Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość Aneta-L
Na dyskotece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się najbardziej podobały momemnty Sliterii, gdy zaczynałaś się sama onanizować i gdy jego członkiem się bawiłaś. Bardzo chciałbym być wtedy na jego miejscu. Pewnie nie docenia nawet co go spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie to czy kobieta w chwili dużego podniecenia nie osiągnie orgazmu lub nie wykocha się z facetem np. nie ma okazji ,lub zmieni się sytuacja.Czy w dalszym ciągu będzie podniecona (naładowana) czy to podniecenie zniknie? U faceta podniecenie nie znika a cały czas się ładuje aż w końcu zaczną go boleć jądra,i musi wyskoczyć gdzieś w ustronne miejsce sobie zwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facecie - nie znasz chyba kobiet za dobrze ;( Podniecenie po stosunku (lub bez niego) przebiega na innych zasadach, Wiem, że facet siem spuści i myśli o czymś innym już, a my... nawet po orgazmie (nie tak jak jcd) chcę więcej i dłużej. Oskarżacie nas , że nam tylko sex w głowie, ale to jest tak, że nas zaspokoić jest o wiele ciężęj. I to nam daje kopa do innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt kobiet nie zna one też same siebie nie znają tak do końca. Seksuologia opiera się głównie na poznawaniu reakcji seksualnych kobiet.Są np. kobiety które osiągają mega orgazmy gdy są pijane ale też sa takie że nie mogą dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę przeszadzasz Facecie z tym bólem jąder i koniecznością się spuszczenia - wydaje ni si ę, że takie właśnie myślenie propwadzi do spuszczania się od razu i nie zaspokajania kobiety długim stosunkiem. Nie chcę, byś myślałał, że się podlizuję sliterii lub jcd. Ja stosuję to od dawna (nie spuszczanie się) i bardzo mi się to podoba, bo ciąglę chcę i wciąż jestem gotowy do w3spółżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kolejna wspaniała (niedziałająca) metoda - wiesz T, wolę twoją, powiedz ostatnio jak długo sie potrafiłes powstrzymać i jak wtedy było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochałem się przedwczoraj i trwało to ponad pół godziny, a z gra wstepną ponad godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaaa
trenujący ,a jak daleko strzelasz z pały ?Na samą myśl robie się taka jakaś ospała ,po nogach mi cieknie ,jestem taka podniecona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaa
si_sliterii ;-)mialas ty w ogole meza?Wiesz jak to nawet wyglada bo mysle ze nie ! Podniecacie sie na tych topikach jak dzieci .Daj niech ci ktos wkoncu zerznie porzadnie pusie . Wyklapana jestes calymi dniami tyle o tym gadac to nic dziwnego ze glowa boli .Lecz sie kobieto puki nie jest za puzno.A ty trenujacy obraz ubustwa i rozpaczy .Zaciag reczny i chwal sie swymi osiagami hahahaha buuuahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jedyną kobieta z tendencjami seksualnymi faceta.Wy macie inny mechanizm seksualny i nie kumulujecie podniecenie Jeżeli facet będzie was podniecał i czekał na to że tak się rozgrzejecie i w końcu go \"zgwałcicie\" to jest w błędzie bo w efekcie odejdzie wam ochota.Seksualność kobiet nie jest jeszcze odkryta i u ciebie jest inaczej, jeżeli jesteś kobieta a nie podszywającym się facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe do odkrycia ;) A z wami dłużej? Mógłby być problem. Przynajmniej pierwszym razem. Podniecenie byłoby wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście jesteś nietypową kobietą ,dlatego potrzebujesz innego podniecania przez faceta. Próbowałem z kilkoma kobietami \"ładować\" podniecaniem ich i w końcu stwierdziły ,że kobieta jak się podnieci to potrzebuje zakończenia seksem bo inaczej normalnie jej przechodzi chcica .Podniecanie, flirt zaczyna od początku nie tak jak facet. Czy zdarzyło ci się być napalona na faceta a facet wyczekiwał i wyczekiwał kilka godzin i ci się odechciało z nim seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waceek
Że lecimy samolotemm???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waceek
Że lecimy samolotemm???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facecie - Ja chcę jest jedyną w swoim rodzaju kobietą i twoje koncepcje dotyczące form jej podniecenia opierane na twoich doświadczeniach mogą jej nie dotyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×