Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

I dzień dzisiejszy i poranek wczesny... Czekam zatem na informację i uświadomienie mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, do dupy jest to wklejanie. Napisałem tylko, i ogłosiłam, że jesteś męską... prostytutką i zaspokajasz kobiety na dworcu centralnym i że Cie złapano. Nie wyszło kicha. Ja też idę na mecz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam patrzeć jak faceci gapią sie na telewizor i jęczą jakby coś im sie działo. Zastanawiamy się wtedy, który byłby najlepszy w łóżku. To nasza ulubiona zabawa z Martą. Może dziś ciebie też będziemy podziwiały T ;). Ubierz się ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki To tylko Ja TTJ :) Fajnie, że znowu jesteś i mam nadzieję, że już się opierać przy pozostaniu nie będziesz... W końcu kto będzie mi pomagał jak coś nie będzie chciało wyjść, co ;). A z tym meczem to fajnie jest - chłopy sie podniecają i potem na piersiach naszych muszą swe płacze uspokoić ;). Mi to to nie przeszkadza - w końcu każdy ma prawo do jakiegoś hobby. Jednak w tak wielkiej ilości hobbystów? Ciekawe czy gdyby dać do wyboru : noc z piękną kobietą lub mecz wybraliby właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie w kaciku i niezauwazona przez Was przygladam sie .... jak wygladacie,temu co robicie... jak rozmawiacie ze soba. Tylko raz trenujacy zerknal na mnie..... sploszona spuscilam wzrok,by nie dostrzegl czajacej sie w nim uleglosci... czemu wcześniej się nie przyłaczyłaś...zapytal,oddajac swoja meskosc delikatnym dloniom Si. Jego glos...zrazu delikatnie,potem agresywnie zaatakowal kazda tkanke mojego ciala,ktora zareagowala lawina dreszczy.Chcialam wstac i podejsc do nich.... Cos mnie jednak powstrzymalo... nie wiem...moze zc ....przygladajacy sie tej scenie , z lekkim prawie niezauwazalnym usmiechem ? Jednak mile powitanie Si i JCD przelamalo moje niezdecydowanie i przypominajac sobie jakze madre slowa Seneki...\"Oczekiwanie, nastawione na jutro, a marnujące dzień dzisiejszy, stanowi największą zawadę w życiu. \" ... podeszlam do Si i patrzac prosto w jej zamglone rozkosza oczy .... zlizalam resztki spermy trenujacego ... z jej ust. Zc... zbyt dlugo sie przygladasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Szczerze mówiąc ta cała sytuacja jakoś na mnie wpłynęła ,dziwnie się poczułem ale już ok ,mam nadzieję. Pomału dochodzę do siebie ,mam mnóstwo zajęć i praca to też zabiera mi czas ale starałem się tu wchodzić jak najczęściej.Pracuję nad tym . A tak skoro mecz dzisiaj (i tak nie mogę oglądać,praca)to nasunęła mi się taka myśl... ileż można zdziałać w czasie 90 minut (rozgrzewka ,gol za golem) już sama myśl mnie podnieca. Jcd pomyśl mąż mecz ogląda a tu sms dostajesz i musisz wyjść .Całe 90 minut . to tylko ja przyglądam owszem lubię patrzeć na na piękne sceny a czy podejdę ...czasem trzeba umieć zachować choć trochę rozsądku i zapanować nad podnieceniem które potęguje się ,i rośnie w siłę a nóż spotka mnie za to wielka nagroda Pa kochani muszę lecieć,do rana .:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
A ten link u góry ,jest tam taki tytuł Dlaczego kobiety nie lubią meczy.....Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to chyba wasz pierwszy trojkacik? :) U mnie za duzo pracy, za malo czasu i to slonce zupelnie mi niepotrzebne. Caly dzien myslalam, zeby tylko znalezc sie na jakiejs odludnej polanie... z jakims milym towarzyszem zabaw... Wyszlam z pracy bylo juz ciemno:( Ale mecz odlotowy, panowie beda w euforii:D Lubie jak moj ukochany ma nieziemska energie po wygranym meczu naszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie tak emocjonujący wieczór nie tylko dla tych co siedza i patrzą jak inni gonią za piłką. Szkoda, że podzielić uwagi aż tak się nie da. Witam To tylko ja, Kate, Zc (wreszcie) i wszystkich innych podglądaczy. 