możesz go zdjąć ale dalej nie wolno się posuwać, możesz mnie stymulować różnorako, ale nie chcę się kochać. Dłonią tak, ustami tak udami nie - to zbyt niebezpieczne. mówiłaś o stopach... nie próbowałem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie brałam w czymś takim udziału. Bede się starała być uważna, ale jak tryśniesz to przecież nic się nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny i taki pękaty, ładne masz na nim żyłki, ale chyba często jest używany... Trochę mnie zatkało - przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si dobrze, tak właśnie wiesz, co zrobić... pozwól mu chwilę tak postać w dłoniach niech otrze się żołądź o ciebie... pocałuj go, ale bez języka... Zamknęłas go w ustach. Miało być bez języka przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam T, nie mogłam sie pochmować. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się jak smakuje twoja sperma.. Jest zwyczajna trochę mdła i gorzka, ale była bardziej gęsta, to przez to jej niewyrzucanie na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tego chcialem, ale wiesz, bardzo musze sie powstrzymywac... Nie wiem jak smakuje moja sperma i czemu jest gesta, ale potrafisz faceta wyssac porzadnie si...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
:) taki szybki numerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami każdy czegoś takiego potrzebuje. Nie wiem czy T, ale on jest ewenementem przecież :). A ja byłam bardzo ciekawa jak smakuje, co zrobi i czy się da z niego szybko i bez problemu spermę wyjąć. Udało się i nie widzę zbytniej różnicy między nim a innymi ;). A ta gęstość - może mi się wydawało tylko. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazi tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazi :) Mi było miło wczoraj, ale nie mogłem aż tak pisać i zostałem zaskoczony. Jak widzę rozmowy wróciły tutaj i mam nadzieję, że wróci także ich \'napięcie\' hehe. Ciekawe czy dołączy ktoś z czytających... Zapraszam. Si, powiedz mi, załatwiłaś \"to\" z Akwarelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×