10 strzałów i po wszystkim ? To byłby króciutki i bardzo szybki numerek. Stanowczo za szybki. Nawet gdy podgląda się co robią inni. Teraz już nie da się bez spoglądania na innych do orgazmu dojść. A tamci też się starają i wyścig trwa. Zlizałaś kroplę spermy z ust Si... Czy na tym się zakończyło? Nie sądzę, a z tym czekaniem to nie ma co przesadzać... W pewnym momencie jest się już w pełni gotowym. Dzisiaj rano rozciągaie jedynie i delikatna przebieżka po wczorajszym wysiłku. Krótki slalom między wami i każde dotknięte zostać musiało... Czy komuś toprzeszkadza? JCD czekam na wyjaśnienie odnośnie niespokojnej poprzedniej nocy... Czyżby stres przedmeczowy? może coś zupełnie innego ;) Ze szczegółami bym mógł zapobiec w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Trenujący ty jak zwykle szybszy ode mnie . Kate na odludnej polanie.....to się da zrobić . Gorzej by było znaleźć bezludna wyspę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zc nie ścigaj się z T - 5 rano to paskudna godzina i nie ma w niej nawet odrobiny erotyki ;) Muszę wam powiedzieć, że tylu tak nabuzowanych facetów to dawno nie widziałam. A wszyscy cieszyli sie jak dzieci. Nie ważne, że grali z drużyną tak słabą. Mi najbardziej podobała się bramka Ebiego. Z przewrotki - oj ma ten chłopak w sobie dużo... Taki sprawny i wygimnastykowany. Po polsku nie musi mówić za dobrze przecież do tego słowa nie są potrzebne... Trójkąt? Nie zauważyłam, a może coś mnie ominęło? Trenujący nie bądź aż taki ciekawy... To była sprawa między mną i TTJ. Twoje było tylko nasienie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zc - nie ponaglam... na kilka krotkich chwil zatrzymuje wzrok na Tobie... Dotknelam wlosow Si i delikatnie gladzac je,przeczesujac palcami ...poslalam Ci znaczace spojrzenie ..... zrozumielismy sie bez slow. Droga Si - nic Ciebie nie ominelo,jestes w samym centrum wydarzen :) Kate ma racje .... to jest trojkat, dopoki nie podejdzie ktos,komu rosnace napiecie nie pozwoli juz czekac,zwlekac z tym co i tak jest nieuniknione. Pieszczac wlosy Si,dotykam druga dlonia twarzy trenujacego,jego oczy,nos,gladkie policzki i dotykam ust.powoli wodze opuszkami palcow po konturach ust....obejmuje szyje i przyciagam go do siebie... rozprowadzam koniuszkiem jezyka sperme po swoich ustach i ... cdn.. Lece do pracy... juz sie spoznilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokujesz mnie strasznie i myślę, że Si też nie jest obojętna wobec Twoich sugestii. Czy jednak sperma Ci smakuje, czy już troszkę stracila swoją świeżość. A czy wiesz jaką słodycz niesie podniecenie kobiety... Usta słodkie i pełne, czerwone jak mailiny. Sok z nich jest gęsty, a nasienie zlizywane możecie sobie wenątrz nich językiem rozprowadzać. Położycie się na sobie i piersiami o siebie ocierać się będziecie... Ja i ZC pozwolimy Wam uklęknąć i całować się namiętnie sami penetrując wtedy wasze jabardziej intymne miejsca... Ale wtedy to nie trójkąt będzie a wczworokąt ( i co wtedy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo podniecające. Rozmarowywanie spermy T wewnątrz ust... Tylko, że pewnie przydałaby się nowa dawka, ale ja już sie tego nie podejmę TTJ. Teraz już na pewno by się na mnie obraził. Załatw to proszę i wtedy bądź miła i podziel się nią ;). Będę się z tobą całować i dasz mi troszkę chociaż. A miłosne igraszki w czworokącie - mmmm tak stanowczo tak. Na zmianę i ciągle zmieniając pozycję. To bardzo ciekawy element i wchodzęw to na całego. Ale co z resztą myślisz, że będą siedzieć tylki i patrzeć... Jeśli tak to musimy przygotować dla nich niezapomniane widowisko. Czekam na propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCD nie pozwolę ci siedzieć bez angażowania sie. Chodź do nas czuję, że bardzo tego pragniesz przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lód przez szybę. Podziwiam, ja nie dałabym rady. A myślę, że to może być coś więcej jak tylko lód ;). Będę wieczorem Dokończymy mam nadzieję... tego loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sądzę, że Ja chcę nie wytrzyma ;). To tak namiętna osoba, że sama obserwacja z zewnątrz może bardzo źle wpłynąć na jej... męża później ;). A ponieważ Ona bardzo go kocha dla jego zdrowia przyłączy się. Zc szykujmy lody na wieczorną ucztę zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